Esileht Kodunurk Ülehaibitud toidud/ained

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 317 )

Teema: Ülehaibitud toidud/ained

Postitas:
Kägu

Minu meelest see suhtumine on omane vaid eestlastele. Elan Rootsis ja siin on toiduvalik väga lai ning võimalus valida erinevate roogae vahel nii suur, et sellisele mõtteviisile ei jää lihtsalt ruumi. Keegi ei mõtle, et näe, uus haibitud toit-jook, jätan ostmata, et mitte ajupestuna näida. Tarbid, sest meeldib. Muud põhjendust pole vaja.

No mina vaatan igapäevaselt Rootsi sarja “Solsidan”, ja ütleks et kuningriigi ajupesu on ikka kordades üle meie pisikesest ajupesust…

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest see suhtumine on omane vaid eestlastele.

See ikka ülemaailmne asi. Haip eelneb või on selle eesmärgiks massipsühhoos. Mida rohkem räägitakse, seda rohkem inimesi peaks tahtma seda omada või tarbida olenemata sellest, kas toode on üldse hea või mitte. Haip on enamat kui reklaam, see hakkab mingil hetkel ise oma elu elama kuni piisavalt palju inimesi tootes pettub või lihtsalt vaibub ära ja tuleb uus asi asemele. Head tooted lihtsalt jäävad tänu lojaalsele kliendibaasile pikemalt kestma.

See, kas sina märkad, et tegemist on haibitud tootega ja keeldud selles tsirkuses osalemast on iseküsimus ja ei mõjuta kuidagi haipimise olemasolu.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja loen ja üldse ei saa saa aru, mida siin teemas mõeldakse. Kas üleshaibitud maitse mõttes? Et kõigile maitseb, aga mulle mitte? Või kasulikkuse koha pealt? Et reklaamitakse kui megatervislikku, aga ei ole seda?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma veepudeli kaasas tassimine.

Vans või converse’i kets.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen ja loen ja üldse ei saa saa aru, mida siin teemas mõeldakse. Kas üleshaibitud maitse mõttes? Et kõigile maitseb, aga mulle mitte? Või kasulikkuse koha pealt? Et reklaamitakse kui megatervislikku, aga ei ole seda?

Eks see ongi pigem kõik need asjad kokku, aga reklaam iseenesest ei ole veel haip.

Maitsemine on individuaalne. Ei ole vist võimalik luua toodet, mis kõigile ühtemoodi maitseks. Nii et selle põhjal üritada haipida on kahtlane.

Kui öeldakse, et just see toode on parimast parim millest parimat ei ole võimalik kuskilt mujalt saada. Selle hulgas on siis elemente ka kasulikkuse ja megatervislikkuse kohta, arvatavasti ka maitse. Aga siis peaks mingi hulk inimesi sellega kaasa minema ja see siis meelitaks teisi ka tooteid ostma ja kiitma, see on haip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teeseen

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma veepudeli kaasas tassimine.

Vans või converse’i kets.

Head isu

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma veepudeli kaasas tassimine. Vans või converse’i kets.

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma veepudeli kaasas tassimine. Vans või converse’i kets.

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

Inimene ei sure paari tunniga janusse. Niisama plaskus seisev vesi nüüd kah kõige tervislikum pole.

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei sure paari tunniga janusse.

Aga ülikuiva kurguga on lihtsalt vastik olla eriti siis, kui tead, et sul vett kuskilt kohe võtta ei ole. Iga inimese enda otsustada ikka, kas ta tahab veepudelit kaasas kanda või mitte.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Poke kauss meeldib kui see pole (sriracha) majoneesiga. Poke või sushi ei sobi majoneesiga, mis matab kõik värsked maitsed enda alla.

Karulaugu pestot ega üldse karulauku ma ei armasta. Minu jaoks liiga vänge. Tavaline basiilikust tehtud pesto meeldib küll.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

Termos ikka ka, äkki saab pardal termose kohvi täis kallata…

0
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

Mina samuti. Paljudes lennujaamades on juba ka spetsiaalsed joogivee kraanid, sh Tallinna lennujaamas. Helsingis saab nüüd turvakontrollist oma täis veepudeliga läbi, loodetavasti hakkab see nii varsti igalpool mujal ka olema, ei ole mingit huvi seda ülikallist lennujaama vett osta, eriti kui minek terve perega ja kõigile vaja.

Niisama ma alati pudelit kaasas ei kanna, ainult kui on pikem sõit autoga või palav päev.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

Termos ikka ka, äkki saab pardal termose kohvi täis kallata…

Kui sul on vaja 5-eurose veepudeliga mingit muud puudujääki kompenseerida, siis olgu nii

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

Termos ikka ka, äkki saab pardal termose kohvi täis kallata…

Kui sul on vaja 5-eurose veepudeliga mingit muud puudujääki kompenseerida, siis olgu nii

Kord või paar aastas lennujaamas selle raha ikka leiab. Lennukis tavaliselt antakse ikka ka tops tasuta vett. Aga hakata oma pudelit täitma, tase.

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul peab alati vesi kaasas olema. Suvel pooleliitrine, aga talvel on spetsiaalne pisipudel.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ketse ei söö, aga oma veepudelit kannab küll mõistlik inimene kaasas – nii raha kui keskkonna pärast.

(Teemaväline) Õige. Ma lugesin täna ühest Norra lehe kommentaariumist, et inimesed on hakanud oma tühja pudelit lennujaama võtma, et seal täita, sest veepudeli hind on jaburalt kõrge.

Ma seda juba ammu teinud, tühi pudel alati lennukile minnes kaasas.

Mina samuti. Juba mitmeid aastaid nii teinud ja kavatsen edasi teha. Mind tõesti ei huvita, kui seekellegi arvates naeruväärne on.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina vaatan igapäevaselt Rootsi sarja “Solsidan”, ja ütleks et kuningriigi ajupesu on ikka kordades üle meie pisikesest ajupesust…

Millest sa seda küll järeldad? ????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Termos ikka ka, äkki saab pardal termose kohvi täis kallata…

Sa pole elus lennanud, selge.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord või paar aastas lennujaamas selle raha ikka leiab. Lennukis tavaliselt antakse ikka ka tops tasuta vett. Aga hakata oma pudelit täitma, tase.

Jaksaksin ka kasti vett osta, aga plastiku tarbimise suurendamist võib kiita ainult loll. Klaaspudeliga vett aga lennujaamas pärast kontrolli ei müüda turvakaalutlustel.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord või paar aastas lennujaamas selle raha ikka leiab. Lennukis tavaliselt antakse ikka ka tops tasuta vett. Aga hakata oma pudelit täitma, tase.

Jaksaksin ka kasti vett osta, aga plastiku tarbimise suurendamist võib kiita ainult loll. Klaaspudeliga vett aga lennujaamas pärast kontrolli ei müüda turvakaalutlustel.

Ja lennukis pakutav vesi sulle muidugi ei kõlba.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga hakata oma pudelit täitma, tase.

Jala ei käi ja vett ei joo? Tase.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina vaatan igapäevaselt Rootsi sarja “Solsidan”, ja ütleks et kuningriigi ajupesu on ikka kordades üle meie pisikesest ajupesust…

Millest sa seda küll järeldad? ????

Ootaksin ka selgitust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga hakata oma pudelit täitma, tase.

Jala ei käi ja vett ei joo? Tase.

Sul puudub arusaamisoskus, aga ikka peab kaasa määgima, muidu äkki popid lapsed ei märka. Kah tase.

0
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul puudub arusaamisoskus, aga ikka peab kaasa määgima, muidu äkki popid lapsed ei märka. Kah tase.

Kas sa siis ei ole seda kõnekäändu varem kuulnud? Postitaja peab alandavaks seda, et peab ise lennujaamas vett pudelisse villima. Ta ei ole ju kehvik, kes ei raatsi mitmeeurost veepudelit osta. Järelikult, tema küll jala ei käi ja vett ei joo.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul puudub arusaamisoskus, aga ikka peab kaasa määgima, muidu äkki popid lapsed ei märka. Kah tase.

Kas sa siis ei ole seda kõnekäändu varem kuulnud? Postitaja peab alandavaks seda, et peab ise lennujaamas vett pudelisse villima. Ta ei ole ju kehvik, kes ei raatsi mitmeeurost veepudelit osta. Järelikult, tema küll jala ei käi ja vett ei joo.

Siia ostaks ta lennujaamast šampust…

Ei tule need sõnamängud eriti välja.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No mina vaatan igapäevaselt Rootsi sarja “Solsidan”, ja ütleks et kuningriigi ajupesu on ikka kordades üle meie pisikesest ajupesust…

Millest sa seda küll järeldad? ????

Ootaksin ka selgitust.

Solsidan on komöödiasari. Kõik ongi üle võlli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pokekausid. Minu jaoks arusaamatu haip. Salatid on alati olemas olnud.

Sama ja seetõttu ei osta ega tarbi neid. Ise ka ei tee. Ma vist pole kunagi ühtegi poket proovinud ega taha ka.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 317 )


Esileht Kodunurk Ülehaibitud toidud/ained