Esileht Ilu ja tervis “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )

Teema: “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine

Postitas:
Kägu

#3795604:
Tahaks seda “meest” kohe näha 😀 100-kilone mees sul küll sadat grammi liha ei söö. Mis imelik pere te olete? 250g liha on 1 viil kaelakarbonaadi, mille Selveri lahtisest letist ostad.
Grilliõhtul neljale kulub 2,3 kg liha. Neljast 2 on normaalkaalus naised, teised 2 on sportlikud, 95-100kg mehed.

Mees kaalub 96kg ja see kaal koosneb lihastest mitte pekist. Ning ta tõesti ei söö 100g, sööb 150g liha korraga. Neid 250g kaelakarbonaade vitsutavad paksud pubides tõepoolest. Millest selline komme ennast nuumata, ei tea.
Sinu grilliõhtu neljale kõlab pigem nagu väga rikkalik kogus liha 8-le või normaalne kogus korraga ära söömiseks 16-le 😀 😀

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sinu grilliõhtu neljale kõlab pigem nagu väga rikkalik kogus liha 8-le või normaalne kogus korraga ära söömiseks 16-le 😀 😀

Normaalne kogus 16-le? No seda ma räägin-oled mingi koonerluse musternäidis. Vaene külaline, kes 3-4h peab tiksuma selle 100 g  lihaga. Toorest arvutad sa siis 144g inimese kohta, millest küpsetamisel jääb järgi 100g. Rikkalik kogus oleks siis 200g 😀 OMG. Seda nimetad sa grilliõhtuks?

Õnneks mul selliseid veidrikest rotte tutvusringkonnas ei ole, kelle külalised peavad eelnevalt kodus oma kõhu täis sööma.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Normaalne kogus 16-le? No seda ma räägin-oled mingi koonerluse musternäidis. Vaene külaline, kes 3-4h peab tiksuma selle 100 g lihaga. Toorest arvutad sa siis 144g inimese kohta, millest küpsetamisel jääb järgi 100g. Rikkalik kogus oleks siis 200g 😀 OMG. Seda nimetad sa grilliõhtuks?

Õnneks mul selliseid veidrikest rotte tutvusringkonnas ei ole, kelle külalised peavad eelnevalt kodus oma kõhu täis sööma.

Cateringis üldjuhul arvestatakse inimese kohta 100g liha ja 100g kala. Sina arvestad inimese kohta enam kui pool kilo liha söömaajaks??? Kust sa muidu selliste koguste peale tulnud oled? Ise mõtlesid välja?
Soovitan sul muidu uurida, kui palju valku inimese neerud suudavad korraga töödelda ja mis selle ülejäänuga saab. Vt ka podagra. Mis koonerlusse puutub, siis podagrat muide nimetati kunagi ka kuningate haiguseks… Arutus õgimises ei ole midagi cooli.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Cateringis üldjuhul arvestatakse inimese kohta 100g liha ja 100g kala. Sina arvestad inimese kohta enam kui pool kilo liha söömaajaks??? Kust sa muidu selliste koguste peale tulnud oled? Ise mõtlesid välja?

Ma ei tea, mis cateringist sina räägid-ilmselt ühekordsest söömisest- a la sööklalõuna. Pidasin just sünnipäeva, kus toitlustas tuntud telekoka catering. Mul oli külmlaud, toiduvaliku ja kogused pakkusid nemad-minu tingimus oli, et üritus kestab 6h ning roogade hind ei ole oluline. Liha-kala kogus 390g per inimene, kogu soolase toidu hulk 690g per inimene(sisaldas 3 erinevat salatit igat 100g inimesele)+magus 220g per inimene. Kokku 910g inimese kohta. Külalised olid naised ning järgi jäi minimaalselt toitu.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on kogu soolase toidu hulk vs puhas liha, millest sa eespool kirjutasid. Loomulikult süüakse liha juurde ka muud, mitte ei õgita endale 600g puhast liha näost sisse nagu sina ja su sõbrad. Catering ilmselt tuli ka su harjumuspärastele hiigelkogustele vastu. Ja no 6h ei ole muidugi ka päris õhtusöök vaid pigem pool päeva.

Ma ei tea, mis cateringist sina räägid-ilmselt ühekordsest söömisest- a la sööklalõuna. Pidasin just sünnipäeva, kus toitlustas tuntud telekoka catering. Mul oli külmlaud, toiduvaliku ja kogused pakkusid nemad-minu tingimus oli, et üritus kestab 6h ning roogade hind ei ole oluline. Liha-kala kogus 390g per inimene, kogu soolase toidu hulk 690g per inimene(sisaldas 3 erinevat salatit igat 100g inimesele)+magus 220g per inimene. Kokku 910g inimese kohta. Külalised olid naised ning järgi jäi minimaalselt toitu.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina teen Fitlapi (ehk siis võtan maha) ja mul on ka liha-kala kogus umbes 100 grammi, 100 gr kartulit-riisi-pastat ja ülejäänu on salat. Kaloreid on päevas ette nähtud 1400. Ma arvan, et trenni tegev ja mitte kaalulangetamisega tegelev inimene võib küll natuke rohkem sellest süüa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on kogu soolase toidu hulk vs puhas liha, millest sa eespool kirjutasid. Loomulikult süüakse liha juurde ka muud, mitte ei õgita endale 600g puhast liha näost sisse nagu sina ja su sõbrad. Catering ilmselt tuli ka su harjumuspärastele hiigelkogustele vastu. Ja no 6h ei ole muidugi ka päris õhtusöök vaid pigem pool päeva.

Nagu ütlesin, 690g kogu soolase toidu kogus, millest 390g liha, kala, mereannid. Ei, mina ei kirjutanud ja rääkinud midagi toidu kogusest, see oli nende pakutud toidu hulk 6h istumiseks. Ma ei suurendanud ega vähendanud seda kogust-usaldasin proffe. Kui inimesel on hunnik restorane, siis ta vast teab, mida ja kui palju vaja on.

Mina ja minu sõbrad söövad samuti liha juurde värsket salatit,  lisaks lõpetab grilliõhtu toorjuustukook-kuku nüüd pikali!

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu ütlesin, 690g kogu soolase toidu kogus, millest 390g liha, kala, mereannid. Ei, mina ei kirjutanud ja rääkinud midagi toidu kogusest, see oli nende pakutud toidu hulk 6h istumiseks. Ma ei suurendanud ega vähendanud seda kogust-usaldasin proffe. Kui inimesel on hunnik restorane, siis ta vast teab, mida ja kui palju vaja on.

Mina ja minu sõbrad söövad samuti liha juurde värsket salatit, lisaks lõpetab grilliõhtu toorjuustukook-kuku nüüd pikali!

Ei, koogitüki peale ma ei kuku pikali. Selle peale aga küll, et mingid naised peavad normaalseks endale õhtuga pool kilo puhast liha näost sisse ajada (pean silmas sinu grillipidu siis, mitte cateringi, kus sa räägid kogu toidust). Seda on isegi terve päeva kohta palju ja sul on kahjuks toitumisest väga vale arusaam.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, koogitüki peale ma ei kuku pikali. Selle peale aga küll, et mingid naised peavad normaalseks endale õhtuga pool kilo puhast liha näost sisse ajada (pean silmas sinu grillipidu siis, mitte cateringi, kus sa räägid kogu toidust). Seda on isegi terve päeva kohta palju ja sul on kahjuks toitumisest väga vale arusaam.

Ma räägin loomulikult kogusest enne küpsetamist, eks. Ehket 2,3kg lihast saab pärast grillimist 1,6kg valmistoodet. Ehk naiste osa võib olla ca 300-350g.

Et see 300-350g liha ja kana on kuidagi teistsugune, kui cateringi arvestus 390g?

Eile käis sõbranna läbi. Panin ahju 1kg lõhefilee, juurde brokolit. Sõime kahekesi. Kui sõbranna lahkus 4,5h hiljem, oli lõhest järgi 200g. Järgmine õgard, jah?

Pigem ei ole minu erinevad tuttavad õgardid, vaid sul on mingi veider arusaamine, kuidas asjad käima peavad.

Eelpoolmainitud Fitlapi järgi(kaalulangetamine) saab süüa 400g liha päevas. (4 korda 100g igal toidukorral).

Enamikel päevadel sisestan oma toidud myfitnesspali ning mu makrod on tasakaalus. Lisaks olen üks tervemaid inimesi, keda tean.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eile käis sõbranna läbi. Panin ahju 1kg lõhefilee, juurde brokolit. Sõime kahekesi. Kui sõbranna lahkus 4,5h hiljem, oli lõhest järgi 200g. Järgmine õgard, jah?

Pigem ei ole minu erinevad tuttavad õgardid, vaid sul on mingi veider arusaamine, kuidas asjad käima peavad.

Eelpoolmainitud Fitlapi järgi(kaalulangetamine) saab süüa 400g liha päevas. (4 korda 100g igal toidukorral).

Võrdle nüüd seda fitlapi soovitust (100g liha KORRAGA), minu juttu (100g liha KORRAGA) ja siis neid oma koguseid (pool kilo KORRAGA). Hakkab pilt selginema?

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA

Kuu aega tagasi alustasin.

83+ kg ——> 76,4 kg

Kui kilod uuel kuul sama tempokalt otsustaks mu juurest minema minna, siis oleks lootust juuli lõpupoole juba 6-ga algavat nr-t näha kaalul. Jaanipäeva jm suviseid üritusi ma libastumise mõttes üldse ei karda, kui eelnevatel kordadel, mil olen kaalu püüdnud kilo-paar alla saada, olen pidusid alati kasutanud kui vabandust süüa rohkem, siis sel korral pole mul mingit vastavat kavatsust ega ootust.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 25 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Võrdle nüüd seda fitlapi soovitust (100g liha KORRAGA), minu juttu (100g liha KORRAGA) ja siis neid oma koguseid (pool kilo KORRAGA). Hakkab pilt selginema?

Sa arvutada oskad, et see kogus süüakse ära 4 tunni jooksul? Poolest kilost saab pärast küpsetamist 350g .  Võimalik, et süüakse 100g korraga ainult.

Ma ei ole kaalujälgija, et 100g korraga võin süüa.

Sa oled täiega veider inimene. Pole ka ime, kui iga päev veini tinistad.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa arvutada oskad, et see kogus süüakse ära 4 tunni jooksul? Poolest kilost saab pärast küpsetamist 350g . Võimalik, et süüakse 100g korraga ainult.

Ma ei ole kaalujälgija, et 100g korraga võin süüa.

Sa oled täiega veider inimene. Pole ka ime, kui iga päev veini tinistad.

Tead, minu poolest istu oma sõbrannadega kas või täispikk tööpäev lihapoti ümber ja vitsutage. Ära lihtsalt propageeri seda siin inimestele kui mingit tervislikku ja õiget toitumist, sest seda see ei ole.
Ja mis veider liha see sul on mille puhul 600 grammist järsku 100 grammi saab? Sul kogused siin koguaeg muutuvad, nii et raske on järge pidada juba. Esialgu oli neljale 2,3kg, nüüd süüakse 100g… Edu keerutamisel!

+3
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, et teie järjekordsele “andmisele” vahele segan, aga vastus küsimusele on, et on jah õgard. Või siis, jah, olete õgardid. 400 grammi näkku, lisaks köögiviljad, on ikka väga palju. Ja veel nii lühikese aja jooksul.

+6
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mis veider liha see sul on mille puhul 600 grammist järsku 100 grammi saab? Sul kogused siin koguaeg muutuvad, nii et raske on järge pidada juba. Esialgu oli neljale 2,3kg, nüüd süüakse 100g… Edu keerutamisel!

Mitte mina ei keeruta, vaid sa ei oska arvutada. 2,3kg toorest liha=grillilt tulnuna 1,6kg. Meid on 4. Ilmselgelt 2 ligi 100kg-st sportlast söövad rohkem, kui 60kg naised. Ehk naised söövad ca 300-350g. Mis sul arusaamatuks jäi? Seda 300-350g söön 4h jooksul, mitte ei söö korraga.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitte mina ei keeruta, vaid sa ei oska arvutada. 2,3kg toorest liha=grillilt tulnuna 1,6kg. Meid on 4. Ilmselgelt 2 ligi 100kg-st sportlast söövad rohkem, kui 60kg naised. Ehk naised söövad ca 300-350g. Mis sul arusaamatuks jäi? Seda 300-350g söön 4h jooksul, mitte ei söö korraga.

Jajah, head isu! (ehkki seda on sul juba niigi mitme mehe eest)
Ma olen täna siiani 8h jooksul söönud 50g lõhet (hommikusöögiga) ja 100g loomaliha (lõunasöögiga). Õhtuks veel 100g liha või kala on maksimum. Sinu 4-tunniga-400g grillmaratonidega ei võistle kuidagi. Annan alla 😀

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine tõmba üks vein sisse, kell juba palju.

Ma lähen trenni nüüd.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mine tõmba üks vein sisse, kell juba palju.

Ma lähen trenni nüüd.

Sõid ikka enne?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen täna siiani 8h jooksul söönud 50g lõhet (hommikusöögiga) ja 100g loomaliha (lõunasöögiga). Õhtuks veel 100g liha või kala on maksimum. Sinu 4-tunniga-400g grillmaratonidega ei võistle kuidagi. Annan alla 😀

Ma sõin hommikuks omleti sees 80g kanafileesinki ning õhtuks tortillapõhjal pizzal ahjus 115g kanafileesinki. Lõunaks sõin maasikaid.

Sa arvasid, et ma korraldan iga päev grillipidu?

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mis tuleb üleöö, läheb ka üleöö. Tuleb lihtsalt eelmisel päeval kõike mis puudutab söömist ja liikumist nüüd vastupidi teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See mis tuleb üleöö, läheb ka üleöö. Tuleb lihtsalt eelmisel päeval kõike mis puudutab söömist ja liikumist nüüd vastupidi teha.

Midagi ei tule teha -see kaob iseenesest. Keegi ei ole ühest grillipeost paksuks läinud ega saa ka saledaks ühel grillipeol toidu peale pirtsutamisest.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

TA siin.
Jaanid rõõmsalt ja tervislikult üle elatud 🙂

Täna 74,8 kg.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: right;”>Mina tegin juunis R. Noole kava. Kaotasin 7 kilo. Vanus 46a. Nyyd jatkan omamoodi. Aga gluteeni, piima ja suhkrut ei tarbi pisikeste eranditena. Lisaks kaalulangusele eesmärk ka peavaludest vabanemine. Hetkel kadu 8.5 kilo (37 päevaga). Olen 71 kg ja 170 cm, mõõdud ylevalt alla 97, 76 ja 96.</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma sain šoki.

Alustan algusest.

Olen 39-aastane 165 cm pikk naine ja kaalunud enamiku oma täiskasvanuelust vahemikus 62 – 68 kilo. Viimasel paaril aastal olen tundnud küll end pisut tüsedamana – riided istusid üha halvemini, kuni tuli need suuremate/mugavamate vastu vahetada, aga peeglist vaadates nagu midagi hirmsat ikkagi ei tundunud, silm peas särab, juuksed läigivad ja võhma jätkub, mis seal siis põdeda, kui ongi kilo-kaks-kolm juures.

Kilo-kaks-kolm…

Nädal tagasi oli vaja ühe ankeedi jaoks oma kaal sisestada. Ostsin pidulikult kaalule uued patareid, viimasest kaalulkäimisest oli möödas vähemalt 4-5 aastat. Astusin kaalule. Mõtlesin, et see on rikkis. Astusin uuesti. Ikka sama number. Kutsusin oma 8-aastase lapse – äkki näitabki kaal aiateibaid – aga ei, tema kaal oli täiesti adekvaatne. Ja siis jõudis kohale. Ma olen peaaegu 20 kilo ülekaalus. KAKSKÜMMEND! Mitte kilo-paar paisunud, nagu ma pealiskaudselt endale aina ütlesin. Mitte kümme kilo ülekaalus, nagu ma sügaval sisimas endale lõpuni tunnistadagi ei julgenud, aga siiski aimasin. Vaid ma kaalusin 83,2 kilo ja normaalkaalu jõudmiseks tuleb langetada vähemalt 17 kilo. Issand kui magus oli neid kilosid endale külge süüa! Ja möödunud nädala jooksul juba olen aru saanud, et nende maha saamine ei ole üldse kiire ega väga mugav protsess.

Teen vahelduvpaastu.

Söön vähem.

Liigun rohkem.

See kõik ei ole mulle raske. Aga raske on teada, et otseteed ei ole, et ma ei tohi kaalulangetusega liigselt kiirustada, sest tahan, et tulemus oleks püsiv. Ja raske on aktsepteerida teadmist, et kui ma saiakestele-šokolaadile kunagi enam uuesti sõrme annan, siis nad võtavad jälle terve käe.

Nädalaga läks maha 900 grammi, seega kaalusin täna hommikul 82,3 kilo. Ma rühin 7-ga algava numbri suunas nagu auruvedur ja siis 6-ga. Ma ei anna alla – ja ma tean, et ma ei annagi. Aga kavatsen siin teemas vahepeal, kui raske on, halamas käia.

Ja nõu küsida – millal teil tekkis teadmine, et vanamoodi edasi ei saa ja on vaja oma üle käte läinud kaalule silma vaadata? Ja mil moel teie oma teekonda astute? Oleks motiveeriv, kui jagate oma sarnaseid kogemusi ja – eriti – edulugusid 🙂

Vaatasin ühes seltskonnas tehtud pilti (tavaliselt olen mina fotograafi rollis ja satun ise kaamera ette üliharva) ja ei leidnud ennast üles. Seal oli  üks minu riietega ja ülirasvunud naine, keda vaadates läks süda pahaks.

Võtsin koera ja hakkasin korrapäraselt jalutamas käima, sest tean, et pole eriline trennilõvi.

Muutsin söömist st minu puhul aitab ainult toiduga piiramine, mingeid kõike , aga mõistlikus koguses ma endale lubada ei saa, oluline näljutamine on see, mis kehakaalu alandama hakkas.

Kevadel hakkasin aias hommikuti joogat tegema, sellest on saanud mõnus harjumus.

Jälgin väga söömist, kuigi korra nädalas  luban endale ka mingeid patusemaid asju, kuid piiran väga.

Alkoholiga ma pole kunagi sinasõprust pidanud, selles mõttes probleemi pole.

Nüüd on elustiilimuudatusest möödas ligi kaks aastat ja tulemused on olemas – ma olen reibas, liigutan ennast rõõmuga, kuigi vahel tahab hing väga midagi näkitseda, selle asemel leidsin endale relva – joon lonksu vett ja teen tagumikule harjutusi.

Rüht on parem ja kõnnak hoogne, jõuan treppidest üles joosta, hing kinni ei jää.

Olen 45-aastane.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milliseid harjutusi tagumikule teed? Ma olen nüüd omadega sealmaal, et väliskuju hakkab juba üsna meeldima, aga tahaks kuidagi veidi enam trimmi saada, ma jalutan ka koeraga iga päev pikki ringe, regulaarselt ujun ja mängin tennist ka, aga kahtlustan, et vaja oleks mingit lihastrenni – tume maa mu jaoks, mitte midagi ei tea sellest.

(Ja nõustun, et “natuke kõige lubamine” ei tundu ka mulle toimiva lahendusena, ma söön ikka julgelt poole vähem, võib-olla isegi rohkem kui poole, kui enne.)

TA

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milliseid harjutusi tagumikule teed? Ma olen nüüd omadega sealmaal, et väliskuju hakkab juba üsna meeldima, aga tahaks kuidagi veidi enam trimmi saada, ma jalutan ka koeraga iga päev pikki ringe, regulaarselt ujun ja mängin tennist ka, aga kahtlustan, et vaja oleks mingit lihastrenni – tume maa mu jaoks, mitte midagi ei tea sellest.

(Ja nõustun, et “natuke kõige lubamine” ei tundu ka mulle toimiva lahendusena, ma söön ikka julgelt poole vähem, võib-olla isegi rohkem kui poole, kui enne.)

TA

Poolkükid ja siis see harjutus, mida baleriinid teevad, ma ei teagi,kuidas seda nimetada, aga, jalalabad on pööratud vastassuunadadesse, kannad koos ja siis kõverdad jalgu põlvist, selja hoiad sirge. Ülihästi mõjub tuharatele.

Fitnessteadlikud mimmid nüüd minestavad selle peale….

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Poolkükid ja siis see harjutus, mida baleriinid teevad, ma ei teagi,kuidas seda nimetada, aga, jalalabad on pööratud vastassuunadadesse, kannad koos ja siis kõverdad jalgu põlvist, selja hoiad sirge. Ülihästi mõjub tuharatele.

Need baleriinikükid (plie) mõjuvad pigem reitele ja jalgadele üldse.
Otseselt kogu tuharale mõjuvad puusatõsted. Googelda selliseid harjutusi nagu glute bridge ja hip thrust.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellise kuumaga on jalutusringid koera eestvedamisel palju lühemaks jäänud, juba kilomeetri järel lõõtsutab, keel maani – see-eest harrastame parmude eest põgenemist, nii et ehkki vahemaalt lühem, siis väga mitmekesine treening, haha. Seevastu toas teengi nüüd neid harjutusi, baleriinikükkide puhul annab üks põlv ebameeldivalt tunda, aga puusatõsteid on igati ok teha. Nii et aitäh soovitanutele!

Tänahommikune seis 72 kilo, nii et olen nüüdseks (2 kuuga) natuke üle 10 kg alla võtnud 🙂

(TA)

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

baleriinikükkide puhul annab üks põlv ebameeldivalt tunda, aga puusatõsteid on igati ok teha.

Pea seda silmas, et kui kusagil on mingi liigutamise sooritamisel valu, siis ära selle liigutusega jätka. Leia mingi muu asend/harjutus ja anna valusale kohale puhkust.
Läbi valu treenides läheb valu tasapisi aina suuremaks ja ühel hetkel sa ei saa enam teha harjutusi, kus seda lihast või liigest vaja on.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul tuli nö üleöö ehk mõne kuuga 30kg peale neljanda lapse sündi. St rasedusega lisandunud ülekilod ei kadunud, vaid hakkas kiiresti juurde tulema. Sünnitusjärgsel visiidil naistearst juba märkas, et olen kosunud ja kirjutas saatekirja endokrinoloogi juurde kilpnäärme kontrollimiseks. Kokku olen 40kg raskem kui enne rasedust. Arvestades kui raske mul beebi ja teiste lastega oli, kui vähe ma magada sain, kui vähe ma üldse süüa sain, ei ole see puhtfüüsiliselt võimalik, et need kalorid endale sisse sõin. Imetasin tollal veel kahte last ka, neljandat imetasin kaks aastat ja natuke peale. Oleksin pidanud iga päev suure kreemikoogi ära sööma ja füüsiliselt end mitte liigutama, aga meil on kodus magusat ainult sünnipäevalauas, muidu pole isegi suhkrut tavaliselt, kuna kohvi joome mustalt ja ei küpseta. Mingeid burgereid jne ka ei söö tihti, kord kuus ehk tellime pitsat, muidu pigem aedviljadel põhinev toit. Füüsiline aktiivsus oli kohe teisest päevast olude sunnil suur, kuna lapsed ei küsi ja mees pidi tööl olema. Lisaks lastele on meil neli suurt koera ja suur kodu, millega vaja tegeleda. Kodu koristamisel käis küll abiline alguses.
Siiani ei ole jälile jõudnud, mis selle kaalutõusu põhjustas. Ühel hetkel jäi see pidama ja enam ei liigu kaal alla ega üles. Ühtki ekstreemset dieeti ei soovi katsetada, olen vaid oma toitumist aeg-ajalt Nutridatas jälginud ja selle järgi on kõik hästi. Kusjuures neil aegadel kui ma olin noorem ja tõesti sõin rämpsu vastutustundetult, olin alakaaluline. Poleks kunagi arvanud, et kunagi vaatab kaalult vastu peaaegu kolmekohaline number. Õnneks olen pikemat kasvu. Siiani on tervisenäitajad head, ainult võhma on vähem ja jooksmine, mida varem koertega harrastasin, on vastunäidustatud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 200 )

Esileht Ilu ja tervis “Üleöö” selgasadanud kilod ja neist lahti saamine