Esileht Imetamine Ülekaalulised emmed

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ülekaalulised emmed

Postitas:

Tere kõik emmed, kel kaaluga probleeme…
Kuidas on mõjutanud teie kaalu tissitamine? Kas olete oma menüüd ka piiranud kuidagi või milline on teie päevamenüü nüüd?
Millal olete trenniga saanud alustada?

Enne rasedaks jäämist käisin ma regulaarselt trennis ja toitumine oli väga paigas. vahest harva lubasin endal patustada. Rasedusega tuli meeletu magusaisu, aga õnneks kokkuvõttes lisandus kaalu alla 8kg.

Endal kaalu üle 90kg ja palun äkki koondaks selle teema alla kõik suurema kaalunumbriga emad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal ei ole imetamisega muutunud, olen raseduseelses kaalus tagasi, aga kogu aeg veidi suurem olnud. Kaal oleneb ikka 100% sellest, mis suust sisse läheb ja isegi mitte sellest, kas see on komm või kaalikas, vaid kalorite kogusest päevas… karm tõde. Trenn teeb toitumise kõrval üsna vähe, aga mul pole järjekindlust, et toitumist jäädavalt muuta. Mingi kindla aja kestvad dieedid kahjuks püsivat tulemust ei anna ja imetamise ajal võivad need lausa ohtlikud olla. Kui enesekindlust rohkem üritan 1900-2000 kcal päevas hoida, mitte üle, sellega kaal seisab mul siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tere! minul mõjutas ebaregulaarne toit kohe rinnapiima.otseselt ei näljutanud aga ei söönud korralikult.nüüd ei ole ühtegi söögi isu alla surnud ja kaal kasvab mühinal.liikumisest mul pole kunagi erilist kasu olnud.ei julge dieeditama ka hakkata.nii kui korralikult uuesti sööma hakkasin tuli rinnapiim tagasi.niiet mõnel ikka mõjutab rp söömine väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tere! minul mõjutas ebaregulaarne toit kohe rinnapiima.otseselt ei näljutanud aga ei söönud korralikult.nüüd ei ole ühtegi söögi isu alla surnud ja kaal kasvab mühinal.liikumisest mul pole kunagi erilist kasu olnud.ei julge dieeditama ka hakkata.nii kui korralikult uuesti sööma hakkasin tuli rinnapiim tagasi.niiet mõnel ikka mõjutab rp söömine väga.[/tsitaat]
Sama siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin, nii ku ei söö, ja söön vähem, siis rp kohe jääb väheseks. seega söön, ja eks seda magausaisu ole ka ja kaal on suuur ka. Kui rissitamise ära lõpetan on suured plaanid valmis. Hetkel lapse heaolu peale mõtlen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen kolme rasedusega 20+ juurde võtnud ja usun, et tänu imetamise ja jalutamise kombinatsioonile aastaga heasse vormi tagasi saanud. Muidugi ka tervislikult söönud, vältinud magusat ja valget jahu, proovinud süüa valgurikast toitu (kodujuust, muna).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ise kaalun 125 kilo ja söön mida tahan 🙂 olen isegi alla võtnud 6 kilo juba
rasedusega võtsin juurde vaid 4 kilo seega olen see kes olen 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ise kaalun 125 kilo ja söön mida tahan 🙂 olen isegi alla võtnud 6 kilo juba
rasedusega võtsin juurde vaid 4 kilo seega olen see kes olen :)[/tsitaat]

Kas Sa ei muretse, et kaal hakkab südamele? Saan aru küll, et ”oled, kes oled” aga mina alati mõtlen sellele, et tahan enda laste jaoks võimalikult kaua olemas olla ja sellepärast üritan enda tervise eest hoolt kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on juba teise lapsega nii, et raseduseaegne (mitte just väike) kaalulisa tulab maha, aga siis jääb kaal seisma ja hakkab kasvama, kuigi laps sööb vaid rp-d. nüüd püüan end tasapisi kätte võtta (beebi 5-kuune). mitte näljutamine ei ole plaanis, aga süüa tervislikumalt. nt täna tegin lapsele ja mehele riisiputru, ise sõin wokitud juurvilju. püüan jälgida GI põhimõtteid, aga tasapisi. trennis meeldib käia, aga ei pääse sinna eriti. niisama sihitult kõndida lihtslt ei viitsi. hakkasingi siiski 1x nädalas trennis käima ja püüan ikka lund ka lükata. eesmärk on järgmiseks sügiseks normaalkaalu piiresse jõuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kaalunumber pole küll nii suur, kõigest 75kg, aga minu enda jaoks on see suur ülekaal.
Kasutan mõned nädalad tap.nutridata.ee lehekülge, üritan sealsete nõuannete järgi toituda. Üritan süüa natuke vähem kaloreid kui nutridata soovitab. Raske on, vahest tahaks terve ¨okoladi ära süüa…
Imetamine ei ole minu kaalu kuidagi mõjutanud. Olen samas kaalus, mis pea 6 kuud tagasi (tõsi, esimesel sünnitusjärgsel nädalal läks 4kg maha).
Trenni teen 3-4 korda nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen mõõdukalt ülekaaluline. ideaalis tahaks akka võtta ca 15 kg.

minul oli raseduse ja imetamisega nii.
võtame, et enne rasestumist oli kaal 0.

raseduse esimestel kuudel võtsin 4 kg alla ehk -4.

raseduse lõpuks olin +4,5.

sünnitusmajast tulles olin 2,0 kg kergem kui enne rasedaks jäämist.

esimese sünnitusjärgse nädalaga võtsin alla 5 kg ehk olin -7,0.

laps 7,5 kuune. imetan. kaal on tagasi 0-seisus. ehk siis olen 7 kg poole aastaga juurde võtnud.
ma arvan, et asi ei ole imetamises, vaid ebaregulaarses söömises ja kaloririkaste toiduainete tarbimises. nt tahvel shokolaadi korraga, suur pizza, magusad saiad jms.

trenni hakkasin tegema 1,5 kuuse kõrvalt 1-2 korda nädalas ja sama liini jätkan edaspidi ka. ei tea, kas oleks kaal praegu suurem, kui üldse trenni ei teeks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Imetamine Ülekaalulised emmed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.