Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 205 )

Teema: Ülekaalus sõbranna

Postitas:
Kägu

Päris nii ka ei ole, et kui iseloom tore, siis olgu see kehakaal mis iganes. Mul on näiteks väga tore mees ja oleme juba kümmekond aastat abielus olnud, aga pandeemia tõi kodukontori ja korraga hakkas ta palju rämpstoitu tarbima, tihti õlut jooma ja palju vähem liigutama kui vanasti. Pea kahe aastaga korjas veidi üle 20 kilo juurde. Ta keha muutus täiesti teistsuguseks, nägu läks ümmarguseks, ta hakkas palju rohkem higistama ning öösiti lörinal norskama. Sisemiselt on ta endiselt see tore inimene, aga tema välimusega leppimine on minu jaoks väga keeruline olnud ja voodis ei eruta enam kaugeltki nii palju. Ta ei jaksagi seal suurt midagi teha ja higi tilgub ojadena, ebameeldiv lihtsalt. Mõned kuud tagasi hakkas teda ennast ka sedavõrd häirima, et võttis end käsile, toitub paremini, käib sportimas, tulemused on juba näha.

Aga kui ta oleks meie tutvudes nii suur olnud, ei oleks see suhe minu jaoks kuskile edasi arenenud, olenemata tema heast iseloomust. Mind lihtsalt ei eruta selline keha, igaühel ju omad eelistused.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Justnimelt, puutub kommentaar asjasse, see ei peaks küll olema sõbranna asi mõelda, mis mehi keegi teine peaks endale vaatama või tahtma.

Ja, miks mitte, kui ta peab lakkamatult sõbrannat sel teemal lohutama ja talle kaasa elama?

Ja sinu enda kommentaar on asjakohane kuidas täpsemalt?

Minu täiesti asjakohane ja teemasse kommentaar on teema alguses. Ja on saanud teistelt heakskiitvaid hinnanguid.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peab lakkamatult sõbrannat sel teemal lohutama ja talle kaasa elama?

Miks peab? Ori?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks variant oleks leida piltilus, kuid täieliku nohiku iseloomuga poissmees ja tema ära võtta.

Selliseid piltilusaid nohikuid näeb ainult filmides- paksude prillide taga on sügavad sinised silmad ja lotendava kampsuni all treenitud keha.

Reaalselt näevad nohikutest poissmehed välja nagu see põieuurija.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peab lakkamatult sõbrannat sel teemal lohutama ja talle kaasa elama?

Miks peab? Ori?

Sul vist ei ole kunagi sõbrannat olnud, et ei kujuta ette, milline sõbrannasuhe välja näeb?

Üldiselt, oled siin teemas juba piisavalt rumalat juttu ajanud. Aitab küll!

+2
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sul vist ei ole kunagi sõbrannat olnud, et ei kujuta ette, milline sõbrannasuhe välja näeb?

Üldiselt, oled siin teemas juba piisavalt rumalat juttu ajanud. Aitab küll!

Aaa…väidad, et sõprus on midagi nii erakordset, et mina ei tea asjast midagi. Sel juhul…Kuidas on võimalik, et sõber küsib võõrastelt inimestelt, kuidas sõbranna suu halamise ja meeste teemadel kinni panna?

Paar kommentaari olen kirjutanud, aga muidugi juba piisavalt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa…väidad, et sõprus on midagi nii erakordset, et mina ei tea asjast midagi. Sel juhul…Kuidas on võimalik, et sõber küsib võõrastelt inimestelt, kuidas sõbranna suu halamise ja meeste teemadel kinni panna?

Paar kommentaari olen kirjutanud, aga muidugi juba piisavalt.

See on ju see teemaalgataja ise, kes ei saa siit enda loodetud vastuseid ja käratab siin suvaliselt kägude peale.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja on ka olemas friike, kelle jaoks ülekaal on kütkestav.

Ja selliseid jes ei tahagi et naine vägem kaaluks. Sest muidu on oht naisest ilma jääda. See tlc pealt paksusaade…. mehed ise nuumavad neid.

Ma arvan, et seal on pigem mingi seksuaalne faktor mängus, mitte hirm, et kui naine vähem kaalub, siis mõni teine mees nabib omale.

On ju olemas igasugus seksuaalseid perversuseid.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa…väidad, et sõprus on midagi nii erakordset, et mina ei tea asjast midagi. Sel juhul…Kuidas on võimalik, et sõber küsib võõrastelt inimestelt, kuidas sõbranna suu halamise ja meeste teemadel kinni panna?

Paar kommentaari olen kirjutanud, aga muidugi juba piisavalt.

See on ju see teemaalgataja ise, kes ei saa siit enda loodetud vastuseid ja käratab siin suvaliselt kägude peale.

Ei, mina ei ole kindlasti mitte teemaalgataja. Ja ma ei ole ka kellelegi peale käratanud. Lihtsalt ei mõista, miks on vaja teemast mööda kommenteerida. Ja seda lihtsalt kiusu ja ärapanemise pärast.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häirib sellepärast, et inimene on tõeliselt frustreerunud, masendunud ja üksildane, et kaaslast ei leia. Ja soovib pidevalt arutleda ja kaastunnet nende katsetuste tulemusena.

See on tuum -sõbranna on vinguviiul ja lõbusa oleku ja meeste arutamise asemel on kõik sitasti. Ühesõnaga energiavampiir ja teematajal on nüüd sõbranna asemel eratreeneri ja nõustaja roll.

Ütle sõbrannale, et ta peab ennast korda saama igast kandist ja siis on tal endal ka parem sõbrannatada ja ongi korras!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teist inimest ei saa survestada paremaks, mis siis, et vingub. Nii kaua kui kaalu kogus, nüüd nii kaua hakkab alla võtma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis keiss sul siis on selle sõbrannaga? Küll ei meeldi tema kaal, siis tema mehed, siis tema jutt. Mispärast sa oled tema sõbranna siis üldse? Selleks, et teemasid temast teha?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli teistmoodi probleem ühe sõbrannaga. Mina alguses viskasin sõbranna üle nalja selle pärast pikalt ja lõpuks rääkisin talle, et nii ei sobi, muuda end. Ta võttis mind kuulda, ja muutiski end selles osas. Ma olen nüüd nii rahul, et ta lõpuks aru sai. Tuleb rääkida lihtsalt sõbrannaga.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees ei suuda isegi oma keha eest hoolt kanda siis kuidas ta veel suudab naise ja/või pere eest hoolt kanda…..

Johhaidii mis eelarvamused. Kuidas on nüüd pere eest hoolitsemine veel seotud kehakaaluga. Täitsa huvitav oleks kuulata seda mõtet.

Ma ei ole küll see, keda tsiteerid, aga arvan ka, et väike tõepõhi võib siin all olla. Need ülekaalulised, keda mina tean, on sageli ka muus eluolus mugavad ja lodevad, väga madala tahtejõuga ning kahjuks kipuvad sageli olema ka lohakad.

Väga raske oleks sellise inimesega pereelu elada, kes on minnalaskja loomusega ja olematu tahtejõuga.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga raske oleks sellise inimesega pereelu elada, kes on minnalaskja loomusega ja olematu tahtejõuga.

Aga sellepärast saledal sõbrannal mees ongi ja paks otsib. Mehed nuusutasid ära 😛

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ülekaalus olnud terve elu ja mul pole iial olnud meeste puudust. Kaalun nii palju nagu kaks keskmist naist kokku, aga austajatest pole puudust olnud. Olen ise valinud ja mind on valinud ikka väga tegijad mehed, enamasti ilusad.

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

+9
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

Oh, jah! Lihtsustatud maailmapildiga avaldab arvamust. Sale naine võrdub kole naine. Paks naine on ilus naine. Sale naine on pahur naine. Paks naine on heatujuline naine. Sale naine on kimeda kisaga hüsteerik. Paks naine on malbuse kehastus, kes ei tõsta kunagi häält. Sale naine on laisk naine. Paks naine on perenaiselikkuse etalon.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga raske oleks sellise inimesega pereelu elada, kes on minnalaskja loomusega ja olematu tahtejõuga.

Aga sellepärast saledal sõbrannal mees ongi ja paks otsib. Mehed nuusutasid ära ????

Või nuusutas naine, et ta ei taha elu lõpuni porgandit närida ja smuutit juua mehe nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

Oh, jah! Lihtsustatud maailmapildiga avaldab arvamust. Sale naine võrdub kole naine. Paks naine on ilus naine. Sale naine on pahur naine. Paks naine on heatujuline naine. Sale naine on kimeda kisaga hüsteerik. Paks naine on malbuse kehastus, kes ei tõsta kunagi häält. Sale naine on laisk naine. Paks naine on perenaiselikkuse etalon.

Lihtsuatatud maailmapilt on ikka see, et saledus tagab mehe. Muuseas ei taga.

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas poodi minnes ja toidukaupu valides valib keegi teie eest või valite ise ja pereliikmetega?

Miks peaks keegi kellelegi kaaslast leidma või legaalsete toidukaupade (ja sigarettide, alkoholi) ostmisel keeldu peale panema?
Elage. Elementaarne valida meeldivaid kaupu ja mitte raisata aega riiulite juures, kus müüakse saasta. Sõbranna on juba kõlblikkuse tähtaja ületanud, otsi uus sõbranna, hea TA.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

Oh, jah! Lihtsustatud maailmapildiga avaldab arvamust. Sale naine võrdub kole naine. Paks naine on ilus naine. Sale naine on pahur naine. Paks naine on heatujuline naine. Sale naine on kimeda kisaga hüsteerik. Paks naine on malbuse kehastus, kes ei tõsta kunagi häält. Sale naine on laisk naine. Paks naine on perenaiselikkuse etalon.

Lihtsuatatud maailmapilt on ikka see, et saledus tagab mehe. Muuseas ei taga.

Seda ei ole mitte keegi väitnudki! Aga teha kehakaalu järgi seesuguseid järeldusi, on ikka tõesti nagu kuskil muinasjutumaailmas elamine, kus ongi vaid kaks tooni – must ja valge, mis jagunevad selgelt tegelaskujude vahel ära.

Tegelikult, ega keegi ei keela ju seesuguse illusiooni järgi elada. Lisaks on ju veel ka nii, et kõik rikkad inimesed on ülbed ja vastiku iseloomuga. Ja kõik vaesed inimesed heasüdamlikud ja toredad. Eksju?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sale naine võrdub kole naine.

Sale naine, väga sale naine on tõesti kole naine. Mis siis? Ma olen ise paks ja mulle on öeldud kole mitu korda.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub libateema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, jah! Lihtsustatud maailmapildiga avaldab arvamust. Sale naine võrdub kole naine. Paks naine on ilus naine. Sale naine on pahur naine. Paks naine on heatujuline naine. Sale naine on kimeda kisaga hüsteerik. Paks naine on malbuse kehastus, kes ei tõsta kunagi häält. Sale naine on laisk naine. Paks naine on perenaiselikkuse etalon.

Arvestan sellega, et kirjutan intelligentsetele inimestele. Saad vist ise ka aru (aga jurad niisama) et ma ei räägi mitte ühest kõhnast ja ühest trullast vaid näiteks kümnest või sajast inimesest ning tähelepanekust mitte niivõrd iseloomu kui naise emotsionaalsuse ja kehakaalu omavahelisest suhtest. Samuti võid mulle vastu vaielda inimese näo ja iseloomu kokkusobivusest. Väga tihti on paadunud mõrtsukatel kirvenägu ja edasijõudnud vaimuinimestel mõtestatud nägu. Sa võid nüüd muidugi vastupidist väita, et tunned kretiinipilguga Nobeli laureaati või imearmast sarimõrtsukat.

Palun ära kasuta labast demagoogiat. See ei vii kuhugi. Isegi kentsakas eesnimi inimesel vihjab küllaltki palju tema olemusele sest kui lihtsameelsed vanemad on tahtnud vastutusrikka teoga pükstest välja hüpata, siis needsamused lihtsad geenid lähevad üle ka järglasele. Iseloomud sobituvad vastavalt isikutega ka maalähedaste nimede puhul.

Egas paksud naised pole kõik sünnist saati rõõmsameelsed olnudki. Osad neist võisid täitsa vabalt nooruses ennastlõikavad buliimikud olla. Nälgisid ja piinlesid lolluste käes, kuni lõid jamadele käega. Normaalselt toituv fertiilne naine, tema sära ümber tiirutab alati plejaad (arukaid) mehi

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mul on tugevas ülekaalus sõbranna (on olnud ka vahelduva eduga saledam, aga hetkel on ülekaalu periood), kes otsib kaaslast heas vormis ja nägusate meeste hulgast. Ja ta ei suuda mõista, miks ta pingutused ebaõnnestuvad. Mis te arvate, kas peaks ta lootusetuid ponnistusi takka kiitma või püüdma talle kuidagi taktitundeliselt sellest märku anda?

Sa ei ole tema sõbranna. Teed tagaselja teema, kadestad teise rõõmu ja ilmselt ka edu. Mis ülekaalu puutub, siis vaata ringi, väga nägusad mehed on abielus ja õnnelikus abielus mõne jaoks väga suures ülekaalus olevate naistega. Mis arvad miks?  Sest mehele on vormi ja volüümi vaja. Nii et olen kindel, su sõbranna leiab endale mehe, kes hindab tema volüümikust ja hoiab sellest naisest väga kinni, sest ei taha teda kaotada.  Ülekaal ei ole mingi näitaja, kui inimene on rõõmus, südamlik, hell, oskab hinnata inimesi oma ümber jne. Nii et tahad midagi teha, tunnusta naise pingutusi ja looda ja väljenda lootust, et naine leiab mehe keda otsib ja mees leiab naise, keda vajab.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need ülekaalulised, keda mina tean, on sageli ka muus eluolus mugavad ja lodevad, väga madala tahtejõuga ning kahjuks kipuvad sageli olema ka lohakad.

See on sul küll mingi negatiivne stereotüüp lihtsalt kujunenud, et paksud on laisad, lollid ja lohakad, aga saledad on ilusad ja head. Psühholoogias on sellel isegi oma nimi olemas: haloefekt. Mul on kaks sõbrannat, mõlemad on väga usinad pereemad ja ikka tunduvalt korralikumad kui mina.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kaks sõbrannat, mõlemad on väga usinad pereemad ja ikka tunduvalt korralikumad kui mina.

Need sõbrannad on siis paksukesed, mina sale, aga mul muidugi kulub selle saleduse peale ebaproportsionaalselt palju auru, on ka kalduvus paksuksminemisele, see saledus ei tule niisama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli teistmoodi probleem ühe sõbrannaga. Mina alguses viskasin sõbranna üle nalja selle pärast pikalt ja lõpuks rääkisin talle, et nii ei sobi, muuda end. Ta võttis mind kuulda, ja muutiski end selles osas. Ma olen nüüd nii rahul, et ta lõpuks aru sai. Tuleb rääkida lihtsalt sõbrannaga.

Rääkida tuleb õigesti ja mitte halvustavas ja ülbes toonis. Siis võetakse seda ka kuulda ja sõbranna pahaks ei pane….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ülekaalus olnud terve elu ja mul pole iial olnud meeste puudust. Kaalun nii palju nagu kaks keskmist naist kokku, aga austajatest pole puudust olnud. Olen ise valinud ja mind on valinud ikka väga tegijad mehed, enamasti ilusad.

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

Kas nii paksud ennast lohutavadki? ????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nii paksud ennast lohutavadki? ????

Kui ma ei tahagi meest, siis võin vabalt paks olla? Ainult meestenälja pärast peab inimene sale olema? Muud elus pole? Väga naljakas arusaam.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 205 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna