Esileht Kodunurk Üle säilivuse läinud Vilma juubeli tordipulber- kas julgeks veel midagi teha?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Üle säilivuse läinud Vilma juubeli tordipulber- kas julgeks veel midagi teha?

Postitas:
Kägu

Avastasin kappe koristades Vilma juubeli tordipulbri, mille parim enne oli mai 2011. Kas võiks sellest midagi teha, või targem oleks ära visata?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Üle säilivuse läinud Vilma juubeli tordipulber- kas julgeks veel midagi teha?

ma teeks kindlasti. Selle kuupäevani garanteerib tootja pulbri parimad omadused:) mis ei tähenda, et pärast seda kuupäeva asi halb on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Üle säilivuse läinud Vilma juubeli tordipulber- kas julgeks veel midagi teha?

ei juhtu selle pulbriga midagi hullu, ma teeks küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

selle pulbriga ei juhtu küll mtte kui midagi. kui ikka kinnine pakk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma teeksin ka ära täiesti rahuliku südamega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see muutub ajaga mõrudaks.
segasin juba veega, aga tainas polnud selle maistega, mis tavaliselt. koogiks ei teinudki.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtan nädalavahetusel kätte ja proovin, kas saab asja.

Eelmisele käole- mis su paki parim enne oli?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Kodunurk Üle säilivuse läinud Vilma juubeli tordipulber- kas julgeks veel midagi teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.