Esileht Ilu ja tervis Ülim hajameelsus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ülim hajameelsus

Postitas:

Olen jube hajameelne ja kohutav unustaja. See viga on mul alati olnud, aga viimasel ajal see kuidagi süveneb. Kui mul to-do-liste poleks, ei saaks ma üldse midagi vajalikku tehtud, aga sellegipoolest juhtub apsakaid.
On diagnoositud kilpnäärme alatalitus, aga see on rohtudega kontrolli all.

Kas mingid vitamiinid või toidulisandid aitaks? Letsitiin äkki?

Muret teeb see, et kui juba 40-aastaselt seniilne tundun, mis siis 20 aasta pärast veel saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 12:43; 09.07 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu toidulisanditesse. Pigem tuleb mälutreeninguga tegeleda, sudokusid lahendada ja ajule piisavalt treeningkoormust anda.
Selline on minu kogemus. Aga jah, tunnistan, mul endal ka see viga küljes. Eriti perioodidel, kus mul on raskeid probleeme lahendada, võin teha lausa uskumatuid lollusi, näit minna talvel töölt koju kingadega jne (see on üks väiksemaid asju mis ma teinud olen).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadake list läbi, kas klapib:
http://en.wikipedia.org/wiki/Adult_attention_deficit_hyperactivity_disorder

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaadake list läbi, kas klapib:
http://en.wikipedia.org/wiki/Adult_attention_deficit_hyperactivity_disorder%5B/tsitaat%5D

Huu, klapib küll ja kuidas veel. Mul vist ongi see ADHD-I häire. Õnneks ma suudan siiski veel oma töö ja perega kuidagi toime tulla, kuigi procrastination (prokrastinatsioon?) ja difficulties in multitasking on väga akuutsed. Samas, akadeemilised tulemused olid mul enam-vähem (st vajaduse korral end pingutades suudan keskenduda küll). Ilmselt on olemas piiripealseid juhtumeid, kus sugemeid on, kuid ravi siiski pole hädavajalik (ma loodan).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 12:43; 09.07 15:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Ülim hajameelsus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.