Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülemaailmsed protestid homme

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Ülemaailmsed protestid homme

Postitas:
Kägu

Enamusel siin “lapseisad” sealsamas Soomes ehitusel, mis probleem teil nüüd siis selle ühe ehitajaga on?

Jajah, oma peaga mõtlemise tulemus. Kui tõdeda, et ehitajal ei ole piisavalt teadmiste tausta, et viroloogina tegutseda, tähendab see kindlasti, et inimene suhtub kuidagi halvasti ehitajatesse. Vaata, kui mul on vaja kingi parandada, pöördun ma kingseppa poole, mitte ei otsi abi ajukirurgilt. Kui mul on vaja kodu remontida või maja ehitada, pöördun ma ehitaja poole, mitte ei otsi abi viroloogilt. Sest kingsepp oskab kingi parandada ja ehitaja ehitada. Aga kui teemaks on kiiresti leviv ohtlik viirus, siis selles paraku ei ole spetsialist mitte ehitaja, aga arstid ja viroloogid. Isegi siis, kui see ehitaja esimest korda elus on avastanud, et tal on “oma pea”, millega mõelda, ei suuda ta siiski oma teadmisi ja arusaamisi niimoodi viroloogi või arsti tasemele saada.

Minu meelest on üldse see “oma peaga mõtlemine” selline lahe väljend. Tundub, et seda kasutavad need, kelle jaoks on see mõtlemine alati vaevaline protsess olnud. Kes kooli matemaatika tunnis põrnitsesid arusaamatuses vihikus olevat teksti ja lihtsalt ei saanud aru, mida nad tegema peavad jne. Ja nüüd nad siis on äkki avastanud, et “oma peaga# võiks mõelda saama ja siis sellest muudkui räägivad. Need, kelle jaoks on asjadest arusaamine ja mõtlemine kogu nende elu normaalne elu osa olnud, ei ole selle pealegi tulnud, et seda mõtlemist kuidagi eriliselt rõhutama peaks.

+12
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kuule. Keegi ei tegutsegi ega esinegi viroloogina.

Teemaks on eelkõige risk.

Mingi vaist ja riskioskus peabki igal inimesel olemas olema. Sul on ka. Sellepärast sa elus oledki.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, Soome ehitajast kalevipoeg on siis “oma peaga mõtlejate” liider ja mahitaja. Eks see kinnitab taset muidugi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, Soome ehitajast kalevipoeg on siis “oma peaga mõtlejate” liider ja mahitaja. Eks see kinnitab taset muidugi.

Mul on täiesti ükskõik, kas see on Soomes töötav ehitaja või Tuneesiast tulnud kokk, kel on praegu piisavalt julgust sellele üha süvenevale hullumeelsusele vastu hakata ning avalikult inimesi kaasata. Ega Varro Vooglaid üksi ka ei jõua meie kõigi eest seista, on aeg jalad pe*se alt välja otsida ja ise ka veidi liigutada. See on iga kodaniku kohus, viidata ebaõiglusele ja ebaseaduslikkusele.
Sest see, mis praegu toimub, ei ole ei aus, põhiseaduslik, inimõigusi arvestav ega ka mingi tervisekriisi lahendamine.

+3
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

..jah, usu siis Kiike- endine maakler.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..jah, usu siis Kiike- endine maakler.

Müügimees, mis muud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toimus siis midagi või?
Ainuke uudis mida nägin, oli selle kohta kuidas petturiminevikuga antivaxxeri Elvis Braueri kohviku ees oli mingi kamp inimesi plakatitega.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toimus siis midagi või?

Ainuke uudis mida nägin, oli selle kohta kuidas petturiminevikuga antivaxxeri Elvis Braueri kohviku ees oli mingi kamp inimesi plakatitega.

New Yorki saad veel laivis jälgida: https://www.youtube.com/watch?v=qeqDiDA4_Hs

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kirjuta youtube’is otsingusse World Wide Rally, ja saad ise valida, mida vaadata.

Sydneys toimus 7news andmetel lisaks kümnete tuhandete protestijatega meeleavaldusele ka umbes 120 osavõtjaga vaktsiinifanattide miiting, kus mingi paks süste promos.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis ei olnud midagi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Ülemaailmsed protestid homme