Esileht Koolilaps Ülikooli vaevu ületatud lävendiga?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ülikooli vaevu ületatud lävendiga?

Postitas:

Soovin astuda Tehnikakõrgkooli või Taltechi inseneri erialale, kuid ületasin lävendi vaid mõne punktiga. Kas mul on lootust pääseda Taltechi näiteks elektrienergeetika erialale? Taltechi lehel on kirjas, et lävendi ületanutel pole mõtet sisseastumiseksamit teha, seega tulemust sel aastal vist parandada ei saa. Tean, et olen matas tugevam ja suudaksin paremini. Kas kellelgi on kogemust antud teemas?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:06; 20.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb arusaamatuks, mis on sinu küsimus? Taltechis on riigieksamite tulemuste alusel lävendipõhine vastuvõtt ja sinul on lävend ületatud, seega milles on probleem?

PS Tehnikakõrgkoolis on üleüldse vastuvõtt keskmise hinde, mitte RE põhjal.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:36; 20.06 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle jääb arusaamatuks, mis on sinu küsimus? Taltechis on riigieksamite tulemuste alusel lävendipõhine vastuvõtt ja sinul on lävend ületatud, seega milles on probleem?

PS Tehnikakõrgkoolis on üleüldse vastuvõtt keskmise hinde, mitte RE põhjal.

Tänan vastusee eest! Arvasin, et lävendi ületamine ei tähenda veel vastuvõtmist, sest võetakse vastu ikka pingera alusel ja kukuksin oma nõrga tulemusega välja.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:06; 20.06 17:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasin, et lävendi ületamine ei tähenda veel vastuvõtmist, sest võetakse vastu ikka pingera alusel ja kukuksin oma nõrga tulemusega välja.

Lihtsalt soe soovitus vanemalt inimeselt: loe kõrgkoolide vastuvõtutingimused hoolikalt läbi. (Eks see kehtib muidugi alati kõigi oluliste otsuste puhul.)

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 16:36; 20.06 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui oled lävendi ületanud, oled ju sees.

kui oled pingereas lõpupoole, siis esimesel semestril lihtsalt ei saa stipendiumi (osadel erialadel saavad 30%, osadel 50% pingerea parimatest). kui esimese semestri kursusekaaslastest paremini teed, võid edaspidi stippi ka saama hakata.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Ülikooli vaevu ületatud lävendiga?