Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ülekaalulise rasestumise võimalused

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Ülekaalulise rasestumise võimalused

Postitas:

Olen mees, üritame 33 aastase ja ütleme nii, 100 pluss kg  elukaaslasega last saada. Kas see on keerulisem kui norm kaalus? Mida peaks tegema, et asi õnnestuks, kas mingit hormoonravi alustama vms?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 01:47; 11.07 08:49; 14.07 10:38;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Esimese raseduse alguses olin 85kg

Teise raseduse alguses olin 98kg

Mõlema raseduse alguses kaotasin vähese söögiisu tõttu 10kg, rasedusega kaalus juurde ei võtnud.

Rasedaks jäin mõlemal korral loomulikul teel 3-4 kuuga ning mul on kaks täiesti tervet ja tavalist last. Rasedust jälgiti rohkem kui normaalkaalus sünnitajaid kuid õnneks mingeid tüsistusi ei tekkinud.

Lootust on 🙂 Enne proovima hakkamist võiks käia toitumisnõustaja juures ning kindlasti võtta rasedatele mõeldud vitamiine (või vähemalt foolhapet, D-vitamiini)

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks oleneb kas oled 185cm ja 105kg või 175cm ja 120kg. Aga jah, kaalul on mõju su sperma kvaliteedile

overweight men were 11 percent more likely to have a low sperm count and 39 percent more likely to have no sperm in their ejaculate. Obese men were 42 percent more likely to have a low sperm count than their normal-weight peers and 81 percent more likely to produce no sperm

https://www.hsph.harvard.edu/news/hsph-in-the-news/excess-weight-sperm-fertility/

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 08:24; 11.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mina ise olen normkaalus. Aga muidugu peaks sperma ära kontrollima.</p>

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 01:47; 11.07 08:49; 14.07 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, naise viljakust mõjutab rasvumine ka.

Overweight women have a higher incidence of menstrual dysfunction and anovulation. Overweight and obese women are at a high risk for reproductive health. The risk of subfecundity and infertility, conception rates, miscarriage rates, and pregnancy complications are increased in these women. They have poor reproductive outcomes in natural as well as assisted conception

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4456969/

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.07 08:24; 11.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonravi? Õgimine tuleks lõpetada.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 07:05; 14.07 07:06; 22.07 07:24; 22.07 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonravi? Õgimine tuleks lõpetada.

Arvan sama.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 07:05; 14.07 07:06; 22.07 07:24; 22.07 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu naise ülekaal pole seotud õgimisega vaid hormoontasakaalu häiretega. Sööb ta tegelikult vähe.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 01:47; 11.07 08:49; 14.07 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand ma ei jõua lugeda ega kuulata seda “lõpetage õgimine” juttu. Ma ei tea isiklikult ühtegi ülekaalulist, kes õgiks. Pigem on asi lihtsalt kaloraaži ja liikumise vahekorras, kui metsikus õgimises.

Lisaks ütlen, et selle kehakaalu pärast ei ole mõtet eriti stressata, sest rasestumisega ei ole probleeme ainult ülekaalulistel naistel. Eks loomulikult on omad riskid, kuid suur KMI ei ole maailma lõpp ning ei tee sind automaatselt viljatuks. Kas olete kindlad, et ovulatsioon toimub näiteks? Omal käel soovitaksin esialgu seda jälgida, ja ülekaalulistel naistel soovitatakse võtta foolhapet ka suuremas koguses.

Kui tundub, et ei õnnestu, siis soovitan teha veidi eeltööd ja minna kindlasti viljatusarstile, kes teeb kõik vajalikud analüüsid ning aitab välja selgitada põhjuse, ning seejärel saate juba edasised juhised.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina olin ülekaaluline rasestumise hetkel. 165 cm ja 80 kg. Samuti hormoontasakaal paigast ära. Söön üsna tavaliselt. Vahel ikka mõni rämpstoidupäev ka, aga enamasti kodune toit ja palju rohelist iga toidukorra juurde. Magusat tarbin vähe. Liikuda võiksin küll rohkem. 🙂 Aga igal juhul rasestusin esimese korraga ning nüüd raseduse vältel olen juurde võtnud ainult 2 kg (28 nädalat praegu), kuigi söön nagu hobune. Mõtlesin ise, et äkki rasedus lõi hormoonid tasakaalu ja pärast sünnitust isegi võin normaalkaalu jõuda omadega. Eks siis näha ole, kas nii ka on. 😀 Igal juhul pöidlad pihus teile! Iga keha on erinev ja kui hormoonid pole tasakaalus ning see takistab viljastumist, siis ka seda annab parandada viljatusraviga. 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Õgimine lõpetada” võib tõesti ebameeldivalt kõlada. Ütleme siis, et on tervislik probleem – hambad liiga teravad.

 

Nimetagem kuidas tahate, põhipoint on ikka selles, et kõrist jõuab toitu/kaloreid rohkem alla kui keha ära kulutada. Selle korrigeerimisest tuleb alustada. Ülekaalulisena on risk II astme diabeediks, mis ei mõju beebile hästi. Rasedusega juurdetulevaid kilosid on raske taluda. Hiljem on veel rohkem maha võtta. Igal juhul ei ole see tervislik ka naisele endale.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Õgimine lõpetada” võib tõesti ebameeldivalt kõlada. Ütleme siis, et on tervislik probleem – hambad liiga teravad.

Nimetagem kuidas tahate, põhipoint on ikka selles, et kõrist jõuab toitu/kaloreid rohkem alla kui keha ära kulutada. Selle korrigeerimisest tuleb alustada. Ülekaalulisena on risk II astme diabeediks, mis ei mõju beebile hästi. Rasedusega juurdetulevaid kilosid on raske taluda. Hiljem on veel rohkem maha võtta. Igal juhul ei ole see tervislik ka naisele endale.

Misasi see II astme diabeet küll on lugupeetud Dr. naabrinaine?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Õgimine lõpetada” võib tõesti ebameeldivalt kõlada. Ütleme siis, et on tervislik probleem – hambad liiga teravad.

Nimetagem kuidas tahate, põhipoint on ikka selles, et kõrist jõuab toitu/kaloreid rohkem alla kui keha ära kulutada. Selle korrigeerimisest tuleb alustada. Ülekaalulisena on risk II astme diabeediks, mis ei mõju beebile hästi. Rasedusega juurdetulevaid kilosid on raske taluda. Hiljem on veel rohkem maha võtta. Igal juhul ei ole see tervislik ka naisele endale.

Misasi see II astme diabeet küll on lugupeetud Dr. naabrinaine?

Vabandust, tähenärija. II tüüpi diabeeti mõtlesin. Väike sõnavääratus tõesti muutis minu mõtet äärmiselt palju ning absoluutselt ei olnud aru saada, mida ma mõtlesin. Hea, et sa mind parandasid ja ilmselt saad ennast nüüd tähtsana tunda. Viis, istu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu naise ülekaal pole seotud õgimisega vaid hormoontasakaalu häiretega. Sööb ta tegelikult vähe.

Siis peaks ta ennast teadlastele näitama ja mõni saaks Nobeli preemiagi. Täielik maailmaime. Kõik füüsikaseadused on pea peale paisatud!

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 07:05; 14.07 07:06; 22.07 07:24; 22.07 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu naise ülekaal pole seotud õgimisega vaid hormoontasakaalu häiretega. Sööb ta tegelikult vähe.

Siis peaks ta ennast teadlastele näitama ja mõni saaks Nobeli preemiagi. Täielik maailmaime. Kõik füüsikaseadused on pea peale paisatud!

Sai sul nüüd parem, et sedasi kirjutasid? Või sai teemaalgatajal parem su meelest? Kust teil selline õelus ja halvustav suhtumine tuleb?  Ja siis imestate miks perekooli anonüümsuse teema päevakorras on. Vahest võiks mõelda ja sellise sisuliselt sisutu kommentaari jätta saatmata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahest võiks mõelda ja sellise sisuliselt sisutu kommentaari jätta saatmata.

See EI OLE sisutu kommentaar, võta või jäta, usu või ära usu, kuula või ära kuula. See on tõde. Naine, kes kaalub 100+ kilo, peab vähem sööma, mitte mingit hormoonravi tegema. 100+ kilo ei tule sissehingatavast õhust, vaid ainult (ja ainult) sellest materiaalsest ollusest, mis suust sisse läheb ja alla neelatakse.

Nii et siin ongi vastus TA küsimusele. Ainuõige vastus muide.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.07 07:05; 14.07 07:06; 22.07 07:24; 22.07 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele kommenteerijale infoks, et ülekaal saab olla ka hormoonidest. Enda sõbranna on 100kg ja tal on arsti poolt diagnoos mis seotud hormoonidega ja viimast last jäi väga ruttu ootama. Eelnevate laste ajal oli normkaalus.
Endalgi +20kg üle ning mõlemad rasedused tulid ruttu.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ütlen, et pole mõtet end siin närvi ajada ja kohe sama murega arstile minna, sest hormooni ravimeid nagunii perekoolist ei saa ja käsimüügist ka mitte???????? alustage tsükli päeviku pidamist, ostke ov teste  ja seksige õigel ajal:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ülekaalulise rasestumise võimalused