Esileht Tööelu, raha ja seadused. ülikooli sisse astumine pärast ülikoolist välja kukkumist

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ülikooli sisse astumine pärast ülikoolist välja kukkumist

Postitas:

juhtus nii et ma ei täitnud ära ülikoolis nõutud koormuse nõuet et tasuta õppida. mõtlesin et kukun siis hopis välja. Kas sel juhul saan samale erialale tasuta õppesse tagasi sisse astuda?
mul on tehtud vähem kui pool nominaalajast.

kooli kodulehel on selline lause millest aru ei saa ja mis küsimuse tekitas:

Lisaks sellele on tasuta õppima asumise piirang neile, kes on kahe aasta jooksul eksmatrikuleeritud ja uuesti immatrikuleeritud samale õppekavale.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:31; 09.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei suutnud nõuet täita, siis pole vist piisavalt tahtmis pingutada.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuule, aitäh!
nüüd ma tean täpselt kõike. sinu vastus muutis mu elu.

kui sa ei oska juriidiliselt aidata siis palun ära võta sõna. teise inimese elu sa ei tea.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:31; 09.01 19:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu teada on need reeglid igal ülikoolil veidi erinevad. Minu ülikoolis saab edasi õppida ka osakoormusega või eksternina, ei pea ilmtingimata kohe endale laskma eksmatti teha.

Sul on seal kindlasti olemas mingi õppenõustaja, pöördu tema poole, et endale parim lahendus edasiõppimise osas leida. Kui asi on lihtsalt selles, et sa ei teinud teatud aja jooksul vajalikke ainepunkte täis, siis kindlasti on sul võimalik edasi õppida. Kas just tasuta, see on iseasi. Samas on suht mõttetu hakata uuesti sisse astuma.

Igal juhul, mine konsulteeri oma kooli õppenõustajaga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See viimane lause tähendab seda, et kui sa end välja kukutad, siis ei saa sa 2 aastat tasuta uuesti täpselt samale õppekavale õppima minna. Saad proovida uuesti 3 aasta pärast.

Samas, kui hakkad nüüd pingutama ning jõuad osakoormuse pealt uuesti täiskoormusesse ning lõpetad nominaalajal, saad osades ülikoolides makstud õppemaksu tagasi, mis tuli tasuda osakoormusel olles.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arva, et ära asja eksmatini lase. Äkki on võimalus akadeemiline võtta, jätkata osakoormusega, eksternina vms. Küsi ülikooli kantseleist, et mis võimalused on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. ülikooli sisse astumine pärast ülikoolist välja kukkumist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.