Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Teema: Üle parda

Postitas:
Kägu

Kuidas oli?
Ringvaates jättis Joosep piinliku ja rumala mulje. Peale esimest osa minu arvamus temast paranes märgatavalt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aga Joosep ei arvesta, et ta saab ka kunagi vanaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla tema ei ole selline vanur, nagu enamik? Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab, et kogu maailm peab tema pilli järgi käima. Ja et temal on õigus, sest “nii on alati olnud”. Aga et alati on vale olnud, see ta pähe ei mahu. Olen üsna kindel, et minust sellist negatiivset ja virisevat vanainimest ei saa.
Hetkel keskealine, mitte just kõige noorem.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ahah. Joosep Tootsist jutt? Või Joosep Värgist?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sorry, suht palju reklaamitud, seepärast unustasin lingi panna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuidas oli?

Ringvaates jättis Joosep piinliku ja rumala mulje. Peale esimest osa minu arvamus temast paranes märgatavalt.

Täpselt samad emotsioonid. Ei tea, kas Saan manustas poisile midagi enne Ringvaadet, et kõmulisem paista, aga igal juhul väga kummaline mulje jäi. Õnneks siiski jäin juhuslikult kanalile ja saade tekitas huvi.
Eks see vanurite teema oli ilmselt veidi provotseeritud seal või mingist konkreetsest kogemusest/juhtumist tulenev.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab …

ja muidugi on ühe nii või naasuguse vanuri tundmine piisav alus üldistuste tegemiseks?

mulle näiteks tundub, et sa oled selle konkreetse vanuriga üsna sarnane. 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võibolla tema ei ole selline vanur, nagu enamik? Ma tean lähedalt üht vanurit, kes arvab, et kogu maailm peab tema pilli järgi käima. Ja et temal on õigus, sest “nii on alati olnud”. Aga et alati on vale olnud, see ta pähe ei mahu. Olen üsna kindel, et minust sellist negatiivset ja virisevat vanainimest ei saa.

Hetkel keskealine, mitte just kõige noorem.

Mina olen millegipärast täiesti kindel, et sinust saab negatiivne ja virisev vanainimene. Kui sa just vanusega paremuse poole ei muutu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sorry, suht palju reklaamitud, seepärast unustasin lingi panna.

Sa lihtsalt unustasid, et enamus inimestel on ka muud teha, kui teleka ees istuda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule absoluutselt ei meeldinud Oleg Sillamäelt. Rääkis seal endastmõistetavalt vene keeles, kõik pidid seda kuulama, ehk eeldas, et kõik saavad aru ka.
Oleks siis veel inglise keeles, kui riigikeel ei kõlba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joosep tundus Ringvaates tõesti olevat justkui pooletoobine, ei tea, kas oli purjus või laksu all. Saates oli oluliselt normaalsem ja jättis intelligentsema mulje.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Joosep tundus Ringvaates tõesti olevat justkui pooletoobine, ei tea, kas oli purjus või laksu all. Saates oli oluliselt normaalsem ja jättis intelligentsema mulje.

Intelligentsema? Sõim vanade inimeste aadressil ületas küll kõik piirid. Väga ebameeldiv.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellist kooliteatrit ma küll tõsiselt ei suuda võtta.
Ainus, kes sellest viletsal tasemel näitemängust kasu sai, on saate produtsent, kes maksumaksja raha eest ühe mõttetuse valmis nikerdas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule absoluutselt ei meeldinud Oleg Sillamäelt. Rääkis seal endastmõistetavalt vene keeles, kõik pidid seda kuulama, ehk eeldas, et kõik saavad aru ka.

Oleks siis veel inglise keeles, kui riigikeel ei kõlba.

Ta ju korraks rääkis eesti keelt ka. Ilmselt ta ikka oskas, aga saate formaat nägi ette, et ta peab ainult vene keeles rääkima.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas vikerkaarelipu heiskamine oli teie arvates provokatsioon? Minu arust jah.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna ajas Joosep ikka rumalt juttu!
Alates 9:16 minutist “kõik loomad tuleb hävitada”
https://etv.err.ee/985564/ule-parda

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mulle see vene mees meeldis. Ta sai aru, et tegu oli provokatsiooniga ja ta astus sellele vastu ja ütles, kui lippu maha ei võeta, siis tema edasi ei seila. Paljastus ka poisipeaga tüdruku (feminist) tõeline pale, tegu täiesti tavalise lesbiga. Moslem ei jaga ka üldse matsu, poriseb midagi sallivusest, omal ei ole põhimõtteid.
Ole kes sa oled oma seksuaalselt suundumuselt, aga ära suru seda teistele peale ja ära provotseeri sellega teisi inimesi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna ajas Joosep ikka rumalt juttu!

Alates 9:16 minutist “kõik loomad tuleb hävitada”

https://etv.err.ee/985564/ule-parda

Sa eelnevat saadet vaatasid – talle anti see roll mängus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ken Saan tõmbas lipu üles öeldi Ringvaates operaatori poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljastus ka poisipeaga tüdruku (feminist) tõeline pale, tegu täiesti tavalise lesbiga.

Ei saa su mõttest aru, kas sinu arust on feminist ja lesbi vastandlikud mõtted? Mitte, et need samatähenduslikud oleksid, aga kindlasti mitte vastandid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljastus ka poisipeaga tüdruku (feminist) tõeline pale, tegu täiesti tavalise lesbiga.

kuskohas see paljastus? ise mõtlesid välja või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Feminist on naiste õiguste eest võitleja. Googeldasin ja sain kinnitust, et reeglina näeb feminist täitsa tavalise naise moodi välja. Minu meelest võiksid enamus feministe olla ka heterod. Saates osalev “feminist” nägi algusest peale välja pigem nagu lesbi. Täpsemalt nagu butch. Mehelik lesbi. Nüüd kus vikerkaarelipp vardas, saingi aru, et tegu on lesbiga, sest ta kiitis takka seda vikerkaarelipu all seilamist. Sellest tegin järelduse, et saate feminist on lesbi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Feminist on naiste õiguste eest võitleja. Googeldasin ja sain kinnitust, et reeglina näeb feminist täitsa tavalise naise moodi välja. Minu meelest võiksid enamus feministe olla ka heterod. Saates osalev “feminist” nägi algusest peale välja pigem nagu lesbi. Täpsemalt nagu butch. Mehelik lesbi. Nüüd kus vikerkaarelipp vardas, saingi aru, et tegu on lesbiga, sest ta kiitis takka seda vikerkaarelipu all seilamist. Sellest tegin järelduse, et saate feminist on lesbi.

ahah

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige normaalsem tundub olema see nooruke EKRE poiss, rahulik ja adekvaatne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sa põed ka seda varro südroomi – mõte käib pidevalt geiseksi ümber?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on siinkohal ettepanek, ärge solkige jälle teemat ära oma Varro ja gayseksi jutuga.
Teema algne mõte oli avaldada arvamust saate kohta tervikuna.
Mis meeldis, mis ei meeldinud. Millised osalejad meeldivad, millised mitte. Miks? jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aaa. Siin ei olegi juttu Kurt Russeli ja Goldie Hawniga filmist…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hooaeg sai nüüd esmaspäeval läbi, mis mulje jäid kokkuvõttes? Mulle jäid vanamehed (Mati ja Oleg) lõpuni vastumeelseks. Gei Joosep, feminist Sanna ja moslem Steven olid lõpuni sellised nagu alguses tundusid. Noor EKRElane Knut vahepeal isegi üllatas sellega kui viisakas ja normaalne ta oli, aga siis tuleb mingi holokausti (numbrite) eitamise jutt, mis arvamuse jälle mutta tambib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

oleks võinud vähem osi olla. muudkui kordasid ühte ja sama asja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hooaeg sai nüüd esmaspäeval läbi, mis mulje jäid kokkuvõttes? Mulle jäid vanamehed (Mati ja Oleg) lõpuni vastumeelseks. Gei Joosep, feminist Sanna ja moslem Steven olid lõpuni sellised nagu alguses tundusid. Noor EKRElane Knut vahepeal isegi üllatas sellega kui viisakas ja normaalne ta oli, aga siis tuleb mingi holokausti (numbrite) eitamise jutt, mis arvamuse jälle mutta tambib.

Ja mis sulle nende noormeeste(?) juures siis meeldis? Miskipärast minule tundusid nende sõnavõtud väga põlglikud ja enesekesksed. Kõige mõistlikum oli minu jaoks Oleg ja Knut.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda