Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna

Näitan 25 postitust - vahemik 181 kuni 205 (kokku 205 )

Teema: Ülekaalus sõbranna

Postitas:
Kägu

Selleks, et näha, et inimene jõusaalis käib, ei pea ta pesumodell olema. Ta ei pea isegi alasti olema. Ja samamoodi tunneb kohe ära lodeva inimese.

Okei, see on täiesti mõttetu väitlus. Ütlen viimase asja.

Paksude arv aina suureneb ja jääbki kasvama. Kui muretsetaks, siis hakkaks ju arv aina vähenema, aga ei hakka ju. Nii saabki üks sale kunn endale saledate naiste haaremi võtta.

Ei viitsi need pakud naised oma printsi nimel võistelda, järelikult ei ole need ilusad ja lihaselised, tugeva kanniga mehed piisavalt võistlemist väärt.

Sale ei võrdu treenitud inimest. Paks inimene võib muidugi saleda kaaslase saada, siin ei ole kahtlust. Aga paks üldiselt ei saa endale treenitud inimest.

Paksude arv aina suurene – ma tean. Vaata meie noorikeid või lapsi. Julm!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt on paaris ikka nö sama kategooria inimesed – ilusad ilusatega, veidrikud veidrikega, inetumad inetumatega ja kopsakamad omasugustega. Väga harva tuleb ette paare, kus midagi on silmatorkavalt tasakaalust väljas. Kui just raha või mingi muu alatu motiiv mängus pole. Kui siiralt romantilistest suhetest rääkida, siis inimesed on koos ikka pigem endaga sarnastega.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA toob välja, et sõbranna probleemiks on ilusate meest otsimine. Vot ei tea, oma kogemusest paksuna võin öelda, et ega mind ei ole tahtnud ka koledad mehed. Üldse pole tahetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häirib sellepärast, et inimene on tõeliselt frustreerunud, masendunud ja üksildane, et kaaslast ei leia. Ja soovib pidevalt arutleda ja kaastunnet nende katsetuste tulemusena.

Ma olen ka ülekaalus olnud terve elu ja mul pole iial olnud meeste puudust. Kaalun nii palju nagu kaks keskmist naist kokku, aga austajatest pole puudust olnud. Olen ise valinud ja mind on valinud ikka väga tegijad mehed, enamasti ilusad. Sõbranna aga ei tee sõbranna kohta teemat, vaid sõbranna toetab sõbrannat tema valikutes.

Ilmselt sul reaalsustaju veidi nihkes ja need sinu kategooria mehed on siiski veidi teine klass.

Ma usun, et asi on iseloomus. Rõõmsad ja mittepõdejad naised tõmbavad mehi üsna edukalt ligi, olgu nad siis saledad või vormikad.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli nii, et teatud ülekaalus tahtsid ka ilusad mehed, rasvumise tasemele jõudes muutus olukord drastiliselt. Muutusin ka ise vaga ebakindlaks. Aga tõesti, loeb iseloom, loeb arukus, ka nägu, hambad jne jne ????

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuringutega on selgitatud et enamus treeningutega end saledatena hoidvaid naisi maksavad vaimset lõivu nende igapäevaste pingutuste eest.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuringutega on selgitatud et enamus treeningutega end saledatena hoidvaid naisi maksavad vaimset lõivu nende igapäevaste pingutuste eest.

Millised uuringud? Kes need läbi viisid ja millist lõivu?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las olla paks. Probleem a) paksmagu sinu mehele vägisi külge lööb, kui oleks rasvikust mees, sulle külge lööb b) iga vestluse aegu saeb, et teda ei taheta ja sõbranna aita

Paksmao välimus saab a) panna sind paremini tundma ja nautida meeste tähelepanu, et kõrval on kole ja paks sõbranna ja ise paistad veelgi kauneim b) tunda häbi, et sul ilusaid sõbrannasid pole

Rehnutit mõistab sale sõbranna vast ikke.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised uuringud? Kes need läbi viisid ja millist lõivu?

Mind segati ja pidin katkestama. Niisiis enamus saledatest naistest hambad ristis oma välimuse nimel piinavad ennast treeningutega ja keelavad endale kõige maitsvamaid sööke. Kes aastate viisi näiteks jõusaalis ennast piinavad, need ei kujuta enam elu ilma masohhismita ette. See enesepiinamine muutub nagu tarvilikuks osaks igas päevas. Inimene, kes piitsutab ennast mõttetult, ta tunneb naudingut kui piin lõppeb ja äraspidise loogikaga arvab, et see piin ongi elamiseks hädatarvilik. Pidevad kannatused muudavad meelsust. Tore tüdruk, kes enda kehaga rahul ei ole, tema mure hakkab peegelduma näost välja. Kõik näevad, et temaga on midagi pahasti. Inimene pealtnäha ilus ja terve, aga tirib tühja maoga arutult mingeid raskusi. Kui tänaval vastutulijaid jälgida, siis viiest trullast neli on rõõmsameelsed, aga kondistel on viiest neli tigeda olemisega

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millised uuringud? Kes need läbi viisid ja millist lõivu?

Mind segati ja pidin katkestama. Niisiis enamus saledatest naistest hambad ristis oma välimuse nimel piinavad ennast treeningutega ja keelavad endale kõige maitsvamaid sööke. Kes aastate viisi näiteks jõusaalis ennast piinavad, need ei kujuta enam elu ilma masohhismita ette. See enesepiinamine muutub nagu tarvilikuks osaks igas päevas. Inimene, kes piitsutab ennast mõttetult, ta tunneb naudingut kui piin lõppeb ja äraspidise loogikaga arvab, et see piin ongi elamiseks hädatarvilik. Pidevad kannatused muudavad meelsust. Tore tüdruk, kes enda kehaga rahul ei ole, tema mure hakkab peegelduma näost välja. Kõik näevad, et temaga on midagi pahasti. Inimene pealtnäha ilus ja terve, aga tirib tühja maoga arutult mingeid raskusi. Kui tänaval vastutulijaid jälgida, siis viiest trullast neli on rõõmsameelsed, aga kondistel on viiest neli tigeda olemisega

Okei, siin sa räägid toitumishäiretest, mitte inimestest kes lihtsalt trennis käivad. Toitumishäirega inimesed üldiselt ongi stressis – loogiline ju.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, siin sa räägid toitumishäiretest, mitte inimestest kes lihtsalt trennis käivad. Toitumishäirega inimesed üldiselt ongi stressis – loogiline ju.

Kehatüübid mesomorf, endomorf, ektomorf. Pinguta või pärakas välja, kehatüübid määravad ära, kas oled graatsiline baleriin või turske maanaine ja me räägime normaalkaalust, üks on lihtsalt vaal ja teine baleriina.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, siin sa räägid toitumishäiretest, mitte inimestest kes lihtsalt trennis käivad. Toitumishäirega inimesed üldiselt ongi stressis – loogiline ju.

Kehatüübid mesomorf, endomorf, ektomorf. Pinguta või pärakas välja, kehatüübid määravad ära, kas oled graatsiline baleriin või turske maanaine ja me räägime normaalkaalust, üks on lihtsalt vaal ja teine baleriina.

Mis see siia puutub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see siia puutub?

Kas oma patsientidega suhtled samamoodi?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuringutega on selgitatud et enamus treeningutega end saledatena hoidvaid naisi maksavad vaimset lõivu nende igapäevaste pingutuste eest.

Täiesti vale. Kehaline aktiivsus aitab ka vaimse tervise häirete puhul, täiesti teaduslikult on tõestatud, et parim ravi mõõduka depressiooni puhul on just füüsiline trenn.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti vale. Kehaline aktiivsus aitab ka vaimse tervise häirete puhul, täiesti teaduslikult on tõestatud, et parim ravi mõõduka depressiooni puhul on just füüsiline trenn.

Seda küll, aga pidev stress oma välimuse pärast ja pidev toitumise pärast muretsemine nullib selle trennist saadava heaolutunde.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti vale. Kehaline aktiivsus aitab ka vaimse tervise häirete puhul, täiesti teaduslikult on tõestatud, et parim ravi mõõduka depressiooni puhul on just füüsiline trenn.

Seda küll, aga pidev stress oma välimuse pärast ja pidev toitumise pärast muretsemine nullib selle trennist saadava heaolutunde.

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Ma olen FB-s ilukirurgia grupis ja on küll mitmest väga tunnustatud kaunitarist mulje jäänud, et on stress. Üks täiesti äranälginud välimusega inimene küsis, et kus saab teha lõualotile rasvaimu, teine käis rasvaimul, sest kõhul olevat olnud mingi vari, mida ta trenniga ära ei saanud jne. Ei tundu, et see ilus olemine oleks väga stressivaba. Endal mul on ka neid sõbrannasid küll, kes midagi ei söö, siis vahepeal jälle õgivad, kogu aeg on mure kaelas, kuigi nad on ülisaledad niigi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Ma olen FB-s ilukirurgia grupis ja on küll mitmest väga tunnustatud kaunitarist mulje jäänud, et on stress. Üks täiesti äranälginud välimusega inimene küsis, et kus saab teha lõualotile rasvaimu, teine käis rasvaimul, sest kõhul olevat olnud mingi vari, mida ta trenniga ära ei saanud jne. Ei tundu, et see ilus olemine oleks väga stressivaba. Endal mul on ka neid sõbrannasid küll, kes midagi ei söö, siis vahepeal jälle õgivad, kogu aeg on mure kaelas, kuigi nad on ülisaledad niigi.

See ongi ju äärmus ja ei ole ometi tingitud trennitegemisest. Füüsiline aktiivsus on igal juhul nii vaimsele kui füüsilisele tervisele ainult kasulik.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi ju äärmus ja ei ole ometi tingitud trennitegemisest. Füüsiline aktiivsus on igal juhul nii vaimsele kui füüsilisele tervisele ainult kasulik.

Kes see öelnud on, et seda trenn põhjustab. Ma ütlesin, et on hulgaliselt ärevuses inimesi, kelle puhul ei aita ka trenn. Väga paljud ülikõhnad ja teiste poolt kaunitarideks peetavad inimesed on sellised seesmiselt väga ärevad ja stressis oma välimuse pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Ma olen FB-s ilukirurgia grupis ja on küll mitmest väga tunnustatud kaunitarist mulje jäänud, et on stress. Üks täiesti äranälginud välimusega inimene küsis, et kus saab teha lõualotile rasvaimu, teine käis rasvaimul, sest kõhul olevat olnud mingi vari, mida ta trenniga ära ei saanud jne. Ei tundu, et see ilus olemine oleks väga stressivaba. Endal mul on ka neid sõbrannasid küll, kes midagi ei söö, siis vahepeal jälle õgivad, kogu aeg on mure kaelas, kuigi nad on ülisaledad niigi.

Ülisale ei võrdu hea vorm.
Mina ei tea heas vormis naisi, kes piinavad ennast näljutades. Näljutamine ja hea vorm ei saa käsikäes käia, sest lihased näljutamisega ei kasva.
Ma ise käin jõusaalis juba aastaid – olen sale ja vormis ning õnnelik. Ma ei näljuta ennast vaid söön korralikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti vale. Kehaline aktiivsus aitab ka vaimse tervise häirete puhul, täiesti teaduslikult on tõestatud, et parim ravi mõõduka depressiooni puhul on just füüsiline trenn.

Seda küll, aga pidev stress oma välimuse pärast ja pidev toitumise pärast muretsemine nullib selle trennist saadava heaolutunde.

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Kellel pole toiduarmastust, see suitsetab, joob, paneb narkot või lööb litsi. Kõik vahepealsed kombod on olemas. Kes mutileerib välimust jne. Maksumaksjate vaatevinklist saan aru, miks pakse vihatakse ja et paksude õgimine ajab südame pahaks, aga paraku veel pole keeldu, et paksud ei või sama õhku hingata mis sina. Lastele seletad terv. Toitumist ja ütled, et õpetaja, sõbranna ema, ämm on ebatervislik ja sa ei taha selliseks muutuda ja annad eeskuju.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Ma olen FB-s ilukirurgia grupis ja on küll mitmest väga tunnustatud kaunitarist mulje jäänud, et on stress. Üks täiesti äranälginud välimusega inimene küsis, et kus saab teha lõualotile rasvaimu, teine käis rasvaimul, sest kõhul olevat olnud mingi vari, mida ta trenniga ära ei saanud jne. Ei tundu, et see ilus olemine oleks väga stressivaba. Endal mul on ka neid sõbrannasid küll, kes midagi ei söö, siis vahepeal jälle õgivad, kogu aeg on mure kaelas, kuigi nad on ülisaledad niigi.

See ongi ju äärmus ja ei ole ometi tingitud trennitegemisest. Füüsiline aktiivsus on igal juhul nii vaimsele kui füüsilisele tervisele ainult kasulik.

Kõik teavad seda ja ometi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes see öelnud on, et seda trenn põhjustab. Ma ütlesin, et on hulgaliselt ärevuses inimesi, kelle puhul ei aita ka trenn. Väga paljud ülikõhnad ja teiste poolt kaunitarideks peetavad inimesed on sellised seesmiselt väga ärevad ja stressis oma välimuse pärast.

Ja mis siis? Paksud on veel rohkem seesmiselt ärevad ja stressis oma välimuse pärast. Ja õgivad suurest stressist ja ärevusest.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalsel tervel inimesel sellist stressi pole. Stress on toitumishäiretega inimesel ja suuremal osal neid ei ole.

Ma olen FB-s ilukirurgia grupis ja on küll mitmest väga tunnustatud kaunitarist mulje jäänud, et on stress. Üks täiesti äranälginud välimusega inimene küsis, et kus saab teha lõualotile rasvaimu, teine käis rasvaimul, sest kõhul olevat olnud mingi vari, mida ta trenniga ära ei saanud jne. Ei tundu, et see ilus olemine oleks väga stressivaba. Endal mul on ka neid sõbrannasid küll, kes midagi ei söö, siis vahepeal jälle õgivad, kogu aeg on mure kaelas, kuigi nad on ülisaledad niigi.

Ülisale ei võrdu hea vorm.

Mina ei tea heas vormis naisi, kes piinavad ennast näljutades. Näljutamine ja hea vorm ei saa käsikäes käia, sest lihased näljutamisega ei kasva.

Ma ise käin jõusaalis juba aastaid – olen sale ja vormis ning õnnelik. Ma ei näljuta ennast vaid söön korralikult.

Mina olen ülekaaluline, aga olen igati treenitud ning vormis, käin 3x nädalas jõusaalis (eratreeneri käe all), ratsutan, käin palju jalgsi ja ei lödise kusagilt midagi, aga mulle meeldib hästi süüa ja minu viga on see, et ma söön liiga palju.
Olen näinud trennis veel paari naist, kes on samuti kopsakamad, kuid igati trimmis mitte lödisevad.
Ja me kõik oleme väga rõõmsad.
Ma ei räägi hetkel kuni 5kg ülekaalust vaid ikka nii 15-20kg.
Jutu mõte see, et trennis käijad ei ole alati saledad ja samuti ei ole saledad sugugi alati trimmis.
Jamaks läheb asi siis, kui sale olemise nimel ennast pooleks pingutama hakkad. Trenn ja mittesöömine või äärmuslikult vähene toitumine ning väike valik.
Lubades endale kõike on inimene kindlasti õnnelik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isiklik arvamus. Kui on ikka päris sõbranna, see tähendab, et olete tõeliselt lähedased ja üksteise usaldusisikud, siis on täiesti ok rääkida kõigest. Siis on ok nimetada asju õigete nimedega, mitte ilustada ja jätta ruumi võltslootustele.

Täpselt samuti ootan ma, et ka sõbranna oleks minuga avatud. Ja, kui näeb minu juures midagi laita, siis seda ka teeb, mitte ei ignoreeri seda taktitundeliselt, kuid silmakirjalikult.

Õnneks mu parim sõbranna on täpselt selline. Eks mõnikord korraks riivab küll, aga ma vähemalt tean, et siis on see objektiivne tõde, mitte ilustatud vale.

Kui elevant on toas, siis ei ole mõtet teha nägu, et elevanti seal ei ole.

Sinule sobib nii, aga igaühele ei sobi. Mul on sõbranna, kellega tunneme 45 aastat. Aga ma tean korduvate katsetuste tulemusel, et kui ma üritan talle omal initsiatiivil rääkida mõnest “elevandist”, mida tema ei näe, siis ta saab mu peale päris pahaseks ja asub õigustama. Mitte kunagi pole nii olnud, et ta tagantjärele ütleks, et jah, sul oli õigus. Või et oleks aru saada, et ta võtab nõuandeid arvesse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 181 kuni 205 (kokku 205 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna