Esileht Ilu Üle 40-aastase naise näonaha hooldus

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Üle 40-aastase naise näonaha hooldus

Postitas:
Kägu

Eks sobiva kreemi leidmine on ka paras peavalu, koroona ajal tellisin ühelt eesti firmalt kreemi – ja pärast, kui nägu natuke hõõrusin – tekkisid sellised rullid sõrmede alla. Suht kallis kreem oli, samasugune jama oli, kui läksin reisile ja unustasin kreemi kaasa võtmast- ostsin poest ja samuti tekkisid rullid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Eks sobiva kreemi leidmine on ka paras peavalu, koroona ajal tellisin ühelt eesti firmalt kreemi – ja pärast, kui nägu natuke hõõrusin – tekkisid sellised rullid sõrmede alla. Suht kallis kreem oli, samasugune jama oli, kui läksin reisile ja unustasin kreemi kaasa võtmast- ostsin poest ja samuti tekkisid rullid.

Ostsin ka koroona ajal ühe kallima eestimaise näokreemi. Selline ekseem tekkis, et oioioi. Maadlen siiamaani. Ostsin ka näoessentsi. No üldse ei mõista, mida see tegema peaks. Täielik p…sk! 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina ei julge ilma testerita enam midagi osta, st enne pean ikka proovida saama, kas see toode sobib mulle. Enamik ei sobi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

koroona ajal tellisin ühelt eesti firmalt kreemi – ja pärast, kui nägu natuke hõõrusin – tekkisid sellised rullid sõrmede alla. Suht kallis kreem oli,

Ostsin ka koroona ajal ühe kallima eestimaise näokreemi. Selline ekseem tekkis, et oioioi.

Ärge muidugi mainige, MIS kreemid need on 😀
Ma muidu ostsin ühe kreemi, mis on jube hea! Olen väga rahul.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Terve sari Filorgat, seal on häid tooteid, 10 erinevat sarjast. Väga hea. Töötab. Lõhnab ka hästi.

+1
0
Please wait...

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Esileht Ilu Üle 40-aastase naise näonaha hooldus