Esileht Ilu ja tervis Ülekaal ja koroona

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Ülekaal ja koroona

Postitas:

Kuna ülekaalulised on samamoodi riskirühmas nagu vanurid siis kas te kardate seda viirust, kes te ülekaalulised olete?
Soome statistika järgi, mis on kevade kohta, alla 40-aastastest haiglasse sattunud inimestest oli ülekaalus üle 80%.
Ma olen ka ülekaalus, kaasuvaid haiguseid pole. Vahel ikka mõtlen selle ohtlikkusele aga üldiselt üritan mitte koroonale mõelda.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei karda ei ülekaalu ega muu pärast.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma miskipärast ei usu, et 3 kilo ülekaalu minu puhu määravaks osutuksid.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muahhahhaa! Peab päris au andma sellele PK ülekaalu-temade treijale. Ta on kohati väga leidlik. Nüüd juba koroona ja ülekaal.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen mõelnud, aga tuleb mis tuleb. Mis siin ikka mõelda väga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaasuvaid haigusi pole siis eeldan, et sa just 150+kg ei kaalu. Seega usun, et riskid samaväärsed kui teistel kodanikel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väike ülekaal muidugi ei ole mingi risk. Suure ülekaaluga on teine teema. Kui inimesel on uneapnoe ning piiripealne vererõhk ja veresuhkur, siis on risk tuntav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ülekaalulised on samamoodi riskirühmas nagu vanurid siis kas te kardate seda viirust, kes te ülekaalulised olete?
Soome statistika järgi, mis on kevade kohta, alla 40-aastastest haiglasse sattunud inimestest oli ülekaalus üle 80%.
Ma olen ka ülekaalus, kaasuvaid haiguseid pole. Vahel ikka mõtlen selle ohtlikkusele aga üldiselt üritan mitte koroonale mõelda.

Kui ikka päriselt mures oleksid, siis oleksid juba midagi ülekaalu suhtes ette võtnud. Järelikult ikka ei muretse.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Ülekaal ja koroona