Esileht Beebi ja mitmikud Ülemiste keskuses RP lapse toitmine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ülemiste keskuses RP lapse toitmine

Postitas:
Kägu

Pean homme Ülemistes beebiga koos aega parajaks tegema (Sikupillis võiks ka, aga Ülemiste vist parem). Oskab äkki keegi öelda, kas seal RP last oleks võimalik normaalselt sööta? Või peab kuidagi kohviku variandiga leppima?
Tänud ette!
Pole seal nii ammu käinud (viimati siis kui beebit ei olnud), nii et ei mäleta, mis võimalused seal olid…

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Ülemiste keskuses RP lapse toitmine

invakempsus on ruumi, ma olen seal hakkama saanud

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aru ma ei saa, kuidas teil käsi tõuseb kempsus last söötma!! Ise sööte ka seal või? See siis eelmisele käole…

Aga Ülemistes on mähkimis- ja imetustuba täitsa olemas esimesel korrusel, kuigi tagasihoidlik, aga siiski mitte kemps (samas koridoris). Rocca omadega ei anna muidugi võrrelda, aga saab nii mähkida kui imetada vajadusel.

Please wait...
Postitas:
Anetikas

Üks variant on mõne kaupluse proovikabiinis imetada. Kitsas küll,aga ikkagi etem kui wc. Teavitad enne müüjat ja ei tohiks probleemi tekkida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ülemistes on ka teisel korrusel olemas mähkimistuba. Rocca omaga jah ei anna võrrelda aga ajab asja ära. Olen seal isegi last söötnud ja mähkinud alles hiljuti.

WC-s,ükskõik kas inva või mitte,mina oma last söötmas ei käi. Pole kombeks omalgi wc söömas käia ja ammuilma ei hakka ma last seal söötma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas seal ülemistes mothercare’i pole? Ma ise pole käinud seal ammu, aga minuteada peaks seal olema see pood. Ja vähemalt Kristiine ja Rocca mothercare’ides on ema ja lapse toad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen see, kes mõtiskles viimases kommentaaris Mothercare poe olemasolu teemal. Miks ma miinuseid sain? Kui seda poodi seal ema pole ja selle eest sain, siis oleks ju mõtet pigem järgmises kommentaaris nii kirjutadagi. Niimoodi miinustamine ei ole ilus.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Beebi ja mitmikud Ülemiste keskuses RP lapse toitmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.