Esileht Tööelu, raha ja seadused. Üle töötanud

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Üle töötanud

Postitas:

Kas olete nii hullult üle töötanud, end maha surunud, et ei suuda enam tööle minna ilma, et keha haiglaselt ei reageeriks?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah olen üle töötanud. Keha hakkab lõpuks vastu töötama.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ühe töökoha suhtes ükskord selline tõrge, et teel tööle ma lihtsalt keerasin kõrvale ja ei läinudki tööle. Läksin kinno, esimesele seansile. Vaatasin filmi ära, ega vahet ei olnudki, mis film see oli, ma ei mäleta sellest midagi. Mõtlesin omi mõtteid. Pärast läksin koju tagasi. Ja kirjutasin lahkumisavalduse.

Enne seda juhtumit olin ka kolm nädalat haige olnud, nii et ega keegi seal täpselt ei teadnudki, mis päeval mul haigusleht lõppema pidi. Otsene ülemus teadis. No järgmisel päeval siis vestlesime, kohvikus. Ütlesin, et ei suuda, see töö teeb mu haigeks.

See oli õige otsus, sealt ära tulla.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen olnud üle töötanud. Sain kolm migreenihoogu järjest ning seejärel otsustasin töölt lahkuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu puhul polnud see niivõrd üle töötamine kui kohutav töö organiseerumatus, väga vale juhtimine ja närviline ja ebameeldiv tööõhkkond. Lõpuks oli igal hommikul nii halb. Tunne, nagu oleks eelmisel õhtul mitu pudelit veini alla kummutanud ja peksa saanud. Pea valutas, käed värisesid, süda oli paha. Kõige raskemad olid esmaspäeva hommikud. Mitu korda uskusin siiralt, et olengi haigestunud ja andsin teada enda haigusest ja et täna ei tule. Nagu see kiri oli saadetud, paranes ka maagiliselt enesetunne.Igatahe kui mind hakkasid tabama suvalised nutuhood ja märatsemisvajadus veel lisaks, tulin ära. Uskumatu, aga tervenesin nädalatega. Kõik sellised tunded kadusid. Kuu aja pärast olin jälle normaalne inimene ja asusin uuele töökohale.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töötasin nii mitu aastat. Palju tööd ja halb tööõhkkond. Arsti soovitusel võtsin haiguslehe. Sellele järgnes tagakiusamine ja hulluks nimetamine. Vahetasin töökohta ja tervisega enam probleeme pole olnud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah. Aastaid ühes firmas töötades olin pidevalt haige. Igasuguseid põletikke oli, kord põies, siis hingamisteedes jne. Peavalud läksid väga tihedaks. Närvid olid ka väga haiged ja töökaaslaste näod ajasid tigedaks jne.
Hiljuti pidin minema teist korda tööd vaatama, aga esimest korda jäi halb mulje ja teist korda enam ei suutnud minna ja päris füüsiliselt, sest oli suurem kõhuvalu. Ärkasin küll üles ja oli kindel plaan ikka minna, panin riide ka, jõin kohvi ja veidi sõin, kui siis hakkas jube valu ja lõpuks läksin hoopis voodisse tagasi. Tegelikult polnudki minu jaoks see töö, aga väga kodu lähedal oli, mõned sammud vaid astuda.
Ühes kohas oli nii, et punnitasin 3 päeva käia. Lepingut veel polnud näinud ja õppisin alles. Meelde ei jäänud mul sellest tööst suurt midagi, pea oli nii paks, silmad udused ja kehv tuju. Ükskord hakkas ka lisaks pea ringi käima ja siis ütlesin, et lähen koju ära. Leidsin teise töö.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Üle töötanud