Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülekaalulisus ja koroona

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 77 )

Teema: Ülekaalulisus ja koroona

Postitas:
Kägu

Jah, mina sain aru, et su probleem on sellega, et keegi julges paksu kohta paks öelda.

Valesti said aru. Proovi veel.

Ei proovi. Mul on jumala savi.

Just. Seda sul on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, mina sain aru, et su probleem on sellega, et keegi julges paksu kohta paks öelda.

Jah, kindlasti kirjutab see, kel jumala savi on samal teemal korduvalt ja muudkui nõuab selgitust. 🙂

Mina seda algset su solvumist esile kutsunud idioodi-postitust ei kirjutanud. Aga nõustun selle kirjutajaga. Või noh, ok ma võiks selle ümber nimetada kiusajast õelus.

Põhjendan ka: Et igas ülekaalulisi puudutavas teemas hüppab välja mõni kägu, kes karjub, et miks sa juba ei ole alla võtnud, kaks aastat koroona algusest! Ja seekord tuli vastus, et olen juba võtnud, aga ei ole veel normaalkaalu jõudnud. Selle vastusega vähemalt võiks ju rahule jääda? Aga ei, kiusaja-kägu karjatab seepeale, aga miks sa üldse nii paksuks läksid? Mida kiusaja kägu arvab, kas sel kisal on mõtet? Ainult kius, ei muud.

Edu sulle kiusaja-õelus.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just. Seda sul on.

Kaalust saab alla võtta, pole probleemi. Aga kui empaatiavõimet pole antud, siis ega seda ei tule ka. Kade meel lihtsalt.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kindlasti kirjutab see, kel jumala savi on samal teemal korduvalt ja muudkui nõuab selgitust. 🙂

Mina seda algset su solvumist esile kutsunud idioodi-postitust ei kirjutanud. Aga nõustun selle kirjutajaga. Või noh, ok ma võiks selle ümber nimetada kiusajast õelus.

Põhjendan ka: Et igas ülekaalulisi puudutavas teemas hüppab välja mõni kägu, kes karjub, et miks sa juba ei ole alla võtnud, kaks aastat koroona algusest! Ja seekord tuli vastus, et olen juba võtnud, aga ei ole veel normaalkaalu jõudnud. Selle vastusega vähemalt võiks ju rahule jääda? Aga ei, kiusaja-kägu karjatab seepeale, aga miks sa üldse nii paksuks läksid? Mida kiusaja kägu arvab, kas sel kisal on mõtet? Ainult kius, ei muud.

Edu sulle kiusaja-õelus.

Mina olin see kes nõudis selgitust, mitte see keda sina tsiteerisid. Võin vabalt teie arust kiusaja kägu olla. Mis iganes teil meele paremaks teeb. 🙂

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaalust saab alla võtta, pole probleemi. Aga kui empaatiavõimet pole antud, siis ega seda ei tule ka. Kade meel lihtsalt.

Pole probleemi? Hmm…aga miks me siis üldse räägime sellest, sest sel juhul ei oleks ka selline teema.
Kade? Mille peale?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ainult kius, ei muud.

Täpselt seda, mida kirjutasid, ma just mõtlesin, kui teda idioodiks kutsusin. Peaaegu sõna-sõnalt.

Võin vabalt teie arust kiusaja kägu olla.

Mitte ei või, vaid oled.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole probleemi? Hmm…aga miks me siis üldse räägime sellest, sest sel juhul ei oleks ka selline teema.

Kade? Mille peale?

Pole probleemi selles osas, et inimene saab oma kaaluga tegeleda, kui tahtmist ja võimalusi on. Seda on teada, et ülekaalulistel on covidiga statistiliselt rohkem probleeme, kui mitte-ülekaalulistel – sellest ka teema ja arutelu.

Aga kas sellepärast peaks kedagi häbistama hakkama? Sa ei tea kunagi, mis põhjusel mõni inimene on jõudnud ülekaalulisuseni või rasvumiseni. See on ikkagi natuke keerulisem teema, kui lihtsalt see, et mugavusest aetakse igast pahna endale kontrollimatult sisse – sellega on seotud ka kõik muud eluvalikud, töö, suhted perega, partner, tutvusringkond ja kõigi nendega seotud harjumused (või harjumustest vabanemine).

Enamus inimesi teavad, kuidas nad PEAKS käituma oma tervise huvides – aga paraku tuleb praktikas takistusi ette nii sellel kui teisel. Üleöö, või selle peale, et keegi kusagil foorumis norib või manitseb (tervise osas ei ole sellest mingit kasu), seda muret ei lahenda.

Aga kuna sa siin sellist sõna võtsid, siis palun, sotsiaalset tagasisisdet, kui sul ei peaks olema aimdust selles, kuidas on kõlbulik teiste inimestega suhelda ja neid kohelda.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kade? Mille peale?

Pole probleemi selles osas, et inimene saab oma kaaluga tegeleda, kui tahtmist ja võimalusi on. Seda on teada, et ülekaalulistel on covidiga statistiliselt rohkem probleeme, kui mitte-ülekaalulistel – sellest ka teema ja arutelu.

Aga kas sellepärast peaks kedagi häbistama hakkama? Sa ei tea kunagi, mis põhjusel mõni inimene on jõudnud ülekaalulisuseni või rasvumiseni. See on ikkagi natuke keerulisem teema, kui lihtsalt see, et mugavusest aetakse igast pahna endale kontrollimatult sisse – sellega on seotud ka kõik muud eluvalikud, töö, suhted perega, partner, tutvusringkond ja kõigi nendega seotud harjumused (või harjumustest vabanemine).

Enamus inimesi teavad, kuidas nad PEAKS käituma oma tervise huvides – aga paraku tuleb praktikas takistusi ette nii sellel kui teisel. Üleöö, või selle peale, et keegi kusagil foorumis norib või manitseb (tervise osas ei ole sellest mingit kasu), seda muret ei lahenda.

Aga kuna sa siin sellist sõna võtsid, siis palun, sotsiaalset tagasisisdet, kui sul ei peaks olema aimdust selles, kuidas on kõlbulik teiste inimestega suhelda ja neid kohelda.

Ämmaemandate Ühingu paksufoorum tõmbas ennast täistuuridel käima 😀
Minupärast sööge mida tahate ja kui palju tahate, aga ärge normaliseerige rasvunud ega ka ülekaalus olemist, sest selles ei ole mitte midagi normaalset ega tervislikku. Kusagil BMI tervisliku kaalu ülemisel piiril kõlkumises ei ole midagi normaalset ega tervislikku, see on enesepettus.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ämmaemandate Ühingu paksufoorum tõmbas ennast täistuuridel käima 😀 Minupärast sööge mida tahate ja kui palju tahate, aga ärge normaliseerige rasvunud ega ka ülekaalus olemist, sest selles ei ole mitte midagi normaalset ega tervislikku. Kusagil BMI tervisliku kaalu ülemisel piiril kõlkumises ei ole midagi normaalset ega tervislikku, see on enesepettus.

Kes sul siin midagi normaliseerunud on?

(peale su enda ülbuse ja ebaviisakuse)

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kade? Mille peale?

Ämmaemandate Ühingu paksufoorum tõmbas ennast täistuuridel käima 😀

Minupärast sööge mida tahate ja kui palju tahate, aga ärge normaliseerige rasvunud ega ka ülekaalus olemist, sest selles ei ole mitte midagi normaalset ega tervislikku. Kusagil BMI tervisliku kaalu ülemisel piiril kõlkumises ei ole midagi normaalset ega tervislikku, see on enesepettus.

Ja kuidas keegi siin rasvumist normaliseerinud on? See, et enamus ei tunne vajadust hakata rasvunule etteheiteid tegema, või rasvunut sõimama,  ei tähenda, et rasvumine heaks kiidetakse. Mõni oskab lihtsalt adekvaatselt suhelda ning mõistlikult oma arvamust väljendada. Ja mis peamine, enamus õnneks teavad, et kui keegi nende arvamust ei küsi, siis pole seda vaja ka väljendada.  Kes soovib  rääkida tervislikust eluviisist, siis jumala eest, rääkige palju jaksate, aga sellest võiks rääkida ikka neile, kes seda kuulata tahavad.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleasemel, et võimaliku koroona pärast muretseda, tegele oma kaaluga lihtsalt. Nii noor inimene ei peaks paks olema. Niisama lambist koroonahirmus postitusi teha tundub ka lamp. Võta midagi ette endaga. Nii vaimse- kui füüsilise poolega. Ma olen Sinust 10 aastat vanem. Väga heas vormis. Vaktsineerimata. Ei istu toanurgas ega analüüsi võimalikke koroonamõjusid endale. Hakka elame normaalset ja eakohast elu.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selleasemel, et võimaliku koroona pärast muretseda, tegele oma kaaluga lihtsalt. Nii noor inimene ei peaks paks olema. Niisama lambist koroonahirmus postitusi teha tundub ka lamp. Võta midagi ette endaga. Nii vaimse- kui füüsilise poolega. Ma olen Sinust 10 aastat vanem. Väga heas vormis. Vaktsineerimata. Ei istu toanurgas ega analüüsi võimalikke koroonamõjusid endale. Hakka elame normaalset ja eakohast elu.

Kui sa eluga rahul oleks, siis sa sellist küünilist jampsi siin ei ajaks. Kui endal kõik hästi on, siis hea inimene on toetav.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui sa eluga rahul oleks, siis sa sellist küünilist jampsi siin ei ajaks. Kui endal kõik hästi on, siis hea inimene on toetav.

Ahaa, paksudele ei või üldse midagi öelda, ainult toetav peab olema. Kui julged midagi öelda, siis oled kiusaja ja kibestunud. Täitsa lõpp ikka. Uskumatu.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ahaa, paksudele ei või üldse midagi öelda, ainult toetav peab olema. Kui julged midagi öelda, siis oled kiusaja ja kibestunud. Täitsa lõpp ikka. Uskumatu.

Mida sul neile öelda on, mida nad juba kuulnud pole või ei tea? Lihtsalt käid enda üleolevust siin välja elamas? Või mingit muud häda? Või oled seal ekraani taga ise see kõige paksem? Mine tegele mediteerimise või millegagi, jäta teised rahule.

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks need paksud ühed suured lumehelbekesed ole.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie palavalt armastatud närvihaigele postitajale:

https://buduaar.tv3.ee/nipinurk/nipinurk-miks-ja-kuidas-tegeleda-jooga-ja-mediteerimisega/

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meie palavalt armastatud närvihaigele postitajale:

https://buduaar.tv3.ee/nipinurk/nipinurk-miks-ja-kuidas-tegeleda-jooga-ja-mediteerimisega/

Närvihaige? Pole siiani siin ühtegi närvihaiget näinud. Aga tänan pakkumast – ma juba käin joogas ja ühtlasi ka jõusaalis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kuidas keegi siin rasvumist normaliseerinud on? See, et enamus ei tunne vajadust hakata rasvunule etteheiteid tegema, või rasvunut sõimama,  ei tähenda, et rasvumine heaks kiidetakse.

Just seda see tähendab. Sinusugused, kes esimese soovituse peale alla võtta tulevad idioodiks sõimama, on just ehe näide rasvumise normaliseerijatest.

Ja mis peamine, enamus õnneks teavad, et kui keegi nende arvamust ei küsi, siis pole seda vaja ka väljendada.  Kes soovib  rääkida tervislikust eluviisist, siis jumala eest, rääkige palju jaksate, aga sellest võiks rääkida ikka neile, kes seda kuulata tahavad.

Mida sa sellega öelda tahad? Et tervislikest eluviisidest võiks rääkida omavahel need, kes neid juba järgivad?
Mida siis teistele soovitada tohib? Käige sagedasti vaktsineerimas, aga ärge jumala eest tundke, et te ise midagi oma keha heaks tegema peaks, mis mugav ei tundu?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Just seda see tähendab. Sinusugused, kes esimese soovituse peale alla võtta tulevad idioodiks sõimama, on just ehe näide rasvumise normaliseerijatest.

Ei, see ei olnud esimene soovitus alla võtta, mille peale idioot öeldi. Idioot öeldi ikka sellele, kes juba alla võtnud ja võtva (aga vee ülekaalus) käo kallal tänitama hakkas, aga miks sa üldse paks oled. Selline tänitamine on puhas õelus, ei midagi sellist, mida normaalne inimene ütlema hakkaks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata nüüd ikka järele, mille peale ma teda idioodiks nimetasin. Kui ütled paksule, et ta on paks, siis oled natuke mats, aga ok, tõde see ju on. Kui ütled paksule, et võtku alla, kui tahab tervist saada, on kõik ok. Aga kui ütled paksule, kes tegeleb hoolega alla võtmisega, saab tulemusi ning kaal kahaneb, et “aaa miks sa üldseäää rasva läksid, sündisid vää”, siis oled ikka kohe väga sügav idioot ning ära üldse hakka siin mingit jama ajama, kuidas keegi rasvumist normaliseerib.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vaata nüüd ikka järele, mille peale ma teda idioodiks nimetasin. Kui ütled paksule, et ta on paks, siis oled natuke mats, aga ok, tõde see ju on. Kui ütled paksule, et võtku alla, kui tahab tervist saada, on kõik ok. Aga kui ütled paksule, kes tegeleb hoolega alla võtmisega, saab tulemusi ning kaal kahaneb, et “aaa miks sa üldseäää rasva läksid, sündisid vää”, siis oled ikka kohe väga sügav idioot ning ära üldse hakka siin mingit jama ajama, kuidas keegi rasvumist normaliseerib.

Aga miks siis asi lasti nii kaugele, et mindi paksuks?

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas inimene sulle seda seletama peaks? Oled valmis terveid elulugusid kuulama, et mõista?

+3
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas inimene sulle seda seletama peaks? Oled valmis terveid elulugusid kuulama, et mõista?

Kokkuvõtvalt ei saa seletada?

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see ometi sinu asi on? Sa pole elus ühtegi viga teinud? Või sa lihtsalt ei tunnista neid? Läks, miks läks, oluline on, et inimene üritab end korda saada. Pole vaja klähvida tegija kallal – alla võtmine ei ole mitte igaühele jõukohane ja kui inimene seda suudab, siis ta on vinge kuju.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kokkuvõtvalt ei saa seletada?

Sa ei mõistaks ju niikuinii. Siin üleval pool üks kägu ju selgitas natuke, see pole sulle ju mõistetav. Nii et milleks? Võta lihtsalt asju nii nagu on. Osad inimesed on misiganes põhjusel paksud. Ja osad neist paksudest näevad ka vaeva, et kaalus alla saada.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis see ometi sinu asi on? Sa pole elus ühtegi viga teinud? Või sa lihtsalt ei tunnista neid? Läks, miks läks, oluline on, et inimene üritab end korda saada. Pole vaja klähvida tegija kallal – alla võtmine ei ole mitte igaühele jõukohane ja kui inimene seda suudab, siis ta on vinge kuju.

Sellega ma olen nõus, et kui inimene päriselt ka pingutab meeletult, siis ta on ilmselgelt tunnustamist väärt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näe siin teemas küll kuskil, et teemaalgataja ütleks, et tegeleb hoolega alla võtmisega. Seda oletas vaid üks paksude kaitsele viskunud kehapositivist.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei näe siin teemas küll kuskil, et teemaalgataja ütleks, et tegeleb hoolega alla võtmisega. Seda oletas vaid üks paksude kaitsele viskunud kehapositivist.

Värskendan su väsinud mälu. Postitus, millest lõim alguse sai:

Ilmselgelt ei kaalu ta kaaluga tegemist. Tal on olnud kaks(!) aastat aega olnud, et kaalust alla saada. Laisk paksuke, kes loodab, et covid teda hauda ei vii.

Aga kus sa tead, võibolla ta 2 aastat tagasi oli rasvunud ja nüüd ainult ülekaalus? Sina ei tea suvalise inimest nähes, kas ta on alla võtnud või juurde võtnud. Mina nt olen paks. Aga viimase 1.5 aastaga on mu KMI päris korralikult langenud. No tõesti ei ole veel alla 25 mu KMI jõudnud, aga üle 40 ka enam ei ole ammu. Samas tean, et risk ka praeguse KMI-ga veel raskelt põdeda on suur (tegelikult ei olles see ka saledatel oöeamtu), nii et olen vaktsineeritud ja väga ettevaatlik. Ja jätkan kaalust alla võtmist.

Ja kuidas ta rasvunuks sai? Sündis?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värskendan su väsinud mälu. Postitus, millest lõim alguse sai:

Ilmselgelt ei kaalu ta kaaluga tegemist. Tal on olnud kaks(!) aastat aega olnud, et kaalust alla saada. Laisk paksuke, kes loodab, et covid teda hauda ei vii.

Aga kus sa tead, võibolla ta 2 aastat tagasi oli rasvunud ja nüüd ainult ülekaalus? Sina ei tea suvalise inimest nähes, kas ta on alla võtnud või juurde võtnud. Mina nt olen paks. Aga viimase 1.5 aastaga on mu KMI päris korralikult langenud. No tõesti ei ole veel alla 25 mu KMI jõudnud, aga üle 40 ka enam ei ole ammu. Samas tean, et risk ka praeguse KMI-ga veel raskelt põdeda on suur (tegelikult ei olles see ka saledatel oöeamtu), nii et olen vaktsineeritud ja väga ettevaatlik. Ja jätkan kaalust alla võtmist.

Ja kuidas ta rasvunuks sai? Sündis?

Teemaalgataja räägib endast kolmandas isikus?

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja räägib endast kolmandas isikus?

Sul on ikka tõesti kontekstimõistmise puue. Kumbki ei räägi konkreetselt teemaalgatajast. Räägitakse üldistatult paksust inimesest, kes on alla võtma asunud, kuid on endiselt veel paks.

0
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 77 )

Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülekaalulisus ja koroona