Esileht Lapse ootamine Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad

Postitas:

Millal hakkab mingigi rasedakõht välja paistma neil, kes ülekaalu ja niigi kõht ees ja kõhuvoldid? Tahaks ka juba näha midagi :D, aga aru küll ei saa muidu kui riiete järgi, et midagi muutumas. Õnneks kaal ka suht sama püsind algusest saati, praegu siis 15 nädalat.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:02; 08.11 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No päris raseda kõhuke hakkab alles 30ndast nädalast ilmselt paistma 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ümar koguaeg olnud. Kõht koguaeg natuke ees. Midagi hakkab kusagilt paistma. Kui olen pikali siis tunnen, et keegi kusagil on. Muidu ei paista küll midagi. Juures ütleme 7kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

20+ hetkel ja ilmselt ei julgeks keegi pakkuda, et rase olen. Samas eks laps ja emakas on väikesed ka veel, katsudes on ainult väike pallike tunda. Kaalu rasedusega lisandnud pole, kuid algkaal on suur, seega läheb vist ikka mitu kuud veel, kuni mind kindlasti rasedaks keegi pidada julgeb 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ämmaemand on maininud, et suure ülekaaluga ei tohikski eriti rasedusega juurde võtta (endal ei olnud sellega probleeme, lihtsalt rääkis). Loogiline ka, kuna ehk jälgid rohkem toitumist ja siis pigem läheb alla, kuna muidu seda teinud ei ole. Selles mõttes on rasedus hea aeg ülekaalu vähendamiseks, eriti kui esimene trimester peaks iivelduse ja oksendamise all mööduma. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalusin raseduse algul mitu kilo rohkem kui sünnitama minnes. Polnud küll eriti paks, aga ülekaalu ikka oli oma 10 kilo.
Kaalule mingit tähelepanu ei pööranud, sõin, mida tahtsin, aga eks vist makku mahtus järjest vähem 🙂 Näljas küll polnud, ei oksendanud ka, pigem vastupidi – kui iiveldama ajas, siis pidin kohe sööma, et enesetunne hea oleks.
Ja vaatamata pidevale söömisele selgus pärast sünnitust, et olin 12 kg alla võtnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Ja vaatamata pidevale söömisele selgus pärast sünnitust, et olin 12 kg alla võtnud.”
vedas!

mul kolmas laps, esimene trimester ja näen välja nagu seitsmes kuu- ainult et kõht pole all, kus ta olema peaks vaid naba juurest punnis – ja tissid on kohutavad pätsid. Seega – ma näen rasedam välja kui tegelikult olen.

PS! see, millise kaalutõusu juba raseduse esimesed nädalad endaga kaasa toovad, on ka kolmandal korral hämmastav.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsin, ise vastan. Olen teemaalgataja ja praeguseks 22 nädalat rase. Nüüdseks on ikka näha juba rasedakõht küll, lihtsalt alumine volt on ikka alles ja seetõttu pole kõht nii ilus ümar, nagu peenematel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 10:02; 08.11 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsin, ise vastan. Olen teemaalgataja ja praeguseks 22 nädalat rase. Nüüdseks on ikka näha juba rasedakõht küll, lihtsalt alumine volt on ikka alles ja seetõttu pole kõht nii ilus ümar, nagu peenematel.

Minul 23 nädalat, ka oli raseduse algul ülekal (no olin õrnalt üle normkaalu maksimumpiiri) ja praegu näen kurja vaeva, et tööl rasedust varjata. Lohvakad riided ja võimalikult palju laua taga “peidus” istumist. Lisaks katsun mitte küljega keerata kellegi poole. Just viimase 2-3 nädalaga on korraliku kõhu ette visanud, enne seda oli lihtsalt “suvel liiga palju grillvorste söönud.”
Kaalu viskas ka viimase kuuga üle 3kg juurde ootamatult, sain ämmaka käest pragada ja saatekirja GTT testile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Ülekaalulised ja kõhuvoldiga rasedad