Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Teema: Üle 50-aastaste naiste kehad

Postitas:
Kägu

Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka.

Menopaus.

So what? Muidugi on, kõigil jõuab see kätte. Oli see nüüd mingi põlgusavaldus või ma ei saa aru?

Kinnitus minu väitele, et menopausi saabudes enamikel naistest suguiha kaob.

Aa, et see oli uudis sulle? Sa vaata vaid, inimene õpib kogu elu – ei või iial teada, millega mõni veel kursis ei ole. Mul oli siis au tõutäkkudele elementaarfüsioloogiat õpetada. Oh taevake küll!
Sa seda ikka tead, et naistel päevad käivad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega ta ei öeldnud, et ei tohi, vaid “ta poleks suuteline armastama 50aastast või vanemat naist”. Aga see on tema probleem… et pole suuteline. Varsti ei aita enam 20aastase keha ka. Mis te mõnitate, kui 50a mees räägib ausalt oma erektsiooniprobleemist!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ega ta ei öeldnud, et ei tohi, vaid “ta poleks suuteline armastama 50aastast või vanemat naist”. Aga see on tema probleem… et pole suuteline. Varsti ei aita enam 20aastase keha ka. Mis te mõnitate, kui 50a mees räägib ausalt oma erektsiooniprobleemist!

Väga õige. On ta nüüd sellepärast vähem mees või inimesena vähem väärt?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma igatahes ei saa aru, mida te närveldate ja halvustate seda meest, prouad? See on ju täiesti tõsi, et viiekümnene enam apetiitne ei ole ja vähesed suudavad selles vanuses mehi erutada, isegi kui nad näevad kes teab kui head välja. Ütlen veelgi otsesemalt välja, et ka need üldtunnustatud ja teatud kaunitarid ei eruta enam mehi. Tegelikult. (Nendega käiakse mitte kire, vaid millegi muu pärast.) Ma küsin, kas see on probleem?

Näib, et on, ja suurem kui oleks võinud arvata. Miks, prouad? Miks teid tabab nii valusasti ja paneb pilkama ja põlastama fakt, et vananeva naise esimene väärtus pole enam pandavus? Muide, meeste puhul kehtib sama. Pandavuse ajad ju olid, kas te olete millestki ilma?

Mina, pea kuuekümnene mutt, teadvustan, et mehed mind enam ammu ei taha. Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka. Ausalt, viiekümnene papi mind ei eruta, nooremad mind loomulikult ei taha, ja võib-olla ei taha ka need viiekümnesed. Nagu nüüd teada saime.

Mis siis? See on elu. Kas meil tõesti elu teiseks pooleks pole kogunenud nii palju vaimset kapitali, et meeste ükskõiksus meid närvi ei ajaks? Kas me defineerime ennast läbi meeste?

Mina mitte. Mina ja minuvanused, nii naised kui mehed, ei ole kuidagi süüdi selles, et me oleme nii vanad. Meil on muudki teha kui ennast seksapiili kaudu defineerida, meil on lapsed ja lapselapsed, karjäär, kodu, vaimsed huvid.

Eluaeg ei pea vahetpidamata seksima, kulla suguõed ja klassivennad!

Ma isiklikult muidugi tunnen elu teises pooles olevaid papisid, kes kujutavad endast oma arust võimsaid sugumürske. On ju naeruväärsed? Kas me, naised, tahame samasugused olla? Meenutage vananevaid filmistaare, kes näevad küll head välja, kuid meestele enam peale ei lähe, ja kes on valmis selleks ei tea kui kaugele alanduma, et mehed neile tähelepanu pööraksid. Abielunaistel muidugi pole vaja nii madalale langeda, aga ma ütlen, et ka vallalistel ja leskedel pole vaja nii madalale langeda. Saage üle oma seksikuse kultusest.

Vb sellepärast prouad halvustavad nüüd et tavaliselt nad nii madalale ei lasku. Mulle ei tule meelde ühtegi vastupidist artiklit. Meestelt tuleb neid ütlusi aga nagu Vändrast saelaudu, ka siin ja pereelu teemas. Eks saavad lõpuks vastu päid ja jalgu selle eest. Kaua sa kannatad kurbade naeru😂😂😂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Meestelt tuleb neid ütlusi aga nagu Vändrast saelaudu

Võib-olla. Pole isiklikult kuulnud. Mehed on naiste suhtes tunduvalt taktitundelisemad kui vastupidi. Pole veel näinud ühtki meest niimoodi naisi halvustamas ja sõimamas kui naised seda teevad. Vaadake perekoolis ringi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viiekümbise mehe elu on ju lill, niikaua kui õllekõhtu pole on ta omast arust iga kahekümneviiese märgade unenägude peakangelane.

Õllekõht? Millal selline tühine pisiasi ühe õige mehe enesehinnangut on mõjutanud? Iseasi, kui naisel mõni voldike ülearu, see on mehe enesehinnangule põnts.

See teema tõstatajast “tuntud kirjanik” pole ise üldse atraktiivne mees, pealiskaudne ja rumal pealekauba. Aga naisele on kõrged nõudmised. Tüüpiline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meestelt tuleb neid ütlusi aga nagu Vändrast saelaudu

Võib-olla. Pole isiklikult kuulnud. Mehed on naiste suhtes tunduvalt taktitundelisemad kui vastupidi. Pole veel näinud ühtki meest niimoodi naisi halvustamas ja sõimamas kui naised seda teevad. Vaadake perekoolis ringi.

Just täpselt siin perekoolis need teemad ongi. Naised saavad hagu, näiteks küll on suur ämber all peale sünnitust, meestel endil on muidugi tilid nagu pudrunuiad. Näiteid on küll ja veel, yksimeest vast ikka tead. Ma küsiks vastupidist näidet. Meeste välimuse mõnitamise kohta? Mitte üleülildiselt vaid VÄLIMUSe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema tõstatajast “tuntud kirjanik” pole ise üldse atraktiivne mees, pealiskaudne ja rumal pealekauba. Aga naisele on kõrged nõudmised. Tüüpiline.

AGA tuhja tänitavatele kägudele peaks vist ära tõlkima näiteks selle tsitaadi:

50-year-old Yann Moix has taken the No. 1 spot on People With Money’s top 10 highest-paid authors for 2019 with an estimated $96 million in combined earnings.”

Või saad ehk paarist numbrist ja ühest sõnast ise aru? 96 milli ja to earn näiteks?
Meie noorukeste naisukeste seksijumal (58aastane vist) on tema kõrval poisike oma teenistusega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

50-year-old Yann Moix has taken the No. 1 spot on People With Money’s top 10 highest-paid authors for 2019 with an estimated $96 million in combined earnings.”

Või saad ehk paarist numbrist ja ühest sõnast ise aru? 96 milli ja to earn näiteks?

Meie noorukeste naisukeste seksijumal (58aastane vist) on tema kõrval poisike oma teenistusega.

Sa oled naine ikka? Mis paneb sind kaitsma nii lolli meest. Mis see raha siia puutub? Et ostab endale 25 aastase naise? See on ju kõige haledam variant ja ta teab seda ise ka, vist🤔. Miks peaks üks vanamees äkki hakkama halvustama endavanuseid naisi? Siin on ikka tal endal probleem ja mitte väike.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahaha – mis imeloom see mees siis on, et 50+ mingi 20+ täkk välja näeb??

Vananeb ju seegi keha kogu oma varustusega, tekivad veel funksimisprobleemid kah..

Mõttetu artikkel ja mõttetu arvamus – koguaeg peab kedagi, midagi kritiseerima, sildistama, häbistama.

Mul pohlad tõesti selliste väärtustega inimestest :/

Sinu viinamarjad on hästi hapud, sest tegemist kuulsa kirjanikuga kellele naised ise voodisse poevad. Tegelikult üritad teda ise samuti häbistada ja sildistada. Pole sa temast kuidagi parem ega erilisem. Madala enesehinnanguga naine hakkab alati vastu solvama.

Ära lase artikli pealkirjal end petta. Tegemist on vananeva edutu kirjanikuga, kes tahtis ennast kuidagi pildile upitada. Kuulsaid kirjanikke teatakse üldselt nende raamatute põhjal, mitte nende ebaõnnestunud intervjuude kaudu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hahahahahaaaaa… sa ju kopisid selle tsitaadi hoopis teisest artiklist ja tegelik tsitaat on selline:
40-year-old James Corden has taken the No. 1 spot on People With Money’s top 10 highest-paid actors for 2019 with an estimated $96 million in combined earnings.

Hale vassimine ikka, sest hiljuti andis Forbes välja enimteenivate kirjanike Top10, kus James Patterson oli esimene 86 miljoni dollariga. Jäi meelde, sest ma polegi Pattersoni raamatuid lugenud ja võtsin nüüd kavasse.

Miks sa sihukese tundmatu könni kaitseks vassid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eks ole ka võimalus oma elu pandavuse peale ehitada, et kas ma olen veel pandav või mitte. Oma mehe jaoks olen ja minule sellest täiesti piisab. Kui olin noor ja vägagi pandav – siis ei kannatanud mitte üks teps selliste vanade meeste lähenemiskatseid (no nii vanad taadid olid minu puhul ikka täiesti out, pidasin silmas nii 15 a vanemaid mehi). Naersime sõbrannadega selliste meeste kekutamise peale, lasime välja teha ning jätsime pika ninaga. Selleks nad kõlbasid küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Leili mindi ilmselt seepärast, et see kõlas ainult naiste aadressil, justkui 50+ mees näeks veel välja nagu “noor jumalus”. 50+ mehed on üksikute eranditega kõik lötakile vajunud tagumike ja väljaveninud õllekõhuga, seega mitte ühestki otsast paremad kui 50+ naised, sageli oluliselt vähematraktiivsemad, sest mehed ei viitsi sealjuures selles vanuses enda eest eriti hoolitseda ka.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga õige. On ta nüüd sellepärast vähem mees või inimesena vähem väärt?

No vähem mees on selline kohe kindlasti, kui ta ei suuda enam mehe üht peamist funktsiooni täita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Madala potentsiga või nagu keegi eelpool ütles, erektsiooniprobleemidage mees. Sama asi, kui 50 aastane naine tuleks välja looga, kus ta kirjutab, et tahab vaid noori mehi, et omavanused ei tõmba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No vähem mees on selline kohe kindlasti, kui ta ei suuda enam mehe üht peamist funktsiooni täita.

Inimliigi puhul on ikka natuke liialdus nimetada koinimist isase peamiseks funktsiooniks (kusjuures silmas ei peeta isegi mitte järglaste sigitamist).

Mina saan nende naiste reaktsioonist aru: see mees õigustab ennast “tema naistemaitse pole kellegi teise asi ning ütles lihtsalt oma ausa arvamuse välja” – kas ta kirjanikuna ei näe teatud vastuolu nende kahe lausepoole vahel. Loomulikult pole tema naistemaitse kellegi teise asi peale tema ja ta partneri(te). Miks ta tuleb seda oma “ausat arvamust” siis avalikus ruumis neile teistele kaela määrima? Ja mõtelge, missugune kaagutamine vallanduks, kui mõni 50-aastane edukas naine teataks avalikult, et ei ole võimeline sama vanu mehi armastama, vaid ainult 25seid? Mehe puhul peetakse seda justkui normaalsemaks. Nii et ma näen siin igal juhul matšolikku ja naisi alavääristavat maailmavaadet.

Please wait...
Postitas:
Kägu

noo tegelikult oli see kirjaniku härra isegi viisakas. tavaliselt mehed hakkavad juba naisi 30+ välja praakima kui mitte pandavaid. eks see eesti naiste laiskus on, et nad jub 30-na mutistuvad ja 50 välja näevad. mõned erandid muidugi on, aga vähe.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inimliigi puhul on ikka natuke liialdus nimetada koinimist isase peamiseks funktsiooniks (kusjuures silmas ei peeta isegi mitte järglaste sigitamist).

Mina saan nende naiste reaktsioonist aru: see mees õigustab ennast “tema naistemaitse pole kellegi teise asi ning ütles lihtsalt oma ausa arvamuse välja” – kas ta kirjanikuna ei näe teatud vastuolu nende kahe lausepoole vahel. Loomulikult pole tema naistemaitse kellegi teise asi peale tema ja ta partneri(te). Miks ta tuleb seda oma “ausat arvamust” siis avalikus ruumis neile teistele kaela määrima? Ja mõtelge, missugune kaagutamine vallanduks, kui mõni 50-aastane edukas naine teataks avalikult, et ei ole võimeline sama vanu mehi armastama, vaid ainult 25seid? Mehe puhul peetakse seda justkui normaalsemaks. Nii et ma näen siin igal juhul matšolikku ja naisi alavääristavat maailmavaadet.

Just inimliigi puhul ongi see peamine või nimeta mõni mu oluline tegevus, mida saavad teha ainult mehed ja millega naised tänapäeval iseseisvalt hakkama ei saa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen naine ja kardan vananemist kohutavalt, sest armastan seksi ja oma välimust. Raske on mõelda, et paratamatult kunagi olen sellest ju ilma ja pean muu mõtte elule leidma (nali).

Aga lohutan ennast sellega, et näiteks enamus esimese maailma noortest on hirmus paksud ja seda mitte selles seksikas kurvilisuse mõistes, vaid mõtlen ikka neid lödisevaid ja tselluseid pakse ameeriklasi ja inglasi – ja ometi on neil ka seks ja partnerid elus olemas. Nii et miski ikka ütleb mulle, et ei pea olema ainult ideaalne 25 aastane, et saaks elus head seksi nautida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen naine ja kardan vananemist kohutavalt, sest armastan seksi ja oma välimust. Raske on mõelda, et paratamatult kunagi olen sellest ju ilma ja pean muu mõtte elule leidma (nali).

Aga lohutan ennast sellega, et näiteks enamus esimese maailma noortest on hirmus paksud ja seda mitte selles seksikas kurvilisuse mõistes, vaid mõtlen ikka neid lödisevaid ja tselluseid pakse ameeriklasi ja inglasi – ja ometi on neil ka seks ja partnerid elus olemas. Nii et miski ikka ütleb mulle, et ei pea olema ainult ideaalne 25 aastane, et saaks elus head seksi nautida.

Väga armetu elu. Pole veel hilja leida endale mõte. See hullumeelne seksiülistamine võtab teil endal närvid läbi. Ärge uskuge teismelisearuga propagandiste, kes sunnivad teid permanetselt seksima. Mitte keegi ei tee seda, ja kui keegi teeb, siis pole see nauditav seks.
Nii et saage suureks palun, prouad. Kõige hullem on 50-aastane teismeline, kes läheb närvi ja kaotab enesekindluse, kui talle välimuse kohta tõtt näkku öeldakse. Inimkonnal pole enam tõesti lootust, kui küpses eas inimesed on ainult seksisõltlased ja muud mitte midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siinse teema kommentaariks soovitan lugeda Allison Pearsoni raamatut “Kui raske see olla saab”. Võrratult humoorikas ja samas veits tõsinegi raamat 50le lähenevast naisest ja tema kehast 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siinse teema kommentaariks soovitan lugeda Allison Pearsoni raamatut “Kui raske see olla saab”. Võrratult humoorikas ja samas veits tõsinegi raamat 50le lähenevast naisest ja tema kehast 🙂

Jälle keegi, kes otsib endale ahhkuihead seksi ja leiab ka? Hoolimata kehast, mis närtsib, ja millesse ta nii võrratu huumoriga oskab suhtuda, noored mehed seisavad järjekorras?

Vabandust, minu fantaasia, aga on nii või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just inimliigi puhul ongi see peamine või nimeta mõni mu oluline tegevus, mida saavad teha ainult mehed ja millega naised tänapäeval iseseisvalt hakkama ei saa.

Mnjah, oleks loogiline arutluskäik… kui ei oleks leiutatud kunstpeeniseid ja vibraatoreid.

Mehe funktsioon, või ütleme, abielumehe funktsioon on tänapäeval tõesti vähem soospetsiifiline kui varem. Või noh, eri aegadel see on olnud erinev. Vähem arenenud ühiskondades oli peamine erisuse tekitaja füüsiline jõud: enamasti on mehed tugevamad. Ja et testosteroon teeb mehed naistest agressiivsemaks, siis ka kõikvõimalik sõjategevus oli peamiselt meeste ala. Mitte nii kauges minevikus oli naine ühiskondlikult allasurutud, nii et mehel oli rahateenija ja vastutaja funktsioon. Praegu vähemalt ideaalis võiks olla funktsioonid jagatud mõlema poole vahel vastavalt nende oskustele ja võimetele, st nii mehe kui naise funktsioon perekonnas on üksteist toetada ja hea seltsiline olla. Ükskõik siis, kas see kukub välja nii, et mõlemad putitavad koos autot ja söömas käivad väljas, või mässavad koos köögis ja auto viivad teenindusse, või üks putitab autot ja teine keedab-küpsetab (või mõlemate aur kulub kõrgepalgalisel töökohal ja selliste teenuste eest pigem makstakse teistele) ja koos käiakse hoopis matkamas või mälumänguklubis. Ja selle kõige kõrval seksi mehe peamiseks funktsiooniks siiski ei nimetaks, see on siiski vaid üks funktsioon teiste kõrval.

Please wait...
Postitas:
Kägu

LINK uudisele

Miks selle peale nii endast välja mindi?

Meesterahvas ei tohi avaldada arvamust, et 50+ naisterahvastel üldiselt on juba vananev keha? See on ju üsna kindel fakt?

Muidugi võib selle peale otsida välja pilte Jennifer Anistonist ja Halle Berryst või lugeda Perekooli Kägude kirjutisi, kes kõik näevad veel kuuekümbiselt ka 16 välja, aga oleme ausad – 90% viiekümbistest naisterahvastest ju ei ole sellise kehaga nagu need näitlejad ja ulmevaldkonda kuuluvad Käod.

Tõesti, võib olla läks üle piiri, öeldes, et neid ei tohiks armastada (et kes keelab? kas armastada saab vaid füüsilist keha?), kuid kui see on antud härra arvamus, siis tal on ju sellele täielik õigus.

Ole rahulik jääb sinugi keha vanaks varsti ja sa mutistud. Ilmselt oled väga üksik inimene, et sellist teemat tulid siia esitlema.

Küpsed aastad võivad positiivselt küpsele inimesele

olla tugevaim, erutavaim ja täiuslikem faas tema elus.

Esimene faas on lapsepõlv ja noorus (0-18),

teine faas on noore täiskasvanu aastad (18-40),

kolmas faas on küpsed täiskasvanuaastad (umbes 40-60),

neljas faas on seenioriaastad (umbes 60-80),

viies faas on multiseenioriaastad (80 ja edasi).

Imelik, et sa aru ei saa, et teemaalgataja on meesterahvas. See on seesama tegelane, kes siin neid “Metoo” teemasid vorbib.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma igatahes ei saa aru, mida te närveldate ja halvustate seda meest, prouad? See on ju täiesti tõsi, et viiekümnene enam apetiitne ei ole ja vähesed suudavad selles vanuses mehi erutada, isegi kui nad näevad kes teab kui head välja. Ütlen veelgi otsesemalt välja, et ka need üldtunnustatud ja teatud kaunitarid ei eruta enam mehi. Tegelikult. (Nendega käiakse mitte kire, vaid millegi muu pärast.) Ma küsin, kas see on probleem?

Näib, et on, ja suurem kui oleks võinud arvata. Miks, prouad? Miks teid tabab nii valusasti ja paneb pilkama ja põlastama fakt, et vananeva naise esimene väärtus pole enam pandavus? Muide, meeste puhul kehtib sama. Pandavuse ajad ju olid, kas te olete millestki ilma?

Mina, pea kuuekümnene mutt, teadvustan, et mehed mind enam ammu ei taha. Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka. Ausalt, viiekümnene papi mind ei eruta, nooremad mind loomulikult ei taha, ja võib-olla ei taha ka need viiekümnesed. Nagu nüüd teada saime.

Mis siis? See on elu. Kas meil tõesti elu teiseks pooleks pole kogunenud nii palju vaimset kapitali, et meeste ükskõiksus meid närvi ei ajaks? Kas me defineerime ennast läbi meeste?

Mina mitte. Mina ja minuvanused, nii naised kui mehed, ei ole kuidagi süüdi selles, et me oleme nii vanad. Meil on muudki teha kui ennast seksapiili kaudu defineerida, meil on lapsed ja lapselapsed, karjäär, kodu, vaimsed huvid.

Eluaeg ei pea vahetpidamata seksima, kulla suguõed ja klassivennad!

Ma isiklikult muidugi tunnen elu teises pooles olevaid papisid, kes kujutavad endast oma arust võimsaid sugumürske. On ju naeruväärsed? Kas me, naised, tahame samasugused olla? Meenutage vananevaid filmistaare, kes näevad küll head välja, kuid meestele enam peale ei lähe, ja kes on valmis selleks ei tea kui kaugele alanduma, et mehed neile tähelepanu pööraksid. Abielunaistel muidugi pole vaja nii madalale langeda, aga ma ütlen, et ka vallalistel ja leskedel pole vaja nii madalale langeda. Saage üle oma seksikuse kultusest.

Sa vist ei saanud aru, et seksikuse kultusest heietab hoopis lingil toodud playboyst vanamehenäss. Hoopis sellised pässid defineerivad oma elu seksi kaudu.

Mina olen 46-aastane, aga minu jaoks on see mees väga ebaatraktiivne. Esiteks oma suhtumise ja väljaütlemise pärast. Matslikkus, lamedus ja ebaviisakus on tohutult ebaseksikas. Teiseks, ta on tõesti pigem 65-aastane või hästisäilinud 70-aastane, mitte 50-aastane.
Minu mees on 49-aastane. Enamus tema sõpru on ca 50-sed, aga mitte keegi neist ei ole selline elupõletaja-näoga kortsuhunnik. Täitsa tõsiselt. Mu mees on täiesti sile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa vist ei saanud aru, et seksikuse kultusest heietab hoopis lingil toodud playboyst vanamehenäss. Hoopis sellised pässid defineerivad oma elu seksi kaudu.
Mina olen 46-aastane, aga minu jaoks on see mees väga ebaatraktiivne. Esiteks oma suhtumise ja väljaütlemise pärast. Matslikkus, lamedus ja ebaviisakus on tohutult ebaseksikas. Teiseks, ta on tõesti pigem 65-aastane või hästisäilinud 70-aastane, mitte 50-aastane.
Minu mees on 49-aastane. Enamus tema sõpru on ca 50-sed, aga mitte keegi neist ei ole selline elupõletaja-näoga kortsuhunnik. Täitsa tõsiselt. Mu mees on täiesti sile.

Nii? Mis siis? Mind ei aja vähimalgi määral närvi, et see päss, nagu suvatsesite väljenduda, mind ei taha. Inimesel tohivad olla ometi omad eelistused, või ei või? Mida sa kaotad sellega, et see mees sind ei taha, kui sul on omal nii sile mees pealegi?
Naeruväärne natuke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii? Mis siis? Mind ei aja vähimalgi määral närvi, et see päss, nagu suvatsesite väljenduda, mind ei taha. Inimesel tohivad olla ometi omad eelistused, või ei või? Mida sa kaotad sellega, et see mees sind ei taha, kui sul on omal nii sile mees pealegi?

Naeruväärne natuke.

Kas ma kõlasin kuidagi nii, et kurvastan sellepärast, et see mees mind ei taha? Muidugi ei taha. Mind ei tahaks veel väga paljud mehed maailmas. Ma vastasin konkreetselt sinu jutu peale. Omistad siin naistele mingit imelikku suhtumist, ja asju mida ei öeldud ega mõeldud. Siin on vaid kaks naist kirjutanud, et tunnevad muret vananemise ja selle ees, et keegi neid ei taha. Seega, mida sa sogad siin nagu kõik naised kannatavad mingi kultuse käes, millest nad peaks üle saama. Ega sa vist eriti hästi ei orienteeru teemas ja selles, millest teised räägivad?

Kui mees annab naiste kohta selliseid provokatiivseid hinnanguid, siis on suht jabur arvata, et mitte keegi ei reageeri selle peale. Ja on suht loogiline, et teda ennast hinnatakse vastu, samade kriteeriumite alusel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ega sa vist eriti hästi ei orienteeru teemas ja selles, millest teised räägivad?

Orienteerun väga hästi. Fakt on, et mingi itaalia päss, eks ole, ütles, et ta vanu naisi ei taha, ja kõik naised lähevad selle peale nii isiklikult vihaseks, et külvavad vaese pässi solvangutega üle. Mis mõttes talle ei meeldi? Peab meeldima!
Ma tõepoolest ei saa aru, mis teid siin närvi ajab?

Kas ma kõlasin kuidagi nii, et kurvastan sellepärast, et see mees mind ei taha?

Kõlasid küll. Aga ega sa ainus ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

A kellele meeldiks, kui talle öeldakse, et sa oled ebaatraktiivne, sind ei suudeta(ks) armastada jne?

Please wait...
Postitas:
Kägu

A kellele meeldiks, kui talle öeldakse, et sa oled ebaatraktiivne, sind ei suudeta(ks) armastada jne?

Ei meeldi küll, aga ma ei lähe sellepärast nii närvi, et kukun ütlejat sõimama, et vaata mihuke sa ise oled. Tõde on tõde, meeldib või mitte. Asja nüüd.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad