Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülekaalulisus ja koroona

Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )

Teema: Ülekaalulisus ja koroona

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja räägib endast kolmandas isikus?

Sul on ikka tõesti kontekstimõistmise puue. Kumbki ei räägi konkreetselt teemaalgatajast. Räägitakse üldistatult paksust inimesest, kes on alla võtma asunud, kuid on endiselt veel paks.

Mis see üldistatud paks inimene siia puutub? Ma ütlesin, et teemaalgataja ei viita kusagil mingile “hoolega alla võtmisele”.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see üldistatud paks inimene siia puutub? Ma ütlesin, et teemaalgataja ei viita kusagil mingile “hoolega alla võtmisele”.

Ja mina ütlesin, et teemaalgatajast polnud juttu, oli juttu paksudest inimestest üldiselt – et sa ei tea kunagi, kas ta on allavõtmisrežiimil või mitte. Paks on ta ju ikka ja veel mõndagi aega.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see üldistatud paks inimene siia puutub? Ma ütlesin, et teemaalgataja ei viita kusagil mingile “hoolega alla võtmisele”.

Ja mina ütlesin, et teemaalgatajast polnud juttu, oli juttu paksudest inimestest üldiselt – et sa ei tea kunagi, kas ta on allavõtmisrežiimil või mitte. Paks on ta ju ikka ja veel mõndagi aega.

Ma olen piisavalt kaua siin ilmas elanud teadmaks, et enamus pakse ei ole mitte mingil režiimil ja ei mõtlegi sinna minna. Pole mõtet ilustada.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen piisavalt kaua siin ilmas elanud teadmaks, et enamus pakse ei ole mitte mingil režiimil ja ei mõtlegi sinna minna. Pole mõtet ilustada.

Ja see konkreetne vastus läks siiski postituse peale, kus inimene parajasti allavõtmisega aktiivselt tegeles.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen piisavalt kaua siin ilmas elanud teadmaks, et enamus pakse ei ole mitte mingil režiimil ja ei mõtlegi sinna minna. Pole mõtet ilustada.

Enamus või mitte, aga üksikjuhul sa siiski ei või iial teada, mis faas sellel paksul on – kas kasvav või kahanev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa lõpp!!! Kui nüüd mõni ülekaaluline tuleb siia teemasse, et näha, kuidas ülekaal koroonahaigeid mõjutab, siis mis ta näeb – kaks lehekülge mingit mõttetut vaidlust paksuse üle.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täitsa lõpp!!! Kui nüüd mõni ülekaaluline tuleb siia teemasse, et näha, kuidas ülekaal koroonahaigeid mõjutab, siis mis ta näeb – kaks lehekülge mingit mõttetut vaidlust paksuse üle.

Väga õige, et näeb, et tuleb kiiremas korras oma kaaluga tegelema hakata. Või mida ekstra saaks paks veel teha?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen piisavalt kaua siin ilmas elanud teadmaks, et enamus pakse ei ole mitte mingil režiimil ja ei mõtlegi sinna minna. Pole mõtet ilustada.

Ja see konkreetne vastus läks siiski postituse peale, kus inimene parajasti allavõtmisega aktiivselt tegeles.

Selles teemas ei ole sellist postitust. Sa nägid seda unes.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen piisavalt kaua siin ilmas elanud teadmaks, et enamus pakse ei ole mitte mingil režiimil ja ei mõtlegi sinna minna. Pole mõtet ilustada.

Ja see konkreetne vastus läks siiski postituse peale, kus inimene parajasti allavõtmisega aktiivselt tegeles.

Selles teemas ei ole sellist postitust. Sa nägid seda unes.

Miks sa valetad? Kägu kirjutab, 10.11.2021 16:23:

Aga kus sa tead, võibolla ta 2 aastat tagasi oli rasvunud ja nüüd ainult ülekaalus? Sina ei tea suvalise inimest nähes, kas ta on alla võtnud või juurde võtnud. Mina nt olen paks. Aga viimase 1.5 aastaga on mu KMI päris korralikult langenud.  No tõesti ei ole veel alla 25 mu KMI jõudnud, aga üle 40 ka enam ei ole ammu. Samas tean, et risk ka praeguse KMI-ga veel raskelt põdeda on suur (tegelikult ei olles see ka saledatel oöeamtu), nii et olen vaktsineeritud ja väga ettevaatlik. Ja jätkan kaalust alla võtmist.

Ja just selle peale tuligi sellelt hiljem idiootiks sõimatud käolt küsimus, et kuidas ta paksuks sai.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma covid pos vastuse sain ja terviseamet mulle helistas, siis küsiti: kas on dibeet, ülekaal või kopsuhaigus. Mul neid pole. “No siis pole teiega midagi…” oli nende vastus:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma covid pos vastuse sain ja terviseamet mulle helistas, siis küsiti: kas on dibeet, ülekaal või kopsuhaigus. Mul neid pole. “No siis pole teiega midagi…” oli nende vastus:)

Vaktsineeritud või vaktsineerimata? (ei ole isikliku info kohta huvi, vaid seda, kas selle küsimisel ka vaktsineeritus mingit rolli mängis või küsitakse seda kõigilt?)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi pole ainult koroonas – kõik kopsuhaiged saavad ülekaalulisena rohkem tüsistusi ja põevad raskemalt. Kui kopsufunktsioon on langenud (st kopsud ei suuda enam samas mahus organismi hapnikuga varustada), siis jääb kogu organism hapnikunälga. Ja mida suurem ülekaal, seda rohkem on hapnikku vaja (rakke, mis vajavad eluks hapnikku, on rohkem. Ka rasvarakud tahavad ellu jääda).

Ka astmaatikutele soovitatakse kaalust alla võtta (või püsida normaalkaalus). See soovitus on tähtsuselt teisel kohal (esimene on suitsetamisest loobumine, ka passiivsest – nii et suitsetavad pereliikmed peaksid oma kahjuliku harjumuse maha jätma).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahh, eks see loomulik kadu ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa mis nendest paksudest? Neil endilgi on endast savi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa mis nendest paksudest? Neil endilgi on endast savi.

Aga puhtast solidaarsusest peavad kõik isoleerima ja vaktsineerima ja tõendeid näitama ja maske kandma.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa mis nendest paksudest? Neil endilgi on endast savi.

Neil on savi tõesti. Tänagi nägin neid kümneid ja kümneid. Noored inimesed. Ikka mingi suhkrujook näpus… Inimesel lihtsalt peab endast sügavalt savi olema, kui ta isegi tänaval peab endale mingeid tühje kaloreid sisse imema.

Ja tulge nüüd kõik: “Aga kust sa tead, äkki ta oli enne 180-kilone ja on nüüd ainult 120-kilone ja tegeleb hoolega kaalu langetamisega ja see oli üldse ta esimene ja ainus suhkrujook sel aastal ja tegelikult ta viis seda oma vanaemale, ise lihtsalt maitses, jne jne”, nagu ikka perekoolis, kui keegi ütleb “paks”.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tulge nüüd kõik: “Aga kust sa tead, äkki ta oli enne 180-kilone ja on nüüd ainult 120-kilone ja tegeleb hoolega kaalu langetamisega ja see oli üldse ta esimene ja ainus suhkrujook sel aastal ja tegelikult ta viis seda oma vanaemale, ise lihtsalt maitses, jne jne”, nagu ikka perekoolis, kui keegi ütleb “paks”.

Sulle ikka kuidagi ei anna see asi asu. Ma ei tea, kus limonaadisabas sa elu vaatlemas käid, mina küll tänavatel limonaadi imevate paksude masse ei kohta. Täna jõusaalis kohtasin hoopis kolme paksu, kes hoolega trenni tegid, kaks naist ja üks mees. Poes kohtasin paksu, kes lillkapsast kaalus ning ei, korvis ei olnud limonaadi. Veel kohtasin tervet suurt hulka pakse, kelle kohta mul pole õrna aimugi, kas nad endaga tegelevad. Kuidas sinul küll niimoodi kogu aeg veab, et kohutavad paksud maiustuste ning limpsidega sind ahistavad?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülekaalulisus ja koroona