Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Teema: Üle 50-aastaste naiste kehad

Postitas:
Kägu

LINK uudisele

Miks selle peale nii endast välja mindi?
Meesterahvas ei tohi avaldada arvamust, et 50+ naisterahvastel üldiselt on juba vananev keha? See on ju üsna kindel fakt?
Muidugi võib selle peale otsida välja pilte Jennifer Anistonist ja Halle Berryst või lugeda Perekooli Kägude kirjutisi, kes kõik näevad veel kuuekümbiselt ka 16 välja, aga oleme ausad – 90% viiekümbistest naisterahvastest ju ei ole sellise kehaga nagu need näitlejad ja ulmevaldkonda kuuluvad Käod.

Tõesti, võib olla läks üle piiri, öeldes, et neid ei tohiks armastada (et kes keelab? kas armastada saab vaid füüsilist keha?), kuid kui see on antud härra arvamus, siis tal on ju sellele täielik õigus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes ei viitiks isegi kommenteerida. Aga siin on ka, ma arvan, tõlkega puusse pandud – vaevalt küll, et jutt armastamisest käib, ikka armatsemisest, mis on teatavasti erinevad asjad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

selline vaade elule on tema probleem, mitte naissoo probleem. Paras päss ta ise ju ka, pole enam mingi noor Adonis. Samas kui leiab noori naisi, kes teda tahavad, siis miks mitte.

Ei läinud ka keegi endast välja, hoopis naeravad ja pilkavad ju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha – mis imeloom see mees siis on, et 50+ mingi 20+ täkk välja näeb??
Vananeb ju seegi keha kogu oma varustusega, tekivad veel funksimisprobleemid kah..

Mõttetu artikkel ja mõttetu arvamus – koguaeg peab kedagi, midagi kritiseerima, sildistama, häbistama.

Mul pohlad tõesti selliste väärtustega inimestest :/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lugeda seda jama ei viitsi, aga mees ise näeb küll vähemalt 60 välja ju.

Please wait...
Postitas:
saiko

Vananeb ju seegi keha kogu oma varustusega, tekivad veel funksimisprobleemid kah..

No vot, mehe kohta selliseid asju öelda on jumala OK. Aga kui keegi naisterahva kohta nii ütleb…

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vot, mehe kohta selliseid asju öelda on jumala OK. Aga kui keegi naisterahva kohta nii ütleb…

Ei läinud keegi tema keha kritiseerima. Reaktsioon tuli tema väljaütlemise peale.
Miks peaks 25. aastane tema 50. A keha tahtma või selle peale erutuma?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vananemine on loomulik ja ok asi. Mul on nii kõrini et haibitaks igavest noorust muudkui.
Seda ei ole olemas, kõigile tulevad lõpuks hallid karvad, kortsud, kühm, punuke, kõhnad jalad naljakate põlvedega. KÕIGILE.
See on loomulik ja peaksime selles õppima ilu nägema.

Mida keegi erutab on päirs palju kultuuriliselt kasvatatud. Võiks kultuuriliselt harjutama hakata et inimesed elavad vanaks ja inimesed tahavad ka vanana armastust ja seksi, mis sest et kortsus ja hallid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
amatöör

Ega selle 50-aastase mehe keha ka enam teab, mis vaadatav pilt ei ole. Just mõtlesin spas ujudes – et me saame trikoo selga panna ja kõik voldid sirged, meestel sellist võimalust ei ole – ujumispüksid ei varja midagi.
Ei tea – jätab selline mõtteavaldus külmaks!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast ongi 50+ mehel noort naist vaja ju – siis on mingitki lootust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast ongi 50+ mehel noort naist vaja ju – siis on mingitki lootust.

Kui vananeval mehel on erektsiooniprobleemid, siis kahtlen, et see noor nainegi tõusma paneb.

Ah, whatevvs ausaltöeldes!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see prioriteetide küsimus ole, Tiit Pruuli on kirjutas selle kohta tabavalt, et kas maksab prinke tisse vahetada armastuse vastu, et kas see on oluline? Igatahes on tema Tai noorte naiste ja vanameeste suhteid kirjeldustes tunda enesekindla mehe juttu, kes oma naist on palju aastaid armastanud ja ei kavatsenud armastust kikkis tisside vastu välja vahetada.
Olen veendunud, et Tiit Pruuli suhtes on kõigil lugupidamine ja austus, aga mees, kes peab ainult naise siledat nahka oluliseks, vaevalt seda tunda saab, rääkimata armastusest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohe laekub siia yxikmees/tõutäkk, kes vananevatele kägudele selgeks teeb, kuidas nood võiksid enesele otsekohe mulla pääle kraapida.
Viiekümbise mehe elu on ju lill, niikaua kui õllekõhtu pole on ta omast arust iga kahekümneviiese märgade unenägude peakangelane.
Kahekümneviiene samal ajal seltsib omavanustega ja kihistab papi soovide peale pihku. Mõistlik 50+ naine aga on tavaliselt sedavõrd küps, et selliste vanuritest vannabiide sügelemine ei aja teda muigamagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõttetu artikkel ja mõttetu arvamus – koguaeg peab kedagi, midagi kritiseerima, sildistama, häbistama.

Sinu viinamarjad on hästi hapud, sest tegemist kuulsa kirjanikuga kellele naised ise voodisse poevad. Tegelikult üritad teda ise samuti häbistada ja sildistada. Pole sa temast kuidagi parem ega erilisem. Madala enesehinnanguga naine hakkab alati vastu solvama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sinu viinamarjad on hästi hapud, sest tegemist kuulsa kirjanikuga kellele naised ise voodisse poevad. Tegelikult üritad teda ise samuti häbistada ja sildistada. Pole sa temast kuidagi parem ega erilisem. Madala enesehinnanguga naine hakkab alati vastu solvama.

Kus ma vastu solvasin ja veel konkreetse isiku pihta?
Mina oma postituses üldistasin ju kõiki mehi, väites, et me kõik vananeme, mitte ainult naised.

Aga…pane trolli edasi 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

minu arust on tal õigus oma arvamusele.
kirjenik ise näeb oma tegeliku vanuse kohta eakas välja, läksin spetsiaalselt googeldama, kas tõesti 50, välimuse järgi arvasin, et 65. loomeinimestel on vahel tormiline noorus, võib-olla sellepärast nii tugevalt räsitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

LINK uudisele

Miks selle peale nii endast välja mindi?

Meesterahvas ei tohi avaldada arvamust, et 50+ naisterahvastel üldiselt on juba vananev keha? See on ju üsna kindel fakt?

Muidugi võib selle peale otsida välja pilte Jennifer Anistonist ja Halle Berryst või lugeda Perekooli Kägude kirjutisi, kes kõik näevad veel kuuekümbiselt ka 16 välja, aga oleme ausad – 90% viiekümbistest naisterahvastest ju ei ole sellise kehaga nagu need näitlejad ja ulmevaldkonda kuuluvad Käod.

Tõesti, võib olla läks üle piiri, öeldes, et neid ei tohiks armastada (et kes keelab? kas armastada saab vaid füüsilist keha?), kuid kui see on antud härra arvamus, siis tal on ju sellele täielik õigus.

Ole rahulik jääb sinugi keha vanaks varsti ja sa mutistud. Ilmselt oled väga üksik inimene, et sellist teemat tulid siia esitlema.

Küpsed aastad võivad positiivselt küpsele inimesele
olla tugevaim, erutavaim ja täiuslikem faas tema elus.
Esimene faas on lapsepõlv ja noorus (0-18),
teine faas on noore täiskasvanu aastad (18-40),
kolmas faas on küpsed täiskasvanuaastad (umbes 40-60),
neljas faas on seenioriaastad (umbes 60-80),
viies faas on multiseenioriaastad (80 ja edasi).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus ma vastu solvasin ja veel konkreetse isiku pihta?

Mina oma postituses üldistasin ju kõiki mehi, väites, et me kõik vananeme, mitte ainult naised.

Aga…pane trolli edasi 🙂

Loe ise mis sa kirjutasid, puhas halvustamine

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu maitse see krimpsus beebinäoga mees ei ole. Ma pole 50 ka, aga rohkem kui 10 aastat nooremana läheksin kauge kaarega mööda. Unistagu edasi, pervo.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma igatahes ei saa aru, mida te närveldate ja halvustate seda meest, prouad? See on ju täiesti tõsi, et viiekümnene enam apetiitne ei ole ja vähesed suudavad selles vanuses mehi erutada, isegi kui nad näevad kes teab kui head välja. Ütlen veelgi otsesemalt välja, et ka need üldtunnustatud ja teatud kaunitarid ei eruta enam mehi. Tegelikult. (Nendega käiakse mitte kire, vaid millegi muu pärast.) Ma küsin, kas see on probleem?
Näib, et on, ja suurem kui oleks võinud arvata. Miks, prouad? Miks teid tabab nii valusasti ja paneb pilkama ja põlastama fakt, et vananeva naise esimene väärtus pole enam pandavus? Muide, meeste puhul kehtib sama. Pandavuse ajad ju olid, kas te olete millestki ilma?

Mina, pea kuuekümnene mutt, teadvustan, et mehed mind enam ammu ei taha. Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka. Ausalt, viiekümnene papi mind ei eruta, nooremad mind loomulikult ei taha, ja võib-olla ei taha ka need viiekümnesed. Nagu nüüd teada saime.
Mis siis? See on elu. Kas meil tõesti elu teiseks pooleks pole kogunenud nii palju vaimset kapitali, et meeste ükskõiksus meid närvi ei ajaks? Kas me defineerime ennast läbi meeste?

Mina mitte. Mina ja minuvanused, nii naised kui mehed, ei ole kuidagi süüdi selles, et me oleme nii vanad. Meil on muudki teha kui ennast seksapiili kaudu defineerida, meil on lapsed ja lapselapsed, karjäär, kodu, vaimsed huvid.
Eluaeg ei pea vahetpidamata seksima, kulla suguõed ja klassivennad!
Ma isiklikult muidugi tunnen elu teises pooles olevaid papisid, kes kujutavad endast oma arust võimsaid sugumürske. On ju naeruväärsed? Kas me, naised, tahame samasugused olla? Meenutage vananevaid filmistaare, kes näevad küll head välja, kuid meestele enam peale ei lähe, ja kes on valmis selleks ei tea kui kaugele alanduma, et mehed neile tähelepanu pööraksid. Abielunaistel muidugi pole vaja nii madalale langeda, aga ma ütlen, et ka vallalistel ja leskedel pole vaja nii madalale langeda. Saage üle oma seksikuse kultusest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täiesti ükskõik sellest arvamusest. Mulle pole kunagi kehakulutse käes vaevlevad inimesed meeldinud. Kui teda erutavad nooremad, mis siis sellest on?
Mind ka endavanused ei eruta, aga nooremad küll.

N, 52

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka.

Menopaus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see haiget teeb ikka seepärast, et mina, kes ma kohe-kohe 50 saan, ikka veel koledasti seksinäljas olen, aga oma mehel enam minu peale ei tõuse ja võõrad ka peagi ei taha. Kui isu ära kaoks vanuse kasvades oleks tunduvalt kergem kõigi nende teiste väärtustega rahulduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Menopaus.

So what? Muidugi on, kõigil jõuab see kätte. Oli see nüüd mingi põlgusavaldus või ma ei saa aru?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see haiget teeb ikka seepärast, et mina, kes ma kohe-kohe 50 saan, ikka veel koledasti seksinäljas olen, aga oma mehel enam minu peale ei tõuse ja võõrad ka peagi ei taha. Kui isu ära kaoks vanuse kasvades oleks tunduvalt kergem kõigi nende teiste väärtustega rahulduda.

Siis rahune maha ja leia muid väljundeid. Väljaspool seksi on ka elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, loomulikult 50-aastastel kehad vananevad. nii naistel, kui meestel. Eks see ole igaühe isiklik pobleem, kas seksib või ei seksi selles vanuses. Kui sind ikka omavanuse inimese keha enam ei eruta ja nooremaid ei saa, oled ilma. Kõva rahakotiga tüüp (hea kui sel tüübil veel midagigi kõva on) võib muidugi nooremaid ka saada. Alati võib ju tasulisi partnereid kasutada.

Please wait...
Postitas:
Tõutäkk

Menopaus.

So what? Muidugi on, kõigil jõuab see kätte. Oli see nüüd mingi põlgusavaldus või ma ei saa aru?

Kinnitus minu väitele, et menopausi saabudes enamikel naistest suguiha kaob.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks see haiget teeb ikka seepärast, et mina, kes ma kohe-kohe 50 saan, ikka veel koledasti seksinäljas olen, aga oma mehel enam minu peale ei tõuse ja võõrad ka peagi ei taha. Kui isu ära kaoks vanuse kasvades

Kust sa tead, et võõrad ei taha? Sa pole ju proovinud.
Kuksil on kindlasti ka sinu Julius Caesar, kes peale 50ndat eluaastat leidis oma noore naise kõrvalt aega ka omavanuste naiste (s.o. 50+) vastu salajast kirge tunda. Tema oma noort naist ei saanud maha jätta, kuna see liit oli poliitiline otsus, aga tänapäeva meestel see asi vast nii hull ei ole.

Ja see prantsuse päss tõenäoliselt muidugi mingi Caesar ei ole, las vahib oma noori tüdrukuid, kui muidu ei tõuse.
Ja kogu selle loo peale läks endast välja vist ainult teemaalgataja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Menopaus.

Kinnitus minu väitele, et menopausi saabudes enamikel naistest suguiha kaob.

Menopausi polegi vaja oodata 🙂 Enamikul naistest kaob suguiha kui nad lolli ja suuvärki mittekontrollivat meest näevad

Please wait...
Postitas:
Kägu

Menopausi polegi vaja oodata 🙂 Enamikul naistest kaob suguiha kui nad lolli ja suuvärki mittekontrollivat meest näevad

.. ja kes sealjuures on ise kortsus ja kole. Miks naisi peaksid kortsus mehed erutama? No ei eruta noori naisi 50+ mehed. Loomulikult annab erutust teeselda, kui piisavalt vastu saab.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad