Esileht Väikelaps Üleriiete suurus – palun soovitusi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Üleriiete suurus – palun soovitusi

Postitas:

Mis suuruses talveriided ostaksite allahindluste ajal järgmiseks talveks ette, kui:
poeg (saab kohe 7) on hetkel 130 cm ja tütar (täpselt viiene) on praegu 111 cm pikk? Kehaehitus lastel keskmine, ei ole ülekaalus ega ka kleenukesed, aga pigem natuke tugevam kui sale.

Tean, et firmad on erinevad, aga suure tõenäosusega tahaks osta midagi Lennelt või Lassielt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks 140 ja 122.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nii pikalt ette ei osta. Aga tänavu suvel ostsin oma tookord 119–120 cm lapsele nr 128 Lenne talvekombeka ning see on talle sügisest saadik (laps 122 cm) ideaalne olnud. Muidugi, ma vaatasin, et oleks mudel, mis keskelt reguleeritava kummiga, ning sääre- ja varrukaotsad ka otsast kummiga. Aga igatahes algusest peale istus väga hästi, mingit ülearust lotendamist polnud.

Nii et tänavu talvel 130 cm lapsele mina alla nr 140 talveriiete järgmiseks talveks ei mõtleks. Veel suurem oleks aga ilmselt liiga suur.

Minu mulje järgi on suuremate numbrite puhul kasvuvaru palju väiksem kui beebiriiete juures.

111 cm lapsele ka alla nr 122 ei vaataks. Minu praegu 128 kandev laps kandis eelmisel talvel nr 116 kombekat.

Aga noh lapsed on erinevad ja kogemused on erinevad. Minu 122 cm tüdruk näiteks ei ole veel 5 a täis, alles 4 a 10 k praegu. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassiel on üsna suur varu. Aga ka mina ei ostaks veel järgmiseks aastaks ette. Aga kui ikka tahad, siis vähemalt numbrilise varuga.
Sa ise enamvähem peaks teadma, mis tempos su lapsed aastaga kasvavad.
Lenne numbritest ma ei tea midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka vaadanud, et kasvuvarud on pigem väiksematel suurusel. Suuremad suurused (nii 122) on ikkagi üsna täpselt numbrisse ja mingeid hiigelvarusid enam pole. Kuna tegu on tugevama kehaehitusega lastega, siis mina 130 cm lapsele ei võtaks kindlasti alla 140 (oleneb asjast aga võib ka 146 tegelikukt järgmiseks talveks minna), ja 111cm lapsele ei võtaks alla 122 suuruse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lassiel on palju halvemad numbrid kui Lennel, nii hingavus, veepidavus ja muu numbrid, mis on etikettidel kirjas. Lassiel on need hästi madalad, ei soovita Lassiet üldse, soojapidavus on neil üks madalamaid. Lennet soovitaks osta järgmiseks talveks 122 suurust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 23:05; 20.12 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ostaks 140 ja 122.

Sama ilmselt. Nii suurte laste puhul suurem kasvuvaru ei häiri, küll aga häirib, kui väikseks jäävad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles vanuses visatakse suvel vabalt 10 cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 111cm lapsele on Lenne 116 praegu liiga paras, nii et ei julgeks isegi 122 osta, samas 128 tundub liiga optimistlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadel tulevad ju talveriietele veel suuremad allahindlused kui jaanuaris? Ma pole küll mingi allahindluste jahtija, aga terve aasta ette osta, no milleks. Sa ei tea, kas lapsed kasvavad aastaga 5cm või järgmiseks talveks 10cm. Kuna suurem laps kasvab vähe aeglasemalt, siis ostaksin ka 140 ja 122 (ja 140 sellise arvestusega, et vajadusel jääb tüdrukule, seega kui poiss nõus on kandma, siis kollase vms neutraalsega. Minu poiss ei oleks nõus 😛 )
Ma ei ole nii pikaks ajaks ette ostnud, tavaliselt kevade kanti järgmiseks sügiseks ja siis tavaliselt piisab 1 number suuremast. Aga paljud kasutavad 2 nr süsteemi, et ostavad üle ühe suurusnumbri.
Soojal talvel on Lassie väga hea, meil on tavaliselt Lassie ja külmailmakombe Reimatec/Kiddo. Viimastel aastatel kõik Reimatec. Lennet ei armasta üldse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kevadel on enamus allahinnatud talveriided otsas või on olematu valik ja sügisel panevad mitmed poed eelmise hooaja hoopis täishinnaga müüki. Mitmel pool seda kohanud, isegi suured kaubamajad ja supermarketid teevad nii. Pakivad vahepeal eelmise aasta kauba kokku, enamasti jalanõud ja üleriided, sügisel võetakse välja ja täishinnaga müüki.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.12 23:05; 20.12 22:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen jälginud kasvukõverat ja meie lapsed on üsna täpselt selle järgi kasvanud. Sinu lapsed peaksid aasta pärast olema 118 ja 137 pikad, järelikult 122 ja 140 oleks ok 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Väikelaps Üleriiete suurus – palun soovitusi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.