Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 205 )

Teema: Ülekaalus sõbranna

Postitas:
Kägu

Paaniliselt otsides  ja meeleheitlikult soovides ei leiagi meest. Negatiivsusega ammugi mitte. Kui sa mõtled, et mehed mind ei taha, sest olen paks, nad näevad seda sinus ja jooksevad su eest ära. Nad näevad su masendust ja nad ei taha seda. See paneb põgenema. Mõttel on tohutu jõud, sa oled end selles veennud ja sa ise elad seda reaalsust ka hetkel, milles sa oled end veennud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka ülekaalus olnud terve elu ja mul pole iial olnud meeste puudust. Kaalun nii palju nagu kaks keskmist naist kokku, aga austajatest pole puudust olnud. Olen ise valinud ja mind on valinud ikka väga tegijad mehed, enamasti ilusad.

No näed! On suur % mehi, kes armastavadki ruubenslikke naisi. Kolmandik või vähemalt veerand meestest ei talu silmaotsaski kõrendeid. Kui kena modell (mitte pesumodell) ennast riidest lahti võtab, siis oi jubedust! Seal pole mitte midagi naiselikku. Praegu vältab juba sada aastat selline aeg, kus mingi imenipiga düstroofikud naised on seatud moeetalonideks. Pole sellistel ei tegu ega nägu. Kõhnadel naistel peale miinuste on ainult üks eelis – nendele ei kulu palju söögiraha. Enesega rahulolev priske naine on reeglina heatujuline, sellisega kooselu ei varjuta alatasane näljase naise kime kisa tühiste olmeprobleemide pärast

Mina olen oma elus olnud nii see sinu nimetatud düstroofik, kui ka rubenslik naine ja ütlen ausalt, et saledana sain reaalselt 10x rohkem tähelepanu meestelt, kui paksuna. Olin ca 5 a tõsises ülekaalus ja sel ajal mul lähisuhteid luua ei õnnestunudki. Tugeva tahtejõuga võtsin kaalus alla ning alles siis leidsin enda kõrvale ka kaaslase. Nii, et võin omast käest kinnitada, et tänapäeva mehe iluideaal ei ole enam 200 a tagune, mil priskus näitas jõukust ja tugev säär vastupidavust rasketele maatöödele.

Ma olen ka pigem sarnast näinud. Sõbranna võttis ca 5 aastaga 30 kg juurde ja mees jättis ta maha sellepärast.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestan sellega, et kirjutan intelligentsetele inimestele. Saad vist ise ka aru (aga jurad niisama) et ma ei räägi mitte ühest kõhnast ja ühest trullast vaid näiteks kümnest või sajast inimesest ning tähelepanekust mitte niivõrd iseloomu kui naise emotsionaalsuse ja kehakaalu omavahelisest suhtest. Samuti võid mulle vastu vaielda inimese näo ja iseloomu kokkusobivusest. Väga tihti on paadunud mõrtsukatel kirvenägu ja edasijõudnud vaimuinimestel mõtestatud nägu. Sa võid nüüd muidugi vastupidist väita, et tunned kretiinipilguga Nobeli laureaati või imearmast sarimõrtsukat. Palun ära kasuta labast demagoogiat. See ei vii kuhugi. Isegi kentsakas eesnimi inimesel vihjab küllaltki palju tema olemusele sest kui lihtsameelsed vanemad on tahtnud vastutusrikka teoga pükstest välja hüpata, siis needsamused lihtsad geenid lähevad üle ka järglasele. Iseloomud sobituvad vastavalt isikutega ka maalähedaste nimede puhul. Egas paksud naised pole kõik sünnist saati rõõmsameelsed olnudki. Osad neist võisid täitsa vabalt nooruses ennastlõikavad buliimikud olla. Nälgisid ja piinlesid lolluste käes, kuni lõid jamadele käega. Normaalselt toituv fertiilne naine, tema sära ümber tiirutab alati plejaad (arukaid) mehi

Sa paistad ikka tõesti väga “intelligentne” inimene. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei ole tema sõbranna. Teed tagaselja teema, kadestad teise rõõmu ja ilmselt ka edu. Mis ülekaalu puutub, siis vaata ringi, väga nägusad mehed on abielus ja õnnelikus abielus mõne jaoks väga suures ülekaalus olevate naistega. Mis arvad miks?  Sest mehele on vormi ja volüümi vaja. Nii et olen kindel, su sõbranna leiab endale mehe, kes hindab tema volüümikust ja hoiab sellest naisest väga kinni, sest ei taha teda kaotada.  Ülekaal ei ole mingi näitaja, kui inimene on rõõmus, südamlik, hell, oskab hinnata inimesi oma ümber jne. Nii et tahad midagi teha, tunnusta naise pingutusi ja looda ja väljenda lootust, et naine leiab mehe keda otsib ja mees leiab naise, keda vajab.

Mitu kommentaari sa siia veel kirjutad teemal, kuidas kõik paksud naised on rõõmsad, südamlikud, hellad ja oskavad hinnata inimesi ümber? Ja kõik saledad naised on koledad, kimeda häälega hüsteeritsevad fuuriad?

Mõistagi kuulud sina esimese variandi alla. Ja see ehk siis ka selgitab, miks sul on vaja juba mitmendas kommentaaris tuua must-valgeid võrdlusi ning laulda paksudele naistele kiidulaule.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on lausa 2 väga lähedast näidet: minu sõbranna, kes on ülekaaluline olnud väga kaua, rasvunud siis, tal pole mitte kunagi meestest puudus olnud. Aga ta on ka alati väga särav, rõõmus ja enesekindel. Ja siis mina, kunagi nooremana peenikesena mehi ikka oli, aga hordidena pole kunagi olnud, nüüd paksuna on muidugi teema täitsa nullis. Aga ma ei ole olnud kunagi ka särv ja rõõmus ja enesekindel. Ma pole endale kunagi meeldinud ja nüüd paksuna tunnen end veel eriti koleda ja rõvedana ja ei usu, et ma üldse kellegile meeldida võiks sellisena. Minu järeldus sellest, et kui sa armastad oma keha sellisena nagu sa oled, siis meeldid sa sellisena ka teistele ja kui mitte, siis noh on nii nagu minuga :), ehk siis elurõõm on see kõige olulisem näitaja.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on üks sõbranna, kes on tugevas ülekaalus, 95kg 160cm juures pigem rasvunud. Tema kilod on kuidagi ühtlaselt jagunenud mööda keha laiali ja ma ei oska teda ette kujutada saledana kuidagi. Viimased kaks aastat olime mõlemad sellised.. ülekaalulised, aga mulle tõesti ei sobinud, kõik kilod tulid ümber naba või kintsudele, samas olin täielik pesulaud. Olen alla võtnud umbes 55 kilo ja tunnen, et olen oma elu parimas vormis, kuigi kehamassiindeksi järgi pigem normaalkaalu alumisel pulgal, aga järjest rohkem kuulen selleltsamalt sõbrannalt, et varem nägin ikka ilusam välja ja tema mees näiteks küll eelistab suuremaid naisi. See on kena küll, aga olen abielus enda mehega ja tema omale meeldida ei tahagi. Kolm eelmist suhet on sõbrannal lörri läinud, kaks viimast neist konkreetselt seetõttu, et mehed, kes suuri tüdrukuid eelistasid, on mõne saledama piigaga kõrvalsuhteid loonud. Muidugi, kaalu põhjuseks mõelda oleks puhas spekulatsioon, sest põhjuseid võib palju olla. Igatahes, ma leian, et suhtes on tähtis võrdsus, mitte ainult see, kui palju kumbki osapool kaalub, aga juba see, kui üks kahest käib jõusaalis, toitub tervislikult, on aktiivne ja sportlik ja teine eelistab vabal ajal diivanil pikutada ja krõpsu süüa, siis need on kaks erinevat maailma ja lõpuks hakkab emb-kumb ikkagi otsima kedagi, kellega enda hobisid jagada, tavaliselt see tervislikum pool. Meeste kallal on palju näritud, kui õllekõhuga lodev kiilakas härra latti väga kõrgele ajab ja otsib piltilusat saledat neiut endale, aga kui naine sama teeb, siis tavaliselt tuleb kisa ???? Mul igatahes on hea meel, et need, kes mulle mu kaalust rääkisid, seda tegid, olgugi et sel hetkel ei tahtnud endale tunnistada ja arvasin, et inimesed on taktitundetud ????

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et te olete vähe näinud. Mul tutvusringkonnas mitmeid paare, kus täiesti normkaalus ja hea välimusega mees on koos keskpärase või mitte eriti kena näolapiga naisega, kes on lisaks ka üsna tugevalt ülekaalus. Ja mitte “tugevam”, vaid kindlasti KMI järgi ka rasvunud. No et kohe paistab välja, et ülekaalu paarkümmend kilogrammi. Ja tegemist just noortega, 20ndates inimesed. Kusjuures nende paaride puhul olid need naised tutvumise ajal sama suures kaalus.

Lisaks näinud tänavapildis selliseid paare küll, kus naine on ülekaalus, kõrval kena ja sportlik mees.

Ma arvan, et rasvunud inimesel on siiski rohkem kui paarkümmend kilo üle normkaalu. Kui 170 cm pika inimese normkaalu ülemine piir on 70 kilo, siis sama pikk inimene 90-kilosena ei ole rasvunud. Pigem ülekaaluline.

Rasvumine algab siis, kui ülekaalu on enam kui 30 kilo.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et rasvunud inimesel on siiski rohkem kui paarkümmend kilo üle normkaalu. Kui 170 cm pika inimese normkaalu ülemine piir on 70 kilo, siis sama pikk inimene 90-kilosena ei ole rasvunud. Pigem ülekaaluline.

Perekooli mõistes ongi 70 kg rasvunud vaal, kes mehele ei saa.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

juba see, kui üks kahest käib jõusaalis, toitub tervislikult, on aktiivne ja sportlik ja teine eelistab vabal ajal diivanil pikutada ja krõpsu süüa, siis need on kaks erinevat maailma ja lõpuks hakkab emb-kumb ikkagi otsima kedagi, kellega enda hobisid jagada, tavaliselt see tervislikum pool.

Ühiseid hobisid ja vaba aja veetmist ei tasu tõesti alahinnata. Tean samuti paari, kus meespool oli heas vormis, kulutas palju vaba aega spordile, käis võistlustel, alguses üksi, hiljem lapsega ja naine oli pisut trullakas ja tegeles täiesti teistsuguste hobidega. Mõlemad haritud spetsialistid, aga naine oli tunduvalt paremini majanduslikult kindlustatud, korralik palk, renoveeritud maja, mehel väike korter. Imestus oli suur, kui tuli välja, et nad ei ela enam koos ja kuigi mehel oli hea ja mugav elu, leidis endasarnase spordifanaatiku, kellega kolis väikesse korterisse kolis ja hakkas koos elama.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et rasvunud inimesel on siiski rohkem kui paarkümmend kilo üle normkaalu. Kui 170 cm pika inimese normkaalu ülemine piir on 70 kilo, siis sama pikk inimene 90-kilosena ei ole rasvunud. Pigem ülekaaluline.

Perekooli mõistes ongi 70 kg rasvunud vaal, kes mehele ei saa.

Jaa, see vastab tõele. Kui ma kunagi ühe teema all kirjutasin, et kaalun 67 kg ja olen 172cm pikk ning heas vormis, siis ma sain ikka täiega puid alla. ???? Pidin olema siiski ikka pontsaks, mitte heas vormis.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kuigi kehamassiindeksi järgi pigem normaalkaalu alumisel pulgal, aga järjest rohkem kuulen selleltsamalt sõbrannalt, et varem nägin ikka ilusam välja ja tema mees näiteks küll eelistab suuremaid naisi. See on kena küll, aga olen abielus enda mehega ja tema omale meeldida ei tahagi.

Huvitav, mul on olnud sarnane olukord.

Olen alati olnud normkaalus, kuid võtsin normkaalu ülemiselt piiril kümme kilo alla. Selle peale üks mu tuttav ütles, et tema mehele niimoodi ei meeldiks. Jäin siis samamoodi mõtlema, et mis mõttes tema mehele ei meeldiks? Kuidas see minusse puutub? See, kuidas ma välja näen ja kui palju ma kaalun on oluline ainult mulle. Mida keegi teine, kolmas või neljas inimene sellest mõtleb, ei mängi ju mingit rolli.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen alati olnud normkaalus, kuid võtsin normkaalu ülemiselt piiril kümme kilo alla. Selle peale üks mu tuttav ütles, et tema mehele niimoodi ei meeldiks. Jäin siis samamoodi mõtlema, et mis mõttes tema mehele ei meeldiks? Kuidas see minusse puutub? See, kuidas ma välja näen ja kui palju ma kaalun on oluline ainult mulle. Mida keegi teine, kolmas või neljas inimene sellest mõtleb, ei mängi ju mingit rolli.

Mõni elabki ainult oma mehe kaudu. Siin pidevalt kirjutatakse (siingi teemas on üks selline), et minu mehele meeldib see, minu mehele meeldib teine. No tõesti, palju õnne, aga keda huvitab.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, see vastab tõele. Kui ma kunagi ühe teema all kirjutasin, et kaalun 67 kg ja olen 172cm pikk ning heas vormis, siis ma sain ikka täiega puid alla. ???? Pidin olema siiski ikka pontsaks, mitte heas vormis.

Oleneb, kuidas sa seda tookord sõnastasid.

Mäletan ka, kui keegi rääkis siin oma samade mõõtudega tütrest, kes oli ema arvates selline kondikubu, et kukub näljast kokku. Ja ta sai tõesti vastavat tagasisidet. Need mõõdud on täiesti normaalse, keskmise inimese mõõdud. Selline inimene ei ole paks ega pontsakas. Aga kindlasti ei ole need ka mitte kriipspeenikese, kondikubust kõrendiku inimese mõõdud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, see vastab tõele. Kui ma kunagi ühe teema all kirjutasin, et kaalun 67 kg ja olen 172cm pikk ning heas vormis, siis ma sain ikka täiega puid alla. ???? Pidin olema siiski ikka pontsaks, mitte heas vormis.

Oleneb, kuidas sa seda tookord sõnastasid.

Mäletan ka, kui keegi rääkis siin oma samade mõõtudega tütrest, kes oli ema arvates selline kondikubu, et kukub näljast kokku. Ja ta sai tõesti vastavat tagasisidet. Need mõõdud on täiesti normaalse, keskmise inimese mõõdud. Selline inimene ei ole paks ega pontsakas. Aga kindlasti ei ole need ka mitte kriipspeenikese, kondikubust kõrendiku inimese mõõdud.

Ega ma nii kirjutasingi(minu meelest oli see mingi kaalu teema, et palju keegi kaalub). Kirjutasingi, et olen 172 cm, 67 kg ning , et olen oma ideaalkaalus. Võibolla see ideaalkaal oligi põhjuseks miks ma nii palju pähe sain.
Ma ei ole kunagi endale Kate Mossi keha soovinud ja see vorm kindlasti selline ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, see vastab tõele. Kui ma kunagi ühe teema all kirjutasin, et kaalun 67 kg ja olen 172cm pikk ning heas vormis, siis ma sain ikka täiega puid alla. ???? Pidin olema siiski ikka pontsaks, mitte heas vormis.

Oleneb, kuidas sa seda tookord sõnastasid.

Mäletan ka, kui keegi rääkis siin oma samade mõõtudega tütrest, kes oli ema arvates selline kondikubu, et kukub näljast kokku. Ja ta sai tõesti vastavat tagasisidet. Need mõõdud on täiesti normaalse, keskmise inimese mõõdud. Selline inimene ei ole paks ega pontsakas. Aga kindlasti ei ole need ka mitte kriipspeenikese, kondikubust kõrendiku inimese mõõdud.

Ja kondikubust kõrendik on kena öelda teise inimese kohta? On ok kui ülekaalus inimese kohta öelda rasvalademetes lödilõug?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, see vastab tõele. Kui ma kunagi ühe teema all kirjutasin, et kaalun 67 kg ja olen 172cm pikk ning heas vormis, siis ma sain ikka täiega puid alla. ???? Pidin olema siiski ikka pontsaks, mitte heas vormis.

Oleneb, kuidas sa seda tookord sõnastasid.

Mäletan ka, kui keegi rääkis siin oma samade mõõtudega tütrest, kes oli ema arvates selline kondikubu, et kukub näljast kokku. Ja ta sai tõesti vastavat tagasisidet. Need mõõdud on täiesti normaalse, keskmise inimese mõõdud. Selline inimene ei ole paks ega pontsakas. Aga kindlasti ei ole need ka mitte kriipspeenikese, kondikubust kõrendiku inimese mõõdud.

Ja kondikubust kõrendik on kena öelda teise inimese kohta? On ok kui ülekaalus inimese kohta öelda rasvalademetes lödilõug?

Täpsustan, et see ei ole minu hinnang saleda inimese kohta. Ma ise võiksin oma mõõtudega (170/52) samale tiitlile pretendeerida. See väljend pärineb konkreetselt ühest vanast perekooli teemast, kus keegi ema ütles oma tavamõõtudes tütre kohta, et ta on kondikubust kõrendik. Niisugune kondiklibu, et vajub näljast kokku. Siis olin ka mina, kes kellegi kehakaalu kunagi ei kommenteeri ega hinnanguid jaga, imestunud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan, et see ei ole minu hinnang saleda inimese kohta. Ma ise võiksin oma mõõtudega (170/52) samale tiitlile pretendeerida. See väljend pärineb konkreetselt ühest vanast perekooli teemast, kus keegi ema ütles oma tavamõõtudes tütre kohta, et ta on kondikubust kõrendik. Niisugune kondiklibu, et vajub näljast kokku. Siis olin ka mina, kes kellegi kehakaalu kunagi ei kommenteeri ega hinnanguid jaga, imestunud.

Ok.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti ootan ma, et ka sõbranna oleks minuga avatud. Ja, kui näeb minu juures midagi laita, siis seda ka teeb, mitte ei ignoreeri seda taktitundeliselt, kuid silmakirjalikult.

… vähemalt tean, et siis on see objektiivne tõde, mitte ilustatud vale.

Mismoodi see sõbranna arvamus nüüd objektiivne tõde on? Kui näeb sinu juures midagi laita,  umbes et kui sõbranna kannab värvilisi riideid ja sina musti ja temale see ei meeldi ja näägutab su kallal, siis on see objektiivne tõde? Kuidas sõbranna tõde objektiivsem on kui sinu enda oma? Näeb sinu juures laita võib ju tähendada lihtsalt, et teil on erinev maitse, miks siis sõbrannal rohkem õigus on?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samuti ootan ma, et ka sõbranna oleks minuga avatud. Ja, kui näeb minu juures midagi laita, siis seda ka teeb, mitte ei ignoreeri seda taktitundeliselt, kuid silmakirjalikult.

… vähemalt tean, et siis on see objektiivne tõde, mitte ilustatud vale.

Mismoodi see sõbranna arvamus nüüd objektiivne tõde on? Kui näeb sinu juures midagi laita, umbes et kui sõbranna kannab värvilisi riideid ja sina musti ja temale see ei meeldi ja näägutab su kallal, siis on see objektiivne tõde? Kuidas sõbranna tõde objektiivsem on kui sinu enda oma? Näeb sinu juures laita võib ju tähendada lihtsalt, et teil on erinev maitse, miks siis sõbrannal rohkem õigus on?

Ülekaal on täiesti objektiivne tõde ja ka see, et mees, kes oma keha ja tervise eest hoolt kannab, eeldab seda ka oma naiselt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 18 a koos elanud inimesega, kes igapäev teeb 1-2 tundi trenni ja sama laseb mul teha, ma küll aru ei saa, kuidas meie peres seetõttu midagi tasakaalust ära oleks. Et telekast jääb mõni saade vaatamata või mis?

Ega vist inimesel, kelle esimene mõte on nägemata jäänud saated, lapsi pole? Sest tavaliselt on ikka lapsed see põhjus, miks oodatakse ka teiselt poolelt osalemist pereelus. Loomulikult pole probleem selles, et mees “ei lase” naist trenni, vaid et keegi peab sel ajal siiski lastega ka tegelema. Või kasvõi aeg-ajalt kodugi koristama või süüa tegema. Mees, kes ise teeb seitse korda nädalas trenni ja “lubab” lahkelt naisel sama teha,  juhul kui ta lapsed, kodu ja söögi samal ajal samuti organiseeritud saab, pole just teab mis unelmate prints.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekaal on täiesti objektiivne tõde ja ka see, et mees, kes oma keha ja tervise eest hoolt kannab, eeldab seda ka oma naiselt.

See inimene rääkis ju ükskõik millest, mida sõbranna tema juures laita näeb. Kui mul on pikad juuksed, aga sõbranna arvates sobib mulle poisipea, siis kas see on objektiivne tõde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekaal on täiesti objektiivne tõde ja ka see, et mees, kes oma keha ja tervise eest hoolt kannab, eeldab seda ka oma naiselt.

Tõde ei saa objektiivsem olla, sest objektiivne juba tähendabki tõde. Mina olen nõus sellega, kes sulle vastas.

Ülekaal on objektiivne. Arvamused/soovid on ka objektiivsed igaühe jaoks! Teistele muidugi subjektiivsed. Kui ühele ei meeldi paksud, siis ta lihtsalt ei suhtle paksudega ja kõik. Paksule võivad aga saledad meeldida, saledatele tema meeldima ei pea. Saledal mehel paks naine, on ainult tema enda valik, sest isegi kui naine paksuks läks, on võimalus ta maha jätta.

Nõudja asi on nõuda, teine ei pea vastu tulema neile nõudmistele.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See inimene rääkis ju ükskõik millest, mida sõbranna tema juures laita näeb. Kui mul on pikad juuksed, aga sõbranna arvates sobib mulle poisipea, siis kas see on objektiivne tõde?

Poisipea on sõbranna arvates objektiivne tõde, sinu objektiivne arvamus on teine. Kõige ausama vastuse saab läbi teaduse mingeid uurimistöid tehes, aga see pole mõttekas selles kontekstis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 18 a koos elanud inimesega, kes igapäev teeb 1-2 tundi trenni ja sama laseb mul teha, ma küll aru ei saa, kuidas meie peres seetõttu midagi tasakaalust ära oleks. Et telekast jääb mõni saade vaatamata või mis?

Ega vist inimesel, kelle esimene mõte on nägemata jäänud saated, lapsi pole? Sest tavaliselt on ikka lapsed see põhjus, miks oodatakse ka teiselt poolelt osalemist pereelus. Loomulikult pole probleem selles, et mees “ei lase” naist trenni, vaid et keegi peab sel ajal siiski lastega ka tegelema. Või kasvõi aeg-ajalt kodugi koristama või süüa tegema. Mees, kes ise teeb seitse korda nädalas trenni ja “lubab” lahkelt naisel sama teha, juhul kui ta lapsed, kodu ja söögi samal ajal samuti organiseeritud saab, pole just teab mis unelmate prints.

Meil on 2 last ja usu, tunnikese päevas, leiab iga inimene, kui vähegi tahtmist on.  Õnneks mina pole sidunud ennast mingi shovinistiga ja kodused tööd, laste lastega tegelemine ei ole meie peres ainult naise mure, vaid jaguneb võrdselt. Endal vildakas peremudel ja tuled teistele seda pähe määrima.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen 18 a koos elanud inimesega, kes igapäev teeb 1-2 tundi trenni ja sama laseb mul teha, ma küll aru ei saa, kuidas meie peres seetõttu midagi tasakaalust ära oleks. Et telekast jääb mõni saade vaatamata või mis?

Ega vist inimesel, kelle esimene mõte on nägemata jäänud saated, lapsi pole? Sest tavaliselt on ikka lapsed see põhjus, miks oodatakse ka teiselt poolelt osalemist pereelus. Loomulikult pole probleem selles, et mees “ei lase” naist trenni, vaid et keegi peab sel ajal siiski lastega ka tegelema. Või kasvõi aeg-ajalt kodugi koristama või süüa tegema. Mees, kes ise teeb seitse korda nädalas trenni ja “lubab” lahkelt naisel sama teha, juhul kui ta lapsed, kodu ja söögi samal ajal samuti organiseeritud saab, pole just teab mis unelmate prints.

Meil on 2 last ja usu, tunnikese päevas, leiab iga inimene, kui vähegi tahtmist on. Õnneks mina pole sidunud ennast mingi shovinistiga ja kodused tööd, laste lastega tegelemine ei ole meie peres ainult naise mure, vaid jaguneb võrdselt. Endal vildakas peremudel ja tuled teistele seda pähe määrima.

Lastega siis, mitte lapselastega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 100 kilone sõbranna tihti halab, et miks ükski ilus mees temaga ühendust ei võta, siis kuidas on õigem? Halada koos temaga ja nukralt nentida, et mehed ei tea, kui toredast naisest nad ilma jäävad või öelda otse, et arvan, et see on tingitud su liiga suurest kehakaalust? Kumb variant on parem?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 100 kilone sõbranna tihti halab, et miks ükski ilus mees temaga ühendust ei võta, siis kuidas on õigem? Halada koos temaga ja nukralt nentida, et mehed ei tea, kui toredast naisest nad ilma jäävad või öelda otse, et arvan, et see on tingitud su liiga suurest kehakaalust? Kumb variant on parem?

Öelda, et mustanahalistele kenadele meestele meeldib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 100 kilone sõbranna tihti halab, et miks ükski ilus mees temaga ühendust ei võta, siis kuidas on õigem? Halada koos temaga ja nukralt nentida, et mehed ei tea, kui toredast naisest nad ilma jäävad või öelda otse, et arvan, et see on tingitud su liiga suurest kehakaalust? Kumb variant on parem?

Just, selles ongi ju küsimus, teema on taas kõrvale kaldunud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 100 kilone sõbranna tihti halab, et miks ükski ilus mees temaga ühendust ei võta, siis kuidas on õigem? Halada koos temaga ja nukralt nentida, et mehed ei tea, kui toredast naisest nad ilma jäävad või öelda otse, et arvan, et see on tingitud su liiga suurest kehakaalust? Kumb variant on parem?

Just, selles ongi ju küsimus, teema on taas kõrvale kaldunud

Sulle juba öeldi hommikul, et kõnni ära. Aga saan aru, sinu eesmärk on sõbrannat ära kasutada ja ise särada. Kui leiaks mehe, oleks jälle häda. Temal armurõõmud ja sinu jaoks aega ei jätku.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen oma elus olnud nii see sinu nimetatud düstroofik, kui ka rubenslik naine ja ütlen ausalt, et saledana sain reaalselt 10x rohkem tähelepanu meestelt, kui paksuna. Olin ca 5 a tõsises ülekaalus ja sel ajal mul lähisuhteid luua ei õnnestunudki. Tugeva tahtejõuga võtsin kaalus alla ning alles siis leidsin enda kõrvale ka kaaslase. Nii, et võin omast käest kinnitada, et tänapäeva mehe iluideaal ei ole enam 200 a tagune, mil priskus näitas jõukust ja tugev säär vastupidavust rasketele maatöödele.

Ma olen ka pigem sarnast näinud. Sõbranna võttis ca 5 aastaga 30 kg juurde ja mees jättis ta maha sellepärast.

Paluks meelevaldseid väiteid mitte esitada. Inimesed ikka tüdinevad teineteisest ja lähevad lahku. Juhtub noorikul samal ajal keha mass suurenema – õigustus kohe varnast võtta! Hoopis mugavam on selliste asjaolude puhul võõrast daami ihaldaval mehel oma abikaasale tundelanguse ja laialimineku põhjust välja purtsatada. Tunnen prouat, kes lõpetas ülikooli, misjärel nad otsemaid mehega lahutasid. Kas te ka sel puhul väidaksite, et naise kõrgharidus oli casus belli

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 205 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna