Esileht Pereelu ja suhted Ülekaal kaaslasel

Näitan 14 postitust - vahemik 391 kuni 404 (kokku 404 )

Teema: Ülekaal kaaslasel

Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

‘Nad’ ees siin küll koma ei käi.

Koma pole käma õpetatud

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

‘Nad’ ees siin küll koma ei käi.

Ma ei ole tsiteeritav, aga mu meelest, olenevalt lause tonaalsusest ja rõhuasetusest, siis siinkohal võiks koma olla küll.

Filoloog ma ei ole ja vigu teen ka. Seega, ei pretendeeri lõplikule tõele.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teemaalgatajal läheb? Kas on edu märke mehe juures märgata?

Mul veidi sarnane “mure”. Kaaslane on hakanud kosuma. Sama, et kodukontor, väljas käia ei armasta ja õhtuti teleka ees avab siidrikese, mille kõrvale head paremat lubab omale. Saanud harjumuseks täitsa. Liikuma, kasvõi jalgsi poodi, ta minuga tulla ei taha ja mis iganes jutt kaalu-alkoholi teemal lõpeb meil temapoolse solvumisega. Siis ta mossitab, ütleb, et ma kohtlen teda halvasti ega väärtusta teda nii nagu ta on. Aga tegelikkuses ma väga hoolin temast ja ongi lihtlabane mure, kuhu selline igaõhtune ebatervislik rutiin viia võib 🙁

Tahaks väga endast lugupidavat ja endasse panustavat kaaslast tagasi. Kuidas rääkida, et ta ei solvuks vaid mõistaks, et niimoodi elades kaevab ta omale hammastega hauda?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fillid teenivad ok. Muidugi eeldusel, et vastupidiselt sinule, nad oskavad õigekirja.

‘Nad’ ees siin küll koma ei käi.

Ma ei ole tsiteeritav, aga mu meelest, olenevalt lause tonaalsusest ja rõhuasetusest, siis siinkohal võiks koma olla küll.

Filoloog ma ei ole ja vigu teen ka. Seega, ei pretendeeri lõplikule tõele.

Ma ei ole ka filoloog, aga sel juhul ma paneks juba “et” järele ka koma. Siis oleks rõhuasetus paremini paigas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA siin. Just paar päeva tagasi mõtlesin, et kirjutaks “edusammudest”.

Ei ole mehele midagi külge jäänud ega uusi harjumusi tekkinud. Pigem on ikka hullemaks läinud. Just alkoga, mis asendab nüüd suurest hirmust paksemaks minna, toidukordi. Uskumatu on seda kirja isegi panna siia, kuidas asjad on sellisel viisil allamäge veerenud.
Nädalavahetusel küsis sõbranna, kas meil kõik korras, sest nii tuimalt käitusime tema meelest üksteise suhtes. See veidi raputas, sest me muidu väga lähedust armastavad ja ninapidi koos ka seltskonnas. Mõtlesin, et millest siis selline sõbranna arvamus ja kuigi seda on keeruline tunnistada, siis mulle vist ikka läheb korda, milline mu kaaslane mu kõrval välja näeb. Kui ise panustan tervisesse ja kaaslane on kõhukas ja higistav napsivend (oeh kui raske on neid ridu kirjutada), siis on kaugele näha kui erinevates maailmades me oleme hakanud elama. Kuidagi piinlik on, et end käest lasknud mehega olen nõus elu jagama ja eriti piinlik on seda tunnistada. Aga see on valus tõde, mis paratamatult mu silma ees igapäevaselt. Kuna mina seekord olin kaine juht, siis lubas mees omale juba kodus õlle, mis talle mõnusa oleku ja lõhnad külge jättis. Külla jõudes oli piinlik jälle, aga ainult minul vist. Võibolla teised ei pane tähelegi. Meil tutvusringkonnas suht saledad ja terved inimesed, kohe annab tooni, kui keegi teistsugune.
Ühesõnaga olen siin paar päeva põdemise lainel olnud ja mõtlen, mida selle olukorraga peale hakata, sest ebamugav on olla.
Soovitusi?
+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese asjana pakuks ähvardamist lahkuminekuga, aga kuna seda sa tegelikult teha ei taha ega plaani (kui ta ainult maha võtaks), siis sellega ähvardada pole ka mõtet ja kasvatuslikku eesmärki ei kanna. Kas selge sõnaga ütlemine, et “paksuna muutud sa mulle ebameeldivaks ja ma ei taha sinuga enam magada” aitaks? No arvatavasti on teemaalgataja armastavalt vihjanud juba küll ja küll, tuleb otse öelda. Samas, ega see ei pruugi aidata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mehele midagi külge jäänud ega uusi harjumusi tekkinud. Pigem on ikka hullemaks läinud. Just alkoga, mis asendab nüüd suurest hirmust paksemaks minna, toidukordi.

Siis ta ju omal moel nagu isegi pingutaks? Kuigi äraspidiselt. Mis see tähendab, et “alko asendab toidukordi”? Õhtul istub pere laua ääres, teised söövad suppi ja tema joob õlut?

Ega sul muud üle ei jää, kui mingi karm otsus teha. Sa pead enda peale ka mõtlema.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla teised ei pane tähelegi. Meil tutvusringkonnas suht saledad ja terved inimesed, kohe annab tooni, kui keegi teistsugune.
Ühesõnaga olen siin paar päeva põdemise lainel olnud ja mõtlen, mida selle olukorraga peale hakata, sest ebamugav on olla.
Soovitusi?

Ainult lahkuminek. 25% tõenäosusega hakkab liigutama. Kui mees enda keha kõikide saledate sõprade ees ei häbene nagu häbeneksid, kui oleksid ise paks, ei saagi midagi teha.
Mehed hoolivad tervisest ja enamusjuhtudel alles terviseprobleemi ilmnemisel. Võib kuluda aastaid ja isegi 20 aastat, aga vats kosub.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA siin. Just paar päeva tagasi mõtlesin, et kirjutaks “edusammudest”.

Ei ole mehele midagi külge jäänud ega uusi harjumusi tekkinud. Pigem on ikka hullemaks läinud. Just alkoga, mis asendab nüüd suurest hirmust paksemaks minna, toidukordi. Uskumatu on seda kirja isegi panna siia, kuidas asjad on sellisel viisil allamäge veerenud.
Nädalavahetusel küsis sõbranna, kas meil kõik korras, sest nii tuimalt käitusime tema meelest üksteise suhtes. See veidi raputas, sest me muidu väga lähedust armastavad ja ninapidi koos ka seltskonnas. Mõtlesin, et millest siis selline sõbranna arvamus ja kuigi seda on keeruline tunnistada, siis mulle vist ikka läheb korda, milline mu kaaslane mu kõrval välja näeb. Kui ise panustan tervisesse ja kaaslane on kõhukas ja higistav napsivend (oeh kui raske on neid ridu kirjutada), siis on kaugele näha kui erinevates maailmades me oleme hakanud elama. Kuidagi piinlik on, et end käest lasknud mehega olen nõus elu jagama ja eriti piinlik on seda tunnistada. Aga see on valus tõde, mis paratamatult mu silma ees igapäevaselt. Kuna mina seekord olin kaine juht, siis lubas mees omale juba kodus õlle, mis talle mõnusa oleku ja lõhnad külge jättis. Külla jõudes oli piinlik jälle, aga ainult minul vist. Võibolla teised ei pane tähelegi. Meil tutvusringkonnas suht saledad ja terved inimesed, kohe annab tooni, kui keegi teistsugune.
Ühesõnaga olen siin paar päeva põdemise lainel olnud ja mõtlen, mida selle olukorraga peale hakata, sest ebamugav on olla.
Soovitusi?

Tähtsustad liiga palju välist ja mees on sellest stressis. Lohutab end õllega. Mul hakkas sellest paksust higistavast mehest kahju, kelle naine teda saledate tutvusringkonnas häbeneb ja kaugele hoiab. Mehel ilmselt puuduvad ka oskused oma keha kuju vormimiseks.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole mehele midagi külge jäänud ega uusi harjumusi tekkinud. Pigem on ikka hullemaks läinud. Just alkoga, mis asendab nüüd suurest hirmust paksemaks minna, toidukordi.

Siis ta ju omal moel nagu isegi pingutaks? Kuigi äraspidiselt. Mis see tähendab, et “alko asendab toidukordi”? Õhtul istub pere laua ääres, teised söövad suppi ja tema joob õlut?

Ega sul muud üle ei jää, kui mingi karm otsus teha. Sa pead enda peale ka mõtlema.

Alkoholis on ju palju rohkem kaloreid, kui söögis. Kui on kalduvus juurde võtta, peaks ka joodavat kontrolli all hoidma, söömist samuti.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla teised ei pane tähelegi. Meil tutvusringkonnas suht saledad ja terved inimesed, kohe annab tooni, kui keegi teistsugune.

Ühesõnaga olen siin paar päeva põdemise lainel olnud ja mõtlen, mida selle olukorraga peale hakata, sest ebamugav on olla.

Soovitusi?

Ainult lahkuminek. 25% tõenäosusega hakkab liigutama. Kui mees enda keha kõikide saledate sõprade ees ei häbene nagu häbeneksid, kui oleksid ise paks, ei saagi midagi teha.

Mehed hoolivad tervisest ja enamusjuhtudel alles terviseprobleemi ilmnemisel. Võib kuluda aastaid ja isegi 20 aastat, aga vats kosub.

Kas abielludes ei anta tänapäeval enam tõotust “Nii heas, kui ka halvas”? Ja siis ülekaalu tõttu maha jätta? Kui pealiskaudne saab olla… Kus teemaalgataja siis oli, kui esimesed kg-d tulid? Ilmselt on eluviis perekonnas juba pikemat aega paigast ära ja reageerida tulnuks varem. See ei käi ju üleöö. Minu mehel tekkis ka kodukontoris õllekõhukene ette, kuigi alkoholi ta ei tarbigi. Võtsime koos ette, hakkasime rohkem tervislikke toite tegema ja õhtuti koeraga pikemaid tiire jalutama. Mingeid maha jätmise mõtteid ei tule pähegi, suhtes tuleb vaeva näha ja sellesse ise aega ja energiat panustada, muidu ei olegi midagi hästi. Ega järgmise suhtega teisiti pole. Seda meest oled vähemalt tundma õppinud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla teised ei pane tähelegi. Meil tutvusringkonnas suht saledad ja terved inimesed, kohe annab tooni, kui keegi teistsugune.

Ühesõnaga olen siin paar päeva põdemise lainel olnud ja mõtlen, mida selle olukorraga peale hakata, sest ebamugav on olla.

Soovitusi?

Ainult lahkuminek. 25% tõenäosusega hakkab liigutama. Kui mees enda keha kõikide saledate sõprade ees ei häbene nagu häbeneksid, kui oleksid ise paks, ei saagi midagi teha.

Mehed hoolivad tervisest ja enamusjuhtudel alles terviseprobleemi ilmnemisel. Võib kuluda aastaid ja isegi 20 aastat, aga vats kosub.

Mis valemiga selle protsendi välja arvutasid?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks lugu teemasse.

https://www.youtube.com/watch?v=qJS1ux5r93Y

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis valemiga selle protsendi välja arvutasid?

Teemas toodud faktide põhjal. Mis ka põhjus, miks meest maha ei jäeta, sest teatakse, et mees jätkab samamoodi. Samas ära iial ütle iial, sest vaba mehe elu või uus silmarõõm võivad motiveerivalt mõjuda. Depp nägi ka ju kõige hullem välja, kui koos Amberiga oli, nüüd tundub, et on hakanud taastuma.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 391 kuni 404 (kokku 404 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaal kaaslasel