Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Üle parda

Postitas:
Kägu

Oi mulle meeldis see lesbari monoloog, äääää, ääääääää, äääääää. nagu määgiv uteke

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vanemale põlvkonnale meeldisid ilmselt Oleg ja Mati, nooremale põlvkonnale teised.
Kokkuvõtteks väga hull saade ei olnud. Nagu ette näha oli, siis nägelemist tuli ette, aga see oli ka normaalne, sest ühte paati pandi meelega erinevad inimesed.
Samas suureks sõjaks ei läinud, mis näitas, et ka väga erinevad inimesed saavad lühikest aega kuskil väiksel pinnal koos eksisteerida.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oi mulle meeldis see lesbari monoloog, äääää, ääääääää, äääääää. nagu määgiv uteke

See tulenes vähesest esinemiskogemusest. Inimesed kes ei ole varem kaamera ees olnus, ei taha/ ei suuda kontrollida parasiitsõnade kasutamist.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Nüüd kus vikerkaarelipp vardas, saingi aru, et tegu on lesbiga, sest ta kiitis takka seda vikerkaarelipu all seilamist.

Vikerkaarelipp tegelikult sümboliseerib võrdsust, mitte homoseksuaalsust. Feminist võitleb naiste õiguste ja võrdsuse eest.

+6
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alustuseks.
Ma ei ole kõikide Olegi tõekspidamistega nõus, aga ta oli tõesti üks stabiilsemaid. Knut oli ka laias laastus ok.

Mati ajas oma kurjusega hirmu nahka ja ta poleks pidanud niimoodi isatsema.
Joosep tundus mulle põhimõttetu totu ja lihtsalt rumal. Feminist ja moslem olid tühikargajad.

Vikerkaarelipu all ma tõesti ka sõitnud ei oleks, müts maha Olegi ees.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mida ta Ringvaates vanuritest rääkis, aga on tõenäoline, et mõeldakse põlvkonda ja mitte vanust. Praegused 20sed ei hakkagi olema eraldatud üksikud vanurid, sest neil on suhtluseks hoopis muud kanalid ja seetõttu ka organiseerimisvõime, mida varem polnud. Elustiil hakkab olema hoopis teistsugune. Ainult vananevad mõlemad. Tervis on tulevasel põlvkonnal meditsiini arengu tõttu kindlasit parem.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joosep ei meeldinud, polnud vist kordagi kaine. Meeldisid Oleg ja Knut. Oskasid rahulikult arutleda, jäid oma põhimõtetele kindlaks. Joodikud mulle ei meeldi

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin – Olegi vaated väga meeldisid, mõtlen samamoodi arukas ja põhjendas oma ütlemisi. Knut oli ka oma vanuse kohta väärikas ja sümpaatne. Mati pani lihtsalt segast. Teised olid tühikargajad nagu Oleg ütles.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Joosep tundus Ringvaates tõesti olevat justkui pooletoobine, ei tea, kas oli purjus või laksu all. Saates oli oluliselt normaalsem ja jättis intelligentsema mulje.

Intelligentsema? Sõim vanade inimeste aadressil ületas küll kõik piirid. Väga ebameeldiv.

See oli ebaviisakas, aga ometi oli selles palju tõtt. Vanem generatsioon nimetab noori lumehelbekesteks, ometi on just nemad majanduse ära rikkunud ja sama teevad ka loodusega. Neil oli palju lihtsam tööd leida, kõrgharidus garanteeris hea töökoha, palk oli selline, et 2 oskustöölist (mitte kõrgharidusega) said vabalt äärelinnas maja osta, kui Läänest rääkida. Ka NSVLs organiseeris riik töökoha ja inimene nälga ei jäänud. Praegu teevad noored aastaid tasuta praktikat, sest keegi kogemuseta ei taha ja palgad on kinnisvaraga võrreldes nii väikesed, et ei saa isegi ühetoalist korterit. Ja siis tuleb mõni vanakooli mees, et jooge vähem 3euroseid kohvisid, siis saate korteri osta. Julm naiivsus.

Asi pole vanuses iseenesest, vaid generatsioonides. Inimene kui indiviid võib muidugi erinev olla.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind pani imestama ka see, et Joosepile hüütakse tänaval midagi järele. KUI kole on keskmine Eesti heteromees, et temasugune jääb homona kindlasti silma? Mina ütleks, et tavaline pisut stiilsem noor mees. Kas homo või hetero, ei oskaks välimuse põhjal küll hinnata. Aga tõenäoliselt ongi keskmine Eesti mees nii kole, et vähegi ilusam mees on nende jaoks homo mis homo.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav et see t**** ruudus siin kõigile kangesti meeldib. Georgi lint ja 9. mai Surematu polk ka südamelähedased siis? Sellele Olegile igatahes on, nagu saatest nägime.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

millises ringvaates see joosep oli, vaataks ka.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aaa. Siin ei olegi juttu Kurt Russeli ja Goldie Hawniga filmist…

Kahjuks mitte. Kuradi hea film, mu arust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oleg on kôige normaalsem. Mainis faktigi ära, et Eesti peab uuesti iseseisvuse tagasi saama. Joosepi meelest vanad inimesed on okse😁

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvestades Joosepi elustiili, siis kahtlen, et ta pensionieani välja veab.Joob liiga palju, tarbib mingeid aineid, psüühika on sassis jne. Võib tõenäoliselt mingisse õnnetusse sattuda.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See oli ebaviisakas, aga ometi oli selles palju tõtt. Vanem generatsioon nimetab noori lumehelbekesteks, ometi on just nemad majanduse ära rikkunud ja sama teevad ka loodusega. Neil oli palju lihtsam tööd leida, kõrgharidus garanteeris hea töökoha, palk oli selline, et 2 oskustöölist (mitte kõrgharidusega) said vabalt äärelinnas maja osta, kui Läänest rääkida. Ka NSVLs organiseeris riik töökoha ja inimene nälga ei jäänud. Praegu teevad noored aastaid tasuta praktikat, sest keegi kogemuseta ei taha ja palgad on kinnisvaraga võrreldes nii väikesed, et ei saa isegi ühetoalist korterit. Ja siis tuleb mõni vanakooli mees, et jooge vähem 3euroseid kohvisid, siis saate korteri osta. Julm naiivsus.

Misasja? Tasuta praktikat teevad need, kellest ka vene ajal tegijaid ei oleks olnud. Tänapäeva asised noored korjatakse juba koolipingist tööle sellise raha eest, millest sa ainult unistada võid. Lihtsalt neid asiseid on vähem, sest ülikõrge enesehinnanguga aga olematu tahte ja olematute oskustega mass varjutab pilti.

+4
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Üle parda