Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Üle parda

Postitas:
Kägu

Kuidas oli?
Ringvaates jättis Joosep piinliku ja rumala mulje. Peale esimest osa minu arvamus temast paranes märgatavalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga Joosep ei arvesta, et ta saab ka kunagi vanaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla tema ei ole selline vanur, nagu enamik? Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab, et kogu maailm peab tema pilli järgi käima. Ja et temal on õigus, sest “nii on alati olnud”. Aga et alati on vale olnud, see ta pähe ei mahu. Olen üsna kindel, et minust sellist negatiivset ja virisevat vanainimest ei saa.
Hetkel keskealine, mitte just kõige noorem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahah. Joosep Tootsist jutt? Või Joosep Värgist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sorry, suht palju reklaamitud, seepärast unustasin lingi panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas oli?

Ringvaates jättis Joosep piinliku ja rumala mulje. Peale esimest osa minu arvamus temast paranes märgatavalt.

Täpselt samad emotsioonid. Ei tea, kas Saan manustas poisile midagi enne Ringvaadet, et kõmulisem paista, aga igal juhul väga kummaline mulje jäi. Õnneks siiski jäin juhuslikult kanalile ja saade tekitas huvi.
Eks see vanurite teema oli ilmselt veidi provotseeritud seal või mingist konkreetsest kogemusest/juhtumist tulenev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab …

ja muidugi on ühe nii või naasuguse vanuri tundmine piisav alus üldistuste tegemiseks?

mulle näiteks tundub, et sa oled selle konkreetse vanuriga üsna sarnane. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla tema ei ole selline vanur, nagu enamik? Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab, et kogu maailm peab tema pilli järgi käima. Ja et temal on õigus, sest “nii on alati olnud”. Aga et alati on vale olnud, see ta pähe ei mahu. Olen üsna kindel, et minust sellist negatiivset ja virisevat vanainimest ei saa.

Hetkel keskealine, mitte just kõige noorem.

Mina olen millegipärast täiesti kindel, et sinust saab negatiivne ja virisev vanainimene. Kui sa just vanusega paremuse poole ei muutu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, suht palju reklaamitud, seepärast unustasin lingi panna.

Sa lihtsalt unustasid, et enamus inimestel on ka muud teha, kui teleka ees istuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule absoluutselt ei meeldinud Oleg Sillamäelt. Rääkis seal endastmõistetavalt vene keeles, kõik pidid seda kuulama, ehk eeldas, et kõik saavad aru ka.
Oleks siis veel inglise keeles, kui riigikeel ei kõlba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joosep tundus Ringvaates tõesti olevat justkui pooletoobine, ei tea, kas oli purjus või laksu all. Saates oli oluliselt normaalsem ja jättis intelligentsema mulje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joosep tundus Ringvaates tõesti olevat justkui pooletoobine, ei tea, kas oli purjus või laksu all. Saates oli oluliselt normaalsem ja jättis intelligentsema mulje.

Intelligentsema? Sõim vanade inimeste aadressil ületas küll kõik piirid. Väga ebameeldiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist kooliteatrit ma küll tõsiselt ei suuda võtta.
Ainus, kes sellest viletsal tasemel näitemängust kasu sai, on saate produtsent, kes maksumaksja raha eest ühe mõttetuse valmis nikerdas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule absoluutselt ei meeldinud Oleg Sillamäelt. Rääkis seal endastmõistetavalt vene keeles, kõik pidid seda kuulama, ehk eeldas, et kõik saavad aru ka.

Oleks siis veel inglise keeles, kui riigikeel ei kõlba.

Ta ju korraks rääkis eesti keelt ka. Ilmselt ta ikka oskas, aga saate formaat nägi ette, et ta peab ainult vene keeles rääkima.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda