Esileht Koolilaps üle 50a õpetajale jõulupakki kunstniku maalitud tassid aabitsategelaste piltidega?

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: üle 50a õpetajale jõulupakki kunstniku maalitud tassid aabitsategelaste piltidega?

Postitas:

Mida teie arvaksite, kui tuleks selline idee õpetaja jõulukingiks (algklass)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Isiklikult ei pooldaks. Pigem sama raha eest kinkekaart (kunstnikutöö ei ole odav, ma eeldan).
Aga väga võimalik, et on uuritud selle konkreetse õpetaja huve, soove või on teada, et ta põhimõtteliselt ei armasta näiteks kinkekaarte. Sel juhul oleksin idee algatajaga nõus tingimusel, et ta ise korraldab ja mina ei pea teemaga rohkem tegelema 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole õpetaja, aga tundub tore mõte. Välja arvatud ehk juhul, kui õpetaja on eriti peen ja väljapeetud proua, kelle puhul võib arvata, et tema stiilsesse kodusesse interjööri selline asi üldse ei istuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausaltöeldes-ei arvaks midagi.
Kunstnik või mitte kunstnik, aga välja tulevad ju lastetassid..
Ja ma mingil põhjusel kahtlustan, et 50 aastased õpetajaprouad ei soovi väga lastelikke tasse kasutada…

Pigem tõesti kinkekaart

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajana?
Ei, tänan.

Tasse on mul kodus kümneid…ka kingitud tasse. Ja korraga saan juua vaid 1 tassist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Idee on tõesti väga hea ja armas. Aga 25a töötamise ajal on mul kogunenud 4 riiulitäit kingitud tasse (on ka väga erilisi käsitööna valmistatud ainueksemplare). Veidi piinlik öelda, aga reeglina lähevad need tassid riiulile seisma. Vahel mõni tuttav/sugulane uurib ja kiidab kui ilusad nad on, aga igapäevaselt ei raatsi neid kasutada – ega jõuakski, sest korraga on meie peres 5-6 tassi regulaarselt kasutusel ja nendest täiesti piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajate õpetaja hulluks nende aabitsategelastega. See on pea sama, mis voodipesu korrutustabeliga või tähestikuga kampsun. Mida aga kinkida, ei tea tõesti soovitada. Kui mina oleks õpetaja siis ootaks kingiks näiteks 2 kg sealiha või suure koti õunu või pähkleid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No see on umbes samasse kategooriasse kink, et kas teie beebi emana rõõmustaksite Pampersi logoga tasside üle. 😀

Aga kink leiaks kasutamist küll – jätaksin selle klassi lastega ühiskasutamisele klassiõhtutel jne.

Õps.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kysiks, et kas need tassi kinkijad ise tahaks jõuluks tassi? Ja veel pildiga, mis on sinu tööga seotud? Jood hommikukohvi ja kohe mõtted tööl, sama nädalavahetusel.

MIna küll ei tahaks. MInule võite vabalt kinkida tahvli shokolaadi või kui raha on palju siis juba Lindeli valikust midagi. Sööks koos perega ja oleks hea meel.

Ma olen oma sõprade vanad tassid tööle tassinud, sest seal neid ikka läheb kuhugi jalutama või katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu arust pole õpetaja vanusega siin mingit pistmist – olgu ta 60 või 26, neid tasse ei kingiks. need sobiksid kingiks pigem 1.kl lapsele…
kasvõi piletilevi kinkekaart oleks kordades parem – õpetaja palga eest ei jaksa niikuinii neid kalleid teatripileteid väga tihti osta, las siis õpetaja saab vähemalt miski kultuurielamuse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole hea mõte, ma arvan. Töötan ise lasetaiaõpetajana , meie rühma nimi on Lepatriinude rühm. Olen saanud aastate jooksul väga palju tasse lepatriinudega, siis veel lepatriinudega poekoti, salli ja vitraa¸i. vanemate meelest kindlasti väga originaalne, aga minule teeb asi juba nalja 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kingime sümboolse kingi – jõuluküünla ja paki jõuluteed. Jõulude ajal küünlaid ikka põletatakse ja teed ka keegi ikka joob.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meie kingime sümboolse kingi – jõuluküünla ja paki jõuluteed. Jõulude ajal küünlaid ikka põletatakse ja teed ka keegi ikka joob.
[/tsitaat]
Mu abikaasa on suur tee sõber. Tyhjendas nyyd tööl kappi oma kingitustest ja tõi koju 4 pakki teed, mis kaugetelt maadelt toodud. Kõik kinnised, puruteed ja parim enne möödas 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll õpetajatel peavad suured kodud olema, et igasugust aastast-aastasse kingitavat sodi ära mahutada. Miks peab õpetajatele kingitusi tegema, kas nemad palka ei saa??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldiks. Ega vaid seepärast, et õpetaja on, ei pea talle lapselikud asjad meeldima oma kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jaaniuss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]lootusekiir kirjutas:[/small]

Mu abikaasa on suur tee sõber. Tyhjendas nyyd tööl kappi oma kingitustest ja tõi koju 4 pakki teed, mis kaugetelt maadelt toodud. Kõik kinnised, puruteed ja parim enne möödas :D[/tsitaat]
Selge, jätan meelde – Indiasse purutee järgi ei sõida 😛
Ära solvu, tögan 🙂 Kuna tee ja küünal on ikkagi 100% kasutatavad asjad, siis usun, et need ei jää riiulile tolmu koguma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]lootusekiir kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jaaniuss kirjutas:[/small]

Selge, jätan meelde – Indiasse purutee järgi ei sõida 😛
Ära solvu, tögan 🙂 Kuna tee ja küünal on ikkagi 100% kasutatavad asjad, siis usun, et need ei jää riiulile tolmu koguma.[/tsitaat]
mina tean mitmeid inimesi, kes ei salli küünlaid ning ei joo ka teed, paar neis töötavad ka õpetajatena ning naeravad juba ette, et noh, kellele me selle aasta küünla ära anname

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina muide vihkan neid paljukiidetud kinkekaarte. No tunnen kohe sellist ebameeldivat sundi, et nüüd pean kindla ajavahemiku jooksul selle kindlas kohas ära kasutama:(

Aga nt aabitsategelastega tassid on minu jaoks jälle vahvad 😀

Saa sa siis nüüd neist inimestest aru, eks ole!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina muide vihkan neid paljukiidetud kinkekaarte. No tunnen kohe sellist ebameeldivat sundi, et nüüd pean kindla ajavahemiku jooksul selle kindlas kohas ära kasutama:(

Aga nt aabitsategelastega tassid on minu jaoks jälle vahvad 😀

Saa sa siis nüüd neist inimestest aru, eks ole![/tsitaat]

eks see vist sõltu ka ametist…
ise õpetan gümnaasiumile reaalaineid ja arvan, et üks nunnu aabitsategelastega tass oleks väga tore (mulle), aga kui keegi kingiks mulle korrutustabeliga tassi, siis ma sellest küll nii vaimustuses poleks.
ehk siis otsese tööga seotu pole nagu in

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas aabitsat illustreerinud kunstnik ise neid tasse maalib (vaevalt) ja ega siin teki autoriõiguse küsimust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tahaks mingit maalitud tassi, sest need ei kannata masinpesu. Juba paari korraga tuleb pilt maha. Milleks mulle tass, mida ma kasutada ei saa? Kõrvalepõike korras ütlen, et ainsad reklaamtassid, mis masinpesule vastu peavad, on klaasist ja graveeringuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps üle 50a õpetajale jõulupakki kunstniku maalitud tassid aabitsategelaste piltidega?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.