Esileht Ilu Üle 40-aastase naise näonaha hooldus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Üle 40-aastase naise näonaha hooldus

Postitas:

Üle 40-aastased naised, kuidas hooldate oma näonahka? Mida ja kui tihti kasutate? Milliseid võimalikult looduslikke tooteid soovitate oma kogemusest rasusele ja kombineeritud nahale? Kas kasutate ka koduseid vahendeid (kaerahelbed, kohvipaks vms) ja millise tulemuse need annavad?
Mida kasutate silmade paistetuse leevendamiseks?
Ise kosmeetikat üldse ei kasuta, nahahooldus on ka siiani olnud rohkem juhuslik ja enese hellitamine, aga nüüd tahaks asja rohkem käsile võtta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peamine mure on kortsud ja naha vananemine, seega kasutan teaduslikult tõestatud tooteid, mis sisaldavad AHA-happeid koorimiseks, C-vitamiini (teeb nahatooni ühtlasemaks), hüaluroonhapet (sügavniisutav) ja retinooli (kortsude vastu). Silmade paistetuse vastu aitab hästi külmkapis hoitud lusikas ja näomassaaž (müüakse isegi spetsiaalseid vahendeid selleks). Võimalikult looduslikke tooteid väga soovitada ei oska, sest ega see, et miski looduslik on, ei tähenda, et ta nahka ärritada ei suuda – mu nahk ei talu nt eeterlikke õlisid.

Kohvipaks on väga hea muu naha koorimiseks, näo jaoks on see siiski liiga teraline. Kaerahelbeid kasutasin näomaskiks viimati teismelisena ja ei mäleta, et oleks mingit imetulemust andnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägu puhastan mitsellaarveega.
Puhas Loodus sarjast kasutan koorivat sügavpuhastavat kreemi ÕUN ja niisutavat ja kaitsevat 24 h kreem KIBUVITS. Olen siiralt üllatunud kui head tooted ja veel nii soodsalt.
Öökreemiks on The Body Shop Oils Of Life intensiivselt taaselustav öökreem.
Kord nädalas teen ka maski sooda, kookosõli ja c-vitamiin seguga. Samal ajal kasutan näokuppu.
Silmakreemi ei ole endale sobivat leidnud. Siiani on kõik ärritavalt mõjunud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Enesele üllatuseks sain teada, et kuperroosse naha (väikesed veenilaiendid) korral ei ole hea teraline koorija (scrub) vaid peeling tüüpi koorija. Tuleb vältida kuuma ja külma järsku vaheldumist jms.
Kõike tõhusat naha uuendamiseks ja hoolduseks olen hakanud kasutama alles pärast seda kui olen käinud salongis sügavpuhastust koos lisaprotseduuridega tegemas. Pealinnas kasutamiseks liigub häid pakkumisi 7in 1 või 9in 1 hoolitsuste jaoks chilly keskkonna kaudu.
Igapäevaselt kasutan nii näovett, silmakreemi, öö- ja päevakreemi, päikesekreemi näole, seerumit. Ostnud olen küll Oriflamest, mitte ökotooteid. Varem määrisin kookosrasva näkku aga ütlen ausalt, ei imendunud ega toiminud.
Korra aastas teen 3-4 kuu pikkuse kuuri ripsmeseerumit ja söön kollageeni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enesele üllatuseks sain teada, et kuperroosse naha (väikesed veenilaiendid) korral ei ole hea teraline koorija (scrub) vaid peeling tüüpi koorija. Tuleb vältida kuuma ja külma järsku vaheldumist jms.

Kõike tõhusat naha uuendamiseks ja hoolduseks olen hakanud kasutama alles pärast seda kui olen käinud salongis sügavpuhastust koos lisaprotseduuridega tegemas. Pealinnas kasutamiseks liigub häid pakkumisi 7in 1 või 9in 1 hoolitsuste jaoks chilly keskkonna kaudu.

Igapäevaselt kasutan nii näovett, silmakreemi, öö- ja päevakreemi, päikesekreemi näole, seerumit. Ostnud olen küll Oriflamest, mitte ökotooteid. Varem määrisin kookosrasva näkku aga ütlen ausalt, ei imendunud ega toiminud.

Korra aastas teen 3-4 kuu pikkuse kuuri ripsmeseerumit ja söön kollageeni.

Huvitav, et sa sellist asja enne ei teadnud. Vast seda ikka tead, et kuperroosale mõjub halvasti ka vürtsikas toit, alkohol, suitsetamine, šokolaad ja päike.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peamine mure on kortsud ja naha vananemine, seega kasutan teaduslikult tõestatud tooteid, mis sisaldavad AHA-happeid koorimiseks, C-vitamiini (teeb nahatooni ühtlasemaks), hüaluroonhapet (sügavniisutav) ja retinooli (kortsude vastu). Silmade paistetuse vastu aitab hästi külmkapis hoitud lusikas ja näomassaaž (müüakse isegi spetsiaalseid vahendeid selleks). Võimalikult looduslikke tooteid väga soovitada ei oska, sest ega see, et miski looduslik on, ei tähenda, et ta nahka ärritada ei suuda – mu nahk ei talu nt eeterlikke õlisid.

Kohvipaks on väga hea muu naha koorimiseks, näo jaoks on see siiski liiga teraline. Kaerahelbeid kasutasin näomaskiks viimati teismelisena ja ei mäleta, et oleks mingit imetulemust andnud.

Ja kui tahta neid teaduslikult tõestatud komponentidega tooteid, siis soovitan The Ordinaryt. Nad ei pane pakendile ja turundusele sellist rõhku nagu paljud teised brändid, mistõttu nad saavad oma tooteid ka väga mõistliku hinnaga müüa. Mina olen nende hüaluroonhappega seerumi, AHA peel keemilise kooria ja tooniku fänn. Sel brändil on palju fänne.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:11; 07.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peamine mure on kortsud ja naha vananemine, seega kasutan teaduslikult tõestatud tooteid, mis sisaldavad AHA-happeid koorimiseks, C-vitamiini (teeb nahatooni ühtlasemaks), hüaluroonhapet (sügavniisutav) ja retinooli (kortsude vastu). Silmade paistetuse vastu aitab hästi külmkapis hoitud lusikas ja näomassaaž (müüakse isegi spetsiaalseid vahendeid selleks). Võimalikult looduslikke tooteid väga soovitada ei oska, sest ega see, et miski looduslik on, ei tähenda, et ta nahka ärritada ei suuda – mu nahk ei talu nt eeterlikke õlisid.

Kohvipaks on väga hea muu naha koorimiseks, näo jaoks on see siiski liiga teraline. Kaerahelbeid kasutasin näomaskiks viimati teismelisena ja ei mäleta, et oleks mingit imetulemust andnud.

Ja kui tahta neid teaduslikult tõestatud komponentidega tooteid, siis soovitan The Ordinaryt. Nad ei pane pakendile ja turundusele sellist rõhku nagu paljud teised brändid, mistõttu nad saavad oma tooteid ka väga mõistliku hinnaga müüa. Mina olen nende hüaluroonhappega seerumi, AHA peel keemilise kooria ja tooniku fänn. Sel brändil on palju fänne.

Väga põnev! Kas keegi oskab nende valikust just midagi kuivale nahal soovitada? Ja kuskohast ostate? Leidsin Douglase e-poest aga äkki veel kuskil.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.05 14:29; 07.05 19:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kullake, kui oled 40+, siis ainult looduslikele vahenditele küll lootma jääda enam ei maksa. 🙂
Muretse endale korralik vanakooli oskustega kosmeetik ja kuula, mis sulle seal räägitakse. Mul küll kuiv, mitte rasune nahk, aga näomassaaži ning iganädalast koorimist soovitan küll. Näo- ja silmakreemist kasutan hetkel Filorga omi, olen rahul.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selleks, et 40+ aastasena oleks võimalikult hea nahk, peab kindlasti kosmeetiku juures käima või saab hakkama ka koduste vahenditega? Kosmeetikust – kui tihti seal käite ning mis protseduure lasete teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu peamine mure on kortsud ja naha vananemine, seega kasutan teaduslikult tõestatud tooteid, mis sisaldavad AHA-happeid koorimiseks, C-vitamiini (teeb nahatooni ühtlasemaks), hüaluroonhapet (sügavniisutav) ja retinooli (kortsude vastu). Silmade paistetuse vastu aitab hästi külmkapis hoitud lusikas ja näomassaaž (müüakse isegi spetsiaalseid vahendeid selleks). Võimalikult looduslikke tooteid väga soovitada ei oska, sest ega see, et miski looduslik on, ei tähenda, et ta nahka ärritada ei suuda – mu nahk ei talu nt eeterlikke õlisid.

Kohvipaks on väga hea muu naha koorimiseks, näo jaoks on see siiski liiga teraline. Kaerahelbeid kasutasin näomaskiks viimati teismelisena ja ei mäleta, et oleks mingit imetulemust andnud.

Ja kui tahta neid teaduslikult tõestatud komponentidega tooteid, siis soovitan The Ordinaryt. Nad ei pane pakendile ja turundusele sellist rõhku nagu paljud teised brändid, mistõttu nad saavad oma tooteid ka väga mõistliku hinnaga müüa. Mina olen nende hüaluroonhappega seerumi, AHA peel keemilise kooria ja tooniku fänn. Sel brändil on palju fänne.

Väga põnev! Kas keegi oskab nende valikust just midagi kuivale nahal soovitada? Ja kuskohast ostate? Leidsin Douglase e-poest aga äkki veel kuskil.

Asoses on ka nende tooteid ja saab ka otse The Ordinary kodulehelt tellida. Mina olen rahul oma üsna kuiva naha puhul praegu selle komplektiga:

Toonik (1x päevas ehk õhtuti): https://theordinary.deciem.com/product/rdn-glycolic-acid-7pct-toning-solution-240ml?redir=1
Hüaluroonhappe seerum õhtuti pärast toonikuga tegemist / hommikuti pärast näopesu: https://theordinary.deciem.com/product/rdn-hyaluronic-acid-2pct-b5-30ml?redir=1
Retinooliga seerum pärast hüualuroonhapet (õhtuti): https://theordinary.deciem.com/product/rdn-granactive-retinoid-5pct-in-squalane-30ml?redir=1
Pärast retinooli peaks siis vast mõne näokreemi ka panema. Nende näokreemidest ma ei ole endale lemmikut leidnud.

Korra nädalas teen ka seda happekoorimist: https://theordinary.deciem.com/product/rdn-aha-30pct-bha-2pct-peeling-solution-30ml?redir=1

Kasutan ka Madara tooteid. Nende kahe brändiga saab päris hea iluarsenali oma vannitoakappi, et seda jubedat vananemist veidi edasi lükata. Soovitan Youtubest erinevate toodete arvustusi vaadata. On ka 40+ youtubereid, kes teevad väga häid toodete tutvustusi ja arvustusi. Ning on ka keemiku teadmistega youtubereid, kelle arvustused on asjalikud. Ma võtsin ühe vihmase laupäeva ja vaatasin palju videoid – sain näohoolduse osas palju targemaks, tellisin mitmeid häid tooteid ja tunnen, et nüüd on pikemaks ajaks ilu teemadega rahu majas ja nägu korras.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 22:11; 07.05 13:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka viimastel aastatel näonaha põhjalikumalt ette võtnud ning võimalustega tutvunud. Ja olen ka The Ordinary toodete austaja.
Tahtsin veel lisada, et enne kui seerumeid-toonikuid-kreeme kasutada, peaks näonahka enne protseduure korralikult puhastama. Isegi siis, kui meiki ei kasuta. Ordinaryl on üks väga tõhus toode: Squalane cleanser
Ma tellin tavaliselt asosest, seal on võib-olla väiksem valik, aga põhiasjad olemas, muidu ongi pilt liiga kirju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb näonahk paremaks igakord kui kaalus juurde võtan. Igati kodune vahend, aga ega ei soovita. ????

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läheb näonahk paremaks igakord kui kaalus juurde võtan. Igati kodune vahend, aga ega ei soovita. ????

NO mul jällegi rasedana imeilus nahk, vinnivaba – ülilooduslik lahendus! – aga kes see jaksaks kogu täiskasvanuelu rase olla??

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma soovitaks ka kõigepealt korralikult puhastada. Kui keegi siin eespool kirjutas, et puhastab mitsellaarveega, siis ainult sellest kindlasti ei piisa.
Teiseks tooteks toonik.
Siis seerum, silmakreem ja näokreem.

Kasutan Lancome, REN, JOIK, Eucerin. Mask on Matiselt ja d’difference maske kasutan. Oluline on piisav vee joomine päeva jooksul, köögivilja-puuvilja rikas menüü, pähklid, seemned. Suhkur, nisu, liha, piimatooted – nii minimaalselt kui võimalik.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 20:12; 18.10 16:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 53 ja käin juba 15 aastat regulaarselt iga kuu kosmeetiku juures näohoolduses. Puhastus, koorimine, näomassaaz, toitev või niisutav mask, tema nõuannete järgi. Kevadeti teen happehooldust 4-6x järjest. Kasutan alati ühe sarja profkosmeetikatooteid, mis mulle sobivad, ei tarbi enam kunagi poe omi. Selle kõige peale läheb u 60 eur kuus pluss prof. kreemid ja näoveed, mida ostan iga 3 kuu tagant u 120 euro eest. Seega pole niiväga kallis, aga hoolduse regulaarsus on minu arvates ülitähtis. Hoian pigem mujalt kokku, värvin juukseid kodus looduslike värvidega jne. MInu jaoks on see väga oluline osa minu elust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seerumid on kõige tähtsamad, nendes on rohkem aktiivaineid.
Ise kasutan pidevalt c vit ja hüaluroonhappe seerumeid. Ja tulemust on, mind peetakse 10 aastat nooremaks.

_

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 47 ja ainus asi, mida kasutan, on Lumissima kreem. Kiidan taevani. Varem proovisin üht ja teist, kodumaist ja looduslikku jne. Ükski ei teinud midagi paremaks ja mõtlesin juba, et 40+ vanuses peabki kiskuva, kuiva ja lapilise näonahaga ringi käima. No ei pea. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 12:26; 05.10 22:04; 05.10 22:06; 06.10 18:32; 18.10 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 47 ja ainus asi, mida kasutan, on Lumissima kreem. Kiidan taevani. Varem proovisin üht ja teist, kodumaist ja looduslikku jne. Ükski ei teinud midagi paremaks ja mõtlesin juba, et 40+ vanuses peabki kiskuva, kuiva ja lapilise näonahaga ringi käima. No ei pea. ????

Igasugused silikoone sisaldavad kreemid on suur bullshit.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:01; 05.10 21:30; 06.10 13:53; 06.10 13:53; 19.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Lumissima tundub küll väga hea. Tellin täna ära. Üldse googeldades kiidetakse Erist, kas seda kuskilt välismaalt soodsamalt ei saa osta? Poolast saadavad Eestisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin aktiivne kosmeetiku külastaja 30+, kui muk odu lähedal avati uus salong ja seal hakkas tööle väga hea kosmeetik, ligi 10 aastat käisin seal hoolduses + ostsin sealt kosmeetika. Nüüd üle 10 aasta enam ei käi, olen 50+ ja nahk on väga ilus (tunnistan ka kaalutõusu panust selles).
Kasutan peamiselt apteegi kosmeetikat, eriti hea on Eucerini sari. Ostan endale ühe sarja tooded ja kasutan lõpuni – öö- ja päevakreem, silmaümbruskreem, seerum, puhastuspiim/vesi vms. Kiidan ka Filorgat ja Lancome. Nahk hakkab kuivama sp. on oluline suvel niisutus ja talvel siis midagi rasvasemat. Teen ka botuliin süsti kurjusekortsu silumiseks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 20:41; 08.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Lumissima tundub küll väga hea. Tellin täna ära. Üldse googeldades kiidetakse Erist, kas seda kuskilt välismaalt soodsamalt ei saa osta? Poolast saadavad Eestisse?

Googelda palun selle koostisaineid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:01; 05.10 21:30; 06.10 13:53; 06.10 13:53; 19.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda palun selle koostisaineid ka.

Palun:

Aqua (Water), Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Isododecane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phenoxyethyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Polyacrylate, Dimethyl Isosorbide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Polysilicone-11, Tribehenin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Tocopherol, Decyl Glucoside, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Ceramide NG, PEG-10 Phytosterol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Palmitoyl Tripeptide-5, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Palmitoyl Hexapeptide-12, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 12:26; 05.10 22:04; 05.10 22:06; 06.10 18:32; 18.10 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused silikoone sisaldavad kreemid on suur bullshit.

Kuna kõik looduslikud ökomöko kreemid (nt Dr Hauschka) ja apteegikreemid (nt Eucerin) jätsid mu näonaha ketendama, punetama ja karedaks, aga see Lumissima teeb selle ühtlast tooni ning pehmeks ja siledaks, siis minu poolest sisaldagu või kukepissi.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 12:26; 05.10 22:04; 05.10 22:06; 06.10 18:32; 18.10 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hüaluroonhappe seerumeid

Kui sageli ja kas mingit kindlat marki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igasugused silikoone sisaldavad kreemid on suur bullshit.

Kuna kõik looduslikud ökomöko kreemid (nt Dr Hauschka) ja apteegikreemid (nt Eucerin) jätsid mu näonaha ketendama, punetama ja karedaks, aga see Lumissima teeb selle ühtlast tooni ning pehmeks ja siledaks, siis minu poolest sisaldagu või kukepissi.

Just seda silikoon teebki – moodustab su naha peale sametiselt siidise kihi, mis loob illusiooni siledast nahast ja vähenenud kortsudest. Lisaks sellele ei lase see kiht tõelistel toitainetel naha sisse imenduda. Seega on eriti ajuvabad silikoonidega seerumid, mida kasutatakse kreemide alla.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:01; 05.10 21:30; 06.10 13:53; 06.10 13:53; 19.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Googelda palun selle koostisaineid ka.

Palun:

Aqua (Water), Glycerin, Octocrylene, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Potassium Cetyl Phosphate, Isododecane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Phenoxyethyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Polyacrylate, Dimethyl Isosorbide, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Polysilicone-11, Tribehenin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Tocopherol, Decyl Glucoside, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Ceramide NG, PEG-10 Phytosterol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Palmitoyl Tripeptide-5, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Palmitoyl Hexapeptide-12, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance).

Tundub, et ka sinule ei ütle kreemide koostisained midagi. Aga võta nad siis ükshaaval ette ja uuri veidi.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 19:01; 05.10 21:30; 06.10 13:53; 06.10 13:53; 19.10 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just seda silikoon teebki – moodustab su naha peale sametiselt siidise kihi, mis loob illusiooni siledast nahast ja vähenenud kortsudest.

Jumal tänatud, et ta seda teeb. Seda illusiooni mul just vaja oligi. 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 04.10 12:26; 05.10 22:04; 05.10 22:06; 06.10 18:32; 18.10 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas selleks, et 40+ aastasena oleks võimalikult hea nahk, peab kindlasti kosmeetiku juures käima või saab hakkama ka koduste vahenditega? Kosmeetikust – kui tihti seal käite ning mis protseduure lasete teha?

See oleneb eelkõige geenidest ja eluviisist. Kosmeetik vaid toetav.

Välispidistest hooldustest on suht vähe abi – need vaid väga vähesel määral toetavad. Tähtis on see mida sisse sööd ja kui varustatud su organism kõige vajalikuga on. Enda peal järgi proovitud – olen terve elu kasutanud väga kalleid hooldustooteid ja palju kosmeetiku juures käinud, nahk oli tõesti ilus. Nüüd 45 aastaselt sel kevadel märkasin, et nahk on kuidagi oma sära kaotanud ja kortsud rohkem esile tulnud kuigi hooldusvahendid veelgi ‘kangemad’ ja kallimad 🙂 tegin siis 2 kuulise biotiini ja kollageeni kuuri (+ teised kasulikud vitamiinid ja organismi toetavad toidulisandid) ja nahk suurepärane, elastne, niisutatud ja kortsud vähem nähtavad. Niiet enne kreemidele ulmesummade kulutamist proovige organismi seestpoolt toetada, palju tõhusam. Kui organism üldisemalt ei toimi hästi siis pole ka maailma kõige kallimast kreemist kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sobiva kreemi leidmine on ka paras peavalu, koroona ajal tellisin ühelt eesti firmalt kreemi – ja pärast, kui nägu natuke hõõrusin – tekkisid sellised rullid sõrmede alla. Suht kallis kreem oli, samasugune jama oli, kui läksin reisile ja unustasin kreemi kaasa võtmast- ostsin poest ja samuti tekkisid rullid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.10 20:41; 08.10 08:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sobiva kreemi leidmine on ka paras peavalu, koroona ajal tellisin ühelt eesti firmalt kreemi – ja pärast, kui nägu natuke hõõrusin – tekkisid sellised rullid sõrmede alla. Suht kallis kreem oli, samasugune jama oli, kui läksin reisile ja unustasin kreemi kaasa võtmast- ostsin poest ja samuti tekkisid rullid.

Ostsin ka koroona ajal ühe kallima eestimaise näokreemi. Selline ekseem tekkis, et oioioi. Maadlen siiamaani. Ostsin ka näoessentsi. No üldse ei mõista, mida see tegema peaks. Täielik p…sk! 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.06 20:12; 18.10 16:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu Üle 40-aastase naise näonaha hooldus