Esileht Ajaviite- ja muud jutud üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

Postitas:
Kägu

mul on tutvusringkonnas kolm naist vanuses 37-39,kellel pole lapsi ega püsisuhet.kõik on välimuselt kenad,isegi väga kenad, kõik on magistrikraadiga,kõik on laia silmaringiga, kõigil on head töökohad ja kõik nad otsivad meest ning soovivad luua peret. viimasel ajal võib öelda, et ainult üks neist naistest ei ole muutunud halvemuse suunas. tema on endiselt lõbus, tal on palju juhusuhteid,ta on seltskondlik, käib palju n.ö väljas, ta hoiab hea meelega sõprade lapsi,leiab lastega kergesti kontakti,on avatud. ülejäänud kaks on väga muutunud. üks on silmanähtavalt õelaks läinud, samuti enesekeskseks,ta seab enda vajadused alati ettepoole,empaatiatunne on läinud puudulikuks. teine käib tööl,kuid muudel juhtudel ei lahku oma kodu nelja seina vahelt,harva vaid poodi, inimestega suhtleb arvuti vahendusel, empaatiatunnet jääb ülegi,nunnutab kodus kasse. mõlemad kardavad väga lapsi,eriti väikseid. ma arvan, et pigem ei karda sõna otseses mõttes, võõraste väikelaste nägemine teeb ehk lihtsalt haiget. tegelikult ma ju ei tea,võib-olla nad on nüüdseks lastesaamise mõtted maha matnud,sest võimalusi ju on,kui last tahad. igaljuhul veidi kurb on vaadata sellist inimest närbumist. mõni võib-olla nüüd ütleb,et iga mina ju ei tea,võib-olla on nad tegelikult eluga rahul.ka see on võimalik, aga väliselt paistab olukord siiski nutune.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

Normaalne mu meelest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina su arvamust ei jaga.
Imelikke on kõigi hulgas ja kui ma oma töökaaslaseid vaatan, siis õelaid inimesi on meeletult palju just emade seas.
Osadel mees ka olemas, paljud kasvatavad lapsi üksi.
Vallalised naudivad ehk rohkem elu ega ole nii kibestunud.
Lastetuid, kes ca 35 on mu tutvusringkonnas 4.
Üks ei saagi lapsi ja üks ei tahagi, teised pole sellest juttu teinud ja ei ole minu asi torkida ka.
Üks 37a ootab hetkel oma esimest last.
Toredad inimesed kõik, isekas on vaid üks neist, aga ei saa küll väita, et emad isekad ei ole 😀
Olen minagi mõnikord.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille järgi sa paika paned, et inimene on nüüd imelik?

et seab enda vajadused ettepoole – aga kelle vajadusi siis üksik lastetu inimene peaks ettepoole seadma kui mitte enda omasid? Sinu? Vanatädi maali?

ei suhtle lastega – miks peakski lastetu inimene teiste lapsi valvama ja nendega tegelema, et mitte imelik olla? Ma ka ei viitsi tuttavatele tasuta lapsehoidjaks olla. Kas sa tema kasse ikka käid vaatamas?

ei käi väljas – ma ei ole küll 37 ega üksik, aga ka ei käi eriti kodust väljas. Kodus on parem. Töö niigi väsitav, pärast seda tahaks puhata, mitte diskotada või tuttavate lapsi hoida.

See, et kõik ei ela nii, nagu sina õigeks pead, ei tee neid veel kuidagi imelikuks ega elu nutuseks. Kui see asi nii nutune oleks, ju nad, arukad naised jutu järgi, muudaks midagi. Kuni ei muuda, ju siis pole nii väga viga midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arvates lähevad kõik naised 40. eluaasta lähenedes väheke imelikuks, nii lastega kui ilma, mehega kui ilma. Eks see ole arusaadav ka, vanaduse märgid on näos, tähelepanu meeste poolt on ära kukkunud ja kliimaks läheneb kiiresti. Eksistents naisena lõppeb ja algab uus kesksoolise elu.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
lilly85

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Eksistents naisena lõppeb ja algab uus kesksoolise elu. [/tsitaat]

Kohe sugu muutub kesksooliseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] Eksistents naisena lõppeb ja algab uus kesksoolise elu. [/tsitaat]

Kohe sugu muutub kesksooliseks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Et siis sinu jaoks normaalsuse märksõnaks on teatud eas lastetu-meheta naise puhul palju juhusuhteid, siis pole meest ega lapsi vajagi, et püsida normaalne?
Minu tutvusringkonnas on ka mitu lastetut naist samas vanuses ja kõik nad on sama normaalsed nagu ennegi olid. Mõtle, miks sa teed üldistavaid järeldusi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Jaagular

[tsitaat]Minu arvates lähevad kõik naised 40. eluaasta lähenedes väheke imelikuks, nii lastega kui ilma, mehega kui ilma. Eks see ole arusaadav ka, vanaduse märgid on näos, tähelepanu meeste poolt on ära kukkunud ja kliimaks läheneb kiiresti. Eksistents naisena lõppeb ja algab uus kesksoolise elu. [/tsitaat]

Väga vale:D

Õigete meeste tähelepanu on jätkuvalt olemas. Ära on lihtsalt langenud poisikesed ja muidu ilalõuad.
Vanaduse märgid vaevavad muide tunduvalt vähem kui võimalikud nürimeelsuse märgid ja ka kliimaks üldiselt ei ole tappev asi – kõik teevad selle (loodetavasti) varem või hiljem läbi.
Pärast olemasolevate laste arvu on ka beebipille tarvitav 25-aastane suhteliselt kesksooline:)
Ei ole see vanema naise elu nii tööstitu midagi, et selle pärast ’imelikuks’ minna. Mõni on noorest saati ’imelik’ aga nooruse rõõsa palge pärast antakse paljugi andeks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Minu arvates lähevad kõik naised 40. eluaasta lähenedes väheke imelikuks, nii lastega kui ilma, mehega kui ilma. Eks see ole arusaadav ka, vanaduse märgid on näos, tähelepanu meeste poolt on ära kukkunud ja kliimaks läheneb kiiresti. Eksistents naisena lõppeb ja algab uus kesksoolise elu. [/tsitaat]
Hehee, ma teen vahel lõunaajal kohvipausi ühes kohvikus, kus pensionärid kogunevad. Vahel jääb silma, kuidas hallipäisel vanamehel silm särama lööb ja selg sirgu läheb, kui temavanused vanadaamid lauda tulevad. Teiste vanameeste seltskonnas see ei juhtu 😉

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Sessa

Oi kui torre. Alates 40ndatest pole ma enam naine
vaid kesksooline!!!!

Ma kohe saan 37 ja alles nüüd tunnen, et mu õige naisepõlv alles algab! 20ndad üritasin olla kellegi arusaam naisest, 30ndad hakkasin alles hingama ja uus dekaad mõne aasta pärast – oh… Tulevärk juba kumab kätte!

Mina sain (esimese) lapse kui olin 35. Ma küll oma sõbrannadelt ei eelda, et neile peab mu põnn meeldima VÕI et nad peaks teda hoida tahtma. Ma täiesti mõistan sõbrannat, kes ei salli lapsi. Ta on üle 37 ja absolutely faboulous!~Mehed, tööd, kuulsus, reisid. Ma ei kadetse, vaid imetlen teda. Inimene teab mis tahab ja saab selle.

Mina olin kah samasugune aga tahtsin ka last. Kui viimaks sain ÕIGE mehe, polnud enam küsimust. Põnn sündis ja on maailma lahedaim väikemees.

Niiet vähem stereotüpaaze, seltsinaised!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kohe sugu muutub kesksooliseks?[/tsitaat]Ma tean et see pole hea kuulda, aga umbes alates 40 langevad enamus naised meeste peas lahtrisse \”tädid\”. Ehk teiste sõnadega \”naised-keda-ma-ei-paneks\”.
Muidugi, neid ikka meelitatakse ja tehakse komplimente, sest ega mehed pole lollid, nad teavad mida naised kuulda armastavad ja produtseerivad seda paska, kui midagi vaja on selliselt tädilt või temast midagi sõltub. Isegi nikutakse neid vahest, kui asjaolud sobivad. Aga lollusi ega meeletusi selliste naiste pärast enam ei tehta.

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]mul on tutvusringkonnas kolm naist vanuses 37-39,kellel pole lapsi ega püsisuhet.kõik on välimuselt kenad,isegi väga kenad, kõik on magistrikraadiga,kõik on laia silmaringiga, kõigil on head töökohad ja kõik nad otsivad meest ning soovivad luua peret. viimasel ajal võib öelda, et ainult üks neist naistest ei ole muutunud halvemuse suunas. tema on endiselt lõbus, tal on palju juhusuhteid,ta on seltskondlik, käib palju n.ö väljas, ta hoiab hea meelega sõprade lapsi,leiab lastega kergesti kontakti,on avatud. ülejäänud kaks on väga muutunud. üks on silmanähtavalt õelaks läinud, samuti enesekeskseks,ta seab enda vajadused alati ettepoole,empaatiatunne on läinud puudulikuks. teine käib tööl,kuid muudel juhtudel ei lahku oma kodu nelja seina vahelt,harva vaid poodi, inimestega suhtleb arvuti vahendusel, empaatiatunnet jääb ülegi,nunnutab kodus kasse. mõlemad kardavad väga lapsi,eriti väikseid. ma arvan, et pigem ei karda sõna otseses mõttes, võõraste väikelaste nägemine teeb ehk lihtsalt haiget. tegelikult ma ju ei tea,võib-olla nad on nüüdseks lastesaamise mõtted maha matnud,sest võimalusi ju on,kui last tahad. igaljuhul veidi kurb on vaadata sellist inimest närbumist. mõni võib-olla nüüd ütleb,et iga mina ju ei tea,võib-olla on nad tegelikult eluga rahul.ka see on võimalik, aga väliselt paistab olukord siiski nutune.[/tsitaat]
Aita neile siis meest leida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean et see pole hea kuulda, aga umbes alates 40 langevad enamus naised meeste peas lahtrisse \”tädid\”. Ehk teiste sõnadega \”naised-keda-ma-ei-paneks\”.
Muidugi, neid ikka meelitatakse ja tehakse komplimente, sest ega mehed pole lollid, nad teavad mida naised kuulda armastavad ja produtseerivad seda paska, kui midagi vaja on selliselt tädilt või temast midagi sõltub. Isegi nikutakse neid vahest, kui asjaolud sobivad. Aga lollusi ega meeletusi selliste naiste pärast enam ei tehta. [/tsitaat]

sa ju ei räägi meestest vaid nolkidest. nt. 55se mehe jaoks on 37ne naine ülinoor tibi.

Please wait...
Postitas:
amatöör

imstan siiralt – et yksik ei ole veel siia teemasse sisse ennast söönud ja tähelepanu nõutama hakanud.
eks me kõik muutu vanadusega, miskit pole parata. Võibolla mõni minu kiiks ei meeldi teistele ja sama ka see, et mulle jälle ei meeldi teise inimese käitumine.
Kui ega paremuse poole ei lähe – kes noorena oli kokkuhoidlik – muutub vanusega ihnsaks, kes kartlik -see on suisa arg.
Meeste tähelepanu ja komplimendid , mis varem välimuse kohta tehti, on asendunud hoopis minu vaimsuse/mõistuse kohta -käivad ka need.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa räägid seda omast kogemusest naisena?

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa ju ei räägi meestest vaid nolkidest. nt. 55se mehe jaoks on 37ne naine ülinoor tibi.[/tsitaat]Kui sellel 55 mehel oleks valida 19 ja 37 naise vahel, siis me mõlemad teame, kelle ta valiks. Tihti lihtsalt pole. Ja nii juhtubki, et 37 naine on 55 mehe jaoks veel suht nitshekas (no vähemalt oma endise 55 mooriga võrreldes, kellel juba aastaid loomulikul teel märjaks ei lähe ja kes rutiinselt suguelust viilib ning niisama austust ja pidevat hella tähelepanu nõuab).
Ega 37 aastat vana naine ju reeglina 10 aastat tagasi ei mõelnudki 45 aastase mehe peale \”selle pilguga\”. Tollal oli eakaaslaste tähelepanu ikka tunduvalt pingsam…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean et see pole hea kuulda, aga umbes alates 40 langevad enamus naised meeste peas lahtrisse \”tädid\”. Ehk teiste sõnadega \”naised-keda-ma-ei-paneks\”.
Muidugi, neid ikka meelitatakse ja tehakse komplimente, sest ega mehed pole lollid, nad teavad mida naised kuulda armastavad ja produtseerivad seda paska, kui midagi vaja on selliselt tädilt või temast midagi sõltub. Isegi nikutakse neid vahest, kui asjaolud sobivad. Aga lollusi ega meeletusi selliste naiste pärast enam ei tehta. [/tsitaat]
Eks nõnda mõtlevad mehed on ka ise nende \”tädide\” jaoks enamasti poisikesed. 40+ naisi köidavad enamasti juba väärikamad ja elukogenumad mehed, kes nii labaselt ei kvalifitseeri. Eks erandeid on, ühes ja teises suunas, aga õnnelik on võimalik olla ka elu teisel poolel, kui just mingisse varasemasse eluetappi vaimselt kinni ei jääda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sellel 55 mehel oleks valida 19 ja 37 naise vahel, siis me mõlemad teame, kelle ta valiks. Tihti lihtsalt pole. Ja nii juhtubki, et 37 naine on 55 mehe jaoks veel suht nitshekas (no vähemalt oma endise 55 mooriga võrreldes, kellel juba aastaid loomulikul teel märjaks ei lähe ja kes rutiinselt suguelust viilib ning niisama austust ja pidevat hella tähelepanu nõuab).
Ega 37 aastat vana naine ju reeglina 10 aastat tagasi ei mõelnudki 45 aastase mehe peale \”selle pilguga\”. Tollal oli eakaaslaste tähelepanu ikka tunduvalt pingsam…[/tsitaat]
Täpselt sama kehtib ju ka vastupidi. Kui 19-aastasel tütarlapsel on valida näiteks 25-aastase ja 55-aastase mehe vahel, kelle ta valib? Eeldades muidugi, et rahalised jm parameetrid on võrdsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sa tahad öelda, et naised, kes on 35, lastega ja meestega, polegi nagu vähe imelikud?
(Ise 36, lapsed ja mees ka).

Pealegi on üksiku ja MEELDIVA/ILUSA inimese elu nagu lill.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ja enamus 40-nele lähenevaid mehi on õllekõhuga ja endast heal arvamusel .eriti need, kel peret, lapsi pole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks nõnda mõtlevad mehed on ka ise nende \”tädide\” jaoks enamasti poisikesed. 40+ naisi köidavad enamasti juba väärikamad ja elukogenumad mehed, kes nii labaselt ei kvalifitseeri. Eks erandeid on, ühes ja teises suunas, aga õnnelik on võimalik olla ka elu teisel poolel, kui just mingisse varasemasse eluetappi vaimselt kinni ei jääda.[/tsitaat]Tead sa mine nädala sees amigosse ja vaata ise millist kaadrit need 40+ moorid seal köita üritavad – odavast viinast üli purjus jämeda keskkohaga sorakil vuntsidega 50+ soome taadid. Väärikaks ja elukogenuks ma ei saa neid küll kuidagi nimetada. Või sossi klubi. Või kannu kõrts. Neid 40+ tädikesi on kõik kohad täis.
Näha on, et kunagi oli menu ja tants ja tasuta joogid ja nüüd on jäänud kortsus morda, ripakile vajunud tissid ja siiras hämming.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milleks on vaja rahuldavas püsisuhtes oleval naisel olla jätkuvalt meestemagnet, kui teda huvitab vaid oma mees?
Miks kihutavad kellegi peas raugematud haiglaslikud luulumõtted sellest, et püsisuhtes 40-ndates naine tahab kõikide meeste tähelepanu?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui sellel 55 mehel oleks valida 19 ja 37 naise vahel, siis me mõlemad teame, kelle ta valiks. Tihti lihtsalt pole. Ja nii juhtubki, et 37 naine on 55 mehe jaoks veel suht nitshekas (no vähemalt oma endise 55 mooriga võrreldes, kellel juba aastaid loomulikul teel märjaks ei lähe ja kes rutiinselt suguelust viilib ning niisama austust ja pidevat hella tähelepanu nõuab).
Ega 37 aastat vana naine ju reeglina 10 aastat tagasi ei mõelnudki 45 aastase mehe peale \”selle pilguga\”. Tollal oli eakaaslaste tähelepanu ikka tunduvalt pingsam…[/tsitaat]

No kust kuradi kohast on tulnud üldse arusaam, et mehed tahavad KÕIK verinoori naisi? No ei ole ju nii. 30 naine on väidetavalt parim iga üldse. Meeste jutt muide.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama kehtib ju ka vastupidi. Kui 19-aastasel tütarlapsel on valida näiteks 25-aastase ja 55-aastase mehe vahel, kelle ta valib? Eeldades muidugi, et rahalised jm parameetrid on võrdsed.[/tsitaat]Seda ma räägingi, et et ega heast elust ei hakata oma isa eakaaslasi vahtima. 37. eluaastaks on enamus naisi juba nii küpsed, et ka 18 aastat vanem mees tundub juba päris ahvatlev partii…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tead sa mine nädala sees amigosse ja vaata ise millist kaadrit need 40+ moorid seal köita üritavad – odavast viinast üli purjus jämeda keskkohaga sorakil vuntsidega 50+ soome taadid. Väärikaks ja elukogenuks ma ei saa neid küll kuidagi nimetada. Või sossi klubi. Või kannu kõrts. Neid 40+ tädikesi on kõik kohad täis.
Näha on, et kunagi oli menu ja tants ja tasuta joogid ja nüüd on jäänud kortsus morda, ripakile vajunud tissid ja siiras hämming. [/tsitaat]

Kõik 40+ moorid istuvad muidugi Amiigos ka. Arvan, et seal istuvad sinusugused klubimaskotid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Milleks on vaja rahuldavas püsisuhtes oleval naisel olla jätkuvalt meestemagnet, kui teda huvitab vaid oma mees?
Miks kihutavad kellegi peas raugematud haiglaslikud luulumõtted sellest, et püsisuhtes 40-ndates naine tahab kõikide meeste tähelepanu?
[/tsitaat]

See küsimus on ilmselt nende probleem, kes teistsugust elu endale ette kujutada ei oska. Kõik müügiks. Kuradi lihalett.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kust kuradi kohast on tulnud üldse arusaam, et mehed tahavad KÕIK verinoori naisi? No ei ole ju nii. 30 naine on väidetavalt parim iga üldse. Meeste jutt muide. [/tsitaat]30 on jah apogee. Aga sealt algab suht kiire allakäik. 40 on nagu 20. 45 on nagu 15 ja 50 on nagu 10 – sugulises mõttes ahvatlev ainult perverdile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Milleks on vaja rahuldavas püsisuhtes oleval naisel olla jätkuvalt meestemagnet, kui teda huvitab vaid oma mees?
[/tsitaat]Väga suur tõenäosus, et kui ükski mees sulle järgi ei vaata ja oma mees räägib ikka veel kui kütkestav sa oled, siis oma mees lihtsalt valetab. Plain and simple.

Please wait...
Postitas:
Kägu

30 on jah apogee. Aga sealt algab suht kiire allakäik. 40 on nagu 20. 45 on nagu 15 ja 50 on nagu 10 – sugulises mõttes ahvatlev ainult perverdile. [/tsitaat]

Kui vana sa ise oled? Oled naine või mees? Kas sinu jaoks on see väga räige probleem või küsimus üldse?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.