Esileht Koolilaps Üleminekueksam gümnaasiumis

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Üleminekueksam gümnaasiumis

Postitas:
Kägu

Lapsel homme ees üleminekueksam, 10.klass ja inglise keel. Kellel on varasemalt kogemusi GAG vōi üldse üleminekueksamitega? Laps on väga närveeriv inimene ja kardab, et kukub sellepärast koolist välja, et ei suuda saada head tulemust. Mina ei tea nende eksamite kohalt midagi, kas päriselt siis ka tõenäosus välja kukkuda, kui terve aasta tublilt õppinud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei usu, et tubli õppur läbi kukuks. Minu tavaline 4-5line laps sai selle eksami A+. Tõsi, maksimumhinded olid küll mõnel üksikul, aga A-sid oli palju ja ei mäleta, et keegi klassist oleks läbi kukkunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõpetasin GAGi mõnda aega tagasi, aga pidin ka üleminekueksami inglise keeles tegema. Tulin täiesti tavalisest põhikoolist (pigem nõrgema ik tasemega) ja inglise keele üleminekueksami sain 5. Minu mäletamist mööda põhines eksam FCE testidel ning olid vast B2 või C1 taseme peale. Ka need, kes inglise keelt kõige paremini ei osanud, tegid eksami vähemalt 3 peale ära. FCE harjutustestid peaks internetis olema kättesaadavad harjutamiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui üleminekueksam on inglise keeles, siis on tegemist kas inglise keele või mat-in suunaga, eks? Keegi ei kuku seal sellel eksamil läbi. Ja halva tulemuse pärast ei visata kedagi välja ka, välja saab visata võlgnevuste pärast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mäletamist mööda põhines eksam FCE testidel ning olid vast B2 või C1 taseme peale.

C1 materjali peale see eksam küll olla ei saa, C1 eksamit tehakse 12. või kõige varem 11. klassis. Kui 10. klassi üleminekueksam oleks juba C1 tasemel, mida nad siis veel kaks aastat seal koolis teeksid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mäletamist mööda põhines eksam FCE testidel ning olid vast B2 või C1 taseme peale.

C1 materjali peale see eksam küll olla ei saa, C1 eksamit tehakse 12. või kõige varem 11. klassis. Kui 10. klassi üleminekueksam oleks juba C1 tasemel, mida nad siis veel kaks aastat seal koolis teeksid?

Nüüd 11ndas tegi suur osa keeleklassidest CAE juba C2 tasemele. 12ndas neil enam klassikalisi inglise keele tunde polegi, vaid üks ingliskeelne valikaine.

Uute 2022 suundade kohta ei oska öelda, kuidas olema hakkab.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

GAGi 10.klassi üleminekueksam peaks jah olema FCE põhjal ehk siis vist B2 tase. Kes sinna klassi kord juba sisse saanud, ei tohiks küll selles läbi kukkuda.

11.klassis tehakse juba üldiselt CAE ja siis saavad kõik C1 või C2 kätte. Vbl mõni üksik erand (pigem reaalklassist) ka B2.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps Üleminekueksam gümnaasiumis