Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ülikool

Postitas:
Kägu

Tehke mulle palun selgeks päevase-, avatud-, kaugõppe vahe. Avatud ja kaugõppes on vist umbes 3-4 päeva kuus? Aga tahaks just teada kas päevane õpe tähendab seda, et peadki E-R käima, nagu põhi- ja keskkoolis, või on ka teatud päevad-tunnid kuus nagu avatud/kaugõppes. Olen ainult sellele praegu pihta saanud, et päevases on suhtumine ja õpetamisviisid paremad ja palju muudki, valiksin heameelega selle, kuid kui see igapäevane, siis kahjuks pole see võimalik. Jube segaseks on need päevad/tunnid jäänud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Ülikool

Need võivad erinevates ülikoolides tähendada väga erinevaid asju. Ja erialati erineda isegi sama kooli raames. Mina õppisin bakas Tartu Ülikooli Avatud Ülikoolis täisajaga õppes, mis tähendas, et olin immatrikuleeritud üliõpilaseks, sain soovi korral võtta õppelaenu, mul oli ISIC kaart. Auditoorne õppetöö toimus ca kord kuus ühel nädalavahetusel, seega kaugõppevormis. Tallinna Ülikoolis aga tähendab Avatud Ülikool hoopis seda, et üliõpilase staatust ei saa ja võid õppida eksternina. Kaugõpe on neil aga hoopis eraldi. Magistrantuuris käisin Kunstiakadeemias, seekord päevaõppes, aga sisuliselt oli tegemist peamiselt tsükliõppega, st aineid anti peamiselt tsüklitena, meistriklassidena, õhtuti jne. Uuri ikka konkreetse kooli kodulehelt.

Please wait...
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.