Esileht Lapse ootamine Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad

Postitas:
Kägu

Millal hakkab mingigi rasedakõht välja paistma neil, kes ülekaalu ja niigi kõht ees ja kõhuvoldid? Tahaks ka juba näha midagi :D, aga aru küll ei saa muidu kui riiete järgi, et midagi muutumas. Õnneks kaal ka suht sama püsind algusest saati, praegu siis 15 nädalat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No päris raseda kõhuke hakkab alles 30ndast nädalast ilmselt paistma 🙂

Please wait...
Postitas:
septriinux

Mina olen ümar koguaeg olnud. Kõht koguaeg natuke ees. Midagi hakkab kusagilt paistma. Kui olen pikali siis tunnen, et keegi kusagil on. Muidu ei paista küll midagi. Juures ütleme 7kg.

Please wait...
Postitas:
Kägu

20+ hetkel ja ilmselt ei julgeks keegi pakkuda, et rase olen. Samas eks laps ja emakas on väikesed ka veel, katsudes on ainult väike pallike tunda. Kaalu rasedusega lisandnud pole, kuid algkaal on suur, seega läheb vist ikka mitu kuud veel, kuni mind kindlasti rasedaks keegi pidada julgeb 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ämmaemand on maininud, et suure ülekaaluga ei tohikski eriti rasedusega juurde võtta (endal ei olnud sellega probleeme, lihtsalt rääkis). Loogiline ka, kuna ehk jälgid rohkem toitumist ja siis pigem läheb alla, kuna muidu seda teinud ei ole. Selles mõttes on rasedus hea aeg ülekaalu vähendamiseks, eriti kui esimene trimester peaks iivelduse ja oksendamise all mööduma. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaalusin raseduse algul mitu kilo rohkem kui sünnitama minnes. Polnud küll eriti paks, aga ülekaalu ikka oli oma 10 kilo.
Kaalule mingit tähelepanu ei pööranud, sõin, mida tahtsin, aga eks vist makku mahtus järjest vähem 🙂 Näljas küll polnud, ei oksendanud ka, pigem vastupidi – kui iiveldama ajas, siis pidin kohe sööma, et enesetunne hea oleks.
Ja vaatamata pidevale söömisele selgus pärast sünnitust, et olin 12 kg alla võtnud.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Lapse ootamine Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad