Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga ja erinevad vaevused

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Üleminekuiga ja erinevad vaevused

Postitas:

Viimasel ajal tekib selleteemalisi kirjutisi siia natukene tihemini kui kunagi varem. Nii naljakas mõelda, et meie põlvkond kes alustas siin foorumis väga väga ammu rasestumise-lapse ootamise- ja sünnitamisega on nüüd vist sellesse ikka jõudnud kus tuleb järgmine etapp elus käsile võtta.
Kuna ka minul läheneb viies kümnekas jõudsalt, siis paneme kirja kõik hädad mis üleminekueaga tekkida võivad ja millede kohta arst ei oska öelda, et rahu, ainult rahu, see kõik käib vanuse juurde.
Minul algas kõik nii salaja, et ei saanudki enne aru, kui päevad ebaregulaarseks muutusid.
46 aastat ja peale hakkasid unehäired ja üksikud öised külma- ja kuumahood. Esialgu külmahood ja ikka sellised, et lõdisesin paksu teki all. Vaikselt hakkasid tekkima ka kuumahood. Ka hakkas seedimine tunda andma: kõhukinnisus umbes pool aastat millel lisaks maoprobleemid. Kõhukinnisus vaikselt taandus, maoprobleemid jäid. Need tulevad ja lähevad ja ei teagi millest.
Tujutsemine: ka mingi paar-kolm kuud ja siis kõik ok. Pigem võin öelda, et ei ole kunagi nii rõõsa ja roosa olnud.
Siis põiehädad. Pole kunagi põiepõletikus olnud aga nüüd mitu tükki järjest. Need hädad möödusid siis kui päevad ära jäid. Ahjaa, enne kui päevad ära jäid olid need paaril-kolmel kuul ebaregulaarsed. Nüüd pole neid õnneks üldse ca pool aastat. Vast läheb õnneks ja enam ei tulegi! Kuumahood on jäänud! Eriti öised aga kuulates teisi endavanuseid, ei olegi need kõige hullemad.
Mulle endale tundub aga, et olen päris kergelt pääsenud. Kuidas teil?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin 43 eluaastat ning olin varasemalt hädas väga tugeva PMS-gs: peavalud, tujukus, punnid, jalad paistes, rinnad puhvis, hunidiisu jne. Mungapipra ja nuvaringiga asi leebus paljudeks aastateks. Siis ühel hetkel lõpetasin mõlema võtmise/kasutamisest ning mitte midagi ei juhtunud enam – PMS-st järel ainult kerge peavalu, muud sümptomid taandunud, tsükkel muidu aga küll korrapärane.
Hiljuti ütles teismeline poeg (kelle ootamise ajal ma siin 16 aastat tagasi käima hakkasin), et kuule emps, kas sa oled haige, et pidevalt külma üle kurdad. Tõesti, pidevalt on käed ja jalad külmad, isegi soojadel ilmadel. Öösel magan kuumaveepudel kaisus.
Pole peaaegu kunagi higistaja olnud, aga nüüd tekib teatud tööde juures selline nähtus, et peanahk läheb tuliseks ja higiseks. Mäletan lapsena, kuidas selle üle kurtis kunagi vanaema ja hiljem ka oma ema.
Küll aga on näonahk väga hea – punnivaba ja pehme, kortsukesed küll silmanurgas, aga see eakohane. Jume on kuidagi rõõsa – vahest mängib ka rolli, et teen aastas korra ühe toidulisandite kuuri läbi ja võtan juurde karotiini.
Seedmine on olnud nagu kellavärk, kaebusi pole olnud.
Üsna veider nähtus veel – nooruses murdsin suusatades puusaluu (selline mõraline), see annab ennast tunda siis, kui vahetub aastaaeg või hakkab lund sadama, vihma veel see ei ennusta.
Samas energiat jagub, meeleolu on enamjaolt hea ning jaksu on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 50. viimane pool aastat on päevad ebaregulaarseks muutunud. mingeid vaevusi ega hoogusid ei ole ja siiralt loodan, et ei tule ka.
ise olen see viimane pool aastat kuidagi hoopis tunduvalt rahulikum, kui varasemalt. ütleksin, et isegi kuidagi tuim ja ükskõikne, ei lähe enam millegi peale nagu säraküünal põlema, nagu varasemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

49-selt algasid unehäired (tugevad) ja ärritusin iga pisiasja peale. 53-selt sain päevadest lahti, algasid kuumahood, nii ikka 10 x ööpäevas ja nii, et öösel olin läbimärg. 3,5 aastat talusin neid, siis võtsin vastu retsepti HAR-ile. Veel suurem põhjus oli tupekuivus, mis tekkis 3 aastat peale menopausi. Ikka nii hull, et lausa haavandid tekkisid. Nüüd olen pool aastat Liviali võtnud ja elu on jälle elamist väärt. Ei mingeid kuumahooge, unehäireid ega kuivust. Proovin aasta-paar seda Liviali võtta, siis katkestan ja vaatan, kas kuumahood tulevad tagasi või ei. Kui jah, siis ei teagi, kas riskin Har-iga edasi või mitte. Eks paistab.

kas kehakaal ei tõusnud selle võtmis tagajärjel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasel ajal tekib selleteemalisi kirjutisi siia natukene tihemini kui kunagi varem. Nii naljakas mõelda, et meie põlvkond kes alustas siin foorumis väga väga ammu rasestumise-lapse ootamise- ja sünnitamisega on nüüd vist sellesse ikka jõudnud kus tuleb järgmine etapp elus käsile võtta.
Kuna ka minul läheneb viies kümnekas jõudsalt, siis paneme kirja kõik hädad mis üleminekueaga tekkida võivad ja millede kohta arst ei oska öelda, et rahu, ainult rahu, see kõik käib vanuse juurde.
Minul algas kõik nii salaja, et ei saanudki enne aru, kui päevad ebaregulaarseks muutusid.
46 aastat ja peale hakkasid unehäired ja üksikud öised külma- ja kuumahood. Esialgu külmahood ja ikka sellised, et lõdisesin paksu teki all. Vaikselt hakkasid tekkima ka kuumahood. Ka hakkas seedimine tunda andma: kõhukinnisus umbes pool aastat millel lisaks maoprobleemid. Kõhukinnisus vaikselt taandus, maoprobleemid jäid. Need tulevad ja lähevad ja ei teagi millest.
Tujutsemine: ka mingi paar-kolm kuud ja siis kõik ok. Pigem võin öelda, et ei ole kunagi nii rõõsa ja roosa olnud.
Siis põiehädad. Pole kunagi põiepõletikus olnud aga nüüd mitu tükki järjest. Need hädad möödusid siis kui päevad ära jäid. Ahjaa, enne kui päevad ära jäid olid need paaril-kolmel kuul ebaregulaarsed. Nüüd pole neid õnneks üldse ca pool aastat. Vast läheb õnneks ja enam ei tulegi! Kuumahood on jäänud! Eriti öised aga kuulates teisi endavanuseid, ei olegi need kõige hullemad.
Mulle endale tundub aga, et olen päris kergelt pääsenud. Kuidas teil?

Kui vana oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 23:14; 26.09 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Kuidas teil on/on olnud menstruatsioontsükkel vanuses 49-…? saan kohe 50 ja suvest alates on päevadega täielik jama; kord algavad 16. päeval, siis on vahet 23 päeva; enam ei saa aru, millal päevad algavad (mul on kogu aeg olnud suhteliselt korrapärane, st 28 päeva) Teeb murelikuks, samas arstile saab järjekorra alusel detsembris :(. Kogu aeg mõtlen, et ehk tsüklihäire ja muutub, aga vist on midagi ikka sassis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.08 23:14; 26.09 04:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48 ja hiljuti sain samuti teada, mida tähendavad kuumahood. Ca 4-5 kuu vältel higistasin lainetena öösiti. Siis see periood möödus ja hetkel on normaalne. Veel on lisandunud lainetena südamepekslemised – algul need hirmutasid, käisin südamearstil ja puha (noh, tüüpiliselt – arstil olles ja mõõtmisi tehes ei pekselnud parasjagu midagi). Aga nüüd olen end ümber häälestanud, et – kama, võin ju ära ka surra, minust ei sõltu enam miski.

Kuna mul mirena, siis päevasid pole juba 15 aastat – selles osas pole midagi ei kurta ega arvata.

Aga lugege pereelu rubriiki, seal planeeritakse 40+ veel beebisid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen 48 ja hiljuti sain samuti teada, mida tähendavad kuumahood. Ca 4-5 kuu vältel higistasin lainetena öösiti. Siis see periood möödus ja hetkel on normaalne. Veel on lisandunud lainetena südamepekslemised – algul need hirmutasid, käisin südamearstil ja puha (noh, tüüpiliselt – arstil olles ja mõõtmisi tehes ei pekselnud parasjagu midagi). Aga nüüd olen end ümber häälestanud, et – kama, võin ju ära ka surra, minust ei sõltu enam miski.

Kuna mul mirena, siis päevasid pole juba 15 aastat – selles osas pole midagi ei kurta ega arvata.

Aga lugege pereelu rubriiki, seal planeeritakse 40+ veel beebisid ????

Ka 48. Samuti südame pekslemine ja öised kuumahood. Pekslemine nii väga ei häirigi, kuna tean, et see puhtalt ealine iseärasus. Aga öine higistamine on küll hull. Riided märjad, siis hakkab külm, siis jälle palav… Oh, tont küll!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 14:04; 30.09 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teema just. Olen 49 ja olen ka teatud muutusi täheldanud. Tsükliga on nii, et paar aastat tagasi hakkasid päevad aeg-ajalt lihtsalt vahele jääma, umbes nii, et 2 kuud ei ole, siis 3 kuud jälle õigete vahedega, siis jälle 1 kuu vahele jne. Nüüd oli 10 kuud vahet (arvasin, et enam ei tulegi), aga siis jälle oli (tundsin kohe, et ohh, ma olen siiski veel noor). Günekoloogiga olen konsulteerinud ja ta ütleb, et see ongi igaühel isemoodi ja midagi ette prognoosida ei saa. Kuumahoogusid vist ei ole (veel). Olen kuulnud, et need tunneb eksimatult ära ja et need on just eelkõige öösiti. Kas südamepekslemine käib ka asja juurde? See on mul küll, ma ei oleks osanud sellele õiget nimegi anda, aga just õhtuti, kui olen täiesti puhkeolekus, tunnen vahel, et süda lööb kuidagi metsikult kõvasti, ilma mingi põhjuseta.
Väsinud olen ma pidevalt, olin varem ka, selle suhtes midagi muutunud ei ole. Olengi eluaeg selline äbarik olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus 45, päevad käivad korralikult. Kevadel higistasin 3 nädalat öösiti, äkki algasid ja nii ka päeva pealt lõppesid. Mida aga olen märganud, et enne päevi ärritun kohutavalt. Varem pole sellist aja olnud. Nüüd on vahel tunne, et katus sõidab ära. Ükspäev ütlesin ühele klenditeenindajale halvasti- kohutavalt häbi oli ja on. Pole naistearstiga rääkinud, aga pean vist enne päevi hakkama mingit rahustit võtma. Muidu on varsti külahullu kuulsus küljes!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga lugege pereelu rubriiki, seal planeeritakse 40+ veel beebisid

Ikka parem kui 43-sena puusavaludega lumesadu ennustada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 49 ja ühtki eespool nimetatud vaevust siiani tundnud ei ole. 3 aastat tagasi jäid päevad ära, siis arvasin küll, et kliimaks on käes, aga tegelikult olin hoopis rase:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 22:49; 04.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50 ja sain ka kuumahoogusid nüüd tunda. See on väga õudne, algul oli ainult öösiti, nüüd on ka päeval, tavaliselt pärast söömist hakkab kohe.
Kaalu on ka juurde tulnud ja ma tunnen, kuidas rasvapolster paikneb kehal ümber, enne oli talje sale aga nüüd just sinna kogunebki.
Väga raske on taluda neid muutusi.
Mina isiklikult küll tunnen, et enam töö juures sellise hooga ei saa panna, kui varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Kuidas teil on/on olnud menstruatsioontsükkel vanuses 49-…? saan kohe 50 ja suvest alates on päevadega täielik jama; kord algavad 16. päeval, siis on vahet 23 päeva; enam ei saa aru, millal päevad algavad (mul on kogu aeg olnud suhteliselt korrapärane, st 28 päeva) Teeb murelikuks, samas arstile saab järjekorra alusel detsembris :(. Kogu aeg mõtlen, et ehk tsüklihäire ja muutub, aga vist on midagi ikka sassis.

Minul sama. Olen 49, tavaline vahe oli 28 päeva. Nüüd on nii, et kord on 22 päeva ja siis on 2 kuud. Arstil käisin ja öeldi, et kõik on normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 20:06; 04.10 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 49 ja ühtki eespool nimetatud vaevust siiani tundnud ei ole. 3 aastat tagasi jäid päevad ära, siis arvasin küll, et kliimaks on käes, aga tegelikult olin hoopis rase:)

Tunnen kaasa! Rasedus 46-aastaselt on tunduvalt hullem kui menopaus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 14:04; 30.09 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

46.
vaevustevaba.
peale kroonilise unetuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 49 ja ühtki eespool nimetatud vaevust siiani tundnud ei ole. 3 aastat tagasi jäid päevad ära, siis arvasin küll, et kliimaks on käes, aga tegelikult olin hoopis rase:)

Tunnen kaasa! Rasedus 46-aastaselt on tunduvalt hullem kui menopaus.

kust sa tead, et palju hullem on? kas see mitte individuaalne ei ole? nagu ka menopausi algus. minul näiteks ei ole erinevalt sinust 48-aastasena mingeid vaevusi. olen kindel, et paar aastat tagasi rasestumine ja sünnitamine ei oleks mulle mingi füüsiliselt raske kogemus olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 49 ja ühtki eespool nimetatud vaevust siiani tundnud ei ole. 3 aastat tagasi jäid päevad ära, siis arvasin küll, et kliimaks on käes, aga tegelikult olin hoopis rase:)

Tunnen kaasa! Rasedus 46-aastaselt on tunduvalt hullem kui menopaus.

kust sa tead, et palju hullem on? kas see mitte individuaalne ei ole? nagu ka menopausi algus. minul näiteks ei ole erinevalt sinust 48-aastasena mingeid vaevusi. olen kindel, et paar aastat tagasi rasestumine ja sünnitamine ei oleks mulle mingi füüsiliselt raske kogemus olnud.

Ega jah, kes sind kiita jõuab! Sina jääd meil igavesti nooreks ja kõik vaevused ja haigused lähevad sinust vananedes suure kaarega mööda. Nagu öeldakse: lootus on lollide lohutus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka vist juba üleminekuea vaevused, sest mul samad sümptomid, aga olen 34.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiljuti ütles teismeline poeg (kelle ootamise ajal ma siin 16 aastat tagasi käima hakkasin), et kuule emps, kas sa oled haige, et pidevalt külma üle kurdad. Tõesti, pidevalt on käed ja jalad külmad, isegi soojadel ilmadel. Öösel magan kuumaveepudel kaisus.

Huvitav, kas neil külma- ja kuumahoogudel on seos ka sellega, kui külma- või kuumakartlik inimene varem oli?
Ma olen 35, kogu oma täiskasvanuea maganud riietega (dressides) ja paksude sokkidega, seda siis eesti kliimas. Minu jaoks normaalne magamistoa temperatuur on u 27-28 kraadi (siis saan öösärgiga magada aga tekk peab ikka olema), päeval ringi liikumiseks meeldib selline 34-40 kraadi sooja. Ma ei kujuta ette, mis saab siis, kui mingid külmahood mind tabama peaks kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 aastane, viimane aasta on tsükkel olnud ebaregulaarne – algas peavaludega (mis võis olla seotud ka kõrgenenud vererõhuga), siis kadusid päevade ajal valud ja voolus jäi väiksemaks. Pöördusin arsti juurde ja see vihjas, et vanus juba selline, et menopaus võib alata. Tegi ka ultraheli, nägi seal midagi ja palus tulla uuesti kontrolli poole aasta pärast. Kuna päevad ebaregulaarsed siis just algasid päevad, kui pidin minema, seega lükkasin edasi. Loodan, et jälle päevad ei tule siis, kui mul aeg pandud.
Kuumahooge nagu siin kirjeldatud pole olnud aga öösiti on vahel palav olnud küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

44 aastane, viimane aasta on tsükkel olnud ebaregulaarne – algas peavaludega (mis võis olla seotud ka kõrgenenud vererõhuga), siis kadusid päevade ajal valud ja voolus jäi väiksemaks. Pöördusin arsti juurde ja see vihjas, et vanus juba selline, et menopaus võib alata.

Ma ka 44 ja just käisin günekoloogi juures, aga täpselt vastupidist juttu rääkis. Küsisin ise pärast läbivaatust, et kas juba menopaus paistab. Arst vaatas mind nagu imelikku ja ütles, ma ei näe, et siin veel aastaid mingit pausi tulema hakkaks. Võtke ühendust, kui rasedaks otsustate jääda. Seni kasutage pille korralikult edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas selline sümptom võib ka olla, et päevad on ebaregulaarsed ,aga mitte ei jää vahele, vaid on kaks korda kuus, umbes 15 päevaste vahedega? Selle aasta jooksul on kolm korda nii olnud, muidu on vahed regulaarsed olnud kogu aeg 25-30 päeva. Või on see tingitud sellest, et eelmisel talvel oli mul steriliseerimise operatsioon?
Vanust 43.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 48 ja mõned kuud peale. Ebaregulaarsus algas 2 aastat tagasi, päevade vahed pikenesid, 2 kuud pausi ja siis jälle umbes 3-4 kuud regulaarselt.Ja vere hulk vähenes. Mis mind häirib on see, et siis kui peaks olema oletetavad päevad, siis on alakõhu tuim valu ja mõtlen, et kas hakkab või ei. Ja lõhnadele muutun jube tundlikuks ja haistan kohutavalt hästi 🙂 Ja siis läheb jälle üle ja elan norm elu. Ainult et veritsusega päevi pole, muud sümptomid olemas. Kuumahoogusid pole veel olnud ja tupekuivust ka mitte kunagi. Seksin umbes korra nädalas, kuna ei asu partneriga koos. Selle põhjal võin öelda, et ihkaksin võimalusel rohkem seksi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 44 ja üleöö on hakanud kuumahood alates suvest. Siiamaani olid päevad kui kellavärk, nüüd siis juba teine kord pikem vahe sees ja lähen hulluks 🙁 Meeleolu köikumine, öine higistamine, kuumahood. Appi! Öösel ei maga :(. Olen väga sportlik, vaatan mida söön ja ei arvanud kunagi, et üleminekuiga mind nii vara kiusab;(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas selline sümptom võib ka olla, et päevad on ebaregulaarsed ,aga mitte ei jää vahele, vaid on kaks korda kuus, umbes 15 päevaste vahedega? Selle aasta jooksul on kolm korda nii olnud, muidu on vahed regulaarsed olnud kogu aeg 25-30 päeva. Või on see tingitud sellest, et eelmisel talvel oli mul steriliseerimise operatsioon?
Vanust 43.

Mul paar korda ka nii olnud viimase aasta jooksul aga nüüd on periood, kus ei ole 2 kuud olnud. Ilmselt on see kõik normaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.09 20:06; 04.10 07:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust varsti 55 Aasta jagu olid päevad ebaregulaarsed, kas jäid vahele või juhtus ka paar korda kuus olema. Minul jälle oli suurenenud vereeritus, nii et paar korda käisin ka EMOs, kus tehti mingid süstid. Selliseid kuumahoogusid ei ole olnud, mis häiriks. Vahel öösel lihtsalt tundsin, et soe on. Lükkasin teki maha ja asi korras. Kaal tõusis mühinal ja ükski asi ei aidanud. Seksist ei hoolinud ja oli tupekuivus.
Nüüd juba aasta ja 3 kuud päevade vaba olnud. Seksiisu on tõusnud lakke just viimasel 3 kuul. Kaal on langenud 3,5 kuuga pea 8kg Vahel veel nõrgad kuumahood, täiesti talutavad. Tupekuivust ka enam ei ole. Tunnen, et praegu on elu üle pika aja jälle nagu lill 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 08:08; 04.10 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust varsti 55 Aasta jagu olid päevad ebaregulaarsed, kas jäid vahele või juhtus ka paar korda kuus olema. Minul jälle oli suurenenud vereeritus, nii et paar korda käisin ka EMOs, kus tehti mingid süstid. Selliseid kuumahoogusid ei ole olnud, mis häiriks. Vahel öösel lihtsalt tundsin, et soe on. Lükkasin teki maha ja asi korras. Kaal tõusis mühinal ja ükski asi ei aidanud. Seksist ei hoolinud ja oli tupekuivus.
Nüüd juba aasta ja 3 kuud päevade vaba olnud. Seksiisu on tõusnud lakke just viimasel 3 kuul. Kaal on langenud 3,5 kuuga pea 8kg Vahel veel nõrgad kuumahood, täiesti talutavad. Tupekuivust ka enam ei ole. Tunnen, et praegu on elu üle pika aja jälle nagu lill ????

tupekuivuse vastu kasutasid midagi ja kas aitas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:06; 04.10 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust varsti 55 Aasta jagu olid päevad ebaregulaarsed, kas jäid vahele või juhtus ka paar korda kuus olema. Minul jälle oli suurenenud vereeritus, nii et paar korda käisin ka EMOs, kus tehti mingid süstid. Selliseid kuumahoogusid ei ole olnud, mis häiriks. Vahel öösel lihtsalt tundsin, et soe on. Lükkasin teki maha ja asi korras. Kaal tõusis mühinal ja ükski asi ei aidanud. Seksist ei hoolinud ja oli tupekuivus.
Nüüd juba aasta ja 3 kuud päevade vaba olnud. Seksiisu on tõusnud lakke just viimasel 3 kuul. Kaal on langenud 3,5 kuuga pea 8kg Vahel veel nõrgad kuumahood, täiesti talutavad. Tupekuivust ka enam ei ole. Tunnen, et praegu on elu üle pika aja jälle nagu lill ????

tupekuivuse vastu kasutasid midagi ja kas aitas?

Libestit kasutasin ja vahel ka vaseliini-aga sellest kõvasti ei räägi. Loomulikult aitas ja tegi asja palju mõnusamaks. Ilma oli valus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 08:08; 04.10 13:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaseliini kasutamist olen varemgi kuulnud, mingi täiesti tavaline tupekreem tekitas mul allergia. Hea, et tuletasid meelde, ostangi seda hoopis prooviks 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 13:06; 04.10 13:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga ja erinevad vaevused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.