Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: ülemus

Postitas:

kuidas olete hakkama saanud enesekeskse ja empaatiavõimetu ülemusega. tema suurim probleem on see, et ta ei talu kui keegi oma peaga mõtleb. viimati kui julgesin ettevõtte reklaamikampaania osas täiendusi teha, kähvas “tahad ise firmat juhtida v” loomulikult ei võetud ka mu ettepanekut arvesse.
ma olen aru saanud, et ettevõtetes ikka hinnatakse initsiatiivi ning otsitakse neid, kes oma tööülesannetest pisut kaugemale näeksid, meil aga loobitakse kaikaid kodaratesse. vbl oligi mu mõte rumal, aga paari lauset diskussiooni see ikka ju väärib.
lisan, et ta käitub ka teistega nii. keegi ei julge enam oma peaga midagi mõelda ja ülemust pole pool aega majas, et saaks küsida. kui tuleb siis karjub, et mis te siin teinud olete?!

+14
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:07; 20.02 23:53;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ja ülemust pole pool aega majas et saaks küsida. kui tuleb siis karjub, et mis te siin teinud olete?!

Aga kirjutage talle enne tegemisi. Kas siis teavitusena või küsimusena, et las kinnitab või keelab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jookse, kiirelt!

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus variant jah, kui ikka tahad end sellise ülemuse all raisata, on kirjalikud ettepanekud ja kinnituse küsimised. Ka kõige pisemate muudatuste/mõtete puhul. Võib olla jõuab talle endale kohale, kui tobe ta on. Kui ei jõua, siis saab talle alati nina alla panna ta nõusoleku. Ainult paksu naha ja põikpäisusega saab sellised paika. Iseasi, kas see on seda väärt.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, vabandust, et teemast kõrvale kaldun, aga kas sa kirjavahemärke tunned? Või, et lause algab suure tähega.. nii vigaselt kirjutatud teemaalgatus ei jäta sinust just väga head muljet. Seega, ei oleks õige ehk ülemust kiruda, kui ise just parem pole..

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhid on erinevad, ja neil on ka erinevad juhtimisstiilid, mis mõneti lähtub nende isikust. Ega loomust muuta ei saa. Kui ta on autoritaarne juht, kes arvab, et kõik peavad lihtsalt tema käsku täitma aga sulle selline ülemus ei sobi, siis vaheta töökohta. On ka selliseid alluvaid, kellele just sobibki see, et kõik öeldakse ette ja ise mingeid täiendusi tegema ei pea. Sobiv alluv ja ülemus peavad kokku sattuma 🙂

Tänapäeval on üha enam selliseid juhte, kes pigem delegeerivad ja soosivad seda, kui töötajad ka omal algatusel midagi teevad, nii et ma usun, et valikut peaks olema.

Kui see juht on omakorda kellegi alluv ja mitte omanik-juht, siis tasuks probleemist rääkida oma ülemuse ülemusega.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas olete hakkama saanud enesekeskse ja empaatiavõimetu ülemusega. tema suurim probleem on see et ta ei talu kui keegi oma peaga mõtleb. viimati kui julgesin ettevõtte reklaamikampaania osas täiendusi teha, kähvas “tahad ise firmat juhtida v” loomulikult ei võetud ka mu ettepanekut arvesse.

ma olen aru saanud, et ettevõtetes ikka hinnatakse initsiatiivi ning otsitakse neid kes oma tööülesannetest pisut kaugemale näeksid, meil aga loobitakse kaikaid kodaratesse. vbl oligi mu mõte rumal, aga paari lauset diskussiooni see ikka ju väärib.

lisan, et ta käitub ka teistega nii. keegi ei julge enam oma peaga midagi mõelda ja ülemust pole pool aega majas et saaks küsida. kui tuleb siis karjub, et mis te siin teinud olete?!

Sa oled ju õigekirja oskamatu! Mis õigust on sinusugusel üldse endast kõrgemalseisvaid kritiseerida!?

+1
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Pärast järjekordset stseeni kirjutasin lahkumisavalduse ning teavitasin juhtkonda. Hetkegi ei ole kahetsenud, uus töökohas leidsin oma abikaasa (abielus 20 aastat). Isiklik elu oli sellel inimesel õnnetu, ainuke asi oli temal töö ja hirm, et me piisavalt teda ülemusena ei kummardunud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen töötanud ülemusega, keda iseloomustab kenasti tsitaat “emotsionaalselt ülesköetud naine”. Oli tema arvamus ja vale arvamus. Kui üritasid midagi arutada, siis hakkas lihtsalt üle karjuma. Leidsin uue töö, kus koormus on küll suurem ja palk natuke väiksem, aga juht on normaalne.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hilisest juhtimisõpikust maha viksides:

Inimestele on tähtis,  mis meeskonnas nad töötavad,  sest just seal tehakse ära tegelik töö.

Me oleme valmis järgnema neile,  kel on mõni eriline silmapaistev omadus,  sest niisugused omadused tekitavad meis kindlustunde.

Inimesed oskavad usaldusväärselt hinnata omaenda kogemusi! Sinu ainulaadseks kogemuseks saab see siis kui jätkad samamoodi ja ka siis kui lahkud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:41; 20.02 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, vabandust, et teemast kõrvale kaldun, aga kas sa kirjavahemärke tunned? Või, et lause algab suure tähega.. nii vigaselt kirjutatud teemaalgatus ei jäta sinust just väga head muljet. Seega, ei oleks õige ehk ülemust kiruda, kui ise just parem pole..

Miks kritiseerivad teiste kirjaoskust inimesed, kes ise absoluutselt kirjutada ei oska?

Sa kirjutatakse suure tähega, kui kellegi poole pöördud.

Või, et lause algab suure tähega..

Iga et-i ette ei käi koma, see on just selline, kuhu koma ei käi. Kahte punkti ei kasutata, selle asemel oleks pidanud olema küsimärk.

nii vigaselt kirjutatu

Uus lause alustatakse suure tähega.

Seega, ei oleks

Siia ei ette ei käi koma.

just parem pole..

Ka siin pole mingit vajadust lauset kahe punktiga lõpetada.

 

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas olete hakkama saanud enesekeskse ja empaatiavõimetu ülemusega. tema suurim probleem on see et ta ei talu kui keegi oma peaga mõtleb. viimati kui julgesin ettevõtte reklaamikampaania osas täiendusi teha, kähvas “tahad ise firmat juhtida v” loomulikult ei võetud ka mu ettepanekut arvesse.

ma olen aru saanud, et ettevõtetes ikka hinnatakse initsiatiivi ning otsitakse neid kes oma tööülesannetest pisut kaugemale näeksid, meil aga loobitakse kaikaid kodaratesse. vbl oligi mu mõte rumal, aga paari lauset diskussiooni see ikka ju väärib.

lisan, et ta käitub ka teistega nii. keegi ei julge enam oma peaga midagi mõelda ja ülemust pole pool aega majas et saaks küsida. kui tuleb siis karjub, et mis te siin teinud olete?!

Sa oled ju õigekirja oskamatu! Mis õigust on sinusugusel üldse endast kõrgemalseisvaid kritiseerida!?

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 17:41; 20.02 17:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

panin komad paika, suurtähti ei hakanud parandama, ehk saaks nüüd teemale keskenduda. aitäh neile, kes seda juba teinud on, olete mind kõvasti aidanud. vahepeal hakkab tekkima juba tunne, et hindan teda valesti, seega on kõrvalthindaja arvamus mulle väga oluline.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.02 15:07; 20.02 23:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA, vabandust, et teemast kõrvale kaldun, aga kas sa kirjavahemärke tunned? Või, et lause algab suure tähega.. nii vigaselt kirjutatud teemaalgatus ei jäta sinust just väga head muljet. Seega, ei oleks õige ehk ülemust kiruda, kui ise just parem pole..

Lahe – teise õigekirja kallal norib inimene, kes komasid panna ei oska ja lisaks ka ise alustab kauset väiketähega.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ju õigekirja oskamatu! Mis õigust on sinusugusel üldse endast kõrgemalseisvaid kritiseerida!?

See “endast kõrgemal seisev” on mingil universaalsel jumalikul skaalal mõõdetud või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimati kui julgesin ettevõtte reklaamikampaania osas täiendusi teha, kähvas “tahad ise firmat juhtida v” loomulikult ei võetud ka mu ettepanekut arvesse.

Mis on sinu tööülesanded? Kas selliste ettepanekute tegemine on nende hulgas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )