Esileht Ilu ja tervis “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )

Teema: “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine

Postitas:

Pagan! Mul ei lähe riided selga juba siis, kui 3 kilo juurde võtan. Mis riideid te kannate? Mul on küll stretš teksad, aga ega need ju lõpmatuseni veni. Pigistavad siit-sealt ja peeglist vaadates on ka kileviineri mulje, kui oma 58-60 asemel 62 kg on “üleöö” tulnud. Mul isegi rinnahoidja pigistab, kui 62 kg ette tuleb. Annan ikka au teile, daamid, kes te aastaid endale valetada saavad (pole üldse paha pärast öeldud).

Milleks ma peaksin valetama? Mis lisaväärtust see annab?

Minul tuleb rasv ühtlaselt kõhule ja madala värvliga püsid on need, mis annavad kenasti venima. Kannan ka selliseid musti, strechist viikareid ja need venivad küll hästi. Peale kampsik, tuunika. Kusjuures ma suudan visuaalselt väga kaua jätta saleda inimese muljet, et kuna tagumik, kintsud, käevarred on saledad. Ja kogu see rasv tuli ühe talvega.

Kui siin loen – saiakesed, koogid jne – ma ei ole neid kunagi söönud (magus ei maitse), siis see neetud menopaus pani kaalule põntsu.

Loomulikult nean ennast, et oleks võinud kasvõi iga nädal kaaluda, et siis õigel ajal kaalutõusule pihta saada.

Küsimus oli ju endale valetamise kohta, mitte teistele. Kas sa enne selle kampsiku selga tõmbamist ise aru ei saa, et kõht juba üle püksiääre pressib? Peegli ees ei riietu kunagi ja oma volte ei näe?

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 20.05 12:29; 20.05 15:11; 22.05 11:06; 22.05 13:25; 23.05 11:32; 23.05 11:49; 23.05 13:02; 23.05 13:03; 24.05 22:04; 24.05 22:12; 25.05 19:56; 26.05 11:46; 27.05 13:52; 27.05 17:13; 30.05 11:40; 12.06 23:03; 13.06 13:16; 14.06 20:05; 16.06 12:29; 16.06 16:54; 16.06 18:01; 16.06 22:27; 18.06 00:03; 18.06 12:59; 18.06 16:58; 18.06 17:03; 10.07 11:27; 15.07 12:15; 17.07 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte pahatahtlikult, aga ka varasemates sarnastes teemades olen tahtnud küsida- kuidas saab 20 kg juurde tulla nii, et ise ei märka ega tunnista? See tähendab ju kogu garderoobi väljavahetamist, eriti nt. rinnahoidjate puhul on number suurelt ja selgelt silme ees ega ole petlik nagu nt. riiete puhul võib olla.

Või siis fotod endast- 20 kg ei saa jääda märkamata.

Ma näen praegu, 72kilosena välja peaaegu samasugune kui 10 kg kergemana. Tuleb lihtsalt sobivaid riideid kanda. Bikiinides muidugi midagi peita ei anna ja rõivanumber on peaaegu 2 võrra suurem (olen lühike).

Mina olen sellise kaalus lapsesaamise tõttu. Erinevalt paljudest on minul imetamise ajal väga raske kaalu langetada. Tahtsin suveks saledaks, aga no ei saa. Õnneks saab beebi peagi nii vanaks, et võin lisatoiduga alustada ja siis saan ettevaatlikult dieeti pidada.’

Teemaalgatajale soovin edu!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 39-aastane, 167 cm pikk, 2 last. Kuni 35 eluaastani kaalusin alla 60 kg (51 – 57kg). Siis, pärast teise lapse sündi ja vanusenumbriga 35 ettetulemusel tuli kaalule 6 ette. Ja mõne viimase aastaga veidi üle 10 kilo juurde võtnud.

Nüüd olen 72 kg ja võtan end käsile: toitumine ja liigun päris palju + trenn kodus. Magan hästi, stressi pole. Eesmärk suve lõpuks -5 kg vähemalt.

Minu nipp on hommikul putru koos hea ja paremaga süüa: moos, (tume) sokolaad, (külmkuivatatud) marjad – see hoiab kõhu pikalt täis. Midagi kerget vahepeal ja siis normaalne õhtusöök.

See on nipp pidevaks näljatundeks. Mingi magus puder hommikusöögiks ei hoia küll kõhtu õhtuni täis. Ja suurim söök õhtusse jätta ei ole ka hea mõte.

Ma ei ole õhtuni hommikuse pudruga. Lõunat söön ka ikka, aga ei pea kohe a la kahe tunni pärast sööma, sest kõht on kauem täis kui nt võileibadega.  Ning söön mõne sokolaaditükiga – rahuldab magusaisu ära.  See on minu nipp, ei pruugi teistele sobida.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.05 08:52; 20.05 20:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap on nii, et mida ikka üldse näha/tunnistada ei taha, seda ei näe ega tunnistagi. Loomulikult ei sadanud need kilod üleöö, sellest ka jutumärgid pealkirjas. Eks ikka ise sõin need kilod omale selga, olen väga suur maiasmokk ja mulle meeldib küpsetada ja oma küpsetisi tarbida ja üldse õdusus, mugavus, mõnus olemine. Loomulikult on need kilod eluviisi tulemus, aga see teadmine, et nüüd on asi üle igasuguste piiride, saabus küll täiesti äkki. Võib-olla nii, nagu osa toitumishäirega inimesi näeb end peeglist alati paksuna, ükskõik, kui hirmalakaalulised nad juba poleks, on teine ports inimesi, kes on enda ja ennastümbritsevaga nii rahul, et näevad end peeglist alati paremana, kui nad objektiivselt võttes on? Ehk siis peegel ikka valetab küll. Aga kaal mitte.

Hästi öeldud. Mul oli alguses sama, et nägin end peeglist paremana, kui ma tegelikult olin. Kilod tulid niivõrd aeglaselt, et ei pannud tähele, et ma nüüd järsku nii palju paksem oleks. Ja siis kui lõpuks kaalule läksin, avastasin oma ülekaalu ja alla võtma hakkasin, kujunes välja anoreksia. Nägin end kogu aeg paksuna, isegi kui olin väga kõhn. Peegel täiega valetab. Fotod on objektiivsemad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap on nii, et mida ikka üldse näha/tunnistada ei taha, seda ei näe ega tunnistagi. Loomulikult ei sadanud need kilod üleöö, sellest ka jutumärgid pealkirjas. Eks ikka ise sõin need kilod omale selga, olen väga suur maiasmokk ja mulle meeldib küpsetada ja oma küpsetisi tarbida ja üldse õdusus, mugavus, mõnus olemine. Loomulikult on need kilod eluviisi tulemus, aga see teadmine, et nüüd on asi üle igasuguste piiride, saabus küll täiesti äkki. Võib-olla nii, nagu osa toitumishäirega inimesi näeb end peeglist alati paksuna, ükskõik, kui hirmalakaalulised nad juba poleks, on teine ports inimesi, kes on enda ja ennastümbritsevaga nii rahul, et näevad end peeglist alati paremana, kui nad objektiivselt võttes on? Ehk siis peegel ikka valetab küll. Aga kaal mitte.

Hästi öeldud. Mul oli alguses sama, et nägin end peeglist paremana, kui ma tegelikult olin. Kilod tulid niivõrd aeglaselt, et ei pannud tähele, et ma nüüd järsku nii palju paksem oleks. Ja siis kui lõpuks kaalule läksin, avastasin oma ülekaalu ja alla võtma hakkasin, kujunes välja anoreksia. Nägin end kogu aeg paksuna, isegi kui olin väga kõhn. Peegel täiega valetab. Fotod on objektiivsemad.

Vabandust targutamast, aga miks te siis ostate venivaid riideid, kui teate, et a) peegel valetab, b) te ei suuda oma toitumist jälgida ja kipute üle sööma? Ma ka imestan, kuidas on võimalik märkamatult 20 kg juurde võtta. See pole lihtsalt võimalik! Mul on üks kleit, mis EI VENI ja mis on mu n-ö kaalukontroll. Kui panen selle kleidi selga ja tunnen end hästi ja mugavalt, siis järelikult olen tavakaalus ja ei ole juurde võtnud. Pärast jõule aga on kohe tunda, kuidas kleit on natuke kitsas ja pigistab ehk siis saan kohest tagasisidet, et pean söömist piirama, sest olen juurde võtnud. Ostke ka endale üks selline riideese, mis EI VENI ja mida saate kasutada n-ö kaalukontrollina. Kui te tuunikate ja XL retuusidega iga päev ringi trambite, siis muidugi ei saa ei peeglist ega fotodeltki aru, et olete juurde võtnud. Kaalul te ju ei käi.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 09:26; 22.05 10:19; 17.07 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peegli ees ikka minutikese ennast trimmis ja kõhtu sees hoida jõuab 🙂 (see on siis “kas te peeglist aru ei saanud jne” targutamise kohta). Loomulikult on see lihtlabane eitamine ja asja ilustamine.

Kes oskab riietuda oma kehakujule vastavalt, oskab ka valida riideid, millest +10kg üldse välja ei paista, +20 ikka hakkab näha olema juba… Isegi mittestretch teksad venivad järgi pikapeale.

Teemaalgatajale endiselt palju edu!

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.05 19:49; 20.05 10:50; 21.05 09:45; 26.05 14:04; 26.05 21:03; 27.05 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küllap on nii, et mida ikka üldse näha/tunnistada ei taha, seda ei näe ega tunnistagi. Loomulikult ei sadanud need kilod üleöö, sellest ka jutumärgid pealkirjas. Eks ikka ise sõin need kilod omale selga, olen väga suur maiasmokk ja mulle meeldib küpsetada ja oma küpsetisi tarbida ja üldse õdusus, mugavus, mõnus olemine. Loomulikult on need kilod eluviisi tulemus, aga see teadmine, et nüüd on asi üle igasuguste piiride, saabus küll täiesti äkki. Võib-olla nii, nagu osa toitumishäirega inimesi näeb end peeglist alati paksuna, ükskõik, kui hirmalakaalulised nad juba poleks, on teine ports inimesi, kes on enda ja ennastümbritsevaga nii rahul, et näevad end peeglist alati paremana, kui nad objektiivselt võttes on? Ehk siis peegel ikka valetab küll. Aga kaal mitte.

Hästi öeldud. Mul oli alguses sama, et nägin end peeglist paremana, kui ma tegelikult olin. Kilod tulid niivõrd aeglaselt, et ei pannud tähele, et ma nüüd järsku nii palju paksem oleks. Ja siis kui lõpuks kaalule läksin, avastasin oma ülekaalu ja alla võtma hakkasin, kujunes välja anoreksia. Nägin end kogu aeg paksuna, isegi kui olin väga kõhn. Peegel täiega valetab. Fotod on objektiivsemad.

Vabandust targutamast, aga miks te siis ostate venivaid riideid, kui teate, et a) peegel valetab, b) te ei suuda oma toitumist jälgida ja kipute üle sööma? Ma ka imestan, kuidas on võimalik märkamatult 20 kg juurde võtta. See pole lihtsalt võimalik! Mul on üks kleit, mis EI VENI ja mis on mu n-ö kaalukontroll. Kui panen selle kleidi selga ja tunnen end hästi ja mugavalt, siis järelikult olen tavakaalus ja ei ole juurde võtnud. Pärast jõule aga on kohe tunda, kuidas kleit on natuke kitsas ja pigistab ehk siis saan kohest tagasisidet, et pean söömist piirama, sest olen juurde võtnud. Ostke ka endale üks selline riideese, mis EI VENI ja mida saate kasutada n-ö kaalukontrollina. Kui te tuunikate ja XL retuusidega iga päev ringi trambite, siis muidugi ei saa ei peeglist ega fotodeltki aru, et olete juurde võtnud. Kaalul te ju ei käi.

Nad ei saa sellest aru (loe: ei taha sellest aru saada ega seda juttu üldse kuulata). Ei ole mõtet pingutada.

+3
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 09:54; 17.07 20:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Vabandust targutamast, aga miks te siis ostate venivaid riideid, kui teate, et a) peegel valetab, b) te ei suuda oma toitumist jälgida ja kipute üle sööma? Ma ka imestan, kuidas on võimalik märkamatult 20 kg juurde võtta. See pole lihtsalt võimalik! Mul on üks kleit, mis EI VENI ja mis on mu n-ö kaalukontroll. Kui panen selle kleidi selga ja tunnen end hästi ja mugavalt, siis järelikult olen tavakaalus ja ei ole juurde võtnud. Pärast jõule aga on kohe tunda, kuidas kleit on natuke kitsas ja pigistab ehk siis saan kohest tagasisidet, et pean söömist piirama, sest olen juurde võtnud. Ostke ka endale üks selline riideese, mis EI VENI ja mida saate kasutada n-ö kaalukontrollina. Kui te tuunikate ja XL retuusidega iga päev ringi trambite, siis muidugi ei saa ei peeglist ega fotodeltki aru, et olete juurde võtnud. Kaalul te ju ei käi.

 

Nad ei saa sellest aru (loe: ei taha sellest aru saada ega seda juttu üldse kuulata). Ei ole mõtet pingutada.

Ah? Paha päev? Miks sa nähvad niimoodi? Miks ei peaks sellest lihtsast jutust aru saama või seda kuulata tahtma? Minu meelest igati asjalik soovitus: kas regulaarselt kaaluda või tõesti omandada selline riietus, mille puhul salamisi ligihiilivad kilod hakkavad “alarmi lööma”. Nüüd ma ju tean seda, tagantjärele targutamisest pole aga kahjuks enam abi.

Mulle hoopis tundub, et SULLE, viimane vastaja, ei jõua jälle kohale see, et kõik inimesed pole nii välimuses ja kaalus kinni, et nende seesmist enesekindlust kõigutaks (ja seega paneks kohe ennast piirama) mõni kõhuvolt, halvemini istuv seelik või number suuremad püksid. Kui muidu tundub elu ilus ja tore, siis saab üsna kaua n-ö peeglist mööda vaadata ja probleem jõuab teadvusesse alles siis, kui saabub mingisugune äratushetk, nagu mul nüüd üle pika aja kaalule astudes oli. Edaspidi loomulikult olen valvsam, ma ei kavatse enam kunagi nii palju kaaluda, kui see vähegi minu enda võimuses on (ja suuresti on ju). Aga sinu suhtumine on üleolev, pahatahtlik, patroneeriv ja kuidagi kibestunud.

+16
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 18.05 16:32; 19.05 07:52; 19.05 19:01; 20.05 08:54; 20.05 09:44; 20.05 10:33; 21.05 13:22; 22.05 08:41; 22.05 12:43; 22.05 14:03; 22.05 15:24; 22.05 20:05; 23.05 10:16; 24.05 19:45; 25.05 07:08; 26.05 16:17; 27.05 07:03; 04.06 07:23; 12.06 16:37; 18.06 07:37; 01.07 11:24; 09.07 21:23; 15.07 10:53; 19.07 11:46; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti “üleöö” 20 kilo juurde võtnud. Kunagi ei suutnud ise ka uskuda, et selline asi võimalik oleks (“inimene saab ju aru”) aga näe, elu õpetab alandlikkust 😀

Olen 173 pikk, 20. eluaastate alguses kaalusin vahemikus 55-57 kg ja olin enda arust ilgelt paks (teismelisena pisut tüse ja narritud ja sealt toitumishäired ja kompleksid).

Mehega tutvudes hiilis esimese aastaga kaal üle 60 (mäletan, et kui esimest korda numbrit 63 nägin olin hetkeks täiesti šokis). Aga olin selleks ajaks juba palju vaimselt edasi arenenud ja õnnelikum ja taipasin, et see pingutus, mida nõuaks 55 kg uuesti saavutamine ja säilitamine, ei ole seda absoluutselt väärt. Pizza- ja veiniõhtud olid palju mõnusamad. Kooselu kolmanda aasta ringis olin juba üsna tüse, numbrit ei mäleta, üle 70 vast ikka, uued lühikesed püksid pidin ostma ja t-särgid kiskusid seljas. Tegin mõned muudatused ja tasapisi tuli kaal alla tagasi, 2018 suvel olin taas vanades lühkarites. Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates, polnud põhjust mittevenivaid pükse jalga proovida ja kui see vajadus lõpuks tekkis oli selge, et päeva-paariga seda olukorda enam ei paranda.

Muidugi on hea tänitada, kui end igapäevaselt kaaluma-mõõtma-kontrollima harjunud olete, kuid laske meiesugustel ka elada ja arutleda, kes ei taha sellist stressi oma ellu. No olen paksuks läinud siis olen, võtan ennast käsile ja katsun edaspidi targem olla, tean ju isegi, et mida vanemaks saan, seda keerulisem kaalu kontrollida on. Aga kaal ei ole ka elu alus, et selle pärast hulluks minema peaks.

+12
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 21.05 23:13; 22.05 11:04; 22.05 11:24; 22.05 13:33; 22.05 15:02; 23.05 12:06; 24.05 21:47; 24.05 23:06; 25.05 20:49; 28.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

füüsiliselt ei olnud näljatunnet, kuid emotsionaalselt kuidagi oleks nii tahtnud pikemalt mõnuleda

Siit tulebki vahe, miks osad inimesed püsivad ilma pingutamata 50 kg ja teised pidevalt “dieeditades” ikka 100 kg on. Peenikestel ei ole toiduga emotsionaalset sidet. Ma ei saa absoluutselt aru, miks osad peavad nt Tallinnast Tartusse sõites vahepeal tanklast kabanossi võtma. Nagu ära sureks kui kaks tundi ilma söömata peab olema. Ise ma pean tavaliselt kella vaatama, et nüüd on aeg süüa, sest muidu unub ära ja siis on õhtuks jube peavalu, mis magada ei lase.

Seega ma saan aru küll, et armastatud tegevusest on raske loobuda. Kui ma peaks mingil põhjusel edaspidi ütleme kassi poole vähem paitama, siis ma hakkaks ka vabandusi leidma, miks seda mitte teha. Kus ma jätan ta paitamata, kui nii nunnult vaatab mind ja tahab pai.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

füüsiliselt ei olnud näljatunnet, kuid emotsionaalselt kuidagi oleks nii tahtnud pikemalt mõnuleda

Siit tulebki vahe, miks osad inimesed püsivad ilma pingutamata 50 kg ja teised pidevalt “dieeditades” ikka 100 kg on. Peenikestel ei ole toiduga emotsionaalset sidet. Ma ei saa absoluutselt aru, miks osad peavad nt Tallinnast Tartusse sõites vahepeal tanklast kabanossi võtma. Nagu ära sureks kui kaks tundi ilma söömata peab olema. Ise ma pean tavaliselt kella vaatama, et nüüd on aeg süüa, sest muidu unub ära ja siis on õhtuks jube peavalu, mis magada ei lase.

Seega ma saan aru küll, et armastatud tegevusest on raske loobuda. Kui ma peaks mingil põhjusel edaspidi ütleme kassi poole vähem paitama, siis ma hakkaks ka vabandusi leidma, miks seda mitte teha. Kus ma jätan ta paitamata, kui nii nunnult vaatab mind ja tahab pai.

Jah, näen seda vahet ka oma abikaasaga võrreldes: talle maitseb muidugi hea magustoit, tükk šokolaadi või maitsev kook, aga ta sööbki selle 1 portsu ära, naudib maitset, aitäh, kõht täis – ja läheb muid asju tegema. Mina aga mõnulen juba ette mõttest, et saan seda “head asja” süüa, kusjuures kaifi suurus sõltub just teadmisest, et seda head asja on palju, põhimõtteliselt piiramatult, nt riba šokolaadi seda tunnet ei tekita, aga suur tahvel kapis varuks küll. Ja süües on nii hea tunne. Mitte üksnes maitsemeelel pole hea, mis oleks loomulik, vaid mul endal, üleni. Kiired töömõtted kaovad, aeg peatub, kõik on nii hästi. Ma tõesti arvan, et midagi sarnast tunnevadki alkohoolikud jooma või suitsetajad suitsetama hakates – et terve ülejäänud aja on midagi “puudu” ja siis sel hetkel, kui oma pahega tegeled, on kõik paigas.

Aga tegelikult tulin ütlema, et kaal näitas täna 80,3 kg 🙂 Järgmisel kaalumisel (otsustasin seda teha 2 korda nädalas, igapäevane grammidekõikumine ajab mind närvi, samas nädal tundus esialgu kontrollimiseks liiga pikk aeg) on suur tõenäosus, et 80ndad saavad lõplikult selja taha jäetud 🙂

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 18.05 16:32; 19.05 07:52; 19.05 19:01; 20.05 08:54; 20.05 09:44; 20.05 10:33; 21.05 13:22; 22.05 08:41; 22.05 12:43; 22.05 14:03; 22.05 15:24; 22.05 20:05; 23.05 10:16; 24.05 19:45; 25.05 07:08; 26.05 16:17; 27.05 07:03; 04.06 07:23; 12.06 16:37; 18.06 07:37; 01.07 11:24; 09.07 21:23; 15.07 10:53; 19.07 11:46; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen samuti “üleöö” 20 kilo juurde võtnud. Kunagi ei suutnud ise ka uskuda, et selline asi võimalik oleks (“inimene saab ju aru”) aga näe, elu õpetab alandlikkust ????

Olen 173 pikk, 20. eluaastate alguses kaalusin vahemikus 55-57 kg ja olin enda arust ilgelt paks (teismelisena pisut tüse ja narritud ja sealt toitumishäired ja kompleksid).

Mehega tutvudes hiilis esimese aastaga kaal üle 60 (mäletan, et kui esimest korda numbrit 63 nägin olin hetkeks täiesti šokis). Aga olin selleks ajaks juba palju vaimselt edasi arenenud ja õnnelikum ja taipasin, et see pingutus, mida nõuaks 55 kg uuesti saavutamine ja säilitamine, ei ole seda absoluutselt väärt. Pizza- ja veiniõhtud olid palju mõnusamad. Kooselu kolmanda aasta ringis olin juba üsna tüse, numbrit ei mäleta, üle 70 vast ikka, uued lühikesed püksid pidin ostma ja t-särgid kiskusid seljas. Tegin mõned muudatused ja tasapisi tuli kaal alla tagasi, 2018 suvel olin taas vanades lühkarites. Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates, polnud põhjust mittevenivaid pükse jalga proovida ja kui see vajadus lõpuks tekkis oli selge, et päeva-paariga seda olukorda enam ei paranda.

Muidugi on hea tänitada, kui end igapäevaselt kaaluma-mõõtma-kontrollima harjunud olete, kuid laske meiesugustel ka elada ja arutleda, kes ei taha sellist stressi oma ellu. No olen paksuks läinud siis olen, võtan ennast käsile ja katsun edaspidi targem olla, tean ju isegi, et mida vanemaks saan, seda keerulisem kaalu kontrollida on. Aga kaal ei ole ka elu alus, et selle pärast hulluks minema peaks.

Su postitus näitab, et sul ei sadanud need kilod sugugi üleöö ja märkamatult selga, vaid olid üsna teadlik oma paisumisest. Oled ka teadlikult analüüsinud oma paksuks minemise põhjusi ja nagu näha, õnnestus vahepeal ka kaalust alla võtta, nii et tead ka, kuidas sinu puhul kaal alaneb.

Ehk tegelikult ma ei tahagi tänitada, aga ma ei salli selliseid postitusi, kus paksuke ronib üle pika aja kaalu peale ja on täielikus šokis, kuna märkamatult on 20 kg juurde tulnud. Keegi ei usu sellist jama! Selle asemel võiks paks ausalt ära rääkida, et on töötanud kodukontoris, söönud rohkem kui liikunud, kandnud ainult mehe XL-suuruses riideid ja kogu selle kombo tulemusel on kaal tõusnud 20 kg. Selline jutt on täitsa mõistlik ja arusaadav, aga ei ole vaja mängida mingit suurte silmadega süütukest, kellele üllatusena kaalult äkitselt 50 kg asemel 80 paistab.

+3
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 09:26; 22.05 10:19; 17.07 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su postitus näitab, et sul ei sadanud need kilod sugugi üleöö ja märkamatult selga, vaid olid üsna teadlik oma paisumisest. Oled ka teadlikult analüüsinud oma paksuks minemise põhjusi ja nagu näha, õnnestus vahepeal ka kaalust alla võtta, nii et tead ka, kuidas sinu puhul kaal alaneb.

Ehk tegelikult ma ei tahagi tänitada, aga ma ei salli selliseid postitusi, kus paksuke ronib üle pika aja kaalu peale ja on täielikus šokis, kuna märkamatult on 20 kg juurde tulnud. Keegi ei usu sellist jama! Selle asemel võiks paks ausalt ära rääkida, et on töötanud kodukontoris, söönud rohkem kui liikunud, kandnud ainult mehe XL-suuruses riideid ja kogu selle kombo tulemusel on kaal tõusnud 20 kg. Selline jutt on täitsa mõistlik ja arusaadav, aga ei ole vaja mängida mingit suurte silmadega süütukest, kellele üllatusena kaalult äkitselt 50 kg asemel 80 paistab.

Kas sulle on kunagi õpetatud, mida tähendab, kui sõna on pandud jutumärkidesse? Garanteerin, et ei mina ega teemaalgataja ega keegi teine, kes “üleöö” paisunud on, ei arva, et neljapäeva hommikul oli veel 62 kilo ja reedel juba 80. See on üleöö ja “üleöö” vahe. Kui sulle ikka kohale ei jõua, mine targuta mõnes teises teemas, las siin inimesed viskavad oma muutuste üle muhedat nalja ja jagavad edusamme ning tagasilööke.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 21.05 23:13; 22.05 11:04; 22.05 11:24; 22.05 13:33; 22.05 15:02; 23.05 12:06; 24.05 21:47; 24.05 23:06; 25.05 20:49; 28.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates

See on paksude uus loll vabandus – töö kodus ja liibukad. Ma olen juba üle aasta kodus töötanud ning tõesti on riietuseks saanud liibukad. Küll aga olen ma seejuures saavutanud parema vormi kui ühelgi varasemal kevadel, sest kodus töötades on trenni teha ja oma toitu valida tunduvalt lihtsam kui kontoris käies. Samuti jääb edasi-tagasi sõitmisest päevas mitu tundi aega üle.

Nii et otsige oma tahtejõuetusele ja laiskusele paremaid seletusi kui kodukontor, sest see iseenesest küll kuidagi sportimast või toitumist kontrollimast ei takista. Pigem soodustab.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 20.05 12:29; 20.05 15:11; 22.05 11:06; 22.05 13:25; 23.05 11:32; 23.05 11:49; 23.05 13:02; 23.05 13:03; 24.05 22:04; 24.05 22:12; 25.05 19:56; 26.05 11:46; 27.05 13:52; 27.05 17:13; 30.05 11:40; 12.06 23:03; 13.06 13:16; 14.06 20:05; 16.06 12:29; 16.06 16:54; 16.06 18:01; 16.06 22:27; 18.06 00:03; 18.06 12:59; 18.06 16:58; 18.06 17:03; 10.07 11:27; 15.07 12:15; 17.07 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates

See on paksude uus loll vabandus – töö kodus ja liibukad. Ma olen juba üle aasta kodus töötanud ning tõesti on riietuseks saanud liibukad. Küll aga olen ma seejuures saavutanud parema vormi kui ühelgi varasemal kevadel, sest kodus töötades on trenni teha ja oma toitu valida tunduvalt lihtsam kui kontoris käies. Samuti jääb edasi-tagasi sõitmisest päevas mitu tundi aega üle.

Nii et otsige oma tahtejõuetusele ja laiskusele paremaid seletusi kui kodukontor, sest see iseenesest küll kuidagi sportimast või toitumist kontrollimast ei takista. Pigem soodustab.

Miks sa arvad, et see vabandus on? Ma lihtsalt teadvustan endale, miks käest ära läks, et saaksin muudatusi teha ja tulevikus targem olla. Sa oled väga tubli, et oma toitumist pidevalt jälgid, mina nii tubli ei ole aga üritan paremate valikute suunas tagasi liikuda. Aga palun ütle, kuidas su kommentaar teemaalgatusega haakub? Kui sul sellest tuju paremaks läks siis on muidugi hea, rõõmus meel on tervise jaoks samuti vajalik, kuid äkki leidub su elus veel mõni viis oma tuju parandada, peale teistele halvasti ütlemise?

+13
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 21.05 23:13; 22.05 11:04; 22.05 11:24; 22.05 13:33; 22.05 15:02; 23.05 12:06; 24.05 21:47; 24.05 23:06; 25.05 20:49; 28.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates

See on paksude uus loll vabandus – töö kodus ja liibukad. Ma olen juba üle aasta kodus töötanud ning tõesti on riietuseks saanud liibukad. Küll aga olen ma seejuures saavutanud parema vormi kui ühelgi varasemal kevadel, sest kodus töötades on trenni teha ja oma toitu valida tunduvalt lihtsam kui kontoris käies. Samuti jääb edasi-tagasi sõitmisest päevas mitu tundi aega üle.

Nii et otsige oma tahtejõuetusele ja laiskusele paremaid seletusi kui kodukontor, sest see iseenesest küll kuidagi sportimast või toitumist kontrollimast ei takista. Pigem soodustab.

Armas tubli kõhn kodukontoris trenni tegev inimene. Meil kõigil on kindlasti sinu üle hea meel ja absoluutselt suurepärane oleks olnud, kui oleksime möödunud aasta kevadel trenni hakanud tegema saiakeste söömise asemel. Nii ei läinud. Nüüd mina (teemaalgataja) ja veel nii mõnigi on endale oma probleemi tunnistanud ja soovib uuesti tervislikku kaalu jõuda. Püüa kuidagi andestada, et me polnud nii keha- ja kaaluteadlikud ja tahtejõulised nagu sina, et töölesõitmisest üle jäävaid tunde kükke tehes mööda saata, äkki sa suudad seda? Mis sa arvad, kas sinust erinevaid inimesi, sinust erinevaid elustiile, sinust erinevaid vaateid ja mõtteid tohib äkki ka selles suures laias maailmas olemas olla? Ja äkki tohivad sinust erinevad inimesed ka siiski midagi hakata õigesti tegema, ilma et sa lakkamatult tagantjärele TÄNITAKS ja näägutaks, kuidas sina poleks MITTTTTTTTTTE kunagi ühtegi taolist viga teinud nagu nemad. Meenub Karlssoni vanaema, kes teda vaibaklopitsaga ümber Mälari järve taga ajas ja tänitas: “Vaheta sokid ära, väike Karlsson, vaheta sokid ära!” Jaa, vanaema, me juba teemegi seda!!!

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 18.05 16:32; 19.05 07:52; 19.05 19:01; 20.05 08:54; 20.05 09:44; 20.05 10:33; 21.05 13:22; 22.05 08:41; 22.05 12:43; 22.05 14:03; 22.05 15:24; 22.05 20:05; 23.05 10:16; 24.05 19:45; 25.05 07:08; 26.05 16:17; 27.05 07:03; 04.06 07:23; 12.06 16:37; 18.06 07:37; 01.07 11:24; 09.07 21:23; 15.07 10:53; 19.07 11:46; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna kaalun ligi 80 kilo, uuesti paisuma hakkasin möödunud kevadel, stress, Wolt (on tõesti saatanast), vähem liikumist. Ja muidugi töö kodus, mis võimaldas elada dressides ja liibukates

See on paksude uus loll vabandus – töö kodus ja liibukad. Ma olen juba üle aasta kodus töötanud ning tõesti on riietuseks saanud liibukad. Küll aga olen ma seejuures saavutanud parema vormi kui ühelgi varasemal kevadel, sest kodus töötades on trenni teha ja oma toitu valida tunduvalt lihtsam kui kontoris käies. Samuti jääb edasi-tagasi sõitmisest päevas mitu tundi aega üle.

Nii et otsige oma tahtejõuetusele ja laiskusele paremaid seletusi kui kodukontor, sest see iseenesest küll kuidagi sportimast või toitumist kontrollimast ei takista. Pigem soodustab.

Armas tubli kõhn kodukontoris trenni tegev inimene. Meil kõigil on kindlasti sinu üle hea meel ja absoluutselt suurepärane oleks olnud, kui oleksime möödunud aasta kevadel trenni hakanud tegema saiakeste söömise asemel. Nii ei läinud. Nüüd mina (teemaalgataja) ja veel nii mõnigi on endale oma probleemi tunnistanud ja soovib uuesti tervislikku kaalu jõuda. Püüa kuidagi andestada, et me polnud nii keha- ja kaaluteadlikud ja tahtejõulised nagu sina, et töölesõitmisest üle jäävaid tunde kükke tehes mööda saata, äkki sa suudad seda? Mis sa arvad, kas sinust erinevaid inimesi, sinust erinevaid elustiile, sinust erinevaid vaateid ja mõtteid tohib äkki ka selles suures laias maailmas olemas olla? Ja äkki tohivad sinust erinevad inimesed ka siiski midagi hakata õigesti tegema, ilma et sa lakkamatult tagantjärele TÄNITAKS ja näägutaks, kuidas sina poleks MITTTTTTTTTTE kunagi ühtegi taolist viga teinud nagu nemad. Meenub Karlssoni vanaema, kes teda vaibaklopitsaga ümber Mälari järve taga ajas ja tänitas: “Vaheta sokid ära, väike Karlsson, vaheta sokid ära!” Jaa, vanaema, me juba teemegi seda!!!

Ise küsisid edulugusid. Mis sulle siis nüüd ei meeldi? Edulugu ongi see, et ma HOIAN või parandan oma vormi, mitte ei lase seda 80-kiloseks.
Seni, kuni te otsite põhjendusi ja vabandusi väljastpoolt ennast, ei muutu midagi. Aga loomulikult ei ole mul midagi selle vastu, kui mõni on valinud olla ülekaaluline. Lihtsalt ärge halage sel teemal koguaeg. Võtke peegel ja vaadake endale otsa, sest probleemi põhjus vaatab teile just sealt vastu. Süüdi ei ole kodukontor,  Wolt ega venivad riided vaid teie endi mugavus ja laiskus.

+1
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt 20.05 12:29; 20.05 15:11; 22.05 11:06; 22.05 13:25; 23.05 11:32; 23.05 11:49; 23.05 13:02; 23.05 13:03; 24.05 22:04; 24.05 22:12; 25.05 19:56; 26.05 11:46; 27.05 13:52; 27.05 17:13; 30.05 11:40; 12.06 23:03; 13.06 13:16; 14.06 20:05; 16.06 12:29; 16.06 16:54; 16.06 18:01; 16.06 22:27; 18.06 00:03; 18.06 12:59; 18.06 16:58; 18.06 17:03; 10.07 11:27; 15.07 12:15; 17.07 22:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsisid edulugusid. Mis sulle siis nüüd ei meeldi? Edulugu ongi see, et ma HOIAN või parandan oma vormi, mitte ei lase seda 80-kiloseks.

Seni, kuni te otsite põhjendusi ja vabandusi väljastpoolt ennast, ei muutu midagi. Aga loomulikult ei ole mul midagi selle vastu, kui mõni on valinud olla ülekaaluline. Lihtsalt ärge halage sel teemal koguaeg. Võtke peegel ja vaadake endale otsa, sest probleemi põhjus vaatab teile just sealt vastu. Süüdi ei ole kodukontor, Wolt ega venivad riided vaid teie endi mugavus ja laiskus.

No kus nüüd avastas Ameerika, ausõna 😀 Inimene on ise oma elustiili autor, vau, oleks SEDA vaid varem teadnud. Aitäh sulle, et leiad aega tulla meid paksukesi valgustama (ja valgust peab palju olema, me võtame nii palju ruumi ju). Jätka palun, nii huvitav on lugeda, äkki räägid meile sellest ka, et halba dieeti üle ei treeni ja kõhulihased valmivad köögis. Nii väga huvitab, kuidas sina, sa eriline ja kõige tublim lilleke, hakkama saad, sest see on nii teemakohane ja vajalik.

+15
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 21.05 23:13; 22.05 11:04; 22.05 11:24; 22.05 13:33; 22.05 15:02; 23.05 12:06; 24.05 21:47; 24.05 23:06; 25.05 20:49; 28.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsisid edulugusid. Mis sulle siis nüüd ei meeldi? Edulugu ongi see, et ma HOIAN või parandan oma vormi, mitte ei lase seda 80-kiloseks.

Kui sa nii otse küsid, siis vastan sama otse: ei meeldi sinu iseloom, tundub üsna jube.
Küsisin edulugusid, et neist inspiratsiooni saades ka ise saleneda. Vähegi funktsionaalset lugemisoskust omav inimene saanuks sellest loomulikult ka aru. Aga mitte sina.
Kui sa nimetad iseennast – kibestunud, tänitavat, parastavat, teisi maha teha püüdvat – edulooks, siis, anna andeks karmi tõe väljaütlemine, sa pole seda. Kui vaadata su pisikesse puntras hinge, siis sa lausa mõnuled paksukeste nõrkusele osutades ja kogud sellest jõudu, tuge oma haprale enesehinnangule ja heakskiitu, mida sa kahjuks vist muul moel elus ei suuda saavutada. Mul on sinust kahju. Mis sinuga juhtus, et sa selliseks muutusid? Ega sa ei pea mulle vastama, lihtsalt mõtiskle natuke, kui julged iseendale ausalt silma vaadata (mida sa aina paksudele soovitad).

Kõigile kaasteelistele saledaks saamise rännakul aga pikka sammu ja tahtejõudu! 🙂

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 18.05 16:32; 19.05 07:52; 19.05 19:01; 20.05 08:54; 20.05 09:44; 20.05 10:33; 21.05 13:22; 22.05 08:41; 22.05 12:43; 22.05 14:03; 22.05 15:24; 22.05 20:05; 23.05 10:16; 24.05 19:45; 25.05 07:08; 26.05 16:17; 27.05 07:03; 04.06 07:23; 12.06 16:37; 18.06 07:37; 01.07 11:24; 09.07 21:23; 15.07 10:53; 19.07 11:46; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise küsisid edulugusid. Mis sulle siis nüüd ei meeldi? Edulugu ongi see, et ma HOIAN või parandan oma vormi, mitte ei lase seda 80-kiloseks. Seni, kuni te otsite põhjendusi ja vabandusi väljastpoolt ennast, ei muutu midagi. Aga loomulikult ei ole mul midagi selle vastu, kui mõni on valinud olla ülekaaluline. Lihtsalt ärge halage sel teemal koguaeg. Võtke peegel ja vaadake endale otsa, sest probleemi põhjus vaatab teile just sealt vastu. Süüdi ei ole kodukontor,  Wolt ega venivad riided vaid teie endi mugavus ja laiskus.

Ahh, mida sa tuututad üldse siin teemas? Ilmselgelt ei ole see teema sinu jaoks.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.05 12:33; 22.05 14:09; 22.05 18:38; 22.05 19:07; 22.05 19:33; 23.05 11:38; 23.05 11:54; 23.05 13:12; 24.05 17:49; 24.05 19:44; 25.05 11:47; 25.05 20:32; 27.05 12:12; 27.05 21:09; 27.05 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.05 14:58; 22.05 18:18; 22.05 19:02; 22.05 19:31; 24.05 19:34; 24.05 19:36; 25.05 11:37; 25.05 20:06; 25.05 20:11; 26.05 17:50; 27.05 11:41; 27.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Millest eeldus, et ebatervislikku kräppi õhtuks tehakse? Saab ju osta valmis ebatervislikku kräppi, või koju tellida; või üldse mitte süüa; või süüa õhtuks midagi tervislikku aga hommikul pakk krõpsu nahka panna. Maailm on palju suuremate variatsioonidega.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 21.05 23:13; 22.05 11:04; 22.05 11:24; 22.05 13:33; 22.05 15:02; 23.05 12:06; 24.05 21:47; 24.05 23:06; 25.05 20:49; 28.05 00:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Ei.
Õhtuks ei teinud ma ka enne kaalulangetusega alustamist ebatervislikku kräppi, mulle maitseb väga normaalne tervislik toit (juurikad, salatid, kala, kana jne). Mina sõin end paksuks sellest, mida ma lisaks tervislikule toidule sõin – pugisin saiakesi, šokolaade, omatehtud kooke – ja ostsin neid, kuidas kunagi, vahel tekkis juba kodus mõte, et täna ostan seda ja toda ja hakkan küpsetama, vahel jälle jäi poes mingi ahvatlev maius näppu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt 18.05 16:32; 19.05 07:52; 19.05 19:01; 20.05 08:54; 20.05 09:44; 20.05 10:33; 21.05 13:22; 22.05 08:41; 22.05 12:43; 22.05 14:03; 22.05 15:24; 22.05 20:05; 23.05 10:16; 24.05 19:45; 25.05 07:08; 26.05 16:17; 27.05 07:03; 04.06 07:23; 12.06 16:37; 18.06 07:37; 01.07 11:24; 09.07 21:23; 15.07 10:53; 19.07 11:46; 09.08 11:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõudu, teemaalgataja!

Endal praegu sarnane seis. Olen 45+, 169 cm pikk ja kaalusin eelmise nädala lõpul 82 kg. Viimase viie kuu jooksul on juurde tulnud 6 kg.

Hakkasin kaalu langetama selle nädala esmaspäevast. Kaalun üks kord nädalas nädala lõpus. Teen vahelduvpaastu 16:8 (vahel ka 17:7 või 18:6 – olenevalt päevaplaanist). Trenni jaoks võtan veel hoogu. Kavatsen sel nädalavahetusel jälle algust teha sellega. Sügis-talvel tegin regulaarselt lihastreeningut kodus, kuid selle aasta algul viis vaktsineerimine mu süstekäe mitmeks kuuks rivist välja ja treenimine jäi soiku.  Ja siis läks toitumine kah rappa. Viimased paar kuud olen aeg-ajalt teinud vaid sprint-intervalltreeninguid.

Niisiis, tegin siin oma edulooga praegu algust 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Ma pean sind kurvastama, paks saab olla ka ilma ebatervislikku kräppi sisse kühveldamata. Täitsa tavalise muna ja peekoni, rukkileiva, veiseliha ja salatiga saab paks olla. Kuigi kui nüüd tõeleau anda siis klaasi koolat kuus joon ära küll ja iga nädal vähemalt 2 kommi. Selles siis ilmselt probleem?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Ma pean sind kurvastama, paks saab olla ka ilma ebatervislikku kräppi sisse kühveldamata. Täitsa tavalise muna ja peekoni, rukkileiva, veiseliha ja salatiga saab paks olla. Kuigi kui nüüd tõeleau anda siis klaasi koolat kuus joon ära küll ja iga nädal vähemalt 2 kommi. Selles siis ilmselt probleem?

Peekon on kaalulangetajale sobiv ?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.05 14:58; 22.05 18:18; 22.05 19:02; 22.05 19:31; 24.05 19:34; 24.05 19:36; 25.05 11:37; 25.05 20:06; 25.05 20:11; 26.05 17:50; 27.05 11:41; 27.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Ma pean sind kurvastama, paks saab olla ka ilma ebatervislikku kräppi sisse kühveldamata. Täitsa tavalise muna ja peekoni, rukkileiva, veiseliha ja salatiga saab paks olla. Kuigi kui nüüd tõeleau anda siis klaasi koolat kuus joon ära küll ja iga nädal vähemalt 2 kommi. Selles siis ilmselt probleem?

Peekon on kaalulangetajale sobiv ?

Ja mis peekonil viga on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.05 12:33; 22.05 14:09; 22.05 18:38; 22.05 19:07; 22.05 19:33; 23.05 11:38; 23.05 11:54; 23.05 13:12; 24.05 17:49; 24.05 19:44; 25.05 11:47; 25.05 20:32; 27.05 12:12; 27.05 21:09; 27.05 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen elus kümneid kilosid alla võtnud (ja sama palju juurde).

Minu kogemus on, et juurde võtmiseks ei ole vaja midagi erilist teha – piisb 200-300 lisakalorit päevas ja tulemus on 10-15  lisakilo aastas. need 200-300 kalorit tulevad näiteks suurest kohvist koore ja suhkruga ja ühest suurest apelsinist.  Kumbki pole ülearu patune.

Ainus, mis aitab kilosid kogunemast hoidmast, on kalorite lugemine minu jaoks. Kui seda enam ei tee, hakkavad kilod jälle tasakesi tiksuma. Kilo kuus on täpselt selline kogus juurde võtta ka,et tegelikult peeglisse vaadates igapäevaselt ei näe, ja alles poole aasta pärast, kui püksid jalga ei lähe saad aru, et kurat, tegin seda jälle. Ja kui siis kohe ei ole motivatsiooni sellega tegeleda, on veel mõni kuu hiljem +10 kilo.

Alla võtmiseks kalorite lugemine mulle jällegi ei sobi. Samuti pole mul ühtegi pattu, mida oleks võimalik süüdistada – ei söö igapäevaselt maiustusi, ei söö liiga palju rasvast – nagu ütlesin, juurde võtmisest piisab teisest hommikusest kohvitassist ja ühest suurest puuviljast või lisaleivaviilust.

Alla võtan suvila-dieediga. Lähen suvel maale, vihun seal aiamaal tööd teha ja käin jalgrattaga ujumas õhtuti, samal ajal toitun kurgi-tomati salatist ja hommikusest praemunast. Tegelikult ebatervislik crash-dieet, aga võtan nii nagu naksti alla ja siis on vaja ainult seda kaalu hoida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.05 18:41; 23.05 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab 1 asi paksude puhul- Kui te poodi süüa ostma lähete kas siis on kohe plaan valmis millist ebatervislikku kräppi õhtuks teete või libastute alles poes ?

Ma pean sind kurvastama, paks saab olla ka ilma ebatervislikku kräppi sisse kühveldamata. Täitsa tavalise muna ja peekoni, rukkileiva, veiseliha ja salatiga saab paks olla. Kuigi kui nüüd tõeleau anda siis klaasi koolat kuus joon ära küll ja iga nädal vähemalt 2 kommi. Selles siis ilmselt probleem?

Peekon on kaalulangetajale sobiv ?

Ja mis peekonil viga on?

Äkki on natuke rasvane tervisliku toidu kohta, eriti kui seda iga hommik süüa …?

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 22.05 14:58; 22.05 18:18; 22.05 19:02; 22.05 19:31; 24.05 19:34; 24.05 19:36; 25.05 11:37; 25.05 20:06; 25.05 20:11; 26.05 17:50; 27.05 11:41; 27.05 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki on natuke rasvane tervisliku toidu kohta, eriti kui seda iga hommik süüa …?

Et siis inimene ei vaja rasva?

Ma jumaldan peekonit, ma söön seda peaaegu igal hommikul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 20.05 12:33; 22.05 14:09; 22.05 18:38; 22.05 19:07; 22.05 19:33; 23.05 11:38; 23.05 11:54; 23.05 13:12; 24.05 17:49; 24.05 19:44; 25.05 11:47; 25.05 20:32; 27.05 12:12; 27.05 21:09; 27.05 21:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 200 )


Esileht Ilu ja tervis “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine