Esileht Pereelu ja suhted üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

Postitas:

Menopaus ei ole siiski tavaline terviseprobleem. Mees on ööd läbi mu voodil istunud ja mul verd pühkinud, on imetamisrinnahoidjat ostnud ja üldse kõike teinud ja näinud. Aga menopausist ma siiski ei räägiks, vähemalt sel ajal mitte, kui mees veel täies elujõus ja seksuaaljõus on. Miks? Sest sellest on siingi varem juttu olnud, menopaus on meestele signaaliks, et naine on seksuaalsest east välja jõudmas / jõudnud. Midagi ei ole parata, nii see lihtsalt on. Kõik muud tervisehädad ja sünnitamised ja mis iganes kannatab mees suht valutult ära, aga neil on raske leppida, et nende naine on fertiilsest east väljas. Mina olen nii aru saanud.

Oled õieti aru saanud. Kes siin kilkab, et minu mees küll selle peale uut naist ei otsi – teie lugu pole ju veel lõpule jõudnud, juba homme võib mees tulla jutuga, et leidis hingesugulase, kellest eluaeg on puudust tundnud. Mu sõbrannal just niimoodi juhtus. 27 aastat abielu selja taga ja nüüd leidis mees 27-aastase “hingesugulase”. Nii naljakas, et hakka või nutma!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:30; 17.10 20:36; 19.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes siin kilkab, et minu mees küll selle peale uut naist ei otsi – teie lugu pole ju veel lõpule jõudnud, juba homme võib mees tulla jutuga, et leidis hingesugulase, kellest eluaeg on puudust tundnud.

Kas menopausi “maha salgamine” aitaks selle vastu? Tõsiselt?
Nalja teete. Kogu see sahkermahker oi ma ei situ mehe kuuldes on lihtsalt nõme. Ja kui mees on sama nõme nagu need sahkerdajad, siis head teed tal minna.

Asi on ju väga lihtne. Ega mehed kah nooremaks ei lähe. Neid noori naisi, kes tahaks 27 aastat vanema taadiga ühist elu rajada, pole nüüd nii hirmus palju – kas teie omal ajal oleksite sellise vanusevahega mehe valinud? Ja nendel taatidel peab oma vanuse kompenseerimiseks kõvasti muid boonuseid – ehk lihtsalt palju raha olema. Lisaks peavad nad ise selle mõttega leppima, et noor naine neid ainult raha ja mugava elu pärast tahabki.
Ülalpeetaval naisel on jah sellises olukorras hirm, et mees ta noorema ülalpeetava vastu välja vahetab, kuna nii tema kui mees on algusest peale sellel seisukohal olnudki, et naine on ostetav kaup. Iseseisvalt naisel seda hirmu ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 13:35; 16.10 15:28; 16.10 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öine higistamine, nii et öösärk märg, on vähi B-sümptom. Käige kontrollis ära, higistajad.

Keegi on minu eest selle kommentaari kirja pannud! Jah, öine higistamine on vähi sümptom. Olin 39, kui aeg-ajalt hakkasid öised kuumahood. Lasin ennast kontrollida. Ja voilaa… vähk… Kiirelt opile ja praegu kõik ok, vähk opereeriti välja, oli esimene staadium ja siirdeid polnud ka veel ajanud. Kui aga oleksin jäänud arvama, et mul juba miski varajane menopaus ja lihtsalt ootama jäänud mitu aastat, siis oleks vähk saanud kaugemale areneda ja asjalood halvasti…

Äkki täpsustad, millise vähiga tegu oli. Kui rinnad ja emakakael ja munasarjad on regulaarselt kontrollitud ja need korras, samuti on korras vereproovid, siis millist vähki veel kahtlustada ja kuidas kontrollida. Samas need higistamishood on kestnud vahelduva eduga ligi 10 aastat, tervis pole kuskilt otsast hullemaks läinud, vahel kaovad nt aastaks täielikult. Algasid ka umbes 45-selt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid möllavad… Oh, naised.. rääkige, kas ma olen peast sooda ???? Nimelt, alates suvest on mul kuumahood ja minu jaoks täiesti äkki, päevapealt – olen 44, teema pävakorral. Arvasin, et see on 50 a teema, aga vöta näpust ;). Rääkisin mehele ka nüüd, et vaata, asi niikaugel, et ma olen nüüd vana ja asjad sedamoodi ;). A.. haa.. omast arust tegin nalja. Kuna ma tösiselt kannatan (ei saa magada, hullud kuumahood), siis ootasin oma mehelt mingit lohutust. Sellele ta aga vastas, et nojah, ma peaks ennast Tindesisse kirja panema ja eks mul oleks lööki noorte naiste seas, kes rikkust jahivad. Olen tema reaktsiooni peale täiesti tumm. Ma ei saa aru, kas ma olen peast soe ja see ärritab mind ilmaasjata vöi see tema käitumine/reaktsioon minu terviseprobleemidele on normaalne? Kas te naised räägite neid asju oma mehega? Kas nad on kursis vöi nad ei taha iialgi teada neid nö naiste asju… Kas pean ise sellega toime tulema ja mitte oma kaaslast sellest teavitama? Kas see on üleliigne info meestele, mida nad teada ei tahaks, sest see on ju nö osa elust ja kuulub nö naise elu juurde, mis on normaalne?

44 on kuidagi väga vara. Mu emal hakkas niimoodi kilpnäärme ületalitlus: kuumahood, higistamine, kaalulangus, kergestiärrituvus, ülereageerimine, närvilisus.
Hakkasid Sul päevad väga vara? Algas Su emal menopaus väga varakult? Kui ei, siis ehk konsulteerid arstiga.

Muidu, mida see mees siis tegema või ütlema peaks? Ju tegi ka nalja. Kui Sind häiris tema reaktsioon, siis räägi temaga lihtsalt ja selgelt miks ja mis häiris, mida Sa temalt ootad. Ega tema nagunii Su üleminekuperioodist täpselt aru ei saa (mehed ju seda ei koge, minu jaoks ka teoreetiline asi) ja ega ta seda leevendada ka ei saa. Kui tahad mõistvat suhtumist, siis ehk ütledki mehele nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid möllavad… Oh, naised.. rääkige, kas ma olen peast sooda ???? Nimelt, alates suvest on mul kuumahood ja minu jaoks täiesti äkki, päevapealt – olen 44, teema pävakorral. Arvasin, et see on 50 a teema, aga vöta näpust ;). Rääkisin mehele ka nüüd, et vaata, asi niikaugel, et ma olen nüüd vana ja asjad sedamoodi ;). A.. haa.. omast arust tegin nalja. Kuna ma tösiselt kannatan (ei saa magada, hullud kuumahood), siis ootasin oma mehelt mingit lohutust. Sellele ta aga vastas, et nojah, ma peaks ennast Tindesisse kirja panema ja eks mul oleks lööki noorte naiste seas, kes rikkust jahivad. Olen tema reaktsiooni peale täiesti tumm. Ma ei saa aru, kas ma olen peast soe ja see ärritab mind ilmaasjata vöi see tema käitumine/reaktsioon minu terviseprobleemidele on normaalne? Kas te naised räägite neid asju oma mehega? Kas nad on kursis vöi nad ei taha iialgi teada neid nö naiste asju… Kas pean ise sellega toime tulema ja mitte oma kaaslast sellest teavitama? Kas see on üleliigne info meestele, mida nad teada ei tahaks, sest see on ju nö osa elust ja kuulub nö naise elu juurde, mis on normaalne?

44 on kuidagi väga vara. Mu emal hakkas niimoodi kilpnäärme ületalitlus: kuumahood, higistamine, kaalulangus, kergestiärrituvus, ülereageerimine, närvilisus.
Hakkasid Sul päevad väga vara? Algas Su emal menopaus väga varakult? Kui ei, siis ehk konsulteerid arstiga.

Muidu, mida see mees siis tegema või ütlema peaks? Ju tegi ka nalja. Kui Sind häiris tema reaktsioon, siis räägi temaga lihtsalt ja selgelt miks ja mis häiris, mida Sa temalt ootad. Ega tema nagunii Su üleminekuperioodist täpselt aru ei saa (mehed ju seda ei koge, minu jaoks ka teoreetiline asi) ja ega ta seda leevendada ka ei saa. Kui tahad mõistvat suhtumist, siis ehk ütledki mehele nii.

See käib hoopis vastupidi. Neil, kes päevad varem hakkavad, kestavad need kauem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks peavad nad ise selle mõttega leppima, et noor naine neid ainult raha ja mugava elu pärast tahabki.

Meestel on sellest absoluutselt kama. Kui noorelt naiselt keppi saab, siis põhjus neid ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisaks peavad nad ise selle mõttega leppima, et noor naine neid ainult raha ja mugava elu pärast tahabki.

Meestel on sellest absoluutselt kama. Kui noorelt naiselt keppi saab, siis põhjus neid ei huvita.

Enamgi veel: nad arvavad, et teised mehed neid selle ajudeta trofeenaise tõttu veel kadestavad ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.10 21:49; 16.10 15:17; 17.10 10:08; 17.10 21:14; 19.10 09:57; 19.10 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või mis liiki lohutust sa mehelt otsisid, et ta tuleb kuumahoo peale sulle tuult lehvitama

Inno valas küll Irjale Portugalis kenasti vett pähe, kui proual palav oli…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 04:49; 17.10 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on menopausist üsna udune ja lihtsustatud ettekujutus, et nüüd on seksiga lõpp. Tegelikult see ju nii ei ole ja seda peaksidki mehele selgitama, et füüsilised kaebused ei tähenda, et sa enam ei võiks seksist rõõmu tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on valik lihtne: kui tahavad kellegagi koos elada, siis hoidku vanemas eas mistahes mehest kümne küünega kinni, kuni mees lihtsalt enam ei viitsi mujale sebima minna. Mehi lihtsalt sureb nii palju varem ära. Kui ei taha koos elada, siis valik on ka seksuaalselt jagada üht meest paljude naistega. (Vastupidi ei ole tõenäoline.) Ja valik on ka mitte seksida ja üksi elada (või kassiga).

Meestel on ka lihtne. Kui suudavad 50ni välja venitada, on valikut kui palju, nii 40ste kui hästi säilinud 60ste seast.

Nii et pange mõlemad see Tinder käima ja vaadake, kuidas läheb. Mees igatahes kuivale ei jää.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:30; 18.10 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka aegajalt veidrad higistamised. Öösiti on olnud ja vahest ka mõnel päeval higistan liiga palju ja aru ei saa, et miks. Peale lapse sündi higistasin öösiti nii, et öösärk oli kõik märg (ei olnud rinnapiimast, seda ei tulnudki). Üleüldse on palju igasuguseid imelikke terviseprobleeme , mis hakkab juba mõistusele. Vanust 34. Menopausi ju olla veel ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on valik lihtne: kui tahavad kellegagi koos elada, siis hoidku vanemas eas mistahes mehest kümne küünega kinni, kuni mees lihtsalt enam ei viitsi mujale sebima minna. Mehi lihtsalt sureb nii palju varem ära. Kui ei taha koos elada, siis valik on ka seksuaalselt jagada üht meest paljude naistega. (Vastupidi ei ole tõenäoline.) Ja valik on ka mitte seksida ja üksi elada (või kassiga).

Meestel on ka lihtne. Kui suudavad 50ni välja venitada, on valikut kui palju, nii 40ste kui hästi säilinud 60ste seast.

Nii et pange mõlemad see Tinder käima ja vaadake, kuidas läheb. Mees igatahes kuivale ei jää.

Kui sa mees oled, siis sinusuguste sees on valik tõesti lihtne: üldse mitte seksi ja kass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naistel on valik lihtne: kui tahavad kellegagi koos elada, siis hoidku vanemas eas mistahes mehest kümne küünega kinni, kuni mees lihtsalt enam ei viitsi mujale sebima minna. Mehi lihtsalt sureb nii palju varem ära. Kui ei taha koos elada, siis valik on ka seksuaalselt jagada üht meest paljude naistega. (Vastupidi ei ole tõenäoline.) Ja valik on ka mitte seksida ja üksi elada (või kassiga).

Meestel on ka lihtne. Kui suudavad 50ni välja venitada, on valikut kui palju, nii 40ste kui hästi säilinud 60ste seast.

Nii et pange mõlemad see Tinder käima ja vaadake, kuidas läheb. Mees igatahes kuivale ei jää.

pfff

aga muidu, unistamine on tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka aegajalt veidrad higistamised. Öösiti on olnud ja vahest ka mõnel päeval higistan liiga palju ja aru ei saa, et miks. Peale lapse sündi higistasin öösiti nii, et öösärk oli kõik märg (ei olnud rinnapiimast, seda ei tulnudki). Üleüldse on palju igasuguseid imelikke terviseprobleeme , mis hakkab juba mõistusele. Vanust 34. Menopausi ju olla veel ei saa.

Peale lapse sündi ei maksa küll higistamise üle imestada – ikkagi muutus, hormoonid. Mina peale laste sündi 30-tes ikka nii higistasin lahinal kui ka tootsin piima, aga olin ka märg justnimelt higist, mitte piimast. Ja ka näiteks veidi kiiremini käies hakkasin lapse esimesel eluaastatel kergemini higistama. Mõned teevad varsti peale lapse sündi sporti. Aga mulle oleks sporditegemine lapse esimesel eluaastal küll liighigistamise tõttu ebameeldiv olnud, lükkasin selle heaga edasi (kaal läks ise normi).

Teemasse ka. Üldiselt (40-tes praegu) mina mehe ees ei salatse – mis ma selle mehe siis võtsin, kui rääkida ei saa 😛 No loomulikult ei pea oma vananemisilmingute ümber jahuma nii palju, et see mingiks põhiteemaks muutub ja ära tüütab. Aga faktid, et päevi enam iga kuu ei ole või üldse pole, mainiksin küll ära. Eks mingu siis noorema juurde, kui ta nii nõme mees on, et lihtsalt päevade ära jäämise fakt teda nii häirib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 20:24; 18.10 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale lapse sündi ei maksa küll higistamise üle imestada – ikkagi muutus, hormoonid. Mina peale laste sündi 30-tes ikka nii higistasin lahinal kui ka tootsin piima, aga olin ka märg justnimelt higist, mitte piimast. Ja ka näiteks veidi kiiremini käies hakkasin lapse esimesel eluaastatel kergemini higistama. Mõned teevad varsti peale lapse sündi sporti. Aga mulle oleks sporditegemine lapse esimesel eluaastal küll liighigistamise tõttu ebameeldiv olnud, lükkasin selle heaga edasi (kaal läks ise normi).

Teemasse ka. Üldiselt (40-tes praegu) mina mehe ees ei salatse – mis ma selle mehe siis võtsin, kui rääkida ei saa ???? No loomulikult ei pea oma vananemisilmingute ümber jahuma nii palju, et see mingiks põhiteemaks muutub ja ära tüütab. Aga faktid, et päevi enam iga kuu ei ole või üldse pole, mainiksin küll ära. Eks mingu siis noorema juurde, kui ta nii nõme mees on, et lihtsalt päevade ära jäämise fakt teda nii häirib!

 (0)
 (4)

Oeh. No ei häiri mehi päevade ära jäämise fakt! Häirib see, et fertiilne iga on mööda saanud ja naine on vanaks jäänud. Ja mees mõtleb, et kui naine on vanaks jäänud, ju ta siis isegi on vanaks jäänud. Aga kellelegi ei meeldi see teadmine, et nüüd ollaksegi vana. Mõni võtab vaikides omaks, mõni hakkab lollusi tegema, et teistele (ja endale) tõestada, et pole veel vana ühti, vunki sees veel küll ja küll. Kuidas üks või teine mees reageerib, ette ennustada ei saa, inimesed teevad ootamatuid asju ja nii mõnigi kindel kooselu on läbi saanud, kui naine menopausi jõuab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 16:30; 17.10 20:36; 19.10 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on menopausist üsna udune ja lihtsustatud ettekujutus, et nüüd on seksiga lõpp. Tegelikult see ju nii ei ole ja seda peaksidki mehele selgitama, et füüsilised kaebused ei tähenda, et sa enam ei võiks seksist rõõmu tunda.

Mingi primitiivse ahviga ei maksa ka koos elada, ära üldista oma kogemusi kõigile. Sinu suhtumine alavääristab normaalseid mehi, kellel on lugemisoskus ja kes teavad midagi naise anatoomiast. Jah, on selliseid isendeid, kes ei tea, kus asub kliitor, g-punkt või mis asi on menopaus. Sellist ei pea endale koju võtma. Mina naisena tean, mis asi on eesnääre ja mis on andropaus. Teab ka mu mees miks on naisel päevad ja miks need ühel hetkel ära jäävad. Ja et elu ei jää seisma, kui saabub andropaus või menopaus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tark inimene loeb teiste kogemusi, kaalub, mõtleb, ja teeb enda otsuse, kas rääkida või mitte. Rumal taob vastu rinda ja arvab, et tema arvamus on õige, teiste arvamused ja kogemused valed. Hea on see, et tänapäeval on võimalik foorumites nii palju võõraste inimeste kogemusi lugeda, et info puudumises küll kedagi süüdistada ei saa. Aga seda infot tuleb osata ka analüüsida, enda suhtele tasandada, oma kaasa iseloomuomadusi ja seksuaalsust ja vanust arvesse võtta. Rumal on praalida “mina küll sellise sussiga ei abiellunud, kes naist ei toeta” ja siis paari aasta pärast foorumis nutta, et “mees läks minema, tõbras selline”. Samuti oleks vale ka mehe eest asju varjata ja valetada, kui mees ise asja ära jagab. Ehk tehkem oma otsused igaüks ise, aga kuulakem teiste nõuandeid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.10 21:49; 16.10 15:17; 17.10 10:08; 17.10 21:14; 19.10 09:57; 19.10 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taha koos elada, siis valik on ka seksuaalselt jagada üht meest paljude naistega. (Vastupidi ei ole tõenäoline.)

Ma väidaks just vastupidi. Kuigi sellega ei olda harjutud(stambis kinni noh), et ühel sellisel mehel võib paljude naistega raskeks minna ja õige oleks üks naine paljude meestega. Sest isegi väike statistika mõne tuttava ja perekooli najal on näidanud, et kui mehel oma naise kõrvale juba üks tädikegi tekib, on kohe raskusi kahe pideva ja stabiilse, kvaliteetse rahuldamisega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 10:38; 17.10 21:15; 18.10 15:17; 18.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väidaks just vastupidi. Kuigi sellega ei olda harjutud(stambis kinni noh), et ühel sellisel mehel võib paljude naistega raskeks minna ja õige oleks üks naine paljude meestega. Sest isegi väike statistika mõne tuttava ja perekooli najal on näidanud, et kui mehel oma naise kõrvale juba üks tädikegi tekib, on kohe raskusi kahe pideva ja stabiilse, kvaliteetse rahuldamisega.

Lisame siia veel päris huvitav hulk kogemusi, kus 45+ mehed on kaotanud igasuguse seksi huvi ja naised kurdavad, et kord aastas sünnipäeva puhul jääb väheks.

Raisk, ma poleks iial seda nalja uskunud, kui ise ei kogeks. Jumala okeika välimusega 50aastane mees, noorena olnud seksuaalselt ultra aktiivne, mina mehest 12 aastat noorem (mahuks vanuse ja figuuri poolest veel yxikmehe naisevõtu kategooriasse. Ei, yxik, ma ei tule sulle naiseks. Sa pole kole ja maaelu on ka ok, aga mingi x-mehelikkuse faktor jääb sul puudu) ja mida pole, on seks. Ahastus ja ikaldus. Mul on sitaks seksikas mees kodus, aga ta ei seksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 16:41; 17.10 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh. No ei häiri mehi päevade ära jäämise fakt! Häirib see, et fertiilne iga on mööda saanud ja naine on vanaks jäänud. Ja mees mõtleb, et kui naine on vanaks jäänud, ju ta siis isegi on vanaks jäänud. Aga kellelegi ei meeldi see teadmine, et nüüd ollaksegi vana. Mõni võtab vaikides omaks, mõni hakkab lollusi tegema, et teistele (ja endale) tõestada, et pole veel vana ühti, vunki sees veel küll ja küll. Kuidas üks või teine mees reageerib, ette ennustada ei saa, inimesed teevad ootamatuid asju ja nii mõnigi kindel kooselu on läbi saanud, kui naine menopausi jõuab.

No mis siis, et ei saa täpselt ette ennustada. Võtan siis riski. Vähemalt on selgus majas. Elamine sisemiselt värisedes: “Praegu mees ilmselt veel ei arva,et ma olen vana, aga varsti ta märkab, et ma olen vanamutt, ja siis – oi-oi!” – see pole niikuinii minu jaoks.

Kahetsus (oh, miks ma nii tegin!) tuleks teemaks, kui ma oleks ise mehe suhtes kuidagi halvasti käitunud ja oma inetu käitumisega toimiva suhte tuksi keeranud. Päevade ärajäämise mainimine ei kuulu minu jaoks halva käitumise alla, mile eest peaks endale tuhka pähe raputama. Siis järelikult mees otsustas nii (et temale enam ei kõlba) – ja tema asi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 20:24; 18.10 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma väidaks just vastupidi. Kuigi sellega ei olda harjutud(stambis kinni noh), et ühel sellisel mehel võib paljude naistega raskeks minna ja õige oleks üks naine paljude meestega. Sest isegi väike statistika mõne tuttava ja perekooli najal on näidanud, et kui mehel oma naise kõrvale juba üks tädikegi tekib, on kohe raskusi kahe pideva ja stabiilse, kvaliteetse rahuldamisega.

Lisame siia veel päris huvitav hulk kogemusi, kus 45+ mehed on kaotanud igasuguse seksi huvi ja naised kurdavad, et kord aastas sünnipäeva puhul jääb väheks.

Raisk, ma poleks iial seda nalja uskunud, kui ise ei kogeks. Jumala okeika välimusega 50aastane mees, noorena olnud seksuaalselt ultra aktiivne, mina mehest 12 aastat noorem (mahuks vanuse ja figuuri poolest veel yxikmehe naisevõtu kategooriasse. Ei, yxik, ma ei tule sulle naiseks. Sa pole kole ja maaelu on ka ok, aga mingi x-mehelikkuse faktor jääb sul puudu) ja mida pole, on seks. Ahastus ja ikaldus. Mul on sitaks seksikas mees kodus, aga ta ei seksi.

Kaua teie suhe kestnud on?

Enda kogemus ütleb, et sa võid ju olla noor, atraktiivne jne jne….kui mehe jaoks jääb sinus midagi puudu(mingi x-faktor), siis ta ei taha sinuga seksida. Mis ei tähenda, et sobiva naisega ei tahaks. See sobiv naine võib olla sust vanem, paksem ja koledam(sinu hinnangul). Ühesõnaga, tihtilugu seksiks 45+mehed hea meelega, aga igaühe peale enam ei tõuse…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.10 22:48; 18.10 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on sitaks seksikas mees kodus, aga ta ei seksi.

Äkki seksib kellegi teisega?

Äkki? Kehv mees siis oleks. On pähe võtnud, et tahab kõrvalt panna, aga reaalsuses kahega ei saagi hakkama. Lisaks oleks ka argpüks. Petvast mehest hullem jorss on vaid selline, kes ise ei taha, aga vabaks ka ei anna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 10:38; 17.10 21:15; 18.10 15:17; 18.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petvast mehest hullem jorss on vaid selline, kes ise ei taha, aga vabaks ka ei anna.

Naised teevad nii ju kogu aeg. Mõni saab nüüd asja siis peegli tagant ka vaadata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 13:30; 18.10 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühesõnaga, tihtilugu seksiks 45+mehed hea meelega, aga igaühe peale enam ei tõuse…

See, miks ei tõuse, ei sõltu sageli üldse naisest ega isegi mehe soovist.
Mina naisena, kellel on seljataga pikema ja rahuldav seksuaalelu mehega, kellel ei tõsnud mitte kunagi, ei saa üldse aru, miks see mittetõusmine peaks probleem olema. Jah, kui mehe kogu sensuaalne ja seksuaalne nauding on vaid seotud üksnes erekteerunud peenise ja seemnepurskega, siis on kurb küll, kuid see ei pea nii olema, saab õppida nautima muudki, kui enne ei osanud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petvast mehest hullem jorss on vaid selline, kes ise ei taha, aga vabaks ka ei anna.

Naised teevad nii ju kogu aeg. Mõni saab nüüd asja siis peegli tagant ka vaadata.

Ma ei mõelnud täpselt seda, mida sina. Ma mõtlesin seda, et kui ise seksib mujal, aga kodus partner kuival.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.10 10:38; 17.10 21:15; 18.10 15:17; 18.10 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina naisena, kellel on seljataga pikema ja rahuldav seksuaalelu mehega, kellel ei tõsnud mitte kunagi, ei saa üldse aru, miks see mittetõusmine peaks probleem olema. Jah, kui mehe kogu sensuaalne ja seksuaalne nauding on vaid seotud üksnes erekteerunud peenise ja seemnepurskega, siis on kurb küll, kuid see ei pea nii olema, saab õppida nautima muudki, kui enne ei osanud.

Mehel ei tõusnud mitte kunagi? Millisest rahuldavast seksuaalelust siin üldsse rääkida saaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 18.10 17:23; 19.10 10:45; 19.10 10:46; 19.10 20:01; 19.10 22:31; 23.10 14:28; 23.10 21:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel ei tõusnud mitte kunagi? Millisest rahuldavast seksuaalelust siin üldsse rääkida saaks?
(0)

Ega siis seks ei ole ainult peenise töö. On ka teisi võimalusi. Mulle nagunii vaginaalne penetratsioon suurt midagi ei paku, nii et minule sobisid alternatiivid väga hästi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees teab muidugi, et mu päevad on lõppenud. Esmalt ei ole see kunagi enam jutuks (seksi, ujuma minemise, telkimise, pesemisvõimaluste otsimise, võõras kohas ööbimise vms puhul). Teiseks ma olin nii siiralt rõõmus, kui see 51selt otsa sai, et ostsin pudeli konjakit ja tõstsin toosti vabaduse terviseks ning viskasin küdavasse asju karbitäie mitte kunagi enam vajalikke sidemeid jms päevade kraami. Tõsi, peab tunnistama, et 7 kuud hiljem oleks 1x üks side veel ära kulunud :-0

Mees oli informatsiooni suhtes suhteliselt ükskõikne, pigem positiivne, et nüüd on mul vähem piirajaid elus, millega peab arvestama ja seksida saab ka veel vabamalt kui enne.

Minul lõppesid päevad Mirena paigaldamisega siis kui olin 33 (e 15 aastat tagasi). Pole 15 aastat ühtki sidet ega tampooni ostnud ja isegi pole üldse kursis, milliseid tooteid müüakse. Ja muidugi mu mees teab seda.
Ja pole mitte kunagi aru saanud sellest, et keegi võiks päevasid taga igatseda või muret tunda nende ärajäämise pärast.
Ometigi palju aastaid tagasi mitme Mirena-teema all leidus rahvast, kes rääkisid sellest, kuidas nad päevadega tunnevad ennast naistena :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõppesid päevad Mirena paigaldamisega siis kui olin 33 (e 15 aastat tagasi). Pole 15 aastat ühtki sidet ega tampooni ostnud ja isegi pole üldse kursis, milliseid tooteid müüakse. Ja muidugi mu mees teab seda.
Ja pole mitte kunagi aru saanud sellest, et keegi võiks päevasid taga igatseda või muret tunda nende ärajäämise pärast.
Ometigi palju aastaid tagasi mitme Mirena-teema all leidus rahvast, kes rääkisid sellest, kuidas nad päevadega tunnevad ennast naistena :O

Mirena ja menopaus pole siiski võrreldavad. Üks pakub pingevaba elu (kuigi kaalutõus võib pikapeale saada probleemiks), teine aga tähendab tervisevaevusi – kuumahoogusid, ebaregulaarseid veritsemisi, närvilisust jne. Lisaks see fakt, et menopaus tähendab fertiilse ea lõppu, mida Mirena ju ei tähenda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.10 21:49; 16.10 15:17; 17.10 10:08; 17.10 21:14; 19.10 09:57; 19.10 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teine aga tähendab tervisevaevusi – kuumahoogusid, ebaregulaarseid veritsemisi, närvilisust jne.

Ei tähenda kõigil tervisevaevusi, ei tasu hirmutada. Päevad olid kordades hullemad kui mistahes menopausiga seotud vaevused on olnud. ma saan, et mul on hästi läinud selles osas, aga ma ei ole ainus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 15.10 23:16; 16.10 12:29; 18.10 15:55; 18.10 23:02; 19.10 10:45; 19.10 16:38; 19.10 21:29; 19.10 22:33; 22.10 08:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )


Esileht Pereelu ja suhted üleminekuiga, lähen hulluks, pahane mehe reaktsiooni peale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.