Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ülemiste kandis head söögikohta, kus saaks ilusa ilmaga õues ka einestada?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Ülemiste kandis head söögikohta, kus saaks ilusa ilmaga õues ka einestada?

Postitas:
Kägu

Oskate soovitada? Ei pea olema udupeen koht, sobivad ka nn.pubiroad 🙂

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülemiste on nii kole koht. Sõida parem trammiga kesklinna.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuule, seleta palun lahti – mismoodi see nüüd vastus küsimusele oli? Ma ise Tallinnat ei tunne, nii et ootan ka huviga asjalikke soovitusi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

T1 keskuses on üleval mingid väliterrassiga söögikohad – vaade päris hea. Ülemiste hotelli restoranil ka väliterrass peaks olema teisel korrusel.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa näiteks Ülemiste ärilinnakus käinud? Või piirdub Ülemiste sinu jaoks kaubanduskeskustega?
Ma ise töötan seal ärilinnakus ja neid toidukohti on seal ikka piisavalt ja paljudel ka väliterrassid.  Aga seda ma ei tea,kas nad ka nädalvahetusel avatud on.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Statoil ist võtad kabanossi ja valid koha kus maha istud.

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõidad trammiga linna poole ja on Kishmish

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänapäeva Ülemiste on väga šikk koht. Mõni on seal viimati vist 30 aastat tagasi käinud. Pole mingit vajadust kuhugi hotelli või kaubanduskeskusesse sööma minna. Jaluta veits ringi ja võta istet.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üks koht on ka Ülemistel mingi

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tramm nr 4, sellise nimega koht on Ülemiste Citys Valukoja tänaval.

Seal on all terrass ja katuseterrass (see küll ei ole iga päev avatud, aga näiteks täna on seal katusel Aapo Ilvese kontsert)

Asub hetkel suht keset tühermaad, sest ümberringi käib mingi teederemont, aga sel nädalal mina seal käisin, oli päris korralikult rahvast isegi. Terrassil oli päris mitu seltskonda, isegi lisalaud oli välja veetud.

https://trammnr4.ee/

Ja T1 keskuses on ka tõesti mingeid katuseterrassiga söögikohti, aga ma ei tea mis kellani need on avatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kismish on ka äge koht, seal on nõukaaja vaibi ja aserite köök, aga väliterrassiga on kehvasti. Midagi nad sea õues sussutavad, aga see on neil otse Pallasti tänava ääres, seal suht tihe liiklus.

Kui sisse lähed, siis on kerge ajarännak minevikku.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kismish on ka äge koht, seal on nõukaaja vaibi ja aserite köök, aga väliterrassiga on kehvasti. Midagi nad sea õues sussutavad, aga see on neil otse Pallasti tänava ääres, seal suht tihe liiklus.

Kui sisse lähed, siis on kerge ajarännak minevikku.

No kamoon pole mingit põhjust Ülemistelt Sikupilli paneelikate vahele sussutamise kohta rännata, et süüa saada.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oled sa näiteks Ülemiste ärilinnakus käinud? Või piirdub Ülemiste sinu jaoks kaubanduskeskustega?

Ma ise töötan seal ärilinnakus ja neid toidukohti on seal ikka piisavalt ja paljudel ka väliterrassid. Aga seda ma ei tea,kas nad ka nädalvahetusel avatud on.

Õnnetuseks ma just ärilinnakusse olengi mitmel korral sattunud. Ei väsi kordamast, et see ei ole tore koht. Hiidhoonete vahel on lisaks kõigele ka jõle tuuletõmbus.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No kamoon pole mingit põhjust Ülemistelt Sikupilli paneelikate vahele sussutamise kohta rännata, et süüa saada.

Polegi öelnud, et kindlasti peaksid minema. Sealt saab kaasa ka tellida, toidud on head. 🙂 Lihtsalt siin üks inimene eespool soovitas seda ja ma selle põhjal kommenteerisin.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on meeldinud Viktoria. Aga kas neil nüüd ka väliterrass on, ei tea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle on meeldinud Viktoria. Aga kas neil nüüd ka väliterrass on, ei tea.

Viktoria suletud.

T1 4. korrusel restoran Pelmi võin soovitada, väga hea rebitud pardi salat ja kohapeal tehtud pelmeenid

0
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ülemiste kandis head söögikohta, kus saaks ilusa ilmaga õues ka einestada?