Esileht Ilu ja tervis üleminekuiga ja külmahood

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: üleminekuiga ja külmahood

Postitas:
Kägu

Igal pool kirjutatakse, et üleminekueas on oodata kuumahooge.  Minul ei ole ühtegi kuumahoogu olnud, küll esineb mul külmahoogusid.  Kas see on mingi eelstaadium või osadel ei tulegi kuumahoogusid vaid jäävad külmahood? On selline tunne et hakkad haigeks jääma. Õnneks mitte kogu aeg , aga aeg ajalt jälle tekivad. Panen palju riideid selga ja joon kuuma teed.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Külmahoogudest ei ole menopausiga seoses kuskil midagi kirjutatud. Võimalik, et sul on mingi muu tervisehäda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On mulgi olnud, aga kuumahood on ka. Sama kurdab sama vana töökaaslane.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuumahood vahelduvad külmahoogudega. Mingi termoregulatsiooni-asi oleks nagu kehas paigast ära nihkunud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuumahood vahelduvad külmahoogudega. Mingi termoregulatsiooni-asi oleks nagu kehas paigast ära nihkunud.

Mul sama.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kilpnääret on kontrollitud? Alatalitlusega võib ka olla sellist külmetamist ja külmahoogusid.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul kestsid üle 10 aasta.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Külmahoogudest ei ole menopausiga seoses kuskil midagi kirjutatud.

On küll, olen lugenud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jaa, olid nii külma kui kuumahood. Külmahoogusid oli vähe, paari kuu jooksul.  Keegi kes ütles enne, et nagu termoregulatsioon oleks paigast läinud – täpselt nii ongi seda kõige õigem kirjeldada.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vanuses teil  kuuma- ja/või külmahood tekkisid ja kas on võimalik,  et neid üldse ei tekigi?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis vanuses teil kuuma- ja/või külmahood tekkisid ja kas on võimalik, et neid üldse ei tekigi?

Minul näiteks ei tekkinudki.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuumahood tekkisid 48aastaselt, ilma higistamiseta, kokku vast pool aastat kestsid ja rohkem oli õhtuti. Päevad jäid enam-vähem samal ajal ära ja enam ei tulnud.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ilu ja tervis üleminekuiga ja külmahood