Esileht Ilu ja tervis Üle 40-aastasena veel punnid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Üle 40-aastasena veel punnid

Postitas:
Kägu

Pea iga päev leian näost mõne punni, mille pigistamisel tuleb veidi mäda välja.

päevade ajal tuleb veel rohkem.

kuidas te punnidest lahti saanud vōi ei saagi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama jama. Tegin toidu talumatuse tesi (sportgene) ja sealt tuli 7 asja välja. Enamus asju sõin igapäevaselt (muna, piim, banaan jne). Kui need välja jätsin läks nägu puhtaks -2 nädalat ja korras. Enne olin vist kõik maailma kreemid ja vahendid ära proovinud.

Aga kuna ma seda dieeti eriti pidada ei viisi/suuda, siis ikka punnidega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama jama. Tegin toidu talumatuse tesi (sportgene) ja sealt tuli 7 asja välja. Enamus asju sõin igapäevaselt (muna, piim, banaan jne). Kui need välja jätsin läks nägu puhtaks -2 nädalat ja korras. Enne olin vist kõik maailma kreemid ja vahendid ära proovinud.

Aga kuna ma seda dieeti eriti pidada ei viisi/suuda, siis ikka punnidega.

mis sul veel välja tuli testiga?

ja kas need toidud ära jättes, läks nägu täitsa puhtaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama jama. Tegin toidu talumatuse tesi (sportgene) ja sealt tuli 7 asja välja. Enamus asju sõin igapäevaselt (muna, piim, banaan jne). Kui need välja jätsin läks nägu puhtaks -2 nädalat ja korras. Enne olin vist kõik maailma kreemid ja vahendid ära proovinud.

Aga kuna ma seda dieeti eriti pidada ei viisi/suuda, siis ikka punnidega.

mis sul veel välja tuli testiga?

ja kas need toidud ära jättes, läks nägu täitsa puhtaks?

Sibul, küüslauk, india pähkel. Hea nali oli see, et olin juba piima aastaid enne välja jätnud ja olin selle vahetanud india pählki piima vastu :). Testi tegija soovitas kaerapiima proovida ja see tõesti hea.

Kui need asjad välja jätan on nägu 2 nädalaga täitsa puhas (võib-olla enne päevi veidi midagi on), ag aüldiselt jah puhas. Kui hakan dieeti pidamqa ja üle päeva veel nägu koorin ka saab naha üsna heaks. Aga ma kogu aeg ei viitsi/suuda seda dieeti pidada. Gluteen on ju igal pool sees. Suures plaanis ei joo tavalist piima enam ja banaan pea 100% väljas. Muna ikka söön 1-2 x nädalas. Sibulat-küüslaugu enam ise thetud toitudesse ei topi. Gluteeniga nii ja naa – vahel ostan neid gluteenivabu saiu/leibu. Vahel pistan kirde saia ja Tallinna leiba 🙂 Tavalise juurde järgi isutab ka ikka – vahel libastun ja osatan. Ega dieediga saa ometi üle pingutada 🙂 Ja muidugi kui ikka pizza v Hamburgeri  restorani minek, siis läheb kõik – seal ju gluteenivabu tooteid üldiseilt ei pakuta ja juustu ka ohtralt. Siis on peale seda punnid näos ja krohv peal. Proovin küll igasugu toodetega ja viinaga tupsutada, aga mitte mingit kasu pole.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel ajal kui arsti määratud pille võtsin, punnid kadusid. Mul on nimelt PCOS (sj oli testosterooni näit diagnoosimiseks piiripealne). Tore, et ikkagi diagnoosi sain ja ravi ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovi pipar menüüst välja jätta. Vanemas eas pidi sellest vistrikke tekkima.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pipar välja…no on ikka teooriad!

Tõsiselt rääkides, siis piim kindlasti kohe 100% välja.  Kui ei parane, siis talumatustest või proovi ka nisu ja suhkur niipalju kui võimalik välja jätta. Tarbi rohkem taimset toitu, 1.5l vett päevas.

 

Mul olid 35-36 punnid koguaeg näos. Olin ahastuses juba, millal see akne lõppeb. Kui piim läks menüüst välja, kadusid ka punnid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühel piim, teisel pipar, kolmandal miski muu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see toidutalumatuse testi tegija:

 

Ma arvan piim+nisu+suhkus välja – see enamusel. Mul läks sellga küll hulga paremaks, aga korda mitte. Eriti kui vahetasin tava piima india pähli omaks 🙂 (see mul ka allergeen).

 

Kui kõik need 7 välja jätan – oi siis juhtus ikka ime.

 

Synlabis saab vist ka toidulatumateuse testi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen seda seerumit siin ka varem soovitanud – Dermalogica Age Bright Clearing Serum

Olen 46 ja oli ka üsna pidevalt punne näos. Eriti just lõua all, näo külgedel. Mind on see seerum aidanud. Kasutan vaid õhtuti. Nahka see ei kuivata ja nägu on 99% ajast puhas.

Piima ma ei joo, aga märkasin ka näonaha halvenemist, kui sõin tihti jogurtit (suhkruta).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline su näohooldus on, mida kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovitan nahaarsti, tõenäoliselt on sul akne. Sellel on mitmeid erinevaid vorme. Mina sain abi ja nyyd nagu puhas. Olen 40

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist abi said?

Minul sama mure, no mitte väga tugev nagu 20ndates oli, aga puhas näonahk ka pole.

Kunagi olen saanud Roaccutanet, lõpuks oli maksimumannus, mis lubatud, aga päris puhtaks ei muutunud nägu ka sellega (kuigi palju paremaks küll). Enam nii ränka ravimit võtta ei sooviks/julgeks, seda enam, et probleem on palju väiksem ja tookord ravi lõpuni tulemuslikuks ei osutunud. Niisiis – kas on olemas teisi, leebemaid, paiksemaid ravimeid, mis päriselt ka aidata võiks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui lehmapiima olete välja jätnud, kas siis kasutate taimseid piimasid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist abi said?

Minul sama mure, no mitte väga tugev nagu 20ndates oli, aga puhas näonahk ka pole.

Kunagi olen saanud Roaccutanet, lõpuks oli maksimumannus, mis lubatud, aga päris puhtaks ei muutunud nägu ka sellega (kuigi palju paremaks küll). Enam nii ränka ravimit võtta ei sooviks/julgeks, seda enam, et probleem on palju väiksem ja tookord ravi lõpuni tulemuslikuks ei osutunud. Niisiis – kas on olemas teisi, leebemaid, paiksemaid ravimeid, mis päriselt ka aidata võiks?

Ab kuur siiski ja retinool. Toitumist ei muutnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui lehmapiima olete välja jätnud, kas siis kasutate taimseid piimasid?

Miks üldse piima kasutama peab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Näite

kui lehmapiima olete välja jätnud, kas siis kasutate taimseid piimasid?

Miks üldse piima kasutama peab?

näiteks kohvi peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Üle 40-aastasena veel punnid