Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andmed töötasude kohta

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Andmed töötasude kohta

Postitas:

Ma olen ikka väga hämmingus sellest. Eeldasin, et ikka perearstid, psühholoogid etc teenivad palju rohkem. Aga eks peab arvestama, et see on mediaan. Arvestades Eesti kinnisvarahindu ja seda, kui uhke elustiil enamikel on(muidugi perekooli kägudel ennekõike), ei saa mitte aru, kuidas see Eestis saavutatakse. Me teenime abikaasaga netos kokku 3200€ iga kuu ja ma tunnen end täielikult madala keskklassina.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka väga hämmingus sellest. Eeldasin, et ikka perearstid, psühholoogid etc teenivad palju rohkem. Aga eks peab arvestama, et see on mediaan. Arvestades Eesti kinnisvarahindu ja seda, kui uhke elustiil enamikel on(muidugi perekooli kägudel ennekõike), ei saa mitte aru, kuidas see Eestis saavutatakse. Me teenime abikaasaga netos kokku 3200€ iga kuu ja ma tunnen end täielikult madala keskklassina.

Ära muretse, need kes uhket elustiili elavad, teevad seda võlgu.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me teenime abikaasaga netos kokku 3200€ iga kuu ja ma tunnen end täielikult madala keskklassina

Selleks, et sellise palgaga end Eestis madala keskklassina tunda peab esiteks olema täielik empaatiapuudus ja silmaklapid ülejäänud rahva suhtes, teiseks arvatavasti enda valikute tõttu liiga suured kulutused kaelas – liiga palju lapsi, liiga suur/kallis kodu või auto, šoppamis-/hasartmängusõltuvus jne.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka väga hämmingus sellest. Eeldasin, et ikka perearstid, psühholoogid etc teenivad palju rohkem. Aga eks peab arvestama, et see on mediaan. Arvestades Eesti kinnisvarahindu ja seda, kui uhke elustiil enamikel on(muidugi perekooli kägudel ennekõike), ei saa mitte aru, kuidas see Eestis saavutatakse. Me teenime abikaasaga netos kokku 3200€ iga kuu ja ma tunnen end täielikult madala keskklassina.

See statistika on praegu palga kohta. Perearstid ja paljud teised võtavad kindlasti ka dividende.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me teenime abikaasaga netos kokku 3200€ iga kuu ja ma tunnen end täielikult madala keskklassina.

Ma olen sinuga nõus. Ka mina teenin koos naisega kokku kätte ca 3500-3700 € kuus ja ei tunne end üldse rikka inimesena. Pigem keskmise keskklassina:)
Elan korteris, maksan pangalaenu. Autoliisingut õnneks ei ole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Andmed töötasude kohta