Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga ja erinevad vaevused

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Üleminekuiga ja erinevad vaevused

Postitas:

Olen 49 ja ühtki eespool nimetatud vaevust siiani tundnud ei ole. 3 aastat tagasi jäid päevad ära, siis arvasin küll, et kliimaks on käes, aga tegelikult olin hoopis rase:)

Tunnen kaasa! Rasedus 46-aastaselt on tunduvalt hullem kui menopaus.

Kaasa tunda pole kindlasti vaja, rasedus oli kerge ja lapsest tunnen ainult rõõmu. Sinu kohta ei tea, aga mulle andis väike laps energiat pigem juurde ja tundub, et lükkas üleminekuea vaevused ka edasi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.09 22:49; 04.10 19:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul vanust 40. Aasta aega tagasi tekkisid kuumahood ja öised higistamised. Käisin arsti juures ja sain Duphastoni peale.
Kuumahooge ja higistamisi enam pole, kuid päevad on väga ebaregulaarsed.
Tehti ka vereanalüüs ja mingisugune näit oli 26. Arst ütles, et kui see näit on 30, siis ongi menopaus käes (normaalnäit on 21).
Nüüd jälle Duphaston peal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris huvitav lugemine siin, olen ka selle menopausi peale mõelnud, aga rohkem olen unistanud, et tahaks veel neljandat last 🙂 vanust 44, mõistusega võttes saan muidugi aru, et anna kannatust, ei ole nii vanalt enam veel ühte last vaja, aga soov on hinges. Tsükkel muutus peale kolmandat last ebaregulaarseks, viimasel ajal ka pidevalt külm ja enne päevi nagu fuuria kodus, aga kuuma hoogudest ma hetkel ei tea midagi. Kui peeglisse vaatan, siis olen kuidagi järsku vanemaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga ja erinevad vaevused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.