Esileht Erivajadustega laps Üleskutse kõigile, kelle laps on saamas täisealiseks või on vanuses 18-30 a

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Üleskutse kõigile, kelle laps on saamas täisealiseks või on vanuses 18-30 a

Postitas:
Kägu

Sotsiaalministeerium on andnud põhimõttelise nõusoleku Liikva Päikesekodus päeva- ja nädalahoiu teenuse osutamiseks, kuid soovib näha esmalt puuetega inimeste huvi ja vajadust selle teenuse osas.
Et selline teenusevõimalus tekiks, on vajalik SA Liikva Päikesekodul esitada Sotsiaalministeeriumile võimalike klientide kohta info, keda see teenus huvitab ja kellel võiks seda teenust vaja minna.

Kui te arvate, et Teil võib olla huvi ja vajadus eeltoodud teenuste vastu, siis palun anda sellest teada kuni 30.04.2019 meiliaadressil janno@autismifond.ee

SA Liikva Päikesekodu on teinud Sotsiaalminsteeriumile taotluse võimaldada ERF kaasfinantseeringu abil rajatavas Liikva Päikesekodus hakata pakkuma järgmisel aastal autismispektri häiretega inimestele lisaks kogukonnas elamise teenusele igapäevaelu toetamise teenust ehk päeva- ja nädalahoiu teenust (intervallhoid). Igapäevaelu toetamise teenus päeva- ja nädalahoiuna on juhendatud 24h e. on vajadusel ööpäevaringne teenus ning seda on võimalik saada SKA poolt rahastatava teenusena kuni 21 ööpäeva

Vaata: https://www.sotsiaalkindlustusamet.ee/et/puue-ja-hoolekanne/erihoolekandeteenused?fbclid=IwAR2fN8dagMTj9llgWJwtApaq4dqiDWQXJPKxjFsqgO5D-veHrYNBjttGN-4, allpool: Erihoolekandeteenused ja sealt ”igapäevaelu toetamise teenus päeva- ja nädalahoiuteenusena (IET päeva- ja nädalahoid)”, PS! Mitte (IET autismispektrihäire).

Igapäevaelu toetamise teenus on autismispektri häiretega inimeste iseseisva elamise traditsioonide puudumisel loomupärane esimene samm erihoolekandeteenustega tutvumisel nii lapsevanemale, noorele teenusele tulijale kui ka teenuse osutajale.

SA Päikesekodu planeerib hakata osutama eeltoodud teenuseid ka venekeelsetele inimestele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pealkiri on vale, selles on puudu sõna autistlik.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Erivajadustega laps Üleskutse kõigile, kelle laps on saamas täisealiseks või on vanuses 18-30 a