Esileht Ajaviite- ja muud jutud üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Teema: üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

Postitas:
Kägu

RE: üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
30 on jah apogee. Aga sealt algab suht kiire allakäik. 40 on nagu 20. 45 on nagu 15 ja 50 on nagu 10 – sugulises mõttes ahvatlev ainult perverdile. [/tsitaat]
Poisikese jutt. Oota, kuni jõuad vanusesse, kus andropaus hakkab kimbutama. Testosteroon langeb, östrogeen tõuseb, hormonaalses mõttes muutud samuti kesksooliseks, nagu sa ise naisi siin halvustad. Siis vaatad ka oma naistesse suhtumise ümber, nagu enamik mehi sellel ajal teeb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Milleks on vaja rahuldavas püsisuhtes oleval naisel olla jätkuvalt meestemagnet, kui teda huvitab vaid oma mees?
Miks kihutavad kellegi peas raugematud haiglaslikud luulumõtted sellest, et püsisuhtes 40-ndates naine tahab kõikide meeste tähelepanu?
[/tsitaat]Väga suur tõenäosus, et kui ükski mees sulle järgi ei vaata ja oma mees räägib ikka veel kui kütkestav sa oled, siis oma mees lihtsalt valetab. Plain and simple.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Alfonss

imelikud peaksidki üksi olema, ongi vähem õnnetuid lapsi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgatajaga nõus. Mul mitu sõbrannat selles vanuses, ise ka 39. Selge vahe on vallaliste-lastetute ning suhtes ja lastega naiste vahel. Varasemas eas oli see vahe tunduvalt väiksem. Sõbrannade pundis tundusid kõik nagu ühesugused. Nüüd on nii, et need, kellel on pere ja reeglina ka pesamuna, on sellised rahulikud ja mõnusad, nende jututeemad on sellised eluterved: kes nokitseb doktorit, kes käis perega kultuurireisil, kes põneval etnokontserdil jne. Jutust ja olekust on aru saada, et inimese elu on paigas. Vallatud on närvilised, nende teemadeks on peod, meheotsingud, peavaluhood. Mis on ka arusaadav, kell ju tiksub. Aga jah, see on vanus, kus tekib juba raskusi selle kokkupuutepunkti leidmisega, kuna erinevused on nii suureks kasvanud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ja enamus 40-nele lähenevaid mehi on õllekõhuga ja endast heal arvamusel .eriti need, kel peret, lapsi pole.[/tsitaat]
Lisaks vaatab enamus naisi neljakümnest meest, kellel ei ole peret ega lapsi, imelikult. Midagi peab sellel mehikesel ju viga olema, kui teda siiani tahetud ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ah inimesi igasuguseid, tuttav 35, üksi lapsega ja keeranud ka imelikuks.
Nii et vahet pole, kui vana inimene on ja milline perekonnaseis. 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sellel 55 mehel oleks valida 19 ja 37 naise vahel, siis me mõlemad teame, kelle ta valiks. Tihti lihtsalt pole. Ja nii juhtubki, et 37 naine on 55 mehe jaoks veel suht nitshekas (no vähemalt oma endise 55 mooriga võrreldes, kellel juba aastaid loomulikul teel märjaks ei lähe ja kes rutiinselt suguelust viilib ning niisama austust ja pidevat hella tähelepanu nõuab).
Ega 37 aastat vana naine ju reeglina 10 aastat tagasi ei mõelnudki 45 aastase mehe peale \”selle pilguga\”. Tollal oli eakaaslaste tähelepanu ikka tunduvalt pingsam…[/tsitaat]

Olen sellega nõus, et enamuse (noorte) meeste jaoks 40 pole enam naise puhul see kõige kuumem ja ahvatlevam iga. Samas kindlasti pole see nii, et 55-aastane valiks tingimata 19-aastase naise, kui saaks. Paljude normaalsete keskealiste meeste jaoks on teismelise trukkimine ikka suht perversne tabu. Ja ma ei leiuta siin kadedalt, vaid ma räägin seda selle põhjal, mida mu 40+ meestuttavad on rääkinud. No ma olen põhiliselt suhelnud ka inglastega – seal ei ole keskealise naise mahajätmine nii kõva trend kui Eestis, abielulahutus ja petmine on palju suuremad tabud kui meil seal leiab ka palju vanapaare, kes rõõmsalt käest kinni ringi käivad.
Mul nt üks 48-aastane meestuttav ütles, et 25 oleks liiga noor tema jaoks, 35 on umbes paras. Ja ühte naist ajas ta erilise innuga taga sellepärast, et lisaks teistele voorustele oli naine umbes temavanune, 40.

Ma ei tea, milline sa ise oled või milline on su tutvusringkond, aga ma arvan, et minu tutvusringkonnas oleks juba 30-aastaste meeste puhul 19 peaaegu et out, liiga noor.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see on ysna paratamatu, et yksi pikemalt olevad inimesed saavad endale lubada olla egoistlikumad. olles pereinimene sa peaksid (muidugi mitte kõik seda ka ei tee) arvestama ka teistega ja ei saa olla liiga egositlik. on ka see, et mida aeg edasi seda raskem on hakata teise inimesega koos elama. oma harjumused on väga juurdunud. alustasin ise ka kooselu mitte liiga noorelt ja no väga paljud asjad teise tegemiste juures ajasid mind tigedaks:). mul on ysna palju tuttavaid kellel kas ei ole päris enda lapsi (on lapsed partneri eelnevast elust) vöi kellel on olnud mees aga jäänud yksi nyyd ja ei ole lapsi. ja silma on jäänud just see, et nad on veidi nn lapsikumad kui pereinimesed:). aga nagu juba eelnevalt seletatud on see ysna normaalne olukorda arvestades. tigedaid inimesi on nii yksikute kui ka pereinimeste seas, ja paljud lasteta tuttavad on väga toredad ja röömsad. mis nende hinges toimub ja kas nad tunnevad lapsest puudust, seda ma ei tea, nad ei näita seda välja. ma usun, et osad on kurvad aga kindlasti on ka möni kes selle yle väga ei kurvasta. Miks vaadatakse haletsevalt lasteta inimest, et kindlasti ta tahab last. Samas on ka pereinimesi kes tegelikult ei taha neid lapsi kes neil on, näitavad seda ka oma tegudes v tegevusettuses välja….

Mis puudutab laste saamist siis kui päris aus olla ei ole mul sellist instinktiivset soovi saada lapsi aga on möte, et kurb oleks jääda yksi vanemas eas. Egoistlik põhjus

Please wait...
Postitas:
Kägu

imelikuks lähevad kõik. nii mehed kui naised, nii lastega kui lastetud. Ja imelikuks ses mõttes, et nad muutuvad mingis suunas. ega inimene pole ju asi, ikka muutub elu jooksul. lihtsalt sa ise oled tundnud neid inimesi nii pikka aega, et oled näinud neid teistsugusena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik ei lähe imelikuks. Ma olen kogu aeg imelik olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]mul on tutvusringkonnas kolm naist vanuses 37-39,kellel pole lapsi ega püsisuhet.kõik on välimuselt kenad,isegi väga kenad, kõik on magistrikraadiga,kõik on laia silmaringiga, kõigil on head töökohad ja kõik nad otsivad meest ning soovivad luua peret. viimasel ajal võib öelda, et ainult üks neist naistest ei ole muutunud halvemuse suunas. tema on endiselt lõbus, tal on palju juhusuhteid,ta on seltskondlik, käib palju n.ö väljas, ta hoiab hea meelega sõprade lapsi,leiab lastega kergesti kontakti,on avatud. ülejäänud kaks on väga muutunud. üks on silmanähtavalt õelaks läinud, samuti enesekeskseks,ta seab enda vajadused alati ettepoole,empaatiatunne on läinud puudulikuks. teine käib tööl,kuid muudel juhtudel ei lahku oma kodu nelja seina vahelt,harva vaid poodi, inimestega suhtleb arvuti vahendusel, empaatiatunnet jääb ülegi,nunnutab kodus kasse. mõlemad kardavad väga lapsi,eriti väikseid. ma arvan, et pigem ei karda sõna otseses mõttes, võõraste väikelaste nägemine teeb ehk lihtsalt haiget. tegelikult ma ju ei tea,võib-olla nad on nüüdseks lastesaamise mõtted maha matnud,sest võimalusi ju on,kui last tahad. igaljuhul veidi kurb on vaadata sellist inimest närbumist. mõni võib-olla nüüd ütleb,et iga mina ju ei tea,võib-olla on nad tegelikult eluga rahul.ka see on võimalik, aga väliselt paistab olukord siiski nutune.[/tsitaat]

nagu ma aru saan, siis sul on mees ja lapsed? aga näed, ikka õelutsed, ikka arvad, et sõbrannad peaksid sinu soovid ja tahtmised enda omadest ettepoole seadma (muidu poleks sa ju maininud, et nemad seavad oma tahtmised ettepoole), ikka tahad sa, et sinu tittesid ümmardataks ja ülistataks 😀

seega, ma saan aru, et neil 2 õelal ja enesekesksel on ju veel lootust – isegi mehe ja lasteta sinusarnane!

Please wait...
Postitas:
Kägu

vahelduseks yks mõtisklusteema – kumb inimene on tegelikult vaimselt kaugemale jõudnud kas see kes automaatselt allub looduse instinktile ja saab järeltulijaid vöi see kes on astunud sammu edasi ja mõtiskleb selle yle kas yldse peaks saama järeltulijaid. miks peaks saama. kas ma olen sobiv vanemaks. lapse saamise yle kaalutlevaid inimesi ei tohiks haletseda ja halvustada vaid vastupidi, minu meelest on see juba vaks maad targem inimene kes suvatseb selle asja yle mõtisklema hakata mitte ei tee nii nagu on alati tehtud ja nagu instinktid käsiksid….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sellel 55 mehel oleks valida 19 ja 37 naise vahel, siis me mõlemad teame, kelle ta valiks. Tihti lihtsalt pole. Ja nii juhtubki, et 37 naine on 55 mehe jaoks veel suht nitshekas (no vähemalt oma endise 55 mooriga võrreldes, kellel juba aastaid loomulikul teel märjaks ei lähe ja kes rutiinselt suguelust viilib ning niisama austust ja pidevat hella tähelepanu nõuab).
Ega 37 aastat vana naine ju reeglina 10 aastat tagasi ei mõelnudki 45 aastase mehe peale \”selle pilguga\”. Tollal oli eakaaslaste tähelepanu ikka tunduvalt pingsam…[/tsitaat]

tead, neil 55-aastastel pole 19-aastastega midagi peale hakata ju, kui isegi õnnestub kõvaks saada (KUI), siis niikui otsa sisse pistab on vurts-plörts ja lötanoku tagasi 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jälle see pervert siin, kes Pereelu all teisi terroriseerib oma seemendamisjutu ja õõtsuvate-higistavate tagumikega.

Kallis keskealine meeskodanik, saa juba aru, et sinu aeg on ümber. 55-aastasele mehele 19-aastane, jajah, unista aga edasi. Sul oleks vaja kaotada oma illusioonid ja tegelikkusele silmad avada. Teismelise neiu jaoks on ja jäävad isegi 30+ mehed vanaks, 55 on ikka päris päss. Neile on vaja kudrutamiseks omavanuseid energiat täis noormehi, mitte mingit ähkivat ja kortsus isakest.

Rõve ja perversne tegelane oled, et sellised mõtteid mõtled ja oma haiglaseid ideid foorumis levitad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Jälle see pervert siin, kes Pereelu all teisi terroriseerib oma seemendamisjutu ja õõtsuvate-higistavate tagumikega.

Kallis keskealine meeskodanik, saa juba aru, et sinu aeg on ümber. 55-aastasele mehele 19-aastane, jajah, unista aga edasi. Sul oleks vaja kaotada oma illusioonid ja tegelikkusele silmad avada. Teismelise neiu jaoks on ja jäävad isegi 30+ mehed vanaks, 55 on ikka päris päss. Neile on vaja kudrutamiseks omavanuseid energiat täis noormehi, mitte mingit ähkivat ja kortsus isakest.

Rõve ja perversne tegelane oled, et sellised mõtteid mõtled ja oma haiglaseid ideid foorumis levitad.[/tsitaat]

Asi pole ainult teismelise tahtmistes, vaid ka vanamehe omades. Ma olen täitsa kindel, et leidub palju vanamehi, kes täitsa siiralt ei tahagi lapsega seksida. Ja ehkki 19-aastasel on juba ametlik täisiga käes ja rinnad arenenud, siis no 55-aastasega võrreldes on ta ikka laps mis laps.

Ei kujuta küll ette, et normaalne 55-aastane eelistaks Rosanna Lintsi või Getter Jaanit Beatrice’ile või Heidy Purgale.

Samamoodi, nagu ilmselt paljud 55-aastased naised ei taha 18-aastase poisiga magada. Võib ju mõelda, et vanal märal on viinamarjad hapud, aga ma usun, et paljusid küpsemas eas naisi nolgid siiralt ei huvitagi, nonde klaarist silmnäost ja trimmis kehast hoolimata.
Et kui mul oleks valida Justin Bieberi või Kevin Costneri vahel… Hmmm, valik on väga raske tõesti. Usun, et ka paljud verinoored mimmud eelistaksid Johnny Deppi taolist rauka nt Jedwardsi poistele või juba nimetatud Bieberile.

Tihti võib asi olla ka nii, et kui konkreetse ilusa lapsukese vastu nii väga polegi midagi, siis see omavaheline suhe ja keemia ei huvita. Inimene tunnebki ennast noore plika kõrval vanapässina ja ta ei taha ennast nii tunda. tahab tunda, et on võrdselt atraktiivne, kellegi jaoks veel päris kõbus jne. Nii et isegi kui see 19-aastane vastu pole, siis võib just see perverssuse ja ebavõrdsuse tunne ka vanemale mehele blokid peale panna.

P.S. Ma ise ei ole veel kolmkümmendki täis, nii et ei räägi siin päris oma vaatepunktist lähtuvalt.

Please wait...
Postitas:
HannibalSmith

Kägu (krooks) | 24/01/2012 22:03 räägib mõtleva inimese juttu.

Keegi siin mainis, et (tema arvates) 40-sel, vallalisel, lastetul mehel PEAB midagi viga olema, sest keegi pole TEDA veel tahtnud. Võib olla, aga võib ka sedapidi olla et sel mehel on nii kõrged vaimsed ja moraalsed standardid, et 99,5% naistest üldse ei kvalifitseerugi! Usun end teadvat et ka sellised mehed vaikselt loodavad iga päev midagi, aga kui ei ole siis ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no ma ei saa aru – nagu oleks mingi elu õnnetus, kui naine ei ole meeste jaoks ihaldusväärne. no ja mis siis? mõtteid mõlgutada, et kas ma meeldin sellele või tollele mehele ja kas see või too mees ikka tahaks mind panna, on ju märksa atraktiivsemaid tegevusi. nautida loodust, head kultuuri, põnevaid inimsuhteid (ma ei mõtle siinjuures sekssuhteid), huvituda iga päev uuenevast maailmast, teha head, plaanida üks tagasihoidlik kuritegu, mida täide ei vii, süüa, juua, lõbutseda.

aga ikka on mingi põhimure, issand, ma ei eruta enam mehi. mis need mehed siia puutuvad. elu peab erutama, mitte mehi.

Please wait...
Postitas:
Sessa

Ma saan aru, et siin on naisi, kelle elu mõte on ööklubis ihaldatud olemine, tantsima palumine ja tasuta joogid?

Jumal tänatud et ise pole kunagi sinna \”kluppi\” kuulunud.. 😉 Klubis käin hea meelega (Kukus), joogi (rumm dieetkoola ja sidruniga, hakka seda veel mingile jorsile seletama) ostan endale ise ja tantsima lähen ka ise…Kes tahab, tuleb kaasa.

Pole iialgi pidanud elueesmärgk kellegile ihaldusväärne olemine. Minu maailma keskpunkt olen ikka mina ise. Kui tsiteerida Samanthat, siis eamine armastusromaan tuleb ikka iseendaga maha pidada…

Ahjaa, ma olen abielus ja ka ema… Nojah. Mis sellest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oehh, jah, kindlasti on kõik üksikud üle 35-sed imelikud, samas kui mingies imelikes virelevates kooseludes naised üle 35 on häääästi õnnelikud, eks.

ise olen kah mõne aasta pärast 40. amigos ja sossis ei käi, kui siis koos mehega. jooke teeb mulle välja meees, kellega olen välja läinud. Ja kui lähen sõbrannadega välja, ostan oma veini ise. mingi joogiga mind küll keegi ära ei osta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]oehh, jah, kindlasti on kõik üksikud üle 35-sed imelikud, samas kui mingies imelikes virelevates kooseludes naised üle 35 on häääästi õnnelikud, eks.
[/tsitaat]
See on ka üks tüüpiline jutt, mis üle 35-aastastel vallalistel alati tuleb – nad nimelt arvavad alati, et kui keegi elab kellegagi koos, siis raudselt vireleb. Mina näiteks ei tunne ühtki virelevat paari. Kõik ongi õnnelikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]no ma ei saa aru – nagu oleks mingi elu õnnetus, kui naine ei ole meeste jaoks ihaldusväärne. no ja mis siis? mõtteid mõlgutada, et kas ma meeldin sellele või tollele mehele ja kas see või too mees ikka tahaks mind panna, on ju märksa atraktiivsemaid tegevusi. nautida loodust, head kultuuri, põnevaid inimsuhteid (ma ei mõtle siinjuures sekssuhteid), huvituda iga päev uuenevast maailmast, teha head, plaanida üks tagasihoidlik kuritegu, mida täide ei vii, süüa, juua, lõbutseda.

aga ikka on mingi põhimure, issand, ma ei eruta enam mehi. mis need mehed siia puutuvad. elu peab erutama, mitte mehi.[/tsitaat]
Jah, nii on. Mingi ajudeta meesolevus üritab siin meile pidevalt selgeks teha, et pandav olemine ongi elu mõte:)) Primaadid ei küündigi kõrgemale ja vaidlusse laskumine mingi amööbiga on mõttetu. Üle 40 naisolevusel on elu nagu lill ka ilma meesteta. Ja tõesti, tõelised mehed jäävad alles, nagu väga tabavalt ütles jaagular:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu meelest hakkab see sündroom juba 30+.
Tunnused:
fb-st meeletu, isegi haiglane enese eksponeerimine ja siis sama klubi liikmed muidugi laigivad;
hakatakse mõtlema omavahel mingeid hellitus- või hüüdnimesid (nagu omal ajal 12a sai tehtud);
jututeemadeks on uusimad hilbud, vahel ka gurmee, kõik joovad ainult peent veini ja on üldse jube \”teadlikult\” kõigest;

Nv-l õnnestus mul näha väljas käies umbes 30-t sellist 30+ naist, kõigil kokteilid ees, kõiki mehi vaadati erilise kiimafeisiga, mõni, kes juba rohkem täis oli, läks ka tutvust tegema, oh seda pettumust siis, kui mehe kaaslane äkki välja ilmus.

Ühesõnaga ma tegelikult tunnen väga kaasa sellele meeleheitlikule kontingendile, kelle elueesmärk on saada k…i ja kui mõnel õhtul õnnestubki saada, siis homme pole sa enam keegi.
Püsisuhteid nad ei leiagi, sest alguses ei kõlvanud keegi, nüüd ei taheta enam neid vanamoore.

Võite nüüd -stada või sõimata, kõik 30+, mitte seksi otsivad, saldedad ja väga targad naised – aga nii ju on.

Tervitades,
30+, kahe lapse ema, sale ja ilus, piisavalt tähelepanu saav, tööalaselt hinnatud K.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mina kohe 30, lapsi pole. mees on. ma ei saa öelda, et ma lapsi tahaks, kui tuleks, siis tuleks, aga ei saa kuidagi öelda, et tahaks või teiste pereelu vaadates kurb oleks. mul on 5 lähemat sõbrannat, kõik 30-32 ja laps(ed) on neist kahel. üks just alles sai. seega jah tänapäeval ei ole enam laps esimene valik, esimene valik on mõnusat elu elada.

pereelu kõrvalt vaadates on ju suht trööstitu, mida seal idealiseerida, ausalt ka (söögitegu, pepupesu, jonnihood, suhtekriis jne)? igal pool käia-olla saan ju niigi, lasteta.

Please wait...
Postitas:
vilhelmiine

[tsitaat]Minu meelest hakkab see sündroom juba 30+.
Tunnused:
fb-st meeletu, isegi haiglane enese eksponeerimine ja siis sama klubi liikmed muidugi laigivad;
hakatakse mõtlema omavahel mingeid hellitus- või hüüdnimesid (nagu omal ajal 12a sai tehtud);
jututeemadeks on uusimad hilbud, vahel ka gurmee, kõik joovad ainult peent veini ja on üldse jube \”teadlikult\” kõigest;

Tervitades,
30+, kahe lapse ema, sale ja ilus, piisavalt tähelepanu saav, tööalaselt hinnatud K.[/tsitaat]

et see on siis kuidagi imelik?

aga parem on, nagu ilus ja sale K (kel tähelepanupuudust ei ole, küll aga leiab aega, et täpselt uurida, millist veini need \”imelikud\” joovad):

fb-s meeletu enda ja oma laste iga väiksemagi tegevuse haiglane eksponeerimine, (sh paljad rasedakõhud, imetamine, kes mida kakas ja oksendas) kusjuures sama klubi liikmed muudkui laigivad ja kirjutavad iga pildi alla \”on ikka kaunitar!\”\”.

hellitusnimed kui lasteaias, laps pole kellelgi, vaid tibulinnud, emme kõige kallimad printsid ja printsessid.

jututeemadeks on mähkmed, kelle laps juba mida teeb ja vaktsineerimine, millest kõik on jube teadlikud (ühe internetist loetud artikli põhjal).

ma olen pidanud suurema osa emasid omal fb-st ära blokkima seetõttu, sest normaalseks suudavad jääda väga vähesed. Ülejäänud on kui \”stfu,parents\” lehe kandidaadid.

Please wait...
Postitas:
skeptik

Mul lastega ja lastetuid sõbrannasid, aga keegi pole imelik. Keegi ei eksponeeri ennast kuskil ega käi kiimasena klubisid mööda. Lastetud reisivad, naudivad elu, mitmed õpivad veel. Lastega sõbrannadel on lapsed juba suured, mõned on vanaemadki juba. Needki naudivad samamoodi. Arvan, et siinkohal võiks nii mõnigi peeglisse vaadata, sest sellised sõbrad sul täpselt ongi, nagu oled ise.

Please wait...
Näitan 25 postitust - vahemik 31 kuni 55 (kokku 55 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud üle 35 naised,kellel pole lapsi ega meest, lähevad veidi imelikuks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.