Esileht Beebi ja mitmikud Üliaktiivne loode, kuidas laps pärast?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Üliaktiivne loode, kuidas laps pärast?

Postitas:
Kägu

Hetkel kolmas rasedus, eelmised kaks last olid kõhus sellised rahulikumad, esimesega platsenta tagaseinas, teisega ees. Nüüd platsenta eesseinas, alguses oli liigutusi väga hilja ja harva, nüüd 25 näd on kõhus koguaeg trall. Küll luksub, siis sahmib, vist on peaseisust tuharseisu keeranud, siis vajutab nagu mu sabakondile ja 10 min paus ja uuesti… ei tea kas kõik on hästi tal? Kas kõhus aktiivne loode on ka pärast üliaktiivne? Viimased kaks päeva selline Duracell, muidu ikka tiba rahulikum olnud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu kolmas oli samasugune. Ämmaemand seletas, et iga laps venitab emakat pisut ning igal järgmisel on rohkem ruumi. Seetõttu sahmibki rohkem ja liigutusi on rohkem tunda. Hetkel on laps 3-aastane ning pigem rahuliku ja süveneva meelega.

Please wait...
Postitas:
Eiyja

Mul täitsa esimene põnn selline. Võis kõhus tundide viisi möllata. Praegu on pooleteise aastane, on aktiivne, naudib füüsilisi tegevusi, füüsiliselt väga võimekas (ei ole minu emauhkuses välja mõeldud, vaid kogenumad ütlevad nii), terane poiss, kuulab ja saab asjadest hästi aru. Samas pole närviliselt aktiivne ja pigem selline kergesti kasvatatav laps. Oskab ka veidi aega rahulikult nokitseda, aga tõsi ta on, et päris selline nurgas istuja pole. Õnneks on alalhoiu instinkt ja ohutunne ka täitsa olemas, välja arvatud vees. Unevajadus on päris suur, võibolla jäi kõhus puudu või väsitab ennast ikka piisavat ära.Kuna oleme ka ise mehega füüsiliselt aktiivsed, siis me oma elustiili teistsugust last ette ei kujutakski:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

no meil oli küll 2. laps aktiivne loode ja aktiivne beebi. Selili ei kannatanud üldse olla… ja kui oligi, siis lükkas end jalgadega mööda põrandat edasi, nii et pea kaitseks pidi toas müts olema 😁 Nüüd on 2,5 a ja ikka aktiivne. Samas ka mitte häirivalt, poes ainult raske – ostukärus nt keeldus istumast juba 8-9k, lihtsalt tõusis püsti jne.

Samas meil ekstravertsus geenides, ise ka ja mees ka. Ka esimene laps pile just flegma, kuigi siiski veidi sõnakuulelikum ja ettevaatlikum selles vanuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aktiivne ja kiire füüsilise arenguga.
Siiski mitte pidurdamatu vms.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võisin esimese lapse järgi kella keerata 😀 Oli kõhus kindlatel aegadel aktiivne ja kui sündis oli minuti pealt sama rütm 😀
Esimene laps oli üldse väga aktiivne kõhus ja nüüd kui laps 8aastane on ikka väga aktiivne ja elav. Teine oli kõhus rahulikum ja on ka loomult rahulikum (3aastane).

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Beebi ja mitmikud Üliaktiivne loode, kuidas laps pärast?