Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ülekaalulised rasedad

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ülekaalulised rasedad

Postitas:
Kägu

Naised, kellel on ülekaalu ja mite 1, 2 kilo vaid ikka rohkem,kui kiiresti jäite lapseootele ja kuidas kulges sünnitus?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kehamassiindeks on umbes 28-30 kanti olnud mõlema rasestumise ajal ehk siis paras ülekaal ikka. Rasedused tulid vanuses 26 ja 29. Esimene tuli n-ö kogemata ja teine 2-3 kuuga. Rasedus ja sünnitus kulgesid probleemideta, samuti on nii enne rasedust kui ka raseduse ajal minu vererõhk ja veresuhkur korras olnud. Mis aga ei tähenda, et ma oma kaalu üle õnnelik oleksin…:) Ahjaa, ja nagu sellest veel vähe oleks, siis mu abikaasa on samuti tugevalt ülekaaluline ja ka suitsetaja. Aga sellele vaatamata meie puhul lastesaamisel ülekaal õnneks rolli ei mänginud. Võib-olla ka seetõttu, et olime noored ja võtsime maksimaalselt chill’ilt 🙂

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemad kaaslasega paksukesed, beebiootele jäin kahe kuuga. Rasedusdiabeeti polnud, vererõhk korras, sünnitus oli loomulik ja väga ilus kogemus. Keegi kaalu kohta märkusi ei teinud. Rasedaks jäädes olin 103kg, oksendasin esimesed viis kuud iga päev seega sünnitama minnes olin hoopis 98kg.  Paar kuud peale sünnitust 89kg ja see number pole enam tõusnud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ülekaalulised rasedad