Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )

Teema: üllatus rahakotis

Postitas:

Olen üksikema ja mul on juba umbes pool aastat kestnud visiitsuhe ühe toreda mehega. Kohtume umbes korra kuus mõned päevad. Hiljuti kohtumiselt tulles avastasin oma rahakotis, kus pidi olema 20 eur, hoopis 120 eur. Pole mingit kahtlust, et just tema mulle 100 eur oli rahakotti pannud. Nüüd mõtlen, et kas ta soovis et see jääks märkamatuks, või kas peaksin märku andma ja teda tänama. Iseenesest oli see ju armas niimoodi delikaatselt minu eest hoolitseda. Ta teab, et mul pole just lihtne üksinda lapsi kasvatada. Mingeid tulevikuplaane ega kooselu vms pole meil üldse arutusel olnud. Kas anda märku ja tänada teda? Millisel viisil? Mida teie teeksite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otseselt ei tänaks, aga juttu teeks küll. Umbes, et selline tore üllatus oli …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaksid tänama muidugi. kui juttu ei tee, siis ta arvab, et sulle sokutavad raha paljud ja sa ise ka ei tea, kellele aitähh öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ikka tüli tuleks üles kiskuda, et mismõttes mees sinu privaatasjades, milleks rahakott ju on, oma äranägemise järgi toimetab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ka ei meeldiks, kui nn.keegi minu rahakotti raha paneb. Andku siis kenasti käest kätte-isasi, kas siiski mina vastu võtaksin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et teemaalgataja hämming näha üllatust rahakotis oli nii suur, et ei jõudnud selle peale mõeldagi, et olgugi nii tore mees, kui tahes, oma nina teiste rahakotti ei pisteta 😀

Minu jaoks sõltub, KES selle nina sinna pistab. Kui võhivõõras, siis tõstaksin kisa, kuid kuna tegu nö oma inimesega ja me keegi ju ei tea, kuidas nende omavahelised suhted tegelikult on, siis ma ei näe probleemi

Raha teema ma tõstaks üles küll, tänamise suhtes 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ausalt? Mina tunneks end kehvasti. See on nii ahvatlev vôtta raha vastu, aga ma tunneks end kinni makstuna. Küllap olen vanaaegsete pôhimôtetega. Seepärast EI tänaks, aga küsiks, kas tema pani sulle 100 euri rahakotti. Ma ütleks, see oli kindlasti hästi môeldud, aga ausalt, minu jaoks peab mees natuke nupukam oma toetustes olema. Ära nüüd môtle, et halva pärast. Mees saaks kutsuda sind teatri, lapsega koos välja sööma, kinno, nädalavahetust veetma, osta sulle lilled, ehteid, lihtsalt tulla rikkaliku toidukotiga külla – vôimalusi on palju, aga raha…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:30; 23.02 10:50; 23.02 14:06; 24.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule ka ei meeldiks, kui nn.keegi minu rahakotti raha paneb. Andku siis kenasti käest kätte-isasi, kas siiski mina vastu võtaksin :D[/tsitaat]

Ma ei suudaks niimoodi avalikult käest kätte mitte mingit raha vastu võtta, kuidagi ebameeldiv ja närune tunne oleks. Iseasi, kui me oleksime siis juba pikaajalises suhtes ja lapsed jne, aga me ju alles käime kohtingutel praegu, ega eelda teiselt mingit rahalist abi. Mõtlen, et ju ta siis juba teab ja tunneb mind piisavalt, et leidis sellise delikaatse viisi, kuidas mu elu veidigi kergemaks muuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ausalt? Mina tunneks end kehvasti. See on nii ahvatlev vôtta raha vastu, aga ma tunneks end kinni makstuna. Küllap olen vanaaegsete pôhimôtetega. Seepärast EI tänaks, aga küsiks, kas tema pani sulle 100 euri rahakotti. Ma ütleks, see oli kindlasti hästi môeldud, aga ausalt, minu jaoks peab mees natuke nupukam oma toetustes olema. Ära nüüd môtle, et halva pärast. Mees saaks kutsuda sind teatri, lapsega koos välja sööma, kinno, nädalavahetust veetma, osta sulle lilled, ehteid, lihtsalt tulla rikkaliku toidukotiga külla – vôimalusi on palju, aga raha…[/tsitaat]

Ta viib mind välja sööma, reisidele ja huvitavatele üritustele omal kulul. Saan oma kuludega muidu normaalselt hakkama, sest oskan planeerida ja olen kokkuhoidlik. Aga hiljuti oli mul suur ootamatu rahaline väljaminek ja ma olin mures, et kas ma pean rahaliselt kuu lõpuni vastu. Ilmselt jättis ta selle meelde ja siis nüüd võimaluse tekkides (kui jälle kohtusime) otsustas aidata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänamises pole midagi häbiväärset. Eriti kui sedasi salaja üllatati. Võta ikkagi süda rindu ja ütle, et nii armas temast sinu pärast muretseda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MInd teeb ettevaatlikuks keegi, kes võtab ja vaatab rahakotti. See, et sinna on raha lisatud, see ei muuda asja olemust. Kindlasti küsiks, et kas tema pani raha rahakotti. Oma peres võib selleks olla kes iganes, vanavanemast lapseni 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Sinu asemel teeksin talle ka salaja üllatuse. Poetaksin nt ¨okolaadi mantli taskusse:) Ja kui ta selle avastab, siis tänad teda armsasti tema tähelepanu ja toetuse eest. Väga armas on selliseid lugusid lugeda. Mingu Teil kõik hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ta viib mind välja sööma, reisidele ja huvitavatele üritustele omal kulul. Saan oma kuludega muidu normaalselt hakkama, sest oskan planeerida ja olen kokkuhoidlik. Aga hiljuti oli mul suur ootamatu rahaline väljaminek ja ma olin mures, et kas ma pean rahaliselt kuu lõpuni vastu. Ilmselt jättis ta selle meelde ja siis nüüd võimaluse tekkides (kui jälle kohtusime) otsustas aidata.[/tsitaat]

Sel juhul, küsiks ikkagi, tänaks, et ta muretseb ja maksaks järgmisel korral tagasi:) Shokolaadi asemel tasub midagi muud mantlitasku poetada, shokolaad sulab ja mantli peab keemilisse viima…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:30; 23.02 10:50; 23.02 14:06; 24.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna teda delikaatselt näiteks omatehtud või ka poest ostetud kena tordi või koogikestega. Kevadiselt värvikad ning värsked tulbid sobiksid ka. Teevad päeva rõõmsaks.
Tänamata ei ole minu meelest kindlasti sobilik jätta. Jätab eriti nahhaalse mulje.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 10:51; 23.02 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kus on nüüd kõik need tallajad?: Oih, see ei kõlba kuskile! Hoia oma väärikust! See ei lähe mitte!Ära lange nii madalale!
Tõesti, mis vahet seal on, kuidas toetada. Et nagu mida. Söömas käia, kinus-teatris ja kusiganes…seda sobib, aga sularaha – eieiei, seda ei sünniks vastu võtta.
Tubli mees on, mitte mingi munn, kes käib niisama kargamas ja arvab, et naise maailm on kah sama ilus ja roosiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kah printispeeersiga täiesti nõus.Nii palju on lihtsalt töllasid, kes ise su kukile elama ronivad.Too mees on ikka väga kena ja hoolitsev.Teemaalgataja ole õnnelik, et sul on selline sõber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.02 11:36; 23.02 17:43; 24.02 13:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täna teda delikaatselt näiteks omatehtud või ka poest ostetud kena tordi või koogikestega. Kevadiselt värvikad ning värsked tulbid sobiksid ka. Teevad päeva rõõmsaks.
Tänamata ei ole minu meelest kindlasti sobilik jätta. Jätab eriti nahhaalse mulje.[/tsitaat]

tulbid mehele? ma tulpe küll ei kingiks mehele. tänaks ilusti ja kõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.02 11:45; 23.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et see oli lihtsalt palk sinupoolt teenuse ostutamise eest ja mees häbenes seda palka sulle otse anda. Paistab, et võtad hästi s***.[/tsitaat]

Idioot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see küll mingi kuritegu ei ole, et mees salaja naise rahakotti raha pani. Mina oleksin küll meelitatud, et mu eest hoolitsetakse ja tuntakse muret. Võibolla mees mõtles, et kui ta otse raha pakub, siis on saajal seda ebamugav vastu võtta. Siinsamas perekooli pereelu rubriigiski domineerivad tõesti teemad, kus mehed naiste kulul elavad ja veel lisa nõuavad. See on väga armas, et leidub ka selliseid mehi, kes tahavad veidike rahaliselt aidata. Aga ma tänaks kindlasti. Teeks seda ilmselt kuidagi nii, et järgmine kord kokkusaades annaks mingi armsa kommikarbi vmt koos tänusõnadega üllatuse eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka ei meeldiks selline üllatus ja asi pole sugugi mitte sularaha vastuvõtmises vaid minu isiklikes asjades sorimises- kui otse kätte anda ei tihka, siis on võimalik kuhugi mujale see jätta, miks peab rahakotti ja ehk ka käekotti oma nina toppima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minule ei meeldiks selline asi. mulle jääks halb maik suhu. pool aastat käidud, kord kuus ainult saame kokku, see on verivärske suhe. mida ta mõtleb õige, kui tuleb minu elu ja asju korraldama? minu kotti sorima? minu elukogemus näitab, et enamasti (mitte alati, aga enamasti) muutub rahaandmisest ka suhtumine, omandihimulisemaks ja võimukamaks. kui mees on siiralt armunud, siis tahtis ta jah head, aga no ma olen täiskasvanud inimene ja tulen ise endaga toime. küll ta hiljem, kui suhtest juba midagi välja on tulnud ja/või me koos elame, mind rahaga rõõmustada jõuab.

tegelikult on isegi hea, et ta raha käekotti torkas. sularaha delikaatseks üleandmiseks ei ole väga häid viise, aga ma oleks eelistanud ümbrikuga ja otse kätte. oleks kapi peale jätnud, oleks ma ikka tõsiselt vihastanud. nagu litsile, ausõna.

p.s. mina poleks oma nii värskele kavalerile oma rahamuredest ka rääkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pritnispeeers kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ja kus on nüüd kõik need tallajad?: Oih, see ei kõlba kuskile! Hoia oma väärikust! See ei lähe mitte!Ära lange nii madalale!
Tõesti, mis vahet seal on, kuidas toetada. Et nagu mida. Söömas käia, kinus-teatris ja kusiganes…seda sobib, aga sularaha – eieiei, seda ei sünniks vastu võtta.
Tubli mees on, mitte mingi munn, kes käib niisama kargamas ja arvab, et naise maailm on kah sama ilus ja roosiline.
[/tsitaat]

Mina olen see, kes väärikusest kirjutas. Sa siis pead mind kahepalgeliseks, et söömas, kinos, teatris käia sobib, aga sularaha mitte? Minu jaosk on suur vahe. Eh, naisena ei môista ma enam teisi naisi.
Ühed kingivad tulpe ja koogikesi (neid mida reaalselt naised ise soovivad meestelt saad, aga ei môelda, mis mehele teeks tôeliselt head meelt), teised näevad suhet kui ostu müüki. Kaks äärmust. Sind pritnispeers tsiteerides oleks tulemus siis selline, et kui käib kargamas raha eest, siis on tubli mees.

Olen hoopis teise koduse kasvatuse saanud, ma ei ole kunagi ühtegi oma sôpra lüpsnud. Otsisin pigem iseloomu järgi ja leidsingi ühe, kellega mitmeid häid aastaid koos elatud ja kasvatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.02 10:30; 23.02 10:50; 23.02 14:06; 24.02 13:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees maksis teenuse eest , mina oleks solvunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sokutaks selle raha kohemaid talle taskusse tagasi. Minu jaoks alandav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks ka solvunud, aga noh, ma teenin ise normaalselt, ei ole otsest rahapuudust, seetõttu ehk on võimalik nii mõelda ja arvata. Aga meest ma siin ei süüdistaks. Kui rääkisid talle oma rahamuredest, ju ta siis arvas, et soovid raha. Mehed ju arvavad, et kui räägitakse muresid, siis oodatakse neilt mingit lahendust. Mina näiteks oma värskele kaaslasele iialgi kurtma ei läheks, et näe, mul on mingid ootamatud kulutused, olen üksikema kahe lapsega jne. See võrdub minu arust enamuse meeste jaoks rahaküsimisega, seega pole imestada, et ta nii reageeris.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.02 14:47; 23.02 16:04; 23.02 16:38; 23.02 17:29; 23.02 17:52; 25.02 01:37; 27.02 09:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtuksin üsna halvasti mehesse, kes selliselt raha sokutaks, ja naisesse, kes selliselt saadud raha ühel või teisel moel tagasi ei püüaks anda.

Naise eest hoolitsemiseks, olgu ta kas või üksikema, on terve hulk paremaid võimalusi. Raha sokutamine tundub kuidagi madal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest väga nutikas ja hoolitsev mees. Ju ta teadis, et otse andes ei võtaks sa vastu. Tahtis siiralt aidata ja mine tea, äkki loodab, et sa ei saa arugi, et keegi raha pani vms. Võibolla ta just ei taha, et oleks mingi piinlik raha-teemaline vestlus. Ma korraldaks osa selle raha eest temale midagi, mida sa tead, et ta hindaks. Tee ka mingi tore üllatus, aga see ei pea kindlasti midagi väga kulukat olema. Võiks olla lihtsalt tore ¸est, mille peale ta võibolla ise ei tuleks ja mille korraldamine oleks sinu poolt ootamatu. Kalevi spordihallis on 14. aprillil vägev poksiüritus (MMA Raju), vii ta näiteks seda vaatama vms. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et see oli lihtsalt palk sinupoolt teenuse ostutamise eest ja mees häbenes seda palka sulle otse anda. Paistab, et võtad hästi s***.[/tsitaat]

See kommentaar pani mind muigama.
Professionaalilt (prostituudilt) saaks kindlasti odavamalt, ma arvan!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 18 korda. Täpsemalt 23.02 10:02; 23.02 10:32; 23.02 10:38; 23.02 15:22; 23.02 15:58; 23.02 16:20; 23.02 16:48; 23.02 17:05; 23.02 17:31; 23.02 17:58; 23.02 20:01; 24.02 08:06; 24.02 08:26; 24.02 21:25; 24.02 23:27; 25.02 09:53; 26.02 12:00; 27.02 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igaljuhul küsiks mehelt, mispuhul ta selle raha pani mu rahakotti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks mingeid mänge mängida. Suured inimesed, maini siis õigel hetkel, et leidsin raha rahakoti vahelt. Kui on piinlik, siis ütle, et mul on piinlik vastu võtta. Kui oli hea meel, siis täna. Kui soovid tagasi maksta, siis nii ütlegi. Selged suhted on kõige paremad suhted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 102 )


Esileht Pereelu ja suhted üllatus rahakotis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.