Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Üle 50-aastaste naiste kehad

Postitas:
Kägu

Mina, pea kuuekümnene mutt, teadvustan, et mehed mind enam ammu ei taha. Avaldan koguni ülbe mõtte: ma ei taha neid ka. Ausalt, viiekümnene papi mind ei eruta, nooremad mind loomulikult ei taha, ja võib-olla ei taha ka need viiekümnesed.

Kas mehed on sind elus mõnitanud ja alavääristanud? Või miks sul nii tohutult madal enesehinnang on?

Ma võiksin sulle vastu väita, et ei ole sugugi nii, et vanemaid naisi mitte keegi ei taha.

Hiljuti tegin Iha.ee-sse konto. Huvi pärast. Tahtsin näha, mis seal toimub. Ma ei viitsinud ankeeti täita. Mõtlesin endale vaid nime ja panin vanuse – 49 aastat. Seega, valetasin end kolm aastat vanemaks. Ma ei märkinud oma seksuaalseid eelistusi, ei kirjeldanud välimust, kasvu ja loomulikult ei pannud ka ühtegi pilti. Sa lihtsalt ei kujuta ettegi, mis toimuma hakkas. Mul oli hoobilt postkast kirju täis. Kahe päevaga olid mul postkastis 70 kirja erinevas vanuses meestelt. Paar kirja oli 60-stelt. Mõned olid sellest vanusest, mis klapiks minu päris (või valetatud) vanusega. Ja usu või mitte! Enamus kirju tuli 30-tuuris meestelt. Päris palju ka veel noorematelt meestelt. Kõige noorem 20-aastane, kes oli väga huvitatud mulle suuseksi tegemisest. Kujutad ette, 20-aastane mees tegemas 49-aastasele naisele suuseksi? Mul läks paljast mõttest süda pahaks. See noormees oleks isegi mu 27-, 26- ja 24-aastastele tütardele liiga noor.

Seega, ma kummutan täielikult selle väite, et vanemal naisel on mõttetu loota, et ta veel kunagi seksi saab. Täiesti kindlasti saab! Ja tal on lausa valikuvõimalus erinevate vanusegruppide seas.

Muide, päris paljudel noortel meestle oli ankeedis märgitud otsitava naise vanuseks 18+ … Mõnel koguni 18-99. Kõlab perverselt, aga nii on.

Kui sa minu juttu ei usu, siis soovitan sul kas või eksperimendi mõttes kuhugile sellisesse portaali konto teha. Saad teada, et sul ei ole vaja endast mitte midagi avaldada, aga sul on tahtjaid (ja reaalselt kokku saada soovijaid) palju. Kui tahaksid saaksid seksi juba samal päeval (et mitte öelda mõne tunni jooksul), kui enda kuulutuse üles paned. Ja sa saad valida, kas teed seda endast noorema, sama vana või endast vanema mehega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas mehed on sind elus mõnitanud ja alavääristanud? Või miks sul nii tohutult madal enesehinnang on?

Kustkohast sa nüüd SEDA võtad? 😀
Madal enesehinnang on ikka neil, kelle arvates on nende peamine väärtus selles, et mehed neid jätkuvalt tahaksid. Nii et lähevad seda koguni igasugu seksipoodidesse kontrollima. No tule jumal appi.
Mina vastupidi, väidan, et minul olid oma pandavuse ajad ära, ma olen rahulikult vanamutt. Ammugi ei tolgenda ma kuskil seksiportaalides, isegi uudishimu ei ole. Soovitan kõigile, isegi neile, kel pole kunagi pandavuse aegu olnud – järelikult on teil midagi väärtuslikumat elule pakkuda. Pea püsti, naised, te olete ju ometi inimesed, mitte seksiloomad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kustkohast sa nüüd SEDA võtad? 😀

Madal enesehinnang on ikka neil, kelle arvates on nende peamine väärtus selles, et mehed neid jätkuvalt tahaksid. Nii et lähevad seda koguni igasugu seksipoodidesse kontrollima. No tule jumal appi.

Mina vastupidi, väidan, et minul olid oma pandavuse ajad ära, ma olen rahulikult vanamutt. Ammugi ei tolgenda ma kuskil seksiportaalides, isegi uudishimu ei ole. Soovitan kõigile, isegi neile, kel pole kunagi pandavuse aegu olnud – järelikult on teil midagi väärtuslikumat elule pakkuda. Pea püsti, naised, te olete ju ometi inimesed, mitte seksiloomad?

Ära nüüd lahterda kõiki naisi enda järgi. Inimestel on erinevad vajadused, huvid ja soovid. See on ju hoopis teine asi, kui sind seks kui selline lihtsalt enam ei huvita. Paljud naised siiski huvituvad seksist ja soovivad seksida ka 40-, 50- ja 60-aastaselt. Usun, et paljud 70-sedki seksivad.

Või mis sinu sõnum nüüd oligi, et naine peaks seksist huvituma vaid 20-30-aastaselt, kuni ta mõne mehe arvates veel pandav on? Ja et, kui üks matslik töll ütleb, et sinu aeg on läbi, siis peaksid enda kui naise maha kandma ja mingid teised huvid elus leidma?

Et siis naine, kes on seksuaalselt aktiivne, on seksiloom? Oled vanem proua küll, aga ilmselt mitte nii vana, et peaksid selliseid veidraid – ajast-arust üleskutseid tegema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle 50-aastaste naiste kehad