Esileht Ilu ja tervis ülemiste silmalaugude op

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )

Teema: ülemiste silmalaugude op

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga minul tekkis küsimus, kui kaua võtab taastumine aega? Just ülalauge mõtlen.
Tahaksin ka selle läbi teha, aga see nagu tabuteema minu jaoks ja puhkust saan max. 2 nädalat korraga. Kas tööle naastes olen juba oma nägu või on paistes kauem?[/tsitaat]

Taastumine võtab aega väga erinevalt.
Minul ylemistega läks 4-5 päeva, kui paistetus oli kadunud. Mõnda aega olid silmad veel väsinud väljanägemisega.
1 tuttav, kes mind sellel ajal nägi arvas, et olen hullult pidu pannud:)

tean 2-te (õed) kes käisid Helsingis lõikamas. Neljap. tegid lõikuse ja esmasp. läksid tööle. Töökaaslased ei märganud midagi, tavalised prillid olid ees.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.11 15:22; 20.11 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab midagi öelda dr.Tiia Tamme kohta? Kas soovitate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 07:26; 24.02 05:57; 20.12 07:11; 11.01 19:10; 14.01 20:33; 18.03 13:30; 19.03 06:21; 28.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Anna siis meile ka teada, kuidas konsultatsioonil läks! [/tsitaat]
Käisin siis täna ära Peep Pree juures konsultatsioonil. Öösel vastu tänast ei saanud korralikult magadagi, nii ärevus oli sees.
Muidu läks hästi. Hind on jah kohaliku tuimestusega 1089 euri. Järgmisel aastal läheb 100 euri kallimaks. Kui ma otsustan Jaanuaris opile minna ja pool raha Detsembris ära maksan siis saan uuel aastal veel praegusehinnaga. Ka selgitas Dr. Pree, et on kaks võimalust: pinguldada või lõigata. Mul on aga niigi suured silmad ja ta arvas et peale piguldamist oleks mul siis selline nägu peas nagu imestaksin kogu aeg :). Ma nüüd mõtlen, kas teen kohe Jaanuaris opi ära või sügisel. Kardan natuke seda taastumist. 6 kuue pärast pidi päris tulemus näha olema. Oehh, hirm ka on tulemuse ees, et kui algul paistes on silmad ja sinikates. Kui kellegil veel küsimusi on siis küsige. Ta seletas igasugu asju.
Eks ma siis annan jälle teada mida otsustasin :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 16:02; 19.11 21:08; 03.12 15:13; 30.01 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaksin minna alalaugusid lõikama või pinguldama. Silmaalused on nii kortsus ja botox ei sobi.
Saatsin Preele meili, kuid pole veel vastust saanud.

Kas ta rääkis midagi selle kohta ka, kas parem on op kohe teha või oodata, kuni silmade ümbrus veel koledamaks läheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina tahaksin minna alalaugusid lõikama või pinguldama. Silmaalused on nii kortsus ja botox ei sobi.
Saatsin Preele meili, kuid pole veel vastust saanud.

Kas ta rääkis midagi selle kohta ka, kas parem on op kohe teha või oodata, kuni silmade ümbrus veel koledamaks läheb?[/tsitaat]
Anna teada, kui vastuse saad, soovin ka teha alalaugudega midagi, silmaalused on ikka väga kortsus. Kui vana sa oled, ise olen 35 ja tundub kuidagi väga vara teha, aga silmad on mul hetkel küll juba 60 aastase omad:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Anna teada, kui vastuse saad, soovin ka teha alalaugudega midagi, silmaalused on ikka väga kortsus. Kui vana sa oled, ise olen 35 ja tundub kuidagi väga vara teha, aga silmad on mul hetkel küll juba 60 aastase omad:( [/tsitaat]

Mina olen ka 35.
Olen proovinud kaks korda botoxit, kuid botoxiga on nii, et kui ühte kohta süstida, siis kõrvale tekib kohe kortse juurde.
Ma usun, et Pree puhkab ja vastab mulle alles uuel aastal.
Annan kindlasti teada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu | 03/12/2012 15:13,
Kas oled nüüdseks opil ära käinud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun kirjuta, kuidas operatsioon läks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alles 36 olen, aga ülemised laud puha lontis.
Tahaks detsembris tõstma minna, olen teinud hinnauuringut ja kuskil 700-1000 eurot peaks maksma.
Aga milline kirurg on kõige osavam? Kellel kogemusi, palun jagage.
Plusse-miinuseid pole vaja panna :)[/tsitaat]

tuttav sai läbi haigekassa, uuri asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu | 03/12/2012 15:13,
Kas oled nüüdseks opil ära käinud?[/tsitaat]
Ma lähen sügisel. Siis on rahulikum aeg. Nüüd tuleb Eesti Vabariigi aastapäev, kus ma pean osalema. Märtsist maini on meil peres järjest sünnipäevad. Siis tulevad ka mehe vanemad ja ei taha neile seletama hakata neid arme, nad ei mõista selliseid operatsioone. Lisaks tuleb päikese eest silmi prillidega kaitsata, kevadine päike on eriti ere, aga ma olen väga kehv päikeseprillide kandja, ma unustan need pidevalt maha. Terve suve peaks silmad koguaeg kaitstud olema. Sügisel on hea rahulik, ei ühtegi sünnipäeva ja pimedam aeg. Siis on hea taastuda. Sel aastal kallinesid operatsioonide hinnad muide. 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 19.11 16:02; 19.11 21:08; 03.12 15:13; 30.01 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen teemaalgataja, kes kirurgi valikuga hädas oli. Ja valisin lõpuks Malva.
Sealjuures lugesin läbi sadu välka saite, kus olid patsientide kogemused. Kõik kirjutasid, et op on köki-möki, aga hilisem taastumine ebameeldiv. Mul oli vastupidi.
Oi pekki, kui rõve see op oli (ma usun, et see ei ole kirurgi viga). Tuimestis sisalduv adrenaliin (mis peaks aitama veresoontel kokku tõmbuda, et opi ajal väga verd ei lahmaks) pani mu üle kere värisema. Enne oppi krõbistatud rahusti ei tahtnud üldse mõjuda. Oi kuidas ma seal värisesin. Veresoonte ja ma ei tea veel mille kõrvetamine – täpselt siuke tunne nagu tervesse silmamunna lastaks elektrivoolu – see pani mu iga kord rämedalt värisema, aga liigutada ju ei tohi.
Naljakas moment oli see, kui hoiad silmi kinni, aga näed kõike – silmalaug lõigatakse lahti.
Valus muidugi ei olnud üldse, aga oli oioioi kui rõve tunne. Järgmine kord valiksin kindlasti üldnarkoosi.
Paranemine oli füüsiliselt jumalast lill – sain peale opi veel ühe valuvaigisti ja rohkem neid võtma enam ei pidanudki. Esteetiliselt nägin välja muidugi ülijube (kandsin päikeseprille ka kodus, et mitte oma lapsi hirmutada) – rõvedad õmblused ja kogu selle opi ajal rapsimise tõttu olid tekkinud silmade ümber rämedad sinikad. Balta joodikmutid olid mu kõrval miss Estoniad – ma nägin välja nagu surnuks pekstud joodik.
Nii et enne niitide eelmaldamist ei tahtnud kellegi silmade ette sattuda – abikaasa läks reisile ja selle üle oli mul ülihea meel 😀
aga kui niidid eemaldati (5. päeval postop), siis läks paranemine kiirelt – tursed kohe alanesid, aga sinikad muidugi jäid. 11. päeval peale opi pidin tööle minema. Viskasin aga hommikul pahtlilabidaga peitekreemi silmade ümber ja kõige hullem poldki – nägin välja nagu oleks mul nohu (siis on ka ju silmad siukse vesised-paistes).
Nüüd on opist möödas 2 kuud ja ma olen kaunitar! Mul on ilusad suured avara pilguga silmad ja ma olen väga rahul. Mul poldnud enne aimugi, et mul on pikad rismed – need olid laugude all. Pisipisidetailid võib-olla võiks paremad olla, aga siis oleks ka ideaalne ja ideaale ju tavaliselt pole. Kasutan veel armikreemi, aga meigiga arme tegelikult peitma enam ei pea – näeb ainult see, kes opist teab.
Nii et Malvat julgen soovitada küll, aga kindlasti soovitan kõhklejatele, et tehke see op läbi – ma juba kahetsen, et nii kaua venitasin, ammu oleks võind kaunitar olla 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 06.11 11:22; 06.11 23:06; 08.11 11:23; 11.11 15:07; 13.11 10:39; 14.11 18:58; 18.11 14:42; 19.11 10:25; 31.01 12:12; 31.01 14:52; 03.02 15:56; 11.02 10:14; 19.12 13:33; 17.03 11:55; 18.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas maksid ise või läbi haigekassa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]timberland kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas maksid ise või läbi haigekassa?[/tsitaat]

ise maksin, sest haigekassa maksab siis kui probleem pole enam kosmeetiline ehk et laud ripuvad nägemisvälja ees ja takistavad nägemist. sellist olukorda ei suudaks iial ära oodata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 06.11 11:22; 06.11 23:06; 08.11 11:23; 11.11 15:07; 13.11 10:39; 14.11 18:58; 18.11 14:42; 19.11 10:25; 31.01 12:12; 31.01 14:52; 03.02 15:56; 11.02 10:14; 19.12 13:33; 17.03 11:55; 18.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju maksma läks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:33; 08.07 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen teemaalgataja, kes kirurgi valikuga hädas oli. Ja valisin lõpuks Malva.
Sealjuures lugesin läbi sadu välka saite, kus olid patsientide kogemused. Kõik kirjutasid, et op on köki-möki, aga hilisem taastumine ebameeldiv. Mul oli vastupidi.
Oi pekki, kui rõve see op oli (ma usun, et see ei ole kirurgi viga). Tuimestis sisalduv adrenaliin (mis peaks aitama veresoontel kokku tõmbuda, et opi ajal väga verd ei lahmaks) pani mu üle kere värisema. Enne oppi krõbistatud rahusti ei tahtnud üldse mõjuda. Oi kuidas ma seal värisesin. Veresoonte ja ma ei tea veel mille kõrvetamine – täpselt siuke tunne nagu tervesse silmamunna lastaks elektrivoolu – see pani mu iga kord rämedalt värisema, aga liigutada ju ei tohi.
Naljakas moment oli see, kui hoiad silmi kinni, aga näed kõike – silmalaug lõigatakse lahti.
Valus muidugi ei olnud üldse, aga oli oioioi kui rõve tunne. Järgmine kord valiksin kindlasti üldnarkoosi.
Paranemine oli füüsiliselt jumalast lill – sain peale opi veel ühe valuvaigisti ja rohkem neid võtma enam ei pidanudki. Esteetiliselt nägin välja muidugi ülijube (kandsin päikeseprille ka kodus, et mitte oma lapsi hirmutada) – rõvedad õmblused ja kogu selle opi ajal rapsimise tõttu olid tekkinud silmade ümber rämedad sinikad. Balta joodikmutid olid mu kõrval miss Estoniad – ma nägin välja nagu surnuks pekstud joodik.
Nii et enne niitide eelmaldamist ei tahtnud kellegi silmade ette sattuda – abikaasa läks reisile ja selle üle oli mul ülihea meel 😀
aga kui niidid eemaldati (5. päeval postop), siis läks paranemine kiirelt – tursed kohe alanesid, aga sinikad muidugi jäid. 11. päeval peale opi pidin tööle minema. Viskasin aga hommikul pahtlilabidaga peitekreemi silmade ümber ja kõige hullem poldki – nägin välja nagu oleks mul nohu (siis on ka ju silmad siukse vesised-paistes).
Nüüd on opist möödas 2 kuud ja ma olen kaunitar! Mul on ilusad suured avara pilguga silmad ja ma olen väga rahul. Mul poldnud enne aimugi, et mul on pikad rismed – need olid laugude all. Pisipisidetailid võib-olla võiks paremad olla, aga siis oleks ka ideaalne ja ideaale ju tavaliselt pole. Kasutan veel armikreemi, aga meigiga arme tegelikult peitma enam ei pea – näeb ainult see, kes opist teab.
Nii et Malvat julgen soovitada küll, aga kindlasti soovitan kõhklejatele, et tehke see op läbi – ma juba kahetsen, et nii kaua venitasin, ammu oleks võind kaunitar olla :)[/tsitaat]

Väga hea, et jagasid seda kogemust siin meiega.
Kas tegid muidu enne ja pärast pildid ka enda jaoks? Kui hull Su laugude olukord enne operatsooni oli?
Ma olen kuulnud, et seda operatsiooni tehaksegi ainult kohaliku tuimestusega. Kas Mare Malva juures saab paluda ka üldnarkoosi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgin ka huviga seda teemat, sest endal vaja ka see opp ette võtta. Seda juttu, kuidas seda oppi tehti, oli päris hirmus lugeda:) Mina, ei kannata veenist vere võtmist ka, lihtsalt minestan ära:(ei kujuta ette, et arst lõikab silmalaud katki ja ma näen…omaarust hoian silmi kinni…hirmus küll. Kaua selline opp aega võtab. Ja kellel olnud vaja kohendada ka silmaaluseid kotte, kuidas seda tehtud on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ma sellepärast nii detailselt kirjeldasingi, et eesti kogemusi on netis väga vähe leida – oleks abiks neile, kes veel plaanivad.
maksma läks 790.-
Ma usun, et Malva võib kindlasti ka üldnarkoosis teha, kui patsiendil soov on, aga mina selle kohta isegi ei uurinud, sest olin ju lugenud sõna otseses mõttes sadu kirjeldusi välismaalt, kes kõik tegid ainult tuimestusega ja ei kurtnud üldse.
aga veelkord neile, kes kõhklevad – see on seda väärt. isegi see jube op oli seda väärt – tulemus on väga ilus. arvatavasti pean seda umbes 20 aasta pärast kordama (kellel ikka soodumus raskeks lauks, sel tuleb see eaga tagasi), aga kui mu edevus mind maha ei jäta, siis teen jälle uuesti 🙂
opi kestust päris hästi ei mäleta, aga oli umbes 40 min.
minu laud olid ikka suht lontis, aga nagu öeldud kuna nägemisväljal veel ei rippunud, siis haigekassa ka ei maksnud. kuigi olen väga kõhn, eemaldati 3 rasvapadjandit kummagi silma kohalt, mis just neid laugusid venitasid (raske seletada, aga need padjandid on ka geneetilised).
enne oppi joonistab kirurg selle äralõigatava osa markeriga nahale, no nagu õmblemisel on lõiked abiks 🙂 ja siis ma nägin, et ära võetakse ikka päris suur tükk nahka. ohkisin küll, et kas mul pärast ikka laugusid silmade sulgemiseks jagub, aga läks õnneks. seega üleliia oli ikka päris palju. ma vaatan tegelikult, et oleks võind paar mm rohkemgi võtta, aga mulle tundub, et konservatiivne stiil on Malval ilukirurgias tavaks ja eks see ole ikka ohutum ka – päris Tiina Park ei tahaks ju olla 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 06.11 11:22; 06.11 23:06; 08.11 11:23; 11.11 15:07; 13.11 10:39; 14.11 18:58; 18.11 14:42; 19.11 10:25; 31.01 12:12; 31.01 14:52; 03.02 15:56; 11.02 10:14; 19.12 13:33; 17.03 11:55; 18.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina, kes Sa Mare Malva juures opil käisid, kas Sinuga on võimalik ka privaatsemalt suhelda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sina, kes Sa Mare Malva juures opil käisid, kas Sinuga on võimalik ka privaatsemalt suhelda?[/tsitaat]

on ikka, aga ma ei viitsi selleks eraldi aadressi treida (olemasolevad kõik minu nimega), nii et jäta soovi korral oma aadress 🙂
jagan hea meelega ka siin kogemusi – kasusaajate hulk on ju suurem ja pärast otsinguga ka kellelegi abiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 06.11 11:22; 06.11 23:06; 08.11 11:23; 11.11 15:07; 13.11 10:39; 14.11 18:58; 18.11 14:42; 19.11 10:25; 31.01 12:12; 31.01 14:52; 03.02 15:56; 11.02 10:14; 19.12 13:33; 17.03 11:55; 18.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

shmigun@hotmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.12 21:51; 24.12 12:31; 27.01 10:55; 02.02 22:27; 10.02 10:47; 11.02 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun võta ühendust piripiiga1@gmail.com kes sa dr. Mare Malva juures operatsioonil oled käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millises kliinikus dr. Mare Malva vastu võtab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 02.12 07:26; 24.02 05:57; 20.12 07:11; 11.01 19:10; 14.01 20:33; 18.03 13:30; 19.03 06:21; 28.04 19:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Christinas Clinic, http://www.christinasclinic.ee/est/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 17:43; 25.02 20:29; 21.12 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kellelgi veel oma kogemusi jagada operatsioonist? Omal ka see tulevikus plaanis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 13:33; 08.07 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülalaud on ikka köki-möki, ei valutanud pärast. Esimesed paar päeva on targem teiste nägemisulatusest väljas olla, plaastrid on peal. 3-ndal päeval võtad ise plaastrid ära ja 5-ndal päeval võetakse niidid välja. Õrn koorik on haaval peal veel umbes nädala aga see suht nähtamatu sest on ju lau voldis. Kerge lillatus-kolletus kaob ka umbes 4-5 päevaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kellegi on kogemusi plastikakirurg dr Romek Märtsiniga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära Märtsini juurde mingil juhul mine!!! Ülalaud tegi mul korda, aga alalaud on rohkem kottis kui enne. Op-ist on mul möödas 10 kuud. Kahetsen tehtut kogu hingest. Nähtavasti tuleb ette võtta uus op, sest sellise väljanägemisega tunnen end äärmiselt halvasti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan, et huvilisi siin palju, jagan siis oma kogemust ka:

Minu laud ei rippunud, olid hoopis kottis (nii alt kui ülevalt). Käisin Pree juures konsultatsioonis – ta seletas, kudias need kotid tekivad (sidekude, selle vohamine vms, igatahes pärilik) ja kuidas ära saab võtta. Et lõigatakse see sidekude \”koti\” seest välja ja üleliigne nahk siis kah ära, muidu jääks ju rippuma.

Operatsioon toimus üldnarkoosis, sellest ei tea ma midagi. Ärkasin palatis, jahedad kotid näol, rätik ümber (ülevaltpoolt nina). Öeldi, et mida vähem ringi liikuda ja mida rohkem neid jahedaid kotte peal hoida, seda parem. Tualetis ikka käisin, aga üldiselt olin uimane ja magasin enamiku ajast maha, õde käis ja vahetas jahedaid kotte.

Järgmisel päeval lasti koju. Mul oli puhkus, seega veetsin järgnevad päevad voodis ja lahkusin sealt vaid WC-sse minemiseks. Silmade ümbrus oli ebamugav, ei valutanud, aga natuke kiskus vms. Täiesti kinni ei läinud kah silmad esialgu, sest kerge turse oli. Väike vahe jäi sisse, aga see oli suva, sest mul oli nagunii enamik aega jääkott käterätikuga näol.

Nädala pärast võeti niidid välja. See võttis vaid hetke, aga oli kõige ebameeldivam osa. Pärast seda läks aga ebameeldiv tunne ära, olemine muutus oluliselt mõnusamaks. Sinikaid ei tekkinud mul üldse, lõikuse jutid olid nädal aega hiljem vaid roosakad ja kes ei teadnud, et opil käisin, ei saanud seda näo järgi küll arvata. Väga kiire taastumine.

Kuna oli suvi, panin iga päev õue minnes tugeva faktoriga päikesekaitsekreemi haavadele ja kandsin prille. Pree ütles, et arm päevitub palju kergemini kui nahk muidu ja jama on selles, et see päevitus ei tule enam maha. Kui arm ära päevitub, jääbki tumedamaks. Sellepärast olin hoolikas.

Tulemus on imeline! Ma olen nii tänulik iseendale, et selle ette otsustasin võtta. Praeguseks on opist möödas 12 aastat ja tulemus on laitmatu. Kui varem nägin \”kottide\” tõttu väsinud ja nutune välja, siis nüüd tunduvad silmad selged ja mitte keegi pole enam küsinud, kas olen nutnud (varem juhtus seda pidevalt).

Arme pole absoluutselt näha! Isegi ma ise ei suuda neid enam üles leida. Alumine arm jookseb täpselt alumise ripsmerea kõrval ja ülemine silma kõige sügavamas kohas, kus nagunii kõikidel inimestel \”korts\” on. Kui keegi siin rääkis, et isegi kosmeetik ei saa aru, kus armid on, siis mul on sama – kosmeetik ei suutnud arme leida.

Nüüd loodan ainult, et Pree ikka töötab veel kui ma peaksin veel kuskilt end kohendada tahtma, eks ta ole juba omajagu eakas.

Hind (ülemised ja alumised kotid kokku), oli tol ajal 20.000 krooni. Hinnad (ja valuuta) on nüüdseks ilmselgelt muutunud. Aga ma teeks selle lõikuse iga kell uuesti, oli iga senti väärt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.11 18:35; 18.11 14:16; 18.12 09:07; 15.01 04:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on plaan dr Malva juurde minna.Konsultatsioonil käidud,opi aja panekuks võtan iga päev hoogu. natuke hirmutav on ka ikka:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 18.12 23:13; 02.02 17:47; 20.02 18:08; 21.02 10:26; 21.02 22:55; 06.04 11:36; 06.04 14:14; 07.04 15:17; 27.04 12:07; 28.04 14:32; 12.06 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul on plaan dr Malva juurde minna.Konsultatsioonil käidud,opi aja panekuks võtan iga päev hoogu. natuke hirmutav on ka ikka:S[/tsitaat]

mina käisin Malva juures aasta tagasi ja ainus asi, mida kahetsen on see, et miks ma nii kaua sellega viivitasin. malva on proff ja tulemus kaalub ebameeldivused 1000kordselt üle.
lisaks sellele on pime aeg opiks parim – päike ei ohusta su arme ja hämaras ei pane kaaskodanikud tähele, et end lõikuda oled lasknud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 06.11 11:22; 06.11 23:06; 08.11 11:23; 11.11 15:07; 13.11 10:39; 14.11 18:58; 18.11 14:42; 19.11 10:25; 31.01 12:12; 31.01 14:52; 03.02 15:56; 11.02 10:14; 19.12 13:33; 17.03 11:55; 18.03 14:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 139 )


Esileht Ilu ja tervis ülemiste silmalaugude op

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.