Esileht Pereelu ja suhted Ülitundliku mehega probleemid

Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )

Teema: Ülitundliku mehega probleemid

Postitas:

Tõesti vaesed lapsed, sest need diagnoosid on suurel määral pärilikud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 17:46; 13.01 21:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Libateema. Ükski inimene ei maga praegu talvel lahtise aknaga.

Mina ka magan. Päris pärani ei ole, aga magamistoa temperatuur on eelistatult 13-17. 19 on ka ok, kui tõesti õhuvahetus toimub. Üle 21 ei jää kindlasti magama ja seda pean ka välismaal reisides alati hotellidega rääkima.
Abikaasa on valinud magada minuga koos. Ta magab kahe suletekiga, mütsiga ja kapuutsiga …eee…öösärgiga. Mina magan valgete sokkidega 🙂

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki keegi pakuks välja lahenduse, kuidas nende heade kõrvatroppidega telefoniäratust kuulda. Mina ei ole seda veel välja nuputanud.

Minul on telefon vibra peal ja öökapil. Öökapp on vastu voodit. Selle vibra peale ärkan.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka magan. Päris pärani ei ole, aga magamistoa temperatuur on eelistatult 13-17. 19 on ka ok, kui tõesti õhuvahetus toimub. Üle 21 ei jää kindlasti magama ja seda pean ka välismaal reisides alati hotellidega rääkima.
Abikaasa on valinud magada minuga koos. Ta magab kahe suletekiga, mütsiga ja kapuutsiga …eee…öösärgiga. Mina magan valgete sokkidega

Palun pilti abikaasast enne magamaminekut.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 17:20; 15.01 12:33; 15.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pilti abikaasast enne magamaminekut.

Sekundeerin.  See tähendab palun ka pilti mütsiga magavast ja kapuutsiga abikaasast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 13:59; 14.01 17:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pilti abikaasast enne magamaminekut.

Sekundeerin. See tähendab palun ka pilti mütsiga magavast ja kapuutsiga abikaasast.

Vat ei saa 🙂 On siidist tavaline müts, mitmuses muidugi, täiesti tavaline. Kuna mina seda pesen, siis silti ikka vaatan – siid. Ja siis puvillasest või (täis)siidist peaaegu sama pikk nagu mungarüü 🙂 kapuutsiga. Neid muidugi on mitu 🙂 ja saab neid ikka internetist või spets unepoodidest Euroopas. Päris samasugust ei osanud leida nii ruttu, aga üks on täpselt seline + kapuuts. Kuskilt ta neid siisdit asju ka tellib. Maru mõnus 🙂

Kuna ta neid ise ostab, siis ma ei tea täpselt kustkohast. Igatahes mitte Prismast. Ma arvan, et osa teeb õmbleja.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat ei saa ???? On siidist tavaline müts, mitmuses muidugi, täiesti tavaline. Kuna mina seda pesen, siis silti ikka vaatan – siid. Ja siis puvillasest või (täis)siidist peaaegu sama pikk nagu mungarüü ???? kapuutsiga. Neid muidugi on mitu ???? ja saab neid ikka internetist või spets unepoodidest Euroopas. Päris samasugust ei osanud leida nii ruttu, aga üks on täpselt seline + kapuuts. Kuskilt ta neid siisdit asju ka tellib. Maru mõnus ????

Kuna ta neid ise ostab, siis ma ei tea täpselt kustkohast. Igatahes mitte Prismast. Ma arvan, et osa teeb õmbleja.

Selge. Sellele öösärgile, mille lingi panid, peame siis juurde mõtlema kapuutsi ja siidist mütsikese. Kas mütsil on tutt ka?

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 17:20; 15.01 12:33; 15.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vat ei saa ???? On siidist tavaline müts, mitmuses muidugi, täiesti tavaline. Kuna mina seda pesen, siis silti ikka vaatan – siid. Ja siis puvillasest või (täis)siidist peaaegu sama pikk nagu mungarüü ???? kapuutsiga. Neid muidugi on mitu ???? ja saab neid ikka internetist või spets unepoodidest Euroopas. Päris samasugust ei osanud leida nii ruttu, aga üks on täpselt seline + kapuuts. Kuskilt ta neid siisdit asju ka tellib. Maru mõnus ????

Kuna ta neid ise ostab, siis ma ei tea täpselt kustkohast. Igatahes mitte Prismast. Ma arvan, et osa teeb õmbleja.

Selge. Sellele öösärgile, mille lingi panid, peame siis juurde mõtlema kapuutsi ja siidist mütsikese. Kas mütsil on tutt ka?

Kas sa siis ei suuda sellist asja nagu kapuutsiga külma ilma magamisrõivastust ette kujutada? 🙂 Või sellist?

Üks selline nagu see viimane peaks mehel olema täpselt, ainult tumesinine.

Mütsil pole tutti :-), on tavaline nö murumüts, aga siidist. Lähedasim on siin, mida viitsisin otsida.

Imekspandav, et mingi võõras mees võib nii palju huvi pakkuda. Ma ei sooviks isegi peksu ähvardusel mingi tundmatu naise tundmatu mehe uneriietust vaadata.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Müts ja kapuuts ööriietena tekitasid ebaterve huvi, muidu olen ma päris normaalne 🙂 Mul oleks veel mõni intiimsem küsimus, aga las ta jääb.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.01 17:20; 15.01 12:33; 15.01 13:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Müts ja kapuuts ööriietena tekitasid ebaterve huvi, muidu olen ma päris normaalne ???? Mul oleks veel mõni intiimsem küsimus, aga las ta jääb.

No näed. Lihtsalt, eksole, kujutlusvõime vajab pisut veel turgutamist. Ma vastan neile intiimsetele küsimustele ka ära. * altpoolt * teinekord jääb selga, teinekord mitte, nagu pidžaamakandjatel pükstega

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siia enne ei kirjutanud ja “tundmatu naise mehe uneriiete” vastu huvi ei tundnud, aga et sa ise sellest nii põhjalikult kirjutasid ja lisaks pilte panid mütsist ja kapuutsiga öösärgist – mida kõike maailmas ei ole! – siis minus tekitas lihtsalt lõbustatust kujutluspilt selles mundris magama asutavast tundmatust abikaasast. Ja ei mingit intiimset huvi ega elevust.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mundris

Hmm kas sina olen mundris, kui sul on seljas tavaline öösärk? Ja näiteks peas rätik, mis kaitseb järgmise päeva juubelikülastuse soengut? Või ei kannata sa niisama, nagu paljud naised, magada, juuksed näos kinni? Mistõttu need pannakse rätiga ööseks kinni.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 14.01 16:33; 14.01 16:39; 14.01 18:11; 15.01 13:01; 15.01 13:34; 16.01 13:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa siis ei suuda sellist asja nagu kapuutsiga külma ilma magamisrõivastust ette kujutada? ???? Või sellist? Üks selline nagu see viimane peaks mehel olema täpselt, ainult tumesinine. Mütsil pole tutti :-), on tavaline nö murumüts, aga siidist. Lähedasim on siin, mida viitsisin otsida. Imekspandav, et mingi võõras mees võib nii palju huvi pakkuda. Ma ei sooviks isegi peksu ähvardusel mingi tundmatu naise tundmatu mehe uneriietust vaadata.

Nagu PÄRISELT on selline mees olemas, kes niimoodi magama  läheb? Murumütsi, kandadeni öösärgi ja kapuutsiga? See oli mingi nali?

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 06:47; 16.01 18:41; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mundris

Hmm kas sina olen mundris, kui sul on seljas tavaline öösärk? Ja näiteks peas rätik, mis kaitseb järgmise päeva juubelikülastuse soengut? Või ei kannata sa niisama, nagu paljud naised, magada, juuksed näos kinni? Mistõttu need pannakse rätiga ööseks kinni.

Ja näos mask, mis kaitseb järgmise päeva juubelikülastuse meiki.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pilti abikaasast enne magamaminekut.

Sekundeerin. See tähendab palun ka pilti mütsiga magavast ja kapuutsiga abikaasast.

Mulle tuli silme ette kohe need laste jänku- ja muud kostüümid, kus on kapuuts. Ma loodan, et abikaasa kapuutsil on “kõrvad”. See oleks nii nunnu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun pilti abikaasast enne magamaminekut.

Sekundeerin. See tähendab palun ka pilti mütsiga magavast ja kapuutsiga abikaasast.

Mulle tuli silme ette kohe need laste jänku- ja muud kostüümid, kus on kapuuts. Ma loodan, et abikaasa kapuutsil on “kõrvad”. See oleks nii nunnu.

Ja saba. Siidist.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.01 06:47; 16.01 18:41; 17.01 10:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan teemaalgataja murest aru. Minu mees ja laps on autistid st nad on paljudele stiimulitele ülitundlikud. Aga. Kõigele on lahendus ja normaalne sellist olukorda lihtsalt ära taluda kindlasti ei ole. Tõenäoliselt on tegu mingisuguse meditsiinilise probleemiga ja kindlasti paluda perearstilt saatekiri neuroloogile. Esimesel võimalusel. Jaksu!

Samal meelel. Kindlasti tasuks minna koos paarina vastuvõtule nt psühholoogi juurde, kuna see ülitundlikkus mõjutab paarisuhet tervikuna ning nõu on vaja ka naisele, et kuidas toime tulla mehe kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 61 kuni 77 (kokku 77 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülitundliku mehega probleemid