Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga, kuumahood

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Üleminekuiga, kuumahood

Postitas:
Kägu

HAR suurendab rinnavähi ohtu vaid siis kui seda kasutatakse enam kui 10 aastat.

Naistearstid ei soovita HAR-i üle 5 aasta kasutada, peamiselt rinnavähi riski tõttu. Mina kasutasin 1 aasta ja siis soovitas arst lõpetada, kuigi mu suguvõsas rinnavähki pole olnud.

Ja kas peale lõpetamist tulid kuumahood tagasi`?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Copipaste: Püha müristus, milleks kannatada???
Mis takistab naistearsti juurde minekut, oma probleemi kurtmast ja küsida ravi?
Selle asemel, et minna arsti juurde, hakatakse mingeid odavaid kapsleid võtma!

Minu arst ütles, et neid kapsleid ei kirjuta ta mulle niipea. Need pidid suht hea tervisega inimestele ainult sobima. Ma sinu asemel oleks tagasihoidlikum oma üllatuse väljendamisega. Ma ei mäletagi, mis need tema vastuväiteid olid. Aga kiire googeldamine inglise keeles annab esimese asjana vasted, et kui need ravimid ei sobi, mis siis teha ja vastunäidustused. googelda. Ei ole see mingi kanade ettekujutus

Please wait...
Postitas:
Kägu

minul nüüd naistearstil käidud, HAR i kohta ütles, et äärmisel vajadusel, kui tõesti mitte midagi muud ei aita, et siis räägime uuesti.
Soovitas kuumahoogude ja higistamise vastu, võimalusel 2 kapslit päevas, hommikul ja õhtul punane karp https://www.femarelle.ee/femarelle-recharge/
Ise võtan praegu seda, nii jubedalt ei higista kui 1 kuud tagasi https://www.apotheka.ee/terrapoint-rotklee-plus-caps-n30-pmm0074721ee ja enne seda võtsin 1 karbi ka seda https://www.apotheka.ee/climofemin-tbl-6-5mg-n30-pmm0111662ee
Ise kaldun arvama, et see teine variant sobis vist isegi paremini mulle. Kui nüüd lõpetan oma pooliku karbi, tellin Lätist prooviks Femarellet.
Tupe kuivuse vastu siiski HAR, tuppe tablett, lokaalne mõju. 2 nädalat igal õhtul tablett ja edasi nädalas 2 korda tablett.
Lingid jälle ei avane aga loetav, mida ma kasutan 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja kas peale lõpetamist tulid kuumahood tagasi`?

Kahjuks küll, piinlen edasi. Apteegi vabamüügi variandid pea kõik proovitud, ei olnud minul neist kasu. Jube tupekuivus ka veel lisaks. Femarelle natuke aitab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina arvasin ka et pean juba HAR hakkama kasutama, et lasen Activellet välja kirjutada, aga siis keegi soovitas kuningakepiõlikapsleid ja minul kuumahoogude vastu tõesti aitas. Mul olid just öösiti ja nüüd võtan õhtul ühe ja magan normaalselt. Võibolla aitas see ka et ei söö enam magusat ja hakkasin uuesti jõusaalis käima.

_

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina hakkasin hoopis mungapipart võtma, infolehte lugedes peaks see pigem tsüklihäirete jaoks sobima, aga minu puhul vähendab öist higistanmist, stabiliseerib meeleolu ja mõjub justkui kerge antidepressandina.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul just meeleolu kogu aeg nullis…kas need looduslikud preparaadid selle vastu ka aitavad?
Tegelikult olen natuurilt lõbus ja nalja tegev inimene…aga viimasel ajal nagu kogu aeg mingis masendusaugus…ei taha suhelda, ei taha midagi teha, mitte miski enam ei tee meelt rõõmsaks mis enne tegi…
Juba täitsa ära tüütab ennast kah…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

see aga aega võttis ligi 2 kuud.

Minul olid jubedad kuumahood 20-25x ööpäevas, higistamisega. Ostsin sama toimeainega ravimi Climofemin ja üllataval kombel mul mõjus KAHE päevaga! Täiesti ime tundub, kuidas mingi sisuliselt ravimtaim niimoodi hoobilt elu jälle normaalseks tegi!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Minul olid jubedad kuumahood 20-25x ööpäevas, higistamisega. Ostsin sama toimeainega ravimi Climofemin ja üllataval kombel mul mõjus KAHE päevaga! Täiesti ime tundub, kuidas mingi sisuliselt ravimtaim niimoodi hoobilt elu jälle normaalseks tegi!

Kas kehakaalule ei mõjunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

olen nüüdseks mitmeid proovinud ja jäänud selle juurde, perearsti soovitus ja paremat minu jaoks pole olemas. Enne olin märg kui kalts ja istusin öösiti üleval, kuumahood kadunud ka päeval, mõni üksik kord kuu jooksul kui üldse. Minu imerohi 🙂 https://www.apotheka.ee/prefemin-tbl-20mg-n90-pmm0071084ee
Ja kaalu nendega küll pole tulnud, kaal on lisandunud mul paari viimase aasta jooksul, aga tegelen ka sellega ja loodan ka sellest mõnest kilost lahti saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas kehakaalule ei mõjunud?

No ma alles alustasin, olen 2 nädalat võtnud. Seega ei tea veel, kas mõjutavad kaalu ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

to Kägu 22.29
Leidsin sellise info: Maksarakkude in vitro uuringud näitavad, et Climofemin aktiveerib maksa ensüümi AMPK , mis omab keskset rolli lipiidide ning glükoosi metabolismis. “Seega kobar-lurslille toimed on positiivsed ja lisaks näitavad, et efektiivsed alternatiivid hormoonasendusravile mitte ainult ei või leevenda menopausaalseid sümptomeid, vaid võivad tuua ka täiendavat kasu.”

Ehk siis vastupidi – Climofemin hoopis aitab pikemas perspektiivis kaalust alla võtta 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua seda Climofeminit võtma peaks? Sõin karbi ära, mingeid muutusi polnud. Kuumahood iga 2 tunni tagant ja nii kolmas kuu jutti. Täiesti masenduses juba. Sõin ka karbi salvei kapsleid higistamise vastu. Seis sama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaua seda Climofeminit võtma peaks? Sõin karbi ära, mingeid muutusi polnud. Kuumahood iga 2 tunni tagant ja nii kolmas kuu jutti. Täiesti masenduses juba. Sõin ka karbi salvei kapsleid higistamise vastu. Seis sama.

Proovi Prefemini, seda võtan juba mõned kuud, minul teeb see imet. Ei higista, ei kuumenda. Mõju avaldus vast ca nädala pärast, olen perearstile lõpmata tänulik soovituse eest.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Esileht Ilu ja tervis Üleminekuiga, kuumahood