Esileht Pereelu ja suhted Ülekaal kaaslasel

Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 404 )

Teema: Ülekaal kaaslasel

Postitas:
Kägu

Seega, lõpetaks selle salati ümber jahumise? Pole mõtet soovitada paksule süüa salatit! Kõik muu mõjutab rohkem kui see paganama salat.

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

+11
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

Ikka võiv. Aga mis mõtete heietada, kuidas nii paks kui peenike salatit söövad? Põhitoitu ei asendata ometi salatiga.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

Ikka võiv. Aga mis mõtete heietada, kuidas nii paks kui peenike salatit söövad? Põhitoitu ei asendata ometi salatiga.

Mina asendan, kuna maitseb. Aga ikka paks. Kas mõni faktide loopija usub või ei usu, on tema teema, aga ma ise näen ja tean vast paremini kas ja mida ma söön kui mingi PK kägu, kel külmkapis enda meelest tervislik toit, mida ma suu sissegi ei pane (suitsuvorstid, juustud jne). See on ilmselt lõputu vaidlus, kus igaüks jagab oma kogemust ja teine pool arvab, et kui temal seda kogemust pole, siis on fakt et just tema kogemus ja arvamus on õiged. Mul on kogemus mõlemalt poolelt. Kunagi olen vastaspoolel pakse maha teinud siinsamas Perekoolis. Pidasin end justkui kõvemaks tegijaks, kuigi toitumine oli täiesti paigast ära. Sõin ja jõin rämpsu. Saledus oligi võibolla märk kehvast tervisest. Ühel hetkel hakkas kaal kogunema, ehk oli seal natukene ka karmat. Elu õpetas.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega, lõpetaks selle salati ümber jahumise? Pole mõtet soovitada paksule süüa salatit! Kõik muu mõjutab rohkem kui see paganama salat.

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

Kui sult soovitust küsitakse siis muidugi tohib. Aga kui arutletakse liigse kehakaalu algpõhjuste üle, siis on tõesti üsna rumal “a sööge rohkem salatit” tarkusega sisse sõita.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui arutletakse liigse kehakaalu algpõhjuste üle, siis on tõesti üsna rumal “a sööge rohkem salatit” tarkusega sisse sõita.

Huvitav, miks?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui arutletakse liigse kehakaalu algpõhjuste üle, siis on tõesti üsna rumal “a sööge rohkem salatit” tarkusega sisse sõita.

Huvitav, miks?

Sest see ei ole algpõhjus. Salat ja sport on vahendid kehakaalu reguleerimiseks. Algpõhjus annab meile infot, miks inimene neid vahendeid ei kasuta sihipäraselt. Ja kaalulangetus algab selle algpõhjuse leidmisest ning sellega tegelemisest. Harilikult on selleks algpõhjuseks (ei! mitte laiskus! ka see on tagajärg – inimene pole kunagi laisk asjades, mis teda huvitavad) enese vähene väärtustamine, enesehinnangu madalus mingis vormis. Teine levinud põhjus (mis osaliselt muidugi kattub esimesega, kuid laiem ja laastavam) on depressioon – nii väike, et arstile veel ei taipa minna, kuid nii suur, et mõjutab elu. Elamine tundub raske ja sisutu, ise tundud endale väärtusetu, kuskilt ei paista päikesekiirt – aga tükk kooki või pudel veini annab õhtuks hetkeks rõõmutunnet (ja kaks korda nii palju süütunnet hiljem). Kolmas põhjuse liik on muidugi tervislik seisund – mõnel ongi raskem omas kaalus püsida kui teisel ning kui seda ei tea, kuid sööd nagu kõik teised, siis oledki paks enne, kui ise arugi saad. Alla võtta on aga raskem kui mitte juurde võtta.

Tegelikus elus on kõik need põhjused muidugi segiläbi ja põhjustavad üksteist.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuid sööd nagu kõik teised, siis oledki paks enne, kui ise arugi saad.

Palun sellele lausele selgitust. Kas need, kes lähevad paksuks, ilma et isegi aru saavad, on vaimupuudega inimesed, kes ei ole algkoolis numbreid õppinud 1-st 100-ni?

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun sellele lausele selgitust.

Ei ole mõtet. Mine sinna vaktsiiniteemasse tagasi, seal on rohkem lootust kakelda.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui inimene on suur, siis ta tarbib rohkem kui kulutab, see on fakt.

Ja kui soovida kaalu vähendada, tuleb vähem rammusamat ja rohkem lahjat toitu tarbida, see on ka fakt.

Kui näed peenikest suure eriti rammusa jäätisega avalikus kohas, siis sind võib jah lohutada teadmine, et ta raudselt vohmib kõike piiramatult iga päev. Aga päeva lõpuks sööb ta vähem kui kulutab – et peenike püsib ????. See on fakt.

Vbl sööb sellise jäätise vaid korra kuus või nädalas, vbl on ta treener ja teeb 4-5 trenni päevas. Kuna sa taustainfot ei tea, saad teha täpselt omale sobiva järelduse.

Peenike, kes avalikus kohas endale suva asja suhu pistab, läheb õhtul koju, ta ei pruugi midagi rohkem süüa. Niiviisi võid avalikus kohas ka 700 kcal väärtuses kräppi süüa õhtuks. Teise 700 sööd lõuna ajal suure praena ongi kõik. 1400 on üsna okei päevane kaloraaz. Ja sina vaatad, et pistab kui hobune midaiganes.

Vaata ja lohuta end kuidas tahad.

See jutt oleks nagu minust kirjutatud. Olen ka sale ja pean koguaeg kolleegide ja tuttavate imestamist kuulama, et kuidas on ometi võimalik nii palju süüa ja samal ajal nii sale olla.

Aga nad ei tea, et ma sööngi lõuna ajal suure portsu ja õhtul kodus enam kas ei söö üldse või võtan midagi kerget – puuvili või köögiviljasalat. Kui tööl on sünnipäevad, siis on meil alati lauad lookas. Ma teen alati tervisliku valiku sellest, mida valida on. Aga jälle, üldjuhul võtan suure portsu ja siis kuulen jälle imetamist, et kuhu sul see kõik küll mahub. Aga nad ei märka seda, et mu taldrikul on küll näiteks toored porgandid, paprikad, kurgid, tomatid dipikastmega, kuid tort, kringel ja kommid, mida nemad endale märkamatult päeva jooksul sisse söövad, jäävad minust puutumata.

Ma kuulen ka pea-aegu süüdistusi, et mida kõike ma söön, sest sünnipäevalauas ma tervislikke valikuid ei tee, söön täidetud muna, juustu, sinki, kartulisalatit, grillvorste, magusat, ja mis ette juhtub. Vähese söömaga, mahub mulle seda kõike väga vähe sisse. Söön igat natuke ära ja enamuse ajast istun joogikese, kohvitassiga.

Tean oma igapäevast toitumist, ei põe.

Ärritab see, et kaagutajatele, kes paksem, ei saa kunagi vastu öelda seda, et vaadaku rohkem oma suutäisi ja seda mida ja kui palju suhu pistab – kui näen kui palju või pidevalt mõnel suu käib.

Ma ei ütle talle, et ma sõin neid mune ainult ühe, sul läheb juba viies, või vaata, ma sõin 3 spl. Salatit, sul läheb juba kolmas ports. Seda enam, et ma ei vaata teiste suutäisi ega valikuid. Vaatan pigem kõrvale ja olen alati tolerantne, igaüks ise teab, mida ja palju sööb.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin, et sellise pealkirjaga teema ja nii pikk ning muidugi lugedes selgus, et sellest on saanud järjekordne kui-paks-siis-laisk teema. Mina pole paks, aga töötan meditsiinivaldkonnas. Vähihaigetele vaatate ka ostukorvi, et miks nad paksud on? Diabeetikutele? Epileptikutele? Cushingi sündroomi all kannatajatele jnejne. Ükski neist nimetatutest ei pea rohkem sööma, et paksuks minna ja need on ainult levinumad haigused.

Taltsuta oma lollust, lugupeetud med töötaja! Loodan, et ei pea kunagi sinusuguse “targa” med töötaja küüsi langema.

Mitte iialgi ei muuda diabeet või selle ravimid inimest paksemaks. Pigem võib öelda vastupidist!

https://leht.postimees.ee/7486134/sustides-saledaks

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on palju kirgi kütnud see teema 🙂

Olen TA ja tahtsin tulla tagasisidet andma.
Kahju muidugi, et on tekkinud asjatult kurje kommentaare. Õnneks häid soovitusi ka. Suur tänu neile, kes kaasa mõtlesid ja oma kogemusi jagasid!
Esmalt mulle väga meeldis see soovitus, kus iseenda nägemine fotodel avab silmi. Vaatasimegi ükspäev koos lastega vanu ja uusi fotosid. Loomuliku vananemisega on niigi raske leppida, aga oma tegevuse (õigemini tegevusetuse) viljad kehal on valus tunnistamine. Noorem laps laksatas kohe, et issi on nii vanaks jäänud ja natuke paks. Valus, aga tõsi.
Teiseks liitusin ühe toitumiskava äppiga ja terve pere sööb selle järgi. Hetkel teine nädal ja väga meeldib see, et lapsed on vahepealse näksimise peaaegu järele jätnud. Seega, saab kõhu täis toidukordadega ja näksimisvajadus kustus ära.
Kolmandaks viisime ära taara ja kuna me teeme seda suhteliselt regulaarselt, siis jagasin pudelite arvu päevade peale ja selgus hirmus tõde. Iga päeva kohta tuli 3(!) pudelit. Lisaks muud pudelid, mida taarasse ei võeta. Ma ise õlut peaaegu üldse ei joo, seega tuli mehel tunnistada, et tõesti uskumatu kogus ühele inimesele. Sellega ma ei piirdunud. Pärast kodus lõime koos kokku, kui palju need pudelid poest ostes kõik maksma läksid ja kalorid, mis kõik omale keresse sai kallatud. Täiesti mõttetud kulud ja kalorid, mille võiks paremasse elukvaliteeti hoopis panna.
Paar nädalat on see saanud settida ja mees seedida. Äkki jõudis kohale, sest suht puust ja punaseks sai tehtud. Leian, et minu osa siin kohal lõpeb, sest kellegi teise eest ma tervislikke valikuid tegema ei hakka. Eks aeg näitab, kuhu see kõik viib 🙂
+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on palju kirgi kütnud see teema ????

Olen TA ja tahtsin tulla tagasisidet andma.
Kahju muidugi, et on tekkinud asjatult kurje kommentaare. Õnneks häid soovitusi ka. Suur tänu neile, kes kaasa mõtlesid ja oma kogemusi jagasid!
Esmalt mulle väga meeldis see soovitus, kus iseenda nägemine fotodel avab silmi. Vaatasimegi ükspäev koos lastega vanu ja uusi fotosid. Loomuliku vananemisega on niigi raske leppida, aga oma tegevuse (õigemini tegevusetuse) viljad kehal on valus tunnistamine. Noorem laps laksatas kohe, et issi on nii vanaks jäänud ja natuke paks. Valus, aga tõsi.
Teiseks liitusin ühe toitumiskava äppiga ja terve pere sööb selle järgi. Hetkel teine nädal ja väga meeldib see, et lapsed on vahepealse näksimise peaaegu järele jätnud. Seega, saab kõhu täis toidukordadega ja näksimisvajadus kustus ära.
Kolmandaks viisime ära taara ja kuna me teeme seda suhteliselt regulaarselt, siis jagasin pudelite arvu päevade peale ja selgus hirmus tõde. Iga päeva kohta tuli 3(!) pudelit. Lisaks muud pudelid, mida taarasse ei võeta. Ma ise õlut peaaegu üldse ei joo, seega tuli mehel tunnistada, et tõesti uskumatu kogus ühele inimesele. Sellega ma ei piirdunud. Pärast kodus lõime koos kokku, kui palju need pudelid poest ostes kõik maksma läksid ja kalorid, mis kõik omale keresse sai kallatud. Täiesti mõttetud kulud ja kalorid, mille võiks paremasse elukvaliteeti hoopis panna.
Paar nädalat on see saanud settida ja mees seedida. Äkki jõudis kohale, sest suht puust ja punaseks sai tehtud. Leian, et minu osa siin kohal lõpeb, sest kellegi teise eest ma tervislikke valikuid tegema ei hakka. Eks aeg näitab, kuhu see kõik viib ????

Meeldiv kuulda, soovin jaksu! Kevad tuleb, väljas liikumine aitab ka hästi ning võimaldab veidi ka (toiduga) patustada, ups????

Aa mul on lisada ka selline nipp – aiatööd, riisumine, maal müttamine. Kui (lähi) sugulastel või sõpradel on mingi koht, pakkuge perega appi. Väljas toimetamine leevendab igasugu pingeid!

Vbl on omal aed või maakodu soov?!

Head kokkamist ka! ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küll on palju kirgi kütnud see teema ????

Olen TA ja tahtsin tulla tagasisidet andma.
Kahju muidugi, et on tekkinud asjatult kurje kommentaare. Õnneks häid soovitusi ka. Suur tänu neile, kes kaasa mõtlesid ja oma kogemusi jagasid!
Esmalt mulle väga meeldis see soovitus, kus iseenda nägemine fotodel avab silmi. Vaatasimegi ükspäev koos lastega vanu ja uusi fotosid. Loomuliku vananemisega on niigi raske leppida, aga oma tegevuse (õigemini tegevusetuse) viljad kehal on valus tunnistamine. Noorem laps laksatas kohe, et issi on nii vanaks jäänud ja natuke paks. Valus, aga tõsi.
Teiseks liitusin ühe toitumiskava äppiga ja terve pere sööb selle järgi. Hetkel teine nädal ja väga meeldib see, et lapsed on vahepealse näksimise peaaegu järele jätnud. Seega, saab kõhu täis toidukordadega ja näksimisvajadus kustus ära.
Kolmandaks viisime ära taara ja kuna me teeme seda suhteliselt regulaarselt, siis jagasin pudelite arvu päevade peale ja selgus hirmus tõde. Iga päeva kohta tuli 3(!) pudelit. Lisaks muud pudelid, mida taarasse ei võeta. Ma ise õlut peaaegu üldse ei joo, seega tuli mehel tunnistada, et tõesti uskumatu kogus ühele inimesele. Sellega ma ei piirdunud. Pärast kodus lõime koos kokku, kui palju need pudelid poest ostes kõik maksma läksid ja kalorid, mis kõik omale keresse sai kallatud. Täiesti mõttetud kulud ja kalorid, mille võiks paremasse elukvaliteeti hoopis panna.
Paar nädalat on see saanud settida ja mees seedida. Äkki jõudis kohale, sest suht puust ja punaseks sai tehtud. Leian, et minu osa siin kohal lõpeb, sest kellegi teise eest ma tervislikke valikuid tegema ei hakka. Eks aeg näitab, kuhu see kõik viib ????

Huvitaks väga, mis teil täna-homme menüüs (laias plaanis, mitte toitumiskava detailid)?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

Ikka võiv. Aga mis mõtete heietada, kuidas nii paks kui peenike salatit söövad? Põhitoitu ei asendata ometi salatiga.

Mina asendan, kuna maitseb. Aga ikka paks. Kas mõni faktide loopija usub või ei usu, on tema teema, aga ma ise näen ja tean vast paremini kas ja mida ma söön kui mingi PK kägu, kel külmkapis enda meelest tervislik toit, mida ma suu sissegi ei pane (suitsuvorstid, juustud jne). See on ilmselt lõputu vaidlus, kus igaüks jagab oma kogemust ja teine pool arvab, et kui temal seda kogemust pole, siis on fakt et just tema kogemus ja arvamus on õiged. Mul on kogemus mõlemalt poolelt. Kunagi olen vastaspoolel pakse maha teinud siinsamas Perekoolis. Pidasin end justkui kõvemaks tegijaks, kuigi toitumine oli täiesti paigast ära. Sõin ja jõin rämpsu. Saledus oligi võibolla märk kehvast tervisest. Ühel hetkel hakkas kaal kogunema, ehk oli seal natukene ka karmat. Elu õpetas.

Valeta vähem, pole sa kunagi peenike olnud, vale nii ära tuntav, ükski inimene ei kirjuta enda kohta nii

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saan aru, et ülekaalulisele ei tohi tegelikult mitte midagi soovitada.

Ikka võiv. Aga mis mõtete heietada, kuidas nii paks kui peenike salatit söövad? Põhitoitu ei asendata ometi salatiga.

Mina asendan, kuna maitseb. Aga ikka paks. Kas mõni faktide loopija usub või ei usu, on tema teema, aga ma ise näen ja tean vast paremini kas ja mida ma söön kui mingi PK kägu, kel külmkapis enda meelest tervislik toit, mida ma suu sissegi ei pane (suitsuvorstid, juustud jne). See on ilmselt lõputu vaidlus, kus igaüks jagab oma kogemust ja teine pool arvab, et kui temal seda kogemust pole, siis on fakt et just tema kogemus ja arvamus on õiged. Mul on kogemus mõlemalt poolelt. Kunagi olen vastaspoolel pakse maha teinud siinsamas Perekoolis. Pidasin end justkui kõvemaks tegijaks, kuigi toitumine oli täiesti paigast ära. Sõin ja jõin rämpsu. Saledus oligi võibolla märk kehvast tervisest. Ühel hetkel hakkas kaal kogunema, ehk oli seal natukene ka karmat. Elu õpetas.

Valeta vähem, pole sa kunagi peenike olnud, vale nii ära tuntav, ükski inimene ei kirjuta enda kohta nii

Pole küll minu kommentaar, aga millest seda järeldad, et inimene valetab? Kuidas võib enda kohta kirjutada ja kuidas mitte?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll minu kommentaar, aga millest seda järeldad, et inimene valetab? Kuidas võib enda kohta kirjutada ja kuidas mitte?

See on tõsine vaimuhaigus kui inimene endast ausalt kõik ära räägib. Et tal on seesugused ja toosugused vead. Normaalne on ikka nii, et isegi kui kargud voodi kõrval, siis kirjutaja briimabaleriim. lahe on teisi laimata ja see nõitab mõistuse korrasolekut. Kui aga keegi enda vastu räägib, sellele tuleb auto järgi kutsuda. Naine, kes räägib, et ta paks on, see on nagu sisalik kes ennast saba otsast alates ära tahab süüa

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on tõsine vaimuhaigus kui inimene endast ausalt kõik ära räägib. Et tal on seesugused ja toosugused vead. Normaalne on ikka nii, et isegi kui kargud voodi kõrval, siis kirjutaja briimabaleriim. lahe on teisi laimata ja see nõitab mõistuse korrasolekut. Kui aga keegi enda vastu räägib, sellele tuleb auto järgi kutsuda. Naine, kes räägib, et ta paks on, see on nagu sisalik kes ennast saba otsast alates ära tahab süüa

Briimabaleriim!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No vähemal pole briimapalleriim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll minu kommentaar, aga millest seda järeldad, et inimene valetab? Kuidas võib enda kohta kirjutada ja kuidas mitte?

See on tõsine vaimuhaigus kui inimene endast ausalt kõik ära räägib. Et tal on seesugused ja toosugused vead. Normaalne on ikka nii, et isegi kui kargud voodi kõrval, siis kirjutaja briimabaleriim. lahe on teisi laimata ja see nõitab mõistuse korrasolekut. Kui aga keegi enda vastu räägib, sellele tuleb auto järgi kutsuda. Naine, kes räägib, et ta paks on, see on nagu sisalik kes ennast saba otsast alates ära tahab süüa

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

Või teine võimalus, et taotlus oli viletsalt väljendatud. Pigem ikka nii. Ja miks naised?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

Tekst on tervik. Kui muu sõnastus olnuks veatu, kirjavahemärgid omal kohal ning väljendus ladus, siis ehk võinuks ka tekkida mõte, et tegu on taotlusliku veaga. Kui aga nagunii on igas lauses vähemalt üks viga, siis ei tule sellist mõtet pähegi. Soovitan teinekord sellised taotluslikud vead jutumärkidesse või ülakomade vahele panna.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekst on tervik. Kui muu sõnastus olnuks veatu, kirjavahemärgid omal kohal ning väljendus ladus, siis ehk võinuks ka tekkida mõte, et tegu on taotlusliku veaga. Kui aga nagunii on igas lauses vähemalt üks viga, siis ei tule sellist mõtet pähegi. Soovitan teinekord sellised taotluslikud vead jutumärkidesse või ülakomade vahele panna.

Selgeltnägemine pole samuti tugev külg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tekst on tervik. Kui muu sõnastus olnuks veatu, kirjavahemärgid omal kohal ning väljendus ladus, siis ehk võinuks ka tekkida mõte, et tegu on taotlusliku veaga. Kui aga nagunii on igas lauses vähemalt üks viga, siis ei tule sellist mõtet pähegi. Soovitan teinekord sellised taotluslikud vead jutumärkidesse või ülakomade vahele panna.

Perekoolis prevaleerib säärane fenomen, et võta ükskõik mis teema, kasvõi kõige igavam ja säti sinna sisse miskit viga- kohemaid valvsad kullipilgud näevad kuuvalgel kõrgelt oksalt all sügavas rohus sibliva analfabeedi ja langevad oma filoloogi tiibade kohinal vaesekesele peale. Elektrisaed tõmmatakse nöörist käima ja igav teema muutub hoobilt mõnusaks lollikeste materdamiseks. Emakeelt hoieldes pole mahti langevate laastude  üle arvet pidad

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perekoolis prevaleerib säärane fenomen, et võta ükskõik mis teema, kasvõi kõige igavam ja säti sinna sisse miskit viga- kohemaid valvsad kullipilgud näevad kuuvalgel kõrgelt oksalt all sügavas rohus sibliva analfabeedi ja langevad oma filoloogi tiibade kohinal vaesekesele peale. Elektrisaed tõmmatakse nöörist käima ja igav teema muutub hoobilt mõnusaks lollikeste materdamiseks. Emakeelt hoieldes pole mahti langevate laastude üle arvet pidad

No täpselt samapalju “prevaleerib perekoolis” ka teine fenomen – kõiki, kes julgevad kirjaveale osutada või mõne naljaka vääratuse (nagu näiteks “briimabaleriin”) üle muiata, paigutatakse kohe “lollikesi materdavate filoloogide” kasti. Käesolevas teemas pole küll keegi kedagi materdanud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

Briimabaleriim nüüd küll taotluslik ei olnud. Ma põen praegu kovidit, aga isegi mu kurguvalu taandus, kui seda räigust lugesin.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll minu kommentaar, aga millest seda järeldad, et inimene valetab? Kuidas võib enda kohta kirjutada ja kuidas mitte?

See on tõsine vaimuhaigus kui inimene endast ausalt kõik ära räägib. Et tal on seesugused ja toosugused vead. Normaalne on ikka nii, et isegi kui kargud voodi kõrval, siis kirjutaja briimabaleriim. lahe on teisi laimata ja see nõitab mõistuse korrasolekut. Kui aga keegi enda vastu räägib, sellele tuleb auto järgi kutsuda. Naine, kes räägib, et ta paks on, see on nagu sisalik kes ennast saba otsast alates ära tahab süüa

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

Sul oli üsna palju kirjavigu, mõni hooletusviga ja vale kujundliku väljendi kasutus (sisalik ei söö iseenda saba).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll minu kommentaar, aga millest seda järeldad, et inimene valetab? Kuidas võib enda kohta kirjutada ja kuidas mitte?

See on tõsine vaimuhaigus kui inimene endast ausalt kõik ära räägib. Et tal on seesugused ja toosugused vead. Normaalne on ikka nii, et isegi kui kargud voodi kõrval, siis kirjutaja briimabaleriim. lahe on teisi laimata ja see nõitab mõistuse korrasolekut. Kui aga keegi enda vastu räägib, sellele tuleb auto järgi kutsuda. Naine, kes räägib, et ta paks on, see on nagu sisalik kes ennast saba otsast alates ära tahab süüa

Mis IQga need naised, kes ridade vahelt lugeda ei mõika? Kollektiivne IQ tuleb 50 kokku? Briimabaleriim oli taotluslik.

Sul oli üsna palju kirjavigu, mõni hooletusviga ja vale kujundliku väljendi kasutus (sisalik ei söö iseenda saba).

Elu paradox sibid teenivad fillidest enam.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

Kaks viga tegid????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

‘Nad’ ees siin küll koma ei käi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 361 kuni 390 (kokku 404 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaal kaaslasel