Esileht Pereelu ja suhted Ülikitsi investeerimissõltlasest abikaasa

Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )

Teema: Ülikitsi investeerimissõltlasest abikaasa

Postitas:

Mina pakuks mehele välja variandi, et annan talle ise 500 eurot kuus ja las majandab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mu mees oma tõekspidamisi nii lihtsalt ei muuda. Vähemalt ühe pisikese edusammu saime tehtud, ta on nõus perearstile minema. Tegelikult vähesest raha panustamisest on isegi hullem see isoleerumine, ärritavus, kärsitus lastega ja kodutööde mittetegemine. Kusjuures enne oli ta selle koha pealt peaaegu musternäidis, aga viimaste kuudega on tohutu allakäik.

Uurisin tema investeeringute kohta veel ja suurt häda ei tohiks olla. Portfell piisavalt hajutatud. Kuigi ma investeerimisest nii palju ei tea, olen tema tulemustega rahul. Ainus asi, et võiksem rõhk aega/energiat ja raha võiks selle hobi alla minna. Ühelt poolt tekitab praegune olukord viha, aga samas suuresti tänu mehele ja tema investeerimishobile sai maja välja ostetud ning ei pea panga ees ori olema. Vähemalt maja on meil ühisvara, kui suhe peaks lõplikult lagunema.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.11 22:28; 10.11 08:30; 10.11 14:11; 10.11 17:28; 11.11 08:34; 13.11 15:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 91 kuni 92 (kokku 92 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülikitsi investeerimissõltlasest abikaasa